Mennyi egy átlagos szeretkezés idotartama?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#160   2009. 09. 13. vasárnap 10:27
Respect888 Respect888
Eddig ez a legkorrektebb válasz!!Pontosan igy van ahogy leirod!!
HáryJánosék meg hencegjenek csak a napi 2-3 órás dugásaikkal!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 13. vasárnap 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (65919)
2009. 09. 13. vasárnap 08:03
Változatos szituációkban jön össze a szex. Ezek annyira eltérőek, és helyzetfüggőek, hogy külön esettként kezelem őket, és nem lehet egybevetni és a három (négy) féle szex helyzetnek valamilyen átlagát számolni, sokkal inkább az adott szerelmeskedési helyzetnek van egy átlagos időtartama.

5-8 perces gyorsaktus. Bulikon, vonaton, esti sétán nyaraláskor, idegen házak fürdőszobájában, hajnalban mikor még a gyerekek alusznak. Ilyenkor nem mindig jön össze a páromnak, van amikor csak én (a férfi volnék) jutok el a csúcsra.

25-30 perc a sima aktus. Értsd egymás mellé fekvés, behatolás készre preparáló előjáték (gyakori oralitás), kevés fantáziagerjesztő eszmecsérével fűszerezve. Behatolás, két max. három póz variálása, a párom második orgazmusát követően (vagy azzal egy időben az én orgazmusom).

60-90 perc a megcélzott és jól előkészített szex parti. Kettes nyaralás, jól előkészített (gyerekek elpasszolva, nem várunk fontos telefonra, stb.) pásztoróra, stb. Hosszú fűszeres előjáték (beöltözés, szexfilmek), olajok, síkosítok, esetleg más segédeszközök, legalább két helyiségre kiterjedő, nagyon hangos tevékenységek. Közösen mesélt, épített, szerep- és fantáziajátékok, a mi mércéink szerinti extrém praktikák: fél nyilvános szex (szállodafolyosó vagy terasz) megkötözés, fenékpaskolás, kettős behatolás (punciba műfasz, análisan az alulírott).

4-5 órás (már csak emlék) szex. Volt fiatal koromban egy pár ilyen alkalom (nem túl sok). Egyes statisztikai átlagszámításnál ki is zárják a nagyon kiugró eseteket, tehát és sem tartom relevánsnak ezeket a szituációkat. Annál is inkább, mivel a fenti három típusú közül mindeniket produkálni tudom, a 4-5 órás meg lehet, hogy összejönne, de már nem vagyok biztos, hogy pótszerek nélkül futná három négy orgazmusra.
#159   2009. 09. 13. vasárnap 08:03
X Törölt felhasználó (65919)
Változatos szituációkban jön össze a szex. Ezek annyira eltérőek, és helyzetfüggőek, hogy külön esettként kezelem őket, és nem lehet egybevetni és a három (négy) féle szex helyzetnek valamilyen átlagát számolni, sokkal inkább az adott szerelmeskedési helyzetnek van egy átlagos időtartama.

5-8 perces gyorsaktus. Bulikon, vonaton, esti sétán nyaraláskor, idegen házak fürdőszobájában, hajnalban mikor még a gyerekek alusznak. Ilyenkor nem mindig jön össze a páromnak, van amikor csak én (a férfi volnék) jutok el a csúcsra.

25-30 perc a sima aktus. Értsd egymás mellé fekvés, behatolás készre preparáló előjáték (gyakori oralitás), kevés fantáziagerjesztő eszmecsérével fűszerezve. Behatolás, két max. három póz variálása, a párom második orgazmusát követően (vagy azzal egy időben az én orgazmusom).

60-90 perc a megcélzott és jól előkészített szex parti. Kettes nyaralás, jól előkészített (gyerekek elpasszolva, nem várunk fontos telefonra, stb.) pásztoróra, stb. Hosszú fűszeres előjáték (beöltözés, szexfilmek), olajok, síkosítok, esetleg más segédeszközök, legalább két helyiségre kiterjedő, nagyon hangos tevékenységek. Közösen mesélt, épített, szerep- és fantáziajátékok, a mi mércéink szerinti extrém praktikák: fél nyilvános szex (szállodafolyosó vagy terasz) megkötözés, fenékpaskolás, kettős behatolás (punciba műfasz, análisan az alulírott).

4-5 órás (már csak emlék) szex. Volt fiatal koromban egy pár ilyen alkalom (nem túl sok). Egyes statisztikai átlagszámításnál ki is zárják a nagyon kiugró eseteket, tehát és sem tartom relevánsnak ezeket a szituációkat. Annál is inkább, mivel a fenti három típusú közül mindeniket produkálni tudom, a 4-5 órás meg lehet, hogy összejönne, de már nem vagyok biztos, hogy pótszerek nélkül futná három négy orgazmusra.
#158   2009. 09. 12. szombat 16:59
X Törölt felhasználó (413213)
Én nem tudom egyesek miket irogatnak ide de szerintem sok itt a kamu. Én frusztrált voltam mindig mert behatolás után egy-két perc alatt elmentem mindig (nyilván ez elő és utójátékkal több)és persze mindenki azt mondja,hogy 20perc....1 óra.(természetesen itt a dugásról van szó) Aztán a legtöbb lány azt mondta,hogy ez kamu,sőt a legtöbben utána nem is tudják folytatni. Elhiszem,hogy valaki tudja hosszabb ideig mert nekem is megy akár 3-4 órán keresztül is de Én azalatt többször elmegyek. Szóval nem értem miért kell kamuzni.
#157   2009. 09. 12. szombat 13:55
hahu80 hahu80 VIP
Sziasztok!

Szerintem az átlak szretkezési idő az sokmindentől függ és értelmezés kérdése. Ha csak a normális esetet nézzük akkor az előjáték aktív közösülés egy kis játszadozás és az orgazmus így kb 30-70perc. De ha csak kefélés és orgazmus 20 perc. Persze vannak extrém esetek is.De most az átlagról beszélünk. Mert folyamatos mozgástól és nem lajhár mozgásra gondolok az igen csak fárasztó. Összeszokott pároknál is változó nemhogy alkalmi kapcsolatoknál. A mi esetünkben 20-45perc szokott lenni. Ha csak egymásnak esünk akkor rövidebb az intervallum. Így a páromnak is jó és nekem is. Tehát nem panaszkodunk. Ja és esetek 80%-ban mind a kettőnknek van orgazmusa , de az is változó meikünknek hamarabb.
#156   2009. 09. 11. péntek 22:16
somamix somamix
Micsoda faszságokat írtak egyesek már bocsánat! 4.5 óra kefélést egy lány se szeretne, rég leállítana, vagy azt mondaná neked, hogy most már menyjél el vagy is legyen orgazmusod!

Az amit rá kell szánni előjátékkal együtt szeritenm 45 perc és 1 óra között van, de volt már olyan amikor 1.5 óra volt az egész egybevéve! De volt már 15 perces is, mivel szorított az idő munkába menet előtt smile !
Az átlag szerintem 30-40 perc lehet, persze az előjáték hozzá tartozik!

Csocsi
Ja igen, ha nem mondanak igazat azok akik ide írnak, saját magukat basszák át szerintem! smile
#155   2009. 09. 04. péntek 21:07
X Törölt felhasználó (69371)
ha az összes ember átlagát vesszük, akkor elszomorítóan alacsony, kb 15-20 perc sajnos!
nekem az 1 óra mindig van, de inkább 1,5 óra, akár hiszi valaki akár nem...
ha feltételezzük, hogy minden ember az igazat írja le ide, akkor abból tudnánk átlagot számolni
#154   2009. 09. 04. péntek 14:44
Mrs.Doubtfire Mrs.Doubtfire
Sok mindentől függ ez a dolog, de szerintem is kb. 30 perc.
Én is mindig megvárom, amíg a párom elélvez, - csakúgy, mint dako84 - én csak utána megyek el.
Nekem mindössze annyi a "gondom", hogy a párom mielőtt elmenne, nagyon frankón "összeszűkül", én meg szinte alig bírom tartani magam, viszont utána nagyon kitágul. vigyor5 . Ejj... az a fránya gumi nélküli szex... meg az óvatosság...
#153   2009. 09. 04. péntek 14:29
X Törölt felhasználó (86984)
1 menet az első orgazmusig?? smile smile
A párom "iszonyatos" .Az első orgazmushoz nem kell több neki, mint 2 perc. Általában legalább 10-szer élvez. Én csak 1x, de ez így jó nekem is. A baj akkor kezdődik, ha neki nem volt elég, mert akkor mire feltámad a szerszámom, noshát... smile
És mennyi az átlag? Kb fél óra.
#152   2009. 09. 03. csütörtök 10:17
yanee84 yanee84
Öhm. Hát itt is kb az megy mint a "makkora az átlagos fasz" topicban. nem az átlagot írják az emberek, hanem a maximumot nyes
4-5 óra... hááát biztos lehetséges. De: szerintem nem sok nő vágya az, hogy órákon át reszeljék! pláne, ha akkora és olyan kemény a delikvens farka, mint a hogy a "méretet" taglaló topicban állította eplus2 szegény punci, hogy nézhet már ki utána? a lány meg egy hétig ülni sem tud, nemhogy újra szexelni. biztos vannak ilyen emberek, de ez nem hiszem, hogy az átlagot jelenti! max 1...5%. szerintem a 20-30perc a reális. max 1-1,5 óra előjáték, utójáték minden. ez persze az 1-1 orgazmus koponyánként.
#151   2009. 09. 03. csütörtök 09:34
kigyobácsi kigyobácsi
Gratulálok!!
Itt aztán megy a dobálózás az órákkal,szeretnétek csak 4-5-8 órákat kefélni!!!!!
Otthon meg az átlag 2.5-5perc
Emberek,ne hazudozzunk egymásnak azért,mert nem szemtől szemben vagyunk!!!
#150   2009. 07. 29. szerda 12:45
X Törölt felhasználó (69371)
érdekes kérdés...

nekem volt már 5 perc, de 4,5 óra is. én olyan ember vagyok, aki tudja a nők nehezebben mennek el, legalábbis párom is közéjük tartozik, így mindenképp ki várom amíg Ő elmegy, addig én sem tudok. szerencsés helyzetem van, mert magam tudom szabályozni elélvezésem pillanatát, ami azért jó, mert így páromnak mindig örömöt okozok, ha Ő örül akkor én is. nagyon imádom a puncit nyalni, sőt kedvesem szerint abban vagyok a legeslegjobb (persze a többiben is jó vagyok nyes ) néha egymás után folyamatosan 2x nyalom ki azaz 2 élvezés a részéről, de szinte ájjulásig, aztán jöhet a szex, még egy orgi, majd a végi szopi, miközben én az ujjammal újra kielégítem. 4:1 az ő javára, de imádok nézni, amikor nem tud mozdulni, nem tud lábra állni. ilyenkor könnyen 3 órás dologba csap át, de változó néha ő is könnyebben megy el. ami még jó, hogy kkb 5 perc után, mindegy mit csinálok, de barátnőm orgazmus közeli állapotba jut, ezt remegéséből nagyon kivenni, de a végső csúcspont hiányzik neki, ami nem baj, mert tudom mi kell hozzá, de amíg azt bevetem, addig folyamatos önkívületi állapotban van. úgy érzem szerencsés vagyok.
#149   2009. 07. 29. szerda 12:33
Lencsy Lencsy
Az átlag egy menet szerintem az 1-1 élvezés egy szeretkezésen belül smile ha a párod 2x elmegy mig Te 1x akkor valóban nehéz a Ti esetetekben megállapitani smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 07. 29. szerda 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (427062)
2009. 07. 29. szerda 06:42
Én nem tudom eldönteni hogy mi számit egy menetnek. Mi az egy menet ha én elmegyek? Vagy ha a párom megy el? Nálunk ez nem mindig esik egybe. Azért rendesen szoktak lenni átfedések.
#148   2009. 07. 29. szerda 11:31
Andras_39 Andras_39
A leghosszabban folyamatos harcban 70 percet voltam a lövészárokban. De volt pár perces gyors, szuronyroham is. Az átlagos küzdelem 20-30 perc a tüzérségi előkészítés és a csata utáni harctér gondozás nélkül.
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 29. szerda 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 29. szerda 10:53
Nekem egy átlag feletti(megjegyzem 2 sráccal) majdnem belecsúszott 4 órába, és hozzá kell tenni közel fél órányi előjátékot.Párom többször is elment közben, a srác csak a végén.Aztán közölte, neki ez az átlaga smile
Nekem meg ez a rémálmom azóta smile
Be is ajánlottuk egy másik párnak, akik ezt negyon kedvelik és pont ezt keresik.Azóta is jól el vannak.
Csak annyit szerettem volna mondani ezzel, van akinek állítása szerint, ez az átlagos időtartam.
Ez azért már elég komoly időpontegyeztetést is igényelhet, mivel akárhogy nézem, egész estés program smile
#147   2009. 07. 29. szerda 10:53
pár8476 pár8476 VIP
Nekem egy átlag feletti(megjegyzem 2 sráccal) majdnem belecsúszott 4 órába, és hozzá kell tenni közel fél órányi előjátékot.Párom többször is elment közben, a srác csak a végén.Aztán közölte, neki ez az átlaga smile
Nekem meg ez a rémálmom azóta smile
Be is ajánlottuk egy másik párnak, akik ezt negyon kedvelik és pont ezt keresik.Azóta is jól el vannak.
Csak annyit szerettem volna mondani ezzel, van akinek állítása szerint, ez az átlagos időtartam.
Ez azért már elég komoly időpontegyeztetést is igényelhet, mivel akárhogy nézem, egész estés program smile
#146   2009. 07. 29. szerda 06:42
X Törölt felhasználó (427062)
Én nem tudom eldönteni hogy mi számit egy menetnek. Mi az egy menet ha én elmegyek? Vagy ha a párom megy el? Nálunk ez nem mindig esik egybe. Azért rendesen szoktak lenni átfedések.
(Ez egy válasz Lencsy üzenetére (2009. 07. 27. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 27. hétfő 14:16
Szerintem "egy átlagos szeretkezés időtartama" valószinű egy darad egy menetes átlagos szeretkezésre vonatkozik nyes ! Szerintem ez pártól ,helyzettől és a" hevességtől "függ ! Természetesen itt mindenki csak a saját maga átlagát hozhatja fel példának. Nálunk a nagyátlag 20-30 perc közötti . Ha a helyzet és a vérmérséklet úgy kivánja akkor pl főzés közben egy gyors 6-8 perces is tud olyan jó lenni mint egy elhúzott 30 -40 perces . Sőttt esetenként sokkal jobb !!! vigyor
#145   2009. 07. 28. kedd 11:04
pár8476 pár8476 VIP
Ez volt a korrekt jellemzés smile
Teljesen 1et értek smile
(Ez egy válasz Lencsy üzenetére (2009. 07. 27. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 27. hétfő 14:16
Szerintem "egy átlagos szeretkezés időtartama" valószinű egy darad egy menetes átlagos szeretkezésre vonatkozik nyes ! Szerintem ez pártól ,helyzettől és a" hevességtől "függ ! Természetesen itt mindenki csak a saját maga átlagát hozhatja fel példának. Nálunk a nagyátlag 20-30 perc közötti . Ha a helyzet és a vérmérséklet úgy kivánja akkor pl főzés közben egy gyors 6-8 perces is tud olyan jó lenni mint egy elhúzott 30 -40 perces . Sőttt esetenként sokkal jobb !!! vigyor
#144   2009. 07. 27. hétfő 14:16
Lencsy Lencsy VIP
Szerintem "egy átlagos szeretkezés időtartama" valószinű egy darad egy menetes átlagos szeretkezésre vonatkozik nyes ! Szerintem ez pártól ,helyzettől és a" hevességtől "függ ! Természetesen itt mindenki csak a saját maga átlagát hozhatja fel példának. Nálunk a nagyátlag 20-30 perc közötti . Ha a helyzet és a vérmérséklet úgy kivánja akkor pl főzés közben egy gyors 6-8 perces is tud olyan jó lenni mint egy elhúzott 30 -40 perces . Sőttt esetenként sokkal jobb !!! vigyor
#143   2009. 07. 22. szerda 07:09
GUMMIMACI GUMMIMACI
Mit nevezünk egy szeretkezésnek?
Egy szeretkezés lehet "több menetes"?
Ha egy nap 6-szor vagyunk együtt folyamatosan - az 6-8 órás szeretkezésnek minősül vagy 6 szeretkezésnek (pl. 0,2-0,5-1-1,5-1,8-2 órásakból)?
Mivel ezt még nem tisztáztuk crazya
#142   2009. 07. 22. szerda 00:30
Andras_39 Andras_39
Tudom Cati, hatalmas méretűből egyszerre kettő van benn, s azok is órákon át.
Mégis mindig itt vagy....
#141   2009. 07. 21. kedd 12:23
BananaJoe BananaJoe
Tíz órás mi? 10 pasival?
Azért kicsit nagyképűnek tartom. Szerintem (tapasztalataim szerint max 2 óra, de az már nagyon hosszú.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Coleman Coleman
Nyitás ideje: 2006. 07. 20. csütörtök
Üzenetek: 180db
Utolsó üzenet: 2021. 10. 30. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!