Transz, shemale és kedvelői
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Transz, shemale és kedvelői

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 48 49 50 51 52 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2120   2021. 11. 24. szerda 16:13
crossdressTamara crossdressTamara
Sziasztok! Csütörtöki napra keresünk, ápolt, normális, potens aktív pasikat, akik nem ijednek meg attól, ha esetlegesen egy többes szexkavalkád alakul ki! Egy másik cd ismerősömmel leszünk ketten csajszerepben. Helyünk a 13.kerületben lesz, kb. 14:00-tól lehet jönni. Cd ismerősöm telt alkatú, rólam képet, vidit az adatlapomon találtok. Érdeklődést levélben itt vagy hangouts üzenetben tudok fogadni. Hangouts elérhetőségem az adatlapomon. Pusz! Tami
#2119   2021. 11. 23. kedd 13:57
X Törölt felhasználó (4570002)
Hali!
Travit,Cd t,nőies srácot keresek,dugnék és szopatnék ha úgy alakul,rendszeresen.
Én vékony,sportos,igényes srác vagyok. Diszkréció alap.
#2118   2021. 11. 23. kedd 08:56
Extrémpotens Extrémpotens
Transz, Shemale (nem travi és nem cd) Csajt keresek, aki a jelenlétemben (és akár távollétemben is) Rendszeresen
dugná szopatná a csajom (Csinos magas 184cm-es sportos gyantázott lány). Hosszú távú (akár tartós baráti) kapcsolatot keresünk de az egyszerinek sem vagyunk ellenére. Igény esetén nem csak passzív résztvevő lennék
#2117   2021. 11. 23. kedd 06:13
X Törölt felhasználó (3993012)
Sziasztok. Heves megye Recsk Parád környékén aktív pasit keresek. Passzív női ruci kedvelő vagyok, imádok szopni popsim is dugható.
#2116   2021. 11. 23. kedd 05:09
X Törölt felhasználó (1616512)
Budapesten keresek valakit kölcsönös szopásra,legyen szép nagy borotvált farkad
#2115   2021. 11. 22. hétfő 11:32
X Törölt felhasználó (4645412)
Sziasztok. Igenyes talalkozni akaro transzit keresek minden jora
#2114   2021. 11. 21. vasárnap 19:39
David8708 David8708
Nem ér rá ma egy ápolt igényes travi egy jó szopásra meg egy jó baszásra Budapesten??
#2113   2021. 11. 21. vasárnap 19:18
David8708 David8708
Írtam beszéljünk privátba
(Ez egy válasz trevin üzenetére (2021. 11. 08. hétfő 09:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 08. hétfő 09:34
Ma, tali Bp-en? Faszt szopó, ingyenes travi kurva vagyok. Csajosan, beöltözve szo@pok, meg is ba@szhatsz, ha akarsz! Hely megoldva.
#2112   2021. 11. 21. vasárnap 11:10
szafoz szafoz
Szabolcs megyei uni
vagy aktív pasi aki találkozna én bi uni vagyok
#2111   2021. 11. 21. vasárnap 07:36
X Törölt felhasználó (1616512)
Budapesten ma transzival taliznék
#2110   2021. 11. 21. vasárnap 07:27
andraskovacs185 andraskovacs185
sziasztok! debreceni fiatal, vékony srácot cumiznék!szép farok, ápoltság alap! Képeket privátban küldök! Kezdő vagyok, nem baj, ha te is.
#2109   2021. 11. 20. szombat 17:20
crossdressTamara crossdressTamara
Sziasztok! Jövő hétre szeretnék ismételten összehozni, egy kis, hangulatos többes szexbulikát. A hely és a forró szopatható száj, és a fincsi lucskos dugható popsi részemröl adott. Helyem a 13.kerületben van. Aktív, ápolt, normál mérettel megáldott, csupasz vagy legalább fazonírozott farokkal megáldott, potens pasikat keresek. Fotó, videó az adatlapomon van. Fotót te is tudj mutatni ha jelentkezel. Megkereséseket üzenetben várnám. Hangoutson is megtaláltok. Elérhetőség az adatlapon. Pusz! Tamara
#2108   2021. 11. 19. péntek 10:43
trevin trevin
Ingyenes travi ringyó vagyok!
Ma, Nov.19.-én pénteken Bp-en keresek szexre idősebb vagy nyugdíjas vagy (és) macis, nagyon ducis krapekot. De, bárki írhat!! Aki kedveli a travikat. Hely megoldott. Szopok, baszható is vagyok. Gumit hozz!
#2107   2021. 11. 17. szerda 14:00
Pussy88 Pussy88
Szívesen szopatnék transzit bp és környékén esetleg Hatvan környékén!
Irj privátban és megbeszéljük wink
#2106   2021. 11. 17. szerda 06:50
X Törölt felhasználó (4650746)
Hello kazincbarcika és környékéről valaki??? Adatlapomon minden rajta van…
#2105   2021. 11. 17. szerda 05:21
next85 next85
hellyel rendelkezö nyiregyhazi lany vagy fiu crossdesserrel ismerkednek,keresek privát titkos kapcsolatra..alkalmi sexre,,privatban emailben??kovacstamas487@gmail.com cimem ,
#2104   2021. 11. 16. kedd 17:14
crossdressTamara crossdressTamara
Sziasztok! Csajos, full passzívként keresnék ma késő estére normál méretű, ápolt, igényes aktív pasikat többes szex reményében. Csak akkor keress, ha nem zavar a többes és full aktív vagy. Helyem a 13.kerületben megoldott. Fotót, videót az adatlapomon találtok. Puszi! Tamara
#2103   2021. 11. 16. kedd 16:20
katacrossdresser katacrossdresser
Nőiruhas férfiként (crossdresser) 2021.11.16 kedd este-10 utan Szombathely környékén szívesen leszopnálak ,szabadban autóban .esetleg nálad .
imádom a nagyon idős pasikat is wink
Le is pisilhetsz a végén ha szeretnéd smile

Valószínű az m86 felett Zanatnál átívelő híd túl oldalán leszek ha ez változna kiírom . Mielőtt beérné Zanatra balra , át az autóút felett , majd jobbra és kb 100 m múlva a lejtő alján elágazik az út ott balra leszek . Szállj ki vedd elő a farkad és mar tudom hogy miért jöttél smile vagy küldj üzenetet hogy megbeszéljük ki milyen autóval lesz .
#2102   2021. 11. 16. kedd 05:24
X Törölt felhasználó (3993012)
Sziasztok. Heves megye Recsk Parád környékén aktív pasit keresek. Passzív női ruci kedvelő vagyok, imádok szopni popsim is dugható.
#2101   2021. 11. 12. péntek 21:14
katacrossdresser katacrossdresser
Nőiruhas férfiként (crossdresser) 2021.11.12 péntek este-11 utan Szombathely környékén szívesen leszopnálak ,szabadban autóban .esetleg nálad . imádom a nagyon idős pasikat is wink Le is pisilhetsz a végén ha szeretnéd smile Valószínű az m86 felett Zanatnál átívelő híd túl oldalán leszek ha ez változna kiírom . Mielőtt beérné Zanatra balra , át az autóút felett , majd jobbra és kb 100 m múlva a lejtő alján elágazik az út ott balra leszek . Szállj ki vedd elő a farkad és mar tudom hogy miért jöttél smile vagy küldj üzenetet hogy megbeszéljük ki milyen autóval lesz .
 
... 48 49 50 51 52 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 12. 04. szerda
Üzenetek: 3100db
Utolsó üzenet: tegnap 20:59
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!