Megcsalás- ki hogyan és miért csinálta/ja?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 44 45 46
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2006. 07. 26. szerda 14:24
X Törölt felhasználó (24620)
és most is, még a gyerekek mellett is félrekefélnél? :(
#15   2006. 07. 26. szerda 14:01
X Törölt felhasználó (24620)
felvonulás hm? "Hűség-pride" :D
#14   2006. 07. 26. szerda 13:59
X Törölt felhasználó (24620)
GEci vagyok... de ez alapján kívánom, hogy ne legyen bnőd soha...
#13   2006. 07. 26. szerda 13:54
X Törölt felhasználó (24620)
igen, és ha tetszem neked, lehetünk leszbikák is ;)
#12   2006. 07. 23. vasárnap 10:00
X Törölt felhasználó (24620)
No igen, valakit meg lehet csalni testtel és szívvel is...
#11   2006. 07. 23. vasárnap 09:07
Moncy Moncy
Pedig van ilyen téma, valszínű nem vetted észre.
A címei:
Megcsalatás-kit hogyan érint?
Megcsalt a feleségem.

Jóóóól kiveséztük a megcsalás érzését... wink wave wave
(Ez egy válasz Tothi üzenetére (2006. 07. 22. szombat 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 22. szombat 13:40
Szaisztok! Szerintetek megcsalásnak számít az, hogyha egy pár nagyon szereti egymást, és minden rendben is van náluk, csak van a sexben egypár dolog amit egyikük ki szeretne próbálni, de a másik fél nem hajlik rá, és ezt megteszi egy alkalommal esetleg fizetős lánnyal ? Bocsi, kerestem vagy fél órát hasonló topikot, de nem találtam..
#10   2006. 07. 23. vasárnap 08:55
ezerjó ezerjó
megcsalás ha a másikfél megtudja
#9   2006. 07. 22. szombat 21:36
varju1 varju1
Szép elvek !!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 07. 22. szombat 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (55168)
2006. 07. 22. szombat 21:33
A kurva az aki ellenszolgátatás fejében nyujt sexuális szolgáltatást...tök mindegy, hogy pénzt adsz neki, vagy BMW-t.
Ha szeret a baátnőd és te is őt meg tudtok egymásnak adni mindent, nekem pl a barátnőm benne van egy második lányban is, de azt hozzáfüzte, ha nem szeretne sose adná meg ezt!!!
Gondolkozzatok el ezen: minnél többet adsz egy nőnek (nem anyagiakat) annál töbet kapsz vissza
nekem bejött !!!
#8   2006. 07. 22. szombat 21:33
X Törölt felhasználó (55168)
A kurva az aki ellenszolgátatás fejében nyujt sexuális szolgáltatást...tök mindegy, hogy pénzt adsz neki, vagy BMW-t.
Ha szeret a baátnőd és te is őt meg tudtok egymásnak adni mindent, nekem pl a barátnőm benne van egy második lányban is, de azt hozzáfüzte, ha nem szeretne sose adná meg ezt!!!
Gondolkozzatok el ezen: minnél többet adsz egy nőnek (nem anyagiakat) annál töbet kapsz vissza
nekem bejött !!!
#7   2006. 07. 22. szombat 21:08
X Törölt felhasználó (24620)
ja, riszpekt 2#
A kurvák meg... ehh, a csöves után (előtt?) talán az egyik legundorítóbb emberek a szemeben...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 07. 22. szombat 16:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (55168)
2006. 07. 22. szombat 16:56
johnsson, figyu te nagy tirpák lehetsz ha szerinted az a férfi nem férfi aki nem kurvázott soha !!! Nekem a párom mindent megcsinál, és hidd el nem azért mert ő ilyen,hanem azért mert szeret, és azt én váltom ki belőle a viselkedésemmel, meg az odaadásommal.
Amugy nem udom mi jó van aba, hogy előtted pár perccel telelőtték a sajt (mindegy hogy ol) te meg utána hozzáérsz...
csak sajnálni tudlak...
#6   2006. 07. 22. szombat 16:56
X Törölt felhasználó (55168)
johnsson, figyu te nagy tirpák lehetsz ha szerinted az a férfi nem férfi aki nem kurvázott soha !!! Nekem a párom mindent megcsinál, és hidd el nem azért mert ő ilyen,hanem azért mert szeret, és azt én váltom ki belőle a viselkedésemmel, meg az odaadásommal.
Amugy nem udom mi jó van aba, hogy előtted pár perccel telelőtték a sajt (mindegy hogy ol) te meg utána hozzáérsz...
csak sajnálni tudlak...
#5   2006. 07. 22. szombat 16:55
toratoratora toratoratora VIP
én nem örülnék, ha fűvel-fával lefeküdne, de ha szeretne más fiút is kipróbálni nem haragudnék rá. szerencsére ő is így gondolkodik.
#4   2006. 07. 22. szombat 15:00
yomiboy yomiboy
Akkor csalunk meg valakit,ha az ágyban lusta,és egyéb okokra hivatkozik,hogy elkerülje a szexuális együttlétet.Fáradtság,gyakori fejfájás és még sorolhatnám a hölgyek sablonos receptjeit.Megcsalom bizony minden lelkizés nélkül.Menjen az orvoshoz minden ilyen nő,ha beteg.Ha nem akkor meg lusta vagy már nem szeret.
#3   2006. 07. 22. szombat 14:59
X Törölt felhasználó (24620)
Hát... csak gratulálni tudok...
#2   2006. 07. 22. szombat 14:04
X Törölt felhasználó (24620)
Aki ennyire nem tud uralkodni szánalmas testének éhségén, az nem érdemel SEMMILYEN társat az életben...
#1   2006. 07. 22. szombat 13:40
Tothi Tothi
Szaisztok! Szerintetek megcsalásnak számít az, hogyha egy pár nagyon szereti egymást, és minden rendben is van náluk, csak van a sexben egypár dolog amit egyikük ki szeretne próbálni, de a másik fél nem hajlik rá, és ezt megteszi egy alkalommal esetleg fizetős lánnyal ? Bocsi, kerestem vagy fél órát hasonló topikot, de nem találtam..
 
... 44 45 46
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tothi Tothi
Nyitás ideje: 2006. 07. 22. szombat
Üzenetek: 916db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 22. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!