Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Érdekes és izgalmas lenne egy úgynevezett feleség csere, mint ahogy a neve is mutatja természetesen megismerkedés , és kellő szimpátia után a párok hölgy tagja elmenne a másik fél pasijához, akár egy órára , akár egy éjszakára...


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző tiltást is kaphat!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#227   2023. 06. 06. kedd 03:39
Nyalos28 Nyalos28
Jó lenne ha az én feleségemet rátudnám venni
#226   2023. 06. 03. szombat 23:19
scary8106 scary8106
Mi párszor játszottuk ezt közös nyaraláson .
#225   2023. 02. 08. szerda 10:04
X Törölt felhasználó (4377902)
Szia Wife1! Kb milyen hosszan tartott ez a lelki folyamat? Kíváncsi vagyok! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 20. péntek 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4689346)
2023. 01. 20. péntek 08:17
jól mondod, stabil kapcsolat, bizalom és őszinteség kell ahhoz, hogy egy házaspár többes szex iránt kezdjen érdeklődni, közösen. és a kellően nyitott nő is stimmel. nálunk az volt a trigger, hogy eszközhasználatra jól reagálok, a DP szilikon beszállóval egészen más élményt adott, mint addig bármi, és a férjem kezdte el kérdezni időről időre, hogy mi lenne ha kipróbálnánk élő emberrel is. eleinte vonakodtam, persze, kb 3 hónapig azt se mertem bevallani (még magamnak se) hogy kipróbálnám. a 3 hónap végére már kizárólag MMF portnót fogyasztottam a PH-on, de még akkor se. hosszú idő alatt meggyőztem magam arról, hogy ez nem ciki, nem para, főleg ha a férjem javasolja, akkor a házasságunkra se lehet rossz hatással, eznem megcsalás. lassan elkezdtünk beszélni a lehetőségekről is, elkezdtük a partnerkeresés, de annyira be voltam ijedve az elején, hogy senkire nem mondtam igent. nagyon izgultam. nem tudom mitől. iszonyúan lassan, türelmesen várta a férjem, amíg összeszedem a bátorságom, egész pontosan lerakom a beépült reflexeket, amit gátoltak abban, hogy kipróbáljam a hármast. még néhány hét volt, mire találkoztunk is valakivel. azóta belelazultam, nincs parám, gond nélkül találkozunk másokkal, el merem engedni magam, de ez egy belső folyamat volt egy majdnem 20 éves házasságban, ami korábban teljesen monogám volt.
#224   2023. 02. 08. szerda 08:12
Kezdoparos84 Kezdoparos84
Igazán leírhatnál egy jó sztorit itt
(Ez egy válasz GGsex74 üzenetére (2021. 12. 01. szerda 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 01. szerda 09:22
Mi négy éven keresztül élveztük a feleségcserét egy ismerős párral.
#223   2023. 02. 03. péntek 08:25
Felhőék Felhőék
Nekünk az hogy külön szobában partnert cserélve, ez még vörös vonal. De szerintem nagyon izgató ha egy ágyon mind a 4-en sőt vilt hogy öten-hatan voltunk. Mondjuk nálunk működik hogy ha úgy adódik a feleségem kettesben van egy régi ismerőssel.
(Ez egy válasz Paros8081 üzenetére (2023. 02. 03. péntek 07:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 07:14
nekünk bejön mindkét verzió az egymás melletti csere is és a külön hálószobás is , volt szerencsénk már átélni mindkettőt, egy dolog biztos számunkra izgalmas mindkettő
#222   2023. 02. 03. péntek 07:43
duplaélvezet66 duplaélvezet66
nálunk is müködik jol
#221   2023. 02. 03. péntek 07:14
Paros8081 Paros8081
nekünk bejön mindkét verzió az egymás melletti csere is és a külön hálószobás is , volt szerencsénk már átélni mindkettőt, egy dolog biztos számunkra izgalmas mindkettő
(Ez egy válasz duplaélvezet66 üzenetére (2023. 02. 03. péntek 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 07:08
egyet értunk csak igy nálunk is
#220   2023. 02. 03. péntek 07:08
duplaélvezet66 duplaélvezet66
egyet értunk csak igy nálunk is
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 02. 02. csütörtök 23:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 02. csütörtök 23:25
Ki higy érti a feleség cserét. Mi szoktunk négyesezni és tényleg jó élmény feleséget cserélni. De csak úgy tesszük ha ott maradunk egymás közelében. Izgalmas mikor más feleségével vagy és látom hogy élvezi az én feleségem az “ idegen” pasit… dupla élmény!
#219   2023. 02. 02. csütörtök 23:25
Felhőék Felhőék
Ki higy érti a feleség cserét. Mi szoktunk négyesezni és tényleg jó élmény feleséget cserélni. De csak úgy tesszük ha ott maradunk egymás közelében. Izgalmas mikor más feleségével vagy és látom hogy élvezi az én feleségem az “ idegen” pasit… dupla élmény!
#218   2023. 02. 02. csütörtök 23:21
Felhőék Felhőék
Hát ez nem igazán erről szól…
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2023. 02. 02. csütörtök 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 02. csütörtök 22:02
Én úgy tudom elképzelni,hogy a lakásunkat is elcserélnénk min.1-2 hétre.Főzne,mosogatna,mosna.A gatyákat,zoknikat is.Aztán majd meglátnánk...... smile
#217   2023. 02. 02. csütörtök 22:02
Wolf Gabi Wolf Gabi
Én úgy tudom elképzelni,hogy a lakásunkat is elcserélnénk min.1-2 hétre.Főzne,mosogatna,mosna.A gatyákat,zoknikat is.Aztán majd meglátnánk...... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 02. csütörtök 19:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4659923)
2023. 02. 02. csütörtök 19:08
Régóta szeretnénk ki próbálni, csak nem találtunk párt, remélem mihamarabb össze jön
#216   2023. 02. 02. csütörtök 19:08
X Törölt felhasználó (4659923)
Régóta szeretnénk ki próbálni, csak nem találtunk párt, remélem mihamarabb össze jön
#215   2023. 01. 21. szombat 05:07
X Törölt felhasználó (4064012)
Az adatlapod szerint te egyeduallo vagy, nincs is feleseged.
De ha azota megnosultel, akkor gratulalunk, es ne felejtsd el atirni az adatlapot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 05. csütörtök 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681618)
2023. 01. 05. csütörtök 13:32
Sziasztok
Mi most beszéltük át egy ismerősömmel hogy feleségét cserélünk. Egész éjszakára. Nekem a feleségem benne van, ő neki is valószínűleg benne lesz a felesége. Márt várom, ha meg lesz a csere ki írom milyen volt.
#214   2023. 01. 20. péntek 08:17
X Törölt felhasználó (4689346)
jól mondod, stabil kapcsolat, bizalom és őszinteség kell ahhoz, hogy egy házaspár többes szex iránt kezdjen érdeklődni, közösen. és a kellően nyitott nő is stimmel. nálunk az volt a trigger, hogy eszközhasználatra jól reagálok, a DP szilikon beszállóval egészen más élményt adott, mint addig bármi, és a férjem kezdte el kérdezni időről időre, hogy mi lenne ha kipróbálnánk élő emberrel is. eleinte vonakodtam, persze, kb 3 hónapig azt se mertem bevallani (még magamnak se) hogy kipróbálnám. a 3 hónap végére már kizárólag MMF portnót fogyasztottam a PH-on, de még akkor se. hosszú idő alatt meggyőztem magam arról, hogy ez nem ciki, nem para, főleg ha a férjem javasolja, akkor a házasságunkra se lehet rossz hatással, eznem megcsalás. lassan elkezdtünk beszélni a lehetőségekről is, elkezdtük a partnerkeresés, de annyira be voltam ijedve az elején, hogy senkire nem mondtam igent. nagyon izgultam. nem tudom mitől. iszonyúan lassan, türelmesen várta a férjem, amíg összeszedem a bátorságom, egész pontosan lerakom a beépült reflexeket, amit gátoltak abban, hogy kipróbáljam a hármast. még néhány hét volt, mire találkoztunk is valakivel. azóta belelazultam, nincs parám, gond nélkül találkozunk másokkal, el merem engedni magam, de ez egy belső folyamat volt egy majdnem 20 éves házasságban, ami korábban teljesen monogám volt.
(Ez egy válasz datolya1 üzenetére (2023. 01. 05. csütörtök 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 05. csütörtök 18:20
Sziasztok !

Sajnos hogy a nők nem nyilatkoznak erről....

Nagyon komoly és veszélyes dolog...!
Már ha a pároddal szeretnél tovább élni.
Stabil kapcsolat kell hozzá és bizalom.....na meg egy kellően nyitott nő ,is !

Nekünk a négyes zavaró volt....ezért automatikusan jött a külön-külön együttlét ,akár egyidejüleg akár más más helyszínen és időpontban is.
Ez az igazi ....!
Sokat tudnék mesélni......
Egy ideig megy jól a dolog,de mindig valaki mgelégeli ,különböző okokból....és legtöbb esetben gond is lesz belőle.
Alapvetően ez is olyan mint a hármas....kipróbálni mindig érdekes de hosszútávon nem működik......mert ugye érző emberből vagyunk....és főleg a nők...!

Összességében, azt gondolom hogy a kockázat nem éri meg, talán bíztonságosabb egy jó kapcsolatot nem kockáztatni fölöslegesen.
Mert legtöbb esetben a másik nő finomabb mint a tied.....akkor hogyan tovább ?
#213   2023. 01. 13. péntek 14:36
kéjlavina kéjlavina
Már megvolt .
#212   2023. 01. 05. csütörtök 18:20
datolya1 datolya1
Sziasztok !

Sajnos hogy a nők nem nyilatkoznak erről....

Nagyon komoly és veszélyes dolog...!
Már ha a pároddal szeretnél tovább élni.
Stabil kapcsolat kell hozzá és bizalom.....na meg egy kellően nyitott nő ,is !

Nekünk a négyes zavaró volt....ezért automatikusan jött a külön-külön együttlét ,akár egyidejüleg akár más más helyszínen és időpontban is.
Ez az igazi ....!
Sokat tudnék mesélni......
Egy ideig megy jól a dolog,de mindig valaki mgelégeli ,különböző okokból....és legtöbb esetben gond is lesz belőle.
Alapvetően ez is olyan mint a hármas....kipróbálni mindig érdekes de hosszútávon nem működik......mert ugye érző emberből vagyunk....és főleg a nők...!

Összességében, azt gondolom hogy a kockázat nem éri meg, talán bíztonságosabb egy jó kapcsolatot nem kockáztatni fölöslegesen.
Mert legtöbb esetben a másik nő finomabb mint a tied.....akkor hogyan tovább ?
#211   2023. 01. 05. csütörtök 13:34
X Törölt felhasználó (4681618)
Bocsi csak ki akartam írni nem ide szántam
#210   2023. 01. 05. csütörtök 13:32
X Törölt felhasználó (4681618)
Sziasztok
Mi most beszéltük át egy ismerősömmel hogy feleségét cserélünk. Egész éjszakára. Nekem a feleségem benne van, ő neki is valószínűleg benne lesz a felesége. Márt várom, ha meg lesz a csere ki írom milyen volt.
(Ez egy válasz erzo3 üzenetére (2023. 01. 05. csütörtök 10:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 05. csütörtök 10:58
Két évig volt nálunk is . Nagyon élveztem
#209   2023. 01. 05. csütörtök 11:38
rolyka930 rolyka930
Írj róla részletesen.
(Ez egy válasz erzo3 üzenetére (2023. 01. 05. csütörtök 10:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 05. csütörtök 10:58
Két évig volt nálunk is . Nagyon élveztem
#208   2023. 01. 05. csütörtök 10:58
erzo3 erzo3
Két évig volt nálunk is . Nagyon élveztem
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2014. 01. 09. csütörtök
Üzenetek: 227db
Utolsó üzenet: 2023. 06. 06. kedd
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!