December10-10-re keresünk adatlapunk szerint!
Kaposvár környékén valaki oral, kozos hoki most?
December 8-9 balatoni nyaralónkban szülinapi gangbang partyt szervezünk. Sportos, csupasz testalkatú pasikkal ismerkedünk. Szeresd a vadabb keményebb szexet.
60-an pluszos falusi nagyikat keresek Légy 120kg 120mb és merj tel számot adni,ha egyedül álló vagy még jobb
Sziasztok ma délután szopnék dombóváron élvezhetsz a számba akár kölcsönösen is mehet!
Kaposváron szopnék szopatnék.
Sziasztok ma délelőtt valaki ?
Sziasztok Roli vagyok ma megyek Paksra szivesen csatlakoznék hölgy mellé vagy párhoz.
Sziasztok! A majdnem lehetetlenre teszek most kísérletet! Olyan szóló, vagy szingli Lány/Nő/Hölgy társaságát keresem, aki szívesen töltené a Szilvesztert egy nagyobb létszámú, privát szervezésű swinger buliban, de még nem döntött és nem kötelezte el magát! A buli Bács-Kiskun/Tolna/Baranya megyék határán lesz, én pedig Miskolc irányából érkezem, tehát szinte mindegy merre élsz az országban. Az adatlapomon megadott kereteken belül keresgélek és az ismerkedéshez telefonszámra is szükség lesz! Privátban légyszi!
Dombóváron szopnék szájba élvezésel szűz popsim is dugható! Délután 12:00-tól 15:00-ig van időm!
Sziasztok .Naturista párként ilyen párokkal ismerkednénk . Mi Baranya megyeiek vagyunk , de nemcsak baranyamegyei párt keresünk .
Most valaki Kaposváron?
Sziasztok!Este hölgyet vagy párt fogadnék Kaposváron.
Sziasztok. Irányitható srác keres idősebb Párt!!!
Sziasztok! 30 as pár ismerkedne párokkal, Dunaföldvár és környékén.
Pécsen autóban nyugis helyen egy hokizást meglesne valaki?
Privátban részletek.
Privátban részletek.
Valaki!Szopna,vagy szopatna? Formás szűz lyukat televerne?
Ha van kedved ma kozos hokihoz vagy oralhoz Kaposvar kornyeken, akkor irj! :P
Sziasztok! Hölgyel vagy párral ismerkednék! Adatlapom kitöltve,képpel! Telefonszámot szívesen adok! Dunaújvaros- Mohács és környéke! Izazni tudok,akár napközben is megoldható!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 12. 01. péntek 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 01. péntek 11:55
Törölt felhasználó (4656069)

Hetero párral ismerkednénk Dél-Dunántúlon
Sziasztok!
Péntek estére keresem női partnerem Paks és környékén. Helyem nem lesz, utazni tudok, vagy izgalmas helyen találkozni. Párok is érdekelhetnek, ha minden klappol
Péntek estére keresem női partnerem Paks és környékén. Helyem nem lesz, utazni tudok, vagy izgalmas helyen találkozni. Párok is érdekelhetnek, ha minden klappol
