Alkalmi szexpartnert keresek rövid időn belül
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#21904   tegnap 23:24
xyzy xyzy
Sziasztok!olyan fehérvári vagy környéki csaj keresek 18-45 közt,aki parom lenne swingerben,vagy párral.Irjatok ha van ilyen!
#21903   tegnap 23:09
ferfike001 ferfike001
50-69 év közötti hölgyet keresek diszkrét normál szexkapcsolatra. 40-es férfi vagyok
#21902   tegnap 22:59
ferfike001 ferfike001
50-69 közötti hölgyet keresek diszkrét normál szexkapcsolatra. Budapestről és környékéről. 44 éves férfi vagyok. Várom jelentkezésed
#21901   tegnap 22:14
xkarcsix xkarcsix
Sziasztok!

30 éves budapesti pasi vagyok. Hölgyekkel és párokkal ismerkednék, de csak a hölgy örömére. Nagyon szeretek nyalni wink Keressetek bátran!
#21900   tegnap 21:15
poos1 poos1
Pápai Párt vagy lanyt keresek izgalmas együttléthez. Nem voltam még párral
#21899   tegnap 20:41
laller000 laller000
vas,zala most?
#21898   tegnap 20:02
aktivfarok aktivfarok
sziasztok
biszex parhoz csatlakoznek hetvegen
37 eves vagyok,magas es ferfias
farkam 18cm,borotvalt
van tapasztalatom,elmegyek a megbeszelt talalkozora
autom van,szivesen utazom
kerem keressetek mailban

oxigen80@gmail.com
#21897   tegnap 19:31
huncuthdd1 huncuthdd1
Holnap este szivesen csatlakoznek parhoz, illetve vegigneznem a szeretkezesuket... Akar tamogatas is megoldhato, de legyen helyed!
#21896   tegnap 18:27
Lehett4242 Lehett4242
Sziasztok!Ma estére keresek hölgyet vagy párt érzéki masszirozásra!Küldj telefonszámot!
#21895   tegnap 17:50
Kaaarcsi Kaaarcsi
Sziasztok!

Szívesen ismerkednék budapesti hölgyekkel vagy párokkal.

Magamra maximálisan igényes, 29 éves, vékony, szálkás testalkatú srác vagyok.
Szeretek masszírozni és hosszan, élvezettel nyalni smile

Óbudán van lakásom, így a hely adott, de ha úgy van szívesen utazom is.
Képeket és minden további adatot a profilomon megtaláltok.
#21894   tegnap 17:39
Gyula gyuluska Gyula gyuluska
Sziasztok! Parnert keresek Szekszárdon Szombat estére pár házaspár hölgy személyében kölcsönös élvezetekre. Válaszokat privát üziben várom!
#21893   tegnap 17:26
Thomas21 Thomas21
Sziasztok, ma este valaki fent a Citadellán?
#21892   tegnap 17:15
férfi gödöllő férfi gödöllő
Sziasztok! Ma estére keresek hölgyet vagy párt. Helyem van! Privát üzenetben írjatok!
#21891   tegnap 16:14
köpcös köpcös
Ma este Pécsen aki komolyan gondolja?
#21890   tegnap 15:37
75Laca 75Laca
Sziasztok 43éves nős férfiként párt ,nőt,csajszik keresek Bp max 50 km
#21889   tegnap 15:22
Trilac Trilac
Sziasztok.10 év tapasztalatából ki indulva 0% esély,hogy vékony csajt,párt talajunk akik dohányoznak,de még egyszer neki futunk hátha. Csajoknál a bi fontos mert a lány tagunk imádja worship Utazni bizonyos távolságon belül tudunk főkepén hétvégén Péntek este Szombat. Nem csak egyszerű szexre gondoltunk kis bulira,beszélgetés iszogatás szex.
Pusza Üdv Beus Laca
#21888   tegnap 13:51
merevfarok bp merevfarok bp
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban itt agy a merev0809@citromail.hu - n!
#21887   tegnap 13:18
mindenhezIS mindenhezIS
Helló! Budapesten és környékén keresek elsősorban hölgyeket kölcsönös örömszerzésre, élvezetes együttlétre! 183cm magas, 90kg átlagos test, normál méret, ápolt külső adott! Korra külsőre elvárásom nincs, mobilis vagyok! Írjatok bátran! lg123@freemail.hu
#21886   tegnap 12:12
danielgyor92 danielgyor92
sziasztok , Győr vagy környéke valaki/k?
#21885   tegnap 11:56
Vidka87 Vidka87 VIP
Sziasztok!

Ma este 6 órától hölgy, vagy pár partnere lennék óbudai lakásomban. Ápoltság maximálisan adott és elvárt. Privát üzeneteit várom azon kedves felhasználóknak, akiknek felkeltettem érdeklődését. Nem beszélgetni szeretnék és nem “közös hokira” keresek partnert. Szexre keresek partnert, ezt kérem mindenki vegye figyelembe!

Üdvözlettel:

Vidka

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: naphal naphal
Nyitás ideje: 2006. 07. 27. csütörtök
Üzenetek: 21904db
Utolsó üzenet: tegnap 23:24

Hírek

2018. 09. 19. szerda 16:37
Pisilő puncik Ha szeretted meglesni a bokorban pisilő lányokat, és még most is szeretsz gyönyörködni a borotvált puncikból előlövellő arany zuhatagban, akkor ez a film a te filmed lesz! Napsütötte meztelen testek, aranyló pisicseppek a csupasz szeméremdombokon, és a... Tovább
2018. 09. 13. csütörtök 16:22
Szüreti verseny! Hamarosan beköszönt az ősz, ami a szüret időszaka! Bár elsőre a szüretről mindenkinek a szőlő ugrik be, de pl. almát vagy körtét is lehet szüretelni... Szóval nincs más dolgotok, csak keresni egy jó szőlőskertet, szerencsére jól el vagyunk látva... Tovább
2018. 09. 13. csütörtök 16:15
Phat farm 8 Az élvezet 100 kg felett kezdődik! Ezeken a csajokon minden hatalmas. Hatalmas csöcsök, óriási popsi, hurkák mindenhol. A melleikkel súlyzózni lehetne akkorák. Aki egy ilyen nőt ki tud elégíteni, az férfi a javából. Ezek a duci csajok nem elégszenek meg... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!