Holnap napközben hölgy, pár Bács Kiskun?
Sziasztok! 3-ban jártas 49éves független Potens férfi keres Hölgyet /Párt Békés megyében, üzenetet privátban várom.
Sziasztok normális igényes békés megyei pasi vagyok egyedüli elek not fiut párt keresek
Sziasztok!Ma dél körül indulok Szentes -Hódmezővásárhely -Szeged,
Dogging?vagy bármi
Nők,párok/
Dogging?vagy bármi
Nők,párok/
itt vagytok a Dél-Aéfödön?
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 09. 07. szombat 17:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 07. szombat 17:44
Törölt felhasználó (4695703)

Szerda délutánra keresnénk párom kielégitésére nagy mérettel srácot vagy két potens férfit. Csak az irjon aki el is jön,mert itt volt már több jelentkező de csak szájhősök akik képet kérnek,arra hokiznának.Duma van de tehetség nincs. helyünk van de utazni is tudunk. Párok is érdekelnek bi női taggal.
Szombat napközbenre keresek masszázst
Sziasztok
Pénteken valaki mórahalmi fürdőbe jön?
Pénteken valaki mórahalmi fürdőbe jön?
Kecskeméten vagy környékén szombat estére kalandot keresek párral. Enyhe bi belefér de nem feltétel. Kukkolàs is èrdekes lehet.
Szia, sziasztok! Zoli vagyok egy 30 éves mezőberényi (Békés vármegye) srác és szívesen ismerkednék lányokkal, párokkal. Alkalmi, vagy tartós sexkapcsolatot keresek, barátság extrákkal. Bármiben benne vagyok, nincsenek nálam tabuk. Nyitott vagyok mindenre és új dolgokra is. Várom mihamarabbi visszajelzéseteket. Szép estét kívánok!
Sziasztok. Lenne jóméretű aktív, aki szeret dugni? Bírom a nagyot. Fiatalos 42/173/68 bi vagyok.
Szept 13
Keresünk Fiút .
Adatlapunknak megfelelően.
Kalocsa + max 80 km
Keresünk Fiút .
Adatlapunknak megfelelően.
Kalocsa + max 80 km
Sziasztok,formás hölgy vagy pár társasága lennék kellemes időtöltéshez.Bajai fiatalos pasi vagyok.
Képzett svéd masszőr és tanult yóni masszőr vagyok...keressetek bátran! Utazok is szívesen!
Olajos farok masszázsra keresek holnap délelőttre Hmvhelyen egy kemény és formás farkat, írj ha tele a zacsid és szeretnél egy nagyot spriccelni , akár rám is élvezhetsz a végén.
Ápoltság adott és elvárt. lakás van, csak enyhe bi. részemről.
Privit várok.
Ápoltság adott és elvárt. lakás van, csak enyhe bi. részemről.
Privit várok.
Kecskeméten vagy környékén szombat estére kalandot keresek párral. Enyhe bi belefér de nem feltétel. Kukkolàs is èrdekes lehet.
Napközbeni autós kalandra Kecskemét Solt között nő vagy pár?
Kecskemét környékén keresnénk szombat estére egy szimpatikus, kedves párt egy tartalmas estére. Napközbeni programként szaunázni mennénk, akár ott is már szivesen találkozunk.
Sziasztok, október 17-20 ig a gyulai Corvin hotelben leszünk,jó lenne,ha lenne hasonló pàr,akivel gabalyodhatnànk
Sziasztok Párok! Ma/holnap este valaki!

valami érdekeset? holnap... , baja és környéke..., szauna, autós kaland..., párok...