Transz, shemale és kedvelői
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Transz, shemale és kedvelői

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 51 52 53 54 55 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2063   2021. 10. 18. hétfő 07:04
X Törölt felhasználó (1616512)
Budapesten nagyfarku transzi vagy samale van?
#2062   2021. 10. 18. hétfő 06:36
Albert8310 Albert8310
Hármas is érdekel?
Te a narátnőd és én esetleg? wink
(Ez egy válasz passzv555 üzenetére (2021. 10. 16. szombat 02:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 16. szombat 02:39
Sziasztok!



"Szeretőt" keresek.

31 éves biszex srác vagyok, kapcsolatban élek, de néha szeretnék én lenni a lány. smile Ehhez keresek egy pasit.

Kezdőnek mondanám magam, volt egy "barátság extrákkal" kapcsolatom, 5 hónapig tartott(elköltöztek), szintén volt barátnője, de néha összejártunk "meccset nézn, sörözni... csak közben orálisan kielégítettem, ha sok időnk volt és nála voltunk, akkor a barátnője ruháit kölcsön vettem és abban sz*ptam le. Popsim szűz sajnos, nem rajtam múlt eddig sem, szeretném, ha ezt valaki felavatná végre, ezért mondanám kezdőnek magam.



Szeretnék újra egy hasonló barátságot, összejárunk mint két barát, csak van benne egy kis extra is.

Ideális jelölt, aki hasonlóan kapcsolatban van és szeretne egy kis plusz élvezetet, kipróbálnád milyen fiúval vagy csak több szexre vágysz egyszerűen, akkor írj. Az se baj, ha kezdő vagy Te is, mivel orálban van már tapasztalatom, nem fogok elijedni a @-tól, de a többit felfedezhetnénk együtt.

De szívesen ismerkedek, beszélgetek bárkivel.

Ágyban kizárólag a passzív (lány) szerep érdekel.



email:passzv555@gmail.com
#2061   2021. 10. 18. hétfő 06:33
Albert8310 Albert8310
Hetero fiuként jelentkezhetek a nemes feladatra. smile
(Ez egy válasz Extrémpotens üzenetére (2021. 10. 16. szombat 10:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 16. szombat 10:04
Transz, Shemale (nem travi és nem cd) Csajt keresek, aki a jelenlétemben (és akár távollétemben is) Rendszeresen
dugná szopatná a csajom (Csinos magas 184cm-es sportos gyantázott lány). Hosszú távú (akár tartós baráti) kapcsolatot keresünk de az egyszerinek sem vagyunk ellenére. Igény esetén nem csak passzív résztvevő lennék
#2060   2021. 10. 17. vasárnap 07:16
X Törölt felhasználó (3993012)
Sziasztok. Heves megye Recsk Parád környékén aktív pasit keresek. Passzív női ruci kedvelő vagyok.
#2059   2021. 10. 16. szombat 10:04
Extrémpotens Extrémpotens
Transz, Shemale (nem travi és nem cd) Csajt keresek, aki a jelenlétemben (és akár távollétemben is) Rendszeresen
dugná szopatná a csajom (Csinos magas 184cm-es sportos gyantázott lány). Hosszú távú (akár tartós baráti) kapcsolatot keresünk de az egyszerinek sem vagyunk ellenére. Igény esetén nem csak passzív résztvevő lennék
#2058   2021. 10. 16. szombat 04:27
X Törölt felhasználó (1616512)
Budapesten transzi,samale van aki találkozna a mai nap?
#2057   2021. 10. 16. szombat 02:39
passzv555 passzv555
Sziasztok!



"Szeretőt" keresek.

31 éves biszex srác vagyok, kapcsolatban élek, de néha szeretnék én lenni a lány. smile Ehhez keresek egy pasit.

Kezdőnek mondanám magam, volt egy "barátság extrákkal" kapcsolatom, 5 hónapig tartott(elköltöztek), szintén volt barátnője, de néha összejártunk "meccset nézn, sörözni... csak közben orálisan kielégítettem, ha sok időnk volt és nála voltunk, akkor a barátnője ruháit kölcsön vettem és abban sz*ptam le. Popsim szűz sajnos, nem rajtam múlt eddig sem, szeretném, ha ezt valaki felavatná végre, ezért mondanám kezdőnek magam.



Szeretnék újra egy hasonló barátságot, összejárunk mint két barát, csak van benne egy kis extra is.

Ideális jelölt, aki hasonlóan kapcsolatban van és szeretne egy kis plusz élvezetet, kipróbálnád milyen fiúval vagy csak több szexre vágysz egyszerűen, akkor írj. Az se baj, ha kezdő vagy Te is, mivel orálban van már tapasztalatom, nem fogok elijedni a @-tól, de a többit felfedezhetnénk együtt.

De szívesen ismerkedek, beszélgetek bárkivel.

Ágyban kizárólag a passzív (lány) szerep érdekel.



email:passzv555@gmail.com
#2056   2021. 10. 15. péntek 08:04
crossdressing crossdressing
Vasárnap este Pécs -Paks vonalon szexi nőiben autózok. Meglesel?
#2055   2021. 10. 14. csütörtök 16:36
X Törölt felhasználó (4219592)
Sziasztok! Ma este csajos travi vagy CD? Hely kellene.
#2054   2021. 10. 13. szerda 20:24
crossdressTamara crossdressTamara
Sziasztok! Csajos cd-ként keresek alkalmi partnert, aktív pasik, párok személyében! Levélben kontaktáljunk! Fotóim a társkeresős adatlapomon vannak! Pusz. Tamara
#2053   2021. 10. 12. kedd 12:57
X Törölt felhasználó (4628662)
Vérbeli transzit keresek minden jora. Csak fenykepes profiloknak valaszolok vagy viberen. Elony ha van cicid
#2052   2021. 10. 11. hétfő 22:58
katacrossdresser katacrossdresser
Nőiruhas férfiként (crossdresser) 2021.10.12. Kedd este 11 után szívesen leszopnálak vagy meg is dughatsz ,ha nem túl nagy, Szombathely környékén ,szabadban autóban .esetleg nálad .
imádom a nagyon idős pasikat is wink

Valószínű az m86 felett Zanatnál átívelő híd túl oldalán leszek ha ez változna kiírom . Mielőtt beérné Zanatra balra , át az autóút felett , majd jobbra és kb 100 m múlva a lejtő alján elágazik az út ott balra leszek . Villants 3-at és akkor tudom hogy hozzám jöttél . En is villantok válaszul , oda jössz letolod a nadrágod nem kell beszelni csak a számba teszed a farkad és már szoplak is wink
#2051   2021. 10. 11. hétfő 13:46
borosta borosta
Dunaújvárosi transzi van itt?
#2050   2021. 10. 11. hétfő 02:36
trevin trevin
Most, kora hajnalban, 3-4 óra között valaki megszoptatna vagy megbaszna Budapesten? Népliget mellett leszek.Padon is jó vagy kocsidban is. Travi ingyenes ringyó vagyok. Írj és tali!
#2049   2021. 10. 10. vasárnap 18:42
crossdressing crossdressing
Szexi női ruciban és fehérneműben párokhoz csatlakoznék mindkét fél örömére
#2048   2021. 10. 10. vasárnap 18:42
crossdressing crossdressing
Szexi női ruciban és fehérneműben párokhoz csatlakoznék mindkét fél örömére
#2047   2021. 10. 07. csütörtök 23:28
Ventura19 Ventura19
Sziasztok
Keresek Debrecenben egy “csajszit” régebben a nagyállomás fele láttam egy párszor, de sajnos azóta nem.
Magas, félhosszú szőke haja volt, piros bőrdzsekiben. Ha valaki ismeri írhatna , vagy segíthetne hogy megtaláljam.
Köszönöm
#2046   2021. 10. 07. csütörtök 15:20
gab973 gab973
Merre vagy?
(Ez egy válasz trevin üzenetére (2021. 10. 07. csütörtök 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 07. csütörtök 08:14
Travi ringyó vagyok, ingyenes szex! (ruci, paroka, smink).
Ma délelőtt vagy délután megszoptatna vagy megbaszna valaki Budapesten? Hely megoldott. Elsősorban az idősebb (45-78éves kor közöttiekre) bukom vagy macis, ducisokra (100-140kg közöttiekre).
#2045   2021. 10. 07. csütörtök 14:30
crossdressTamara crossdressTamara
Sziasztok! Ma estére keresek aktív pasit! Többes kedvelő lévén akár pasikat! Csajos, szőrtelen, jól dugható cd vagyok! Fotókat a társkeresős adatlapomon találtok! Budapestről keresek, vagy utazni tudót! Sziasztok! Tamara
#2044   2021. 10. 07. csütörtök 08:14
trevin trevin
Travi ringyó vagyok, ingyenes szex! (ruci, paroka, smink).
Ma délelőtt vagy délután megszoptatna vagy megbaszna valaki Budapesten? Hely megoldott. Elsősorban az idősebb (45-78éves kor közöttiekre) bukom vagy macis, ducisokra (100-140kg közöttiekre).
 
... 51 52 53 54 55 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 12. 04. szerda
Üzenetek: 3103db
Utolsó üzenet: tegnap 22:44
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!