Szombat este mennénk a párommal Dob u. A hölgy 38/165/60, 95 e cici,vörös haj. Ja és nem csúnya. Valaki?
Én foganám a luk másik oldalán
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 21. csütörtök 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 21. csütörtök 14:31
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 21. csütörtök 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1138642)
Ma vagy holnap Én is mennék dob moziba ha valaki játszana vele/m/
Ma vagy holnap Én is mennék dob moziba ha valaki játszana vele/m/
Dub utcába valaki ma 5 után?
valamelyik par tervezi oda menni a dob utcara mai napon??
Szia Picigabesz! Vasárnap zárva van a dob utca...
Sziasztok!
Tegnap este olyan 8 körül nagyon jó élményeim voltak a DOB-ban
Köszönöm a kedves párnak, ha van kedve pároknak, szívesen ismerkedem
L.
Tegnap este olyan 8 körül nagyon jó élményeim voltak a DOB-ban
Köszönöm a kedves párnak, ha van kedve pároknak, szívesen ismerkedem
L.
Höly,pár lesz ma dob utcában?15-16 óra kórnyékén?
Ma 5 után a dob utcában pár, vagy kanos pasi?
Ma valaki a Gloryban egy kis játszadozásra?
A Gloryba a Timike a szemuveges csaj aki neha tancol/vetkozik?
Es neha bebujik egy-egy kabinba?
Es neha bebujik egy-egy kabinba?
Moziban lesz ma hölgy v pár?15:00 környékén?
Sziasztok Kevin vagyok, nőkkel, hölgyekkel, párokkal ismerkednék kölcsönös örömszerzés céljából
ápoltság, diszkréció elengedhetetlen
a munka mellett a szabadidőm kellemes eltöltéséhez keresek partnert, partnereket, benne vagyok egyéjszakás, alkalmi, csoport és egymás elötti szexben is, írj ha egy fiatal, szexre éhes, kedves, ápolt pasit keresel
ápoltság, diszkréció elengedhetetlen
a munka mellett a szabadidőm kellemes eltöltéséhez keresek partnert, partnereket, benne vagyok egyéjszakás, alkalmi, csoport és egymás elötti szexben is, írj ha egy fiatal, szexre éhes, kedves, ápolt pasit keresel
Dob utca ..halott.. 5 pali beszèlget..
Ma délután valaki glory cafe vagy dob utca?
Gloryban vagyok párokat keresek... Gyertek
Holnap délután, azaz szerdán valaki Glory cafe, esetleg Dob utca?
Ma 17 körül megyünk.
(40/166/67, nagymellű barátnőmmel kedden ellátogatunk a Dob utcába. Remélem lesz kellő felhozatal. Részleteket privát levélben). (Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 12. kedd 09:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 12. kedd 09:34
(40/166/67, nagymellű barátnőmmel kedden ellátogatunk a Dob utcába. Remélem lesz kellő felhozatal. Részleteket privát levélben). (Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 12. kedd 09:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (906510)
Mikor mentek?
Mikor mentek?
(Ez egy válasz Tano50 üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 10:48
40/166/67, nagymellű barátnőmmel kedden ellátogatunk a Dob utcába. Remélem lesz kellő felhozatal. Részleteket privát levélben.
Sziasztok!
Szerda délután esetleg valaki Glory Cafe, lányok, párok?
Szerda délután esetleg valaki Glory Cafe, lányok, párok?


















vazelinator





saxon
Evita Da Sousa
