A Hegedűs Gyula utca legelején a XIII-ban (a pontos házszámot nem'tom, de egyből a 15-ös busz utcai eleji megállója után kell lemenni a pincébe, ha ott vagy nem lehet eltéveszteni).
(Ez egy válasz Andrissex üzenetére (2026. 05. 16. szombat 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Keresnék bugyi mániás srácot,urat aki szeret punci illatú bugyikra spriccelni,csak személyes találkozás lehetséges nálam Pestmegyében,helyem van.Olyan irjon aki el is tud jönni,ha Te is elhozod a barátnöd bugyiját az is izgat!
Komoly érdeklódó irjon!Köszönöm,igényes srác vagyok!
Komoly érdeklódó irjon!Köszönöm,igényes srác vagyok!
Ma 21.30 tól ott leszünk a Gloryban
(Ez egy válasz Ritustamas üzenetére (2026. 05. 15. péntek 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 12:04
Feleségemmel és barátnőivel szombaton a Glory caféban szülinapozunk. Ápolt, potens férfiakkal szívesen kapcsolódnak a hölgyek
Sziasztok,
Hegedusben bi aktiv pasi mostanaban aki egy vekony passziv sracot szeretne?
Hegedusben bi aktiv pasi mostanaban aki egy vekony passziv sracot szeretne?
Végre egy őszinte pár! Köszönöm a kellemes kalandot.
(Ez egy válasz Horze üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:42
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
A Hegedűsbe valami fantasztikus a pár.
Pont 10 hozzászólást kéne csak visszaolvasni. De tuti komolyan gondolod, ha ennyit nem ér meg...
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 05. 16. szombat 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 16. szombat 15:09
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 05. 16. szombat 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4814816)
VIP
Nő vagy pár megy esetleg Hegedűs utcába ma?
Nő vagy pár megy esetleg Hegedűs utcába ma?
Sziasztok es holtalalom ?
(Ez egy válasz sexfocus üzenetére (2026. 05. 16. szombat 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Ugyanúgy két terem van. Igényesen, szépen fel lett újítva.
(Ez egy válasz gebor03 üzenetére (2026. 05. 16. szombat 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Most megyek a nyugati pu.-ba, van valami hely ahol jól érezhetem magam vagy engem ???
A Hegedűsbe a felùjìtàs ôta csak egy terem van?
Én ezt nem kétlem, de ha akarnak minimum 5 éhes férfival többet a terembe, akkor fél 8 előtt nem mennek.
Azt meg innen is külön üdvözlöm, hogy debreceni lakosként kinek szurkolnak!
Hajrá Horzéék!
(Ha már mindenképp 6-ra mentek, legalább ne siessetek!)
Azt meg innen is külön üdvözlöm, hogy debreceni lakosként kinek szurkolnak!
Hajrá Horzéék!(Ha már mindenképp 6-ra mentek, legalább ne siessetek!)
Ha a Fradi és Horzeék között kell választani, akkor a páros a nyerő! Gyönyörű a hölgy és ha normális vagy, akkor nagyon tudja viszonozni a kedvességet!
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
Hajrá Fradi
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
Én lesz..om a focit, inkább a punci.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
(Ez egy válasz Horze üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:42
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
Hajdubiharban van valahol glory? Tudom lehetetlen de olyan ahol legalább nő is van?
Feleségemmel és barátnőivel szombaton a Glory caféban szülinapozunk. Ápolt, potens férfiakkal szívesen kapcsolódnak a hölgyek


















vazelinator





001kxl
