NYUGAT-DUNÁNTÚL Régió (Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása


NYUGAT-DUNÁNTÚL Régió

Megyék: Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala
Nagyobb városok: Győr, Sopron, Szombathely, Zalaegerszeg, Nagykanizsa


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 405 406 407 408 409 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4288   2022. 10. 19. szerda 21:00
kezdobi11 kezdobi11
Sziasztok!

Kezdő bi párt vagy pasit keresek.
#4287   2022. 10. 19. szerda 16:31
X Törölt felhasználó (4652460)
Ma este szopnék autóban. Akár viszonzás nélkül is. Komárom Esztergom megye. Komárom, Tata stb környéke
#4286   2022. 10. 19. szerda 16:07
nekemcsak nekemcsak
Sziasztok. Holnap délelőtt valaki móváron esetleg a fürdőben?
#4285   2022. 10. 19. szerda 13:50
Dany23 Dany23
Sziasztok

Ma valaki pár nő estleg pasi?
Hely van Keszthely mellet.
Privátban keress.
#4284   2022. 10. 19. szerda 13:25
biszexx biszexx
Sziasztok. A hétvégét Kőszegen töltjük a párommal. Lányokkal párokkal találkoznánk. Esetleg nagyobb méretű pasik egy jó kis spricc partyra. Privátban irjatok
#4283   2022. 10. 19. szerda 12:14
GDominik GDominik
Sziasztok! Lányt/nőt keresek kellemes együttlétre (Akár barátság extrákkal-ra), esetleg cuckoldra
#4282   2022. 10. 19. szerda 10:19
secretvoyeur secretvoyeur
Csajainkról közös képnézegetés Sopronban vagy környékén?
#4281   2022. 10. 19. szerda 09:56
Kiskerteszke Kiskerteszke
Erre válaszoltam levélben …oda adtam munkatársam ak a kocsit hogy haza tudjon menni ..mondván úgyse tudnék hova menni
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 17. hétfő 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4659414)
2022. 10. 17. hétfő 16:29
Keresek egy pasit Komárom Esztergom megyéből akit az autója hátsó ülésén leszophatok. Ha nem mersz arcos és intim fotót küldeni, akkor ne is írj! Diszkréció adott és elvárt. Ma estére Tata mellett.
#4280   2022. 10. 19. szerda 09:54
kigaii2100 kigaii2100
Hello. Van vki Szombathely, Sarvar környékeről? Este? A többit üzenetben megbeszéljük wink
#4279   2022. 10. 19. szerda 09:35
X Törölt felhasználó (4623082)
Sziasztok!
Ma estére keresek 3-ast kedvelő párokat valamint hölgyeket !
A hellyel és vacsorával várlak !
#4278   2022. 10. 18. kedd 18:01
X Törölt felhasználó (4651824)
Héten megint keresek aki jönne velem lányhoz. Sokan írtok ezért csak az első kből választok. Párok előny.
#4277   2022. 10. 18. kedd 17:34
magomat vetem magomat vetem
Punciba élvezést diszkréten vállalok akár hosszú távon is, akár következményével is, tehát igen, akár babát is csinálok megbeszélés alapján. Lányok, párok, leszbikus párok, írjatok!
#4276   2022. 10. 18. kedd 13:52
punto1976 punto1976
Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
#4275   2022. 10. 18. kedd 13:12
kalandoseletu kalandoseletu
Zala, Vas megyében testi öröm partnert keresek smile
25 ffi vagyok, utazni tudok helyem is van.
Igazából kihasználni egymást, hölgyek- férfiak minden alapon mindenki örömére határt a te képzeleted szab!
A gyors elintéznivaló előtti 5 percestől az akár fél-egy órán át tartó orális örömszerzést is kérheted vagy amit még sose mertél kérni senkitől.
Nem kell megismerni se, a nevemet sem kell tudnod, akár itt akár viberen írsz ha igényed van és megyek/jössz.

Elhanyagolt a párod? - Elveszítenéd a szüzességed? - Már nagyon kellene egy jó kiadós ...?
Kipróbálnál valami újat, vagy akár amit eddig álmaidban még magadnak sem mertél bevallani?

Az élet rövid, élvezni szeretem.
Élvezzük együtt, ugyanaz az ember leszek számodra mint az a párszáz aki elsétál melletted, annyi különbséggel, hogy jelzed igényed amikor kellek és megbeszéljük. :*

175 cm, 25-ös igényes, ápolt férfi vagyok, reál jómódú átlaghoz képest.
Sajna megengedni nem engedhetek párkapcsolatot, így mint mindenkinek nekem is szükségem van, - IGEN- arra.
Viszont meguntam, hogy tinder és badoon ugyanaz a célom a másik féllel de hetekig a felesleges köröktől nem tudnak elszakadni.

Én csak amikor valamelyikünknek kedve szottyan picit eltölteni egy kis időt, a több napos útjaim egyik társa lenni, felőlem közben velem tarthat vagy felfedezheti a helyet tőlem függetlenül és egyebekre keresek.

18-45 év közötti elsősorban hölgyek, akár férfiak de párok jelentkezését is várom.
Azt hiszem átlag feletti indok szólhat mellettem.
#4274   2022. 10. 18. kedd 12:58
mr.tom1973 mr.tom1973
Sziasztok PÁPAI csajok hölgyek,asszonyok! Ha egy kis kikapcsolódásra, kényeztetésre vágysz, vad, buja újdonságra, szenvedélyes, titkos és tabumentes együttlétre, vagy már unod az otthoni egyedüli masztizást akkor te engem keresel. Kedves,figyelmes 48 éves, nem független férfi vagyok. Tudok gyengéd lenni de be is tudok indulni. Mindenre nyitott vagyok, a vadabb dolgoktól sem zárkózom el, legyen az mélytorkos szopatása a nőnek, puncitágítás, öklözés, szexuális segédeszközök, játékszerek aktív használata, Imádok puncit nyalni, hosszasan, szenvedéllyel! Esetleg PÁROKHOZ IS csatlakoznék, kizárólag a hölgy örömére! Igényes lakásomon várlak kortól függetlenül (imádom az idősebb nőket is) de ha szeretnéd, meg is tudlak látogatni. Keress meg nyugodtan, nem fogod megbánni. Teljes diszkréció adott és elvárt! PRIVÁTBAN ÍRJ, hogy együtt megélhessük buja, tabumentes vad vágyaidat!
#4273   2022. 10. 18. kedd 10:41
kigaii2100 kigaii2100
Sziasztok. Este 22 körülre keresek szexpartnert. Igényes, atlagos ferfi vagyok. Szopatnak, vagy ami alakul... wink
#4272   2022. 10. 18. kedd 10:37
X Törölt felhasználó (4669692)
Sziasztok!
Győrből hölgyet, párt keresek! Igényes, izmos, kopasz, nagyobb méretű pasi vagyok!
Írj & Írjatok!
#4271   2022. 10. 18. kedd 08:05
X Törölt felhasználó (4687077)
Sziasztok sracok a hétvégére keresek győrből pasit aki elkisérne a spirit hotelba sárvárra. Textilmentes szaunázásra.
#4270   2022. 10. 17. hétfő 19:37
kicsitompika kicsitompika
Keszthely és környéki hölgyet kényeztetnék.
#4269   2022. 10. 17. hétfő 19:06
onlyacouple onlyacouple
Sziasztok. Október 23-25 a Hotel Danobius Bük-ben leszünk illetve a thermál szaunavilágban is ismerkednénk ez idő alatt. smile
 
... 405 406 407 408 409 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 12408db
Utolsó üzenet: ma 06:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!