Alkalmi szexpartnert keresek rövid időn belül
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#25036   ma 12:37
jaszberenyi pasi jaszberenyi pasi
jaszbereny ill környékén hölgy van .akit meglocsolhatnék?????irj és megyek
#25035   ma 12:29
Nika988 Nika988
Extrém locsolás! Bukkake party ma este. Jelentkezz privátban. Utazni tudó ,találkozni is akaró pasik levelét várjuk fotóval! Akit kiválasztunk , azzal telefonon egyeztetünk. Nem levelezünk vágyakról. Fotó nélkül ne várj választ!
#25034   ma 12:20
kanizsaifiu kanizsaifiu
Gyékényesi bányatónál pihenő, horgászó házaspárt meglátogatnék az esti órákban! smile
#25033   ma 12:16
jps jps
Most valaki?? Valakik??
Baranya,Somogy,Tolna
Üdv Akos
#25032   ma 11:49
atexxx88 atexxx88
30 éves egyedülálló srác • Hármas és Többes szexben (is) tapasztalt • ápolt és tiszta, egészséges • átlagos sportos testalkatú (180/70) • NEM dohányzó • keresek 18-55 közötti párokat / lányokat / nőket / hölgyeket / csakis kölcsönös szimpátia alapján • ápolt, csupasz, kellemes lefelé ívelő méretekkel rendelkezem • minden megvan és működik, ami szükséges • elvárom ugyanazt a színtű diszkréciót és tiszteletet Tőled, amit ÉN is nyújtok majd • ha bunkó vagy és igénytelen, nem Én vagyok a Partnered • FIÚK ÉS BISEX FIÚK KIZÁRT • KAMUSOK KERÜLJETEK • csakis SZEX, semmi más vagy több!!!
#25031   ma 11:07
Transzika Transzika
Szombathelyi faszimádó Transzvesztita vagyok. INGYENES Álarcos GANGBANG szexpartit rendezek 27-én Szombaton 21 órai kezdéssel Szombathelyen! Álarcot mindenki maga rendezzen! Olyan Férfiakat keresek akik álacban aki akar szopathat, aki akar popóba baszhat, a végén lepisilhet és szét gecizhet engem. Aki csak lepisilne vagy gecizne az is jőhet! Ne hadjátok ki hisz INGYEN alázhattok engem!
#25030   ma 10:43
CuckoldMaci CuckoldMaci
Sziasztok! Ma este szívesen vendégül látnék egy kedves párt! Többi privátban!
#25029   ma 10:37
Lehett4242 Lehett4242
Sziasztok!Debreceni,Szoboszloi hölgyet kényeztetnék!
#25028   ma 09:55
Teqilla Teqilla
Sziasztok!

Igényes csini Hölgy, Hölgyek ismeretségét keresem, alkalmi, vagy akár hosszú távra is!
#25027   ma 09:35
kicsihigike kicsihigike
Ápolt pár keres ma délutánra pesti magára igényes pasit akinek lakása is van.Bemutatkozó levélre válaszolunk.
#25026   tegnap 23:52
NSX-r NSX-r
Helló

Pest vagy környékén Hölgy 1 kis kalandra Ma este wink finom
privin keres ha érdekes kacsint
#25025   tegnap 22:45
der.medve2.0 der.medve2.0
Van aki ma talàlkozna velem? Párok,hölgyek ?
70/291-4820
#25024   tegnap 22:42
defran defran
valaki most monoron szabadban vagy autóban? szopatnék dugnék 19/6
#25023   tegnap 20:48
Makro Makro
Hali ma este CSAJSZI aki hancúrozna akár egy cabrióban akár egyéb helyen?(Szekszárd/dombóvár/siófok/simontornya környéke!) wave
#25022   tegnap 20:40
dereke1200 dereke1200
SZiasztok smile Keresek Sárvár környéki fiut,lányt,párt azonnali talira ! smile
#25021   tegnap 19:57
munkadolog munkadolog
Hölgy aki kifacsarna 22éves szőrösfarkú srácot balatonlelle-bogláron? Akár fizetek is.
Privizz.
#25020   tegnap 19:50
Tamas9405 Tamas9405
Szia // csak lányokat keresek //
Tomi vagyok, tudom nem pont engem keresel de remélem a nagy rengetegből és esetleges csalódások után hajlandó lennél -e találkozni velem.
Rólam:
25 éves vagyok, 180 magas 81kg, sportos, kék szem barna haj, jóképűnek mondott illetve eléggé jó humorral rendelkezem másik szerint.
Ezen felül néha előny...néha hátrány de az intim méretem is egészen nagy.. 20 cm, és extra vastag...... nem utolsó sorban kitartó vagyok .....

Budapesten élek, de utazni tudok, ha gondolod.

írj itt vagy esetleg skype....harmadik lehetőség meg email

email: nagytamas9405@citromail.hu
#25019   tegnap 19:34
t.adam92 t.adam92
Sziasztok
Lányt-nőt keresek esti kalandhoz budapest és környékéről
adam007@gmai.hu
#25018   tegnap 19:33
vanillacoke vanillacoke
Hölgyet/párt fogadnék este 18. kerületben, akár házibulit is tarthatunk ha több jelentkező van
#25017   tegnap 19:27
der.medve2.0 der.medve2.0
Kevés tabut isnerő 40-es ápolt, bi macis pasi vagyok! Keresek olyan párt ahol lehet szopni-szopatni, gecit adni-kapni! Magányos hölgyekeket is szívesen meglátogatok ma este! Van akik találkoznának velem?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: naphal naphal
Nyitás ideje: 2006. 07. 27. csütörtök
Üzenetek: 25036db
Utolsó üzenet: ma 12:37

Hírek

2019. 04. 18. csütörtök 14:51
Új lány a díjátadón! :) Ezúttal is új versenyzőt köszönthettünk a díjátadónkon. Claudia Vongole lelkes nevezőnk, és már több jó sorozattal örvendeztetett meg minket Goldengate látogatókat. Nem tudhatta mire számítson egy ilyen díjátadón, ezért saját bevallása szerint izgult... Tovább
2019. 04. 15. hétfő 10:57
A mininél is van minibb! :) Itt a tavasz, végre előkerülhetnek a lengébb ruhadarabok, amelyek csábítóan sokat mutatnak a lábakból, popsiból... Legyen az dögös miniruha, izgalmas rövidke szoknya vagy vagány minisort. De ha van egy egészen apró mini bikinid, azt is bevetheted! A... Tovább
2019. 04. 15. hétfő 10:50
Azoknak, akik szeretik az óriási csöcsöket A giga csöcsök bűvöletében. Bárhová nézel, csak hatalmas csöcsök minden mennyiségben. Van aki a popsira bukik, van akit egy formás láb indít be. Legtöbben azonban még mindig a nagy ciciktől alélnak el. Ahogyan két marokra lehet őket fogni, játszani... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!