KÖZÉP-DUNÁNTÚL Régió (Komárom,Fejér, Veszprém)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása


KÖZÉP-DUNÁNTÚL Régió

Megyék: Komárom-Esztergom,Fejér, Veszprém
Nagyobb városok: Tatabánya, Székesfehérvár, Dunaújváros,Veszprém


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9593   ma 00:17
barni85 barni85
sziasztok párokat keresek hármas szexre helyem van Veszprém megyében Tapolca mellet mindenen jóbban benne vagyok írj bátran
#9592   tegnap 23:38
Atesz33 Atesz33
Sziasztok Esztergomban pár hoz csatlakoznék
#9591   tegnap 23:34
KisTigris KisTigris
Tatabányai?
#9590   tegnap 22:47
barni85 barni85
sziasztok párokat keresek hármas szexre helyem van Veszprém megyében Tapolca mellet benne vagyok minden jóban írj
#9589   tegnap 21:31
Bonaparte Bonaparte
Írtam privit wave
(Ez egy válasz krémed üzenetére (tegnap 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:33
sziasztok!Masszőrt keresnék a környékrőr( Dorog Esztergom) Helyszinre aki esetleg házhoz tud jönni masszázságy stb előny és ha nem vagy szélhámos az pláne smile Természetesen fizetnék érte !többit privátba .köszönöm szépen!
#9588   tegnap 20:51
Manlions Manlions
Aktuális még?
(Ez egy válasz bobafet2 üzenetére (tegnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 17:00
Férfit keresünk ma estére 3 férfi+1 nő szexre!
#9587   tegnap 20:21
vastagdako79 vastagdako79
Ma este itt a Balatonnál valaki?
#9586   tegnap 19:27
Veszprémicsávó Veszprémicsávó
Társalkodó nőt keresek.
#9585   tegnap 17:00
bobafet2 bobafet2
Férfit keresünk ma estére 3 férfi+1 nő szexre!
#9584   tegnap 16:41
Varga1010 Varga1010
Sziasztok valaki Ajka környéke?
#9583   tegnap 16:33
krémed krémed
sziasztok!Masszőrt keresnék a környékrőr( Dorog Esztergom) Helyszinre aki esetleg házhoz tud jönni masszázságy stb előny és ha nem vagy szélhámos az pláne smile Természetesen fizetnék érte !többit privátba .köszönöm szépen!
#9582   tegnap 16:04
Hármasbanjobb01 Hármasbanjobb01
Sziasztok. Párt,hölgyet keresek. Helyem van,de Ajka 50km-es körzetében utazni is tudok.
#9581   tegnap 15:43
miki2022 miki2022
Sziasztok holnap délelőtt szívesen ismerkednék párral Székesfehérvár és környékéről kellemes időtöltéshez akár csak kukkolásra is. Kedves ápolt diszkrét pasi vagyok.
#9580   tegnap 13:42
Gabi3034 Gabi3034
Sziasztok! Mai este csatlakoznék párokhoz a Velencei tó környékén! Én 36 éves 191 magas vagyok.
#9579   tegnap 09:50
dmv83 dmv83
Mór mellett viszonzás nélkül szopnék
#9578   tegnap 09:23
Giuseppe Giuseppe
Dorogon szopnék( viszonzás nélkül) vékony testalkatú, lehetőleg borotvált farkú pasit.
#9577   tegnap 07:13
Freethree Freethree VIP
Sziasztok! Jövő héten hétvégén szívesen találkoznék egy párral egy kis ismerkedésre és kalandra. Ezen a hétvégén leszek Magyarországon ezért csak ebben az időpontban keresgélnék. Fiatal, értelmes, korrekt és jóképű pasi vagyok. Ha lenne kedvetek a következő hétvégét kihasználni és kiélvezni akkor nyugodtan keressetek! Győr és 100 km-es távolságában keresgélek, szívesen utazok ezen a távon belül.
#9576   tegnap 06:58
Vágyak85 Vágyak85
Május 1.-re keresek lányt panziós kalandra. Írj ha szereted a jóképű igényes 43 éves pasikat.
#9575   2024. 04. 26. péntek 21:45
Daimn Daimn
Sziasztok. Füred környéken valaki? Hölgy pár srác?
#9574   2024. 04. 26. péntek 20:38
szexpartnert szexpartnert
Holnap Dunaújvárosba a ," Juharos " jó kis buli igérkezik! Egy pár és egy hölgy azt mondta jön innen! Meg persze én is tiszteletem teszem. Ha van még Újváros és környékén aki szeretne jönni, akár mi is kialakulhat ott. Helyem lenne utána.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 9593db
Utolsó üzenet: ma 00:17
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!