Köszönöm.
Csak most olvastam :( (Ez egy válasz sexfocus üzenetére (2026. 06. 16. kedd 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 09:20
Csak most olvastam :( (Ez egy válasz sexfocus üzenetére (2026. 06. 16. kedd 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Hegedűs Gy. utca legeleje, a Nyugati és a Jászai között, Erotik Center néven megtalálja a gugli
Ma este a Hegedűsben lesz bevállalós pasi?
Túrkeve környékén keresek izgató hölgyet illetve párt!
Valaki Törökbálint auchan??
Sziasztok. Ma délután lemennék a hegedűsbe. Lesz valaki? Szopatnek
De, még mindig elég jó bulik szoktak ott lenni. Nem tudom te mikor jártál ott utoljára. Persze ha balfék vagy, akkor nincs sikered. De akkor máshol sem.
(Ez egy válasz Kiki1 üzenetére (tegnap 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:44
Már nem olyan jó mint régen volt, 3 szor voltam, de nagyon gáz, akik oda járnak, és már szinte alig van normális pár
Sziasztok,
Holnap delutan erdemes lemenni fiatal vekony passziv sracnak a hegedusbe?
Holnap delutan erdemes lemenni fiatal vekony passziv sracnak a hegedusbe?
Már nem olyan jó mint régen volt, 3 szor voltam, de nagyon gáz, akik oda járnak, és már szinte alig van normális pár
(Ez egy válasz Péter87 üzenetére (tegnap 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:41
Szia. Én nem voltam még de ha mentek szóljatok és veletek tartok . Vagy esetleg nálatok is ha lehet .
Szia. Én nem voltam még de ha mentek szóljatok és veletek tartok . Vagy esetleg nálatok is ha lehet .
(Ez egy válasz Marcsieskrisztian2026 üzenetére (tegnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:54
Sziaaztok mi egy valós házaspár vagyunk szoktunk le jarni a glory cafeba ki szokott innen járni lanyok parok fiuk?
Sziaaztok mi egy valós házaspár vagyunk szoktunk le jarni a glory cafeba ki szokott innen járni lanyok parok fiuk?
Holnap 15:30 fele lemennék Hegedűsbe szopatni egyet valakit érdekel?
Most valaki XI. Megszopatnál?
Hegedűsben pasi ma ?
Hello! Budán van Glory valahol?
Hello!
Ma délelőtt 11 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
Ma délelőtt 11 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
Szisztok! Holnap Budapesten leszek. A Glory mindig izgatta a fantáziám, de még nem volt lehetőségem kipróbálni. Hová érdemes menni holnap délután, ahol lehet egy jót gloryzni? (39 éves, sportos pasi vagyok)
Ja és ma Nő esetleg pár a Hegedűsbe lesz? 14 óra után?
(Ez egy válasz Péter87 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 12:57
Sziasztok. Hol vannak ilyen glory-k most olvasom itt sűrűn hogy Békási meg a többi . Pontos helyet nem láttam még. Szeretném kipróbálni . Tudnátok benne segíteni pontosan hol találhatók és mikor érdemes menni? Köszönöm
Sziasztok. Hol vannak ilyen glory-k most olvasom itt sűrűn hogy Békási meg a többi . Pontos helyet nem láttam még. Szeretném kipróbálni . Tudnátok benne segíteni pontosan hol találhatók és mikor érdemes menni? Köszönöm




















vazelinator












