Alkalmi szexpartnert keresek rövid időn belül
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#25360   tegnap 23:29
Tamas9405 Tamas9405
Szia =)
Tomi vagyok, 25 éves, kék szem , barna haj ami engem jellemez nyes
emellett sportos is vagyok 181/80kg, ---- és ami még általában fontos szokott lenni az az intim méretem (20+ és jó vastag)
szívesen megismernélek és ha úgy van ...... nyes feltéve ha nő vagy ... nyes
írj itt vagy viberen esetleg skypen
#25359   tegnap 22:39
stabil1982 stabil1982
Hello. Budapesti molett hölgy most éjszakára hajnalig tartó hancurozasra? Helyem van , diszkréció elvárt és adott.
#25358   tegnap 20:01
AkyMc AkyMc
Miskolcon és környékén hármasra valaki pár ma este?
#25357   tegnap 16:58
gabonya gabonya
Győr ma este, éjjel? Hölgy, Pár, testközelből is ismerkednék wink
#25356   tegnap 15:43
rugo81 rugo81
38 eves biszex ferfi vagyok,biszex parokhoz csatlakoznek mindket fel oromere
magas,ferfias az alkatom,farkam 18cm,borotvalt
van kello tapasztalatom,apolt es egeszseges vagyok
elmegyek a megbeszelt randira
van autom,tudok utazni messzebb is
kerem keressetek mailban,mindenkinek valaszolok
oxigen80@gmail.com
#25355   tegnap 15:32
rugo81 rugo81
38 eves aktiv biszex ferfi vagyok,biszex parokhoz csatlakoznek mindket fel oromere
magas,ferfias az alkatom,farkam 18cm,borotvalt
van kello tapasztalatom,apolt es egeszseges vagyok
elmegyek a megbeszelt randira
van autom,tudok utazni messzebb is
kerem keressetek mailban,mindenkinek valaszolok
oxigen80@gmail.com
#25354   tegnap 15:07
goldengame80 goldengame80
Tamási környékén ma este ismerkednék.
Ápolt 38/185/85 pasi vagyok.
#25353   tegnap 14:23
sasis2016 sasis2016
szasztok! 33 éves debreceni pár vagyunk lányt keresünk hétvégére lányos játékokhoz!
#25352   tegnap 14:11
potc3 potc3
Sziasztok! Fiatal igenyes pasi, hangulatos lakasaban ismeredne lanyokkal/holgyekkel. Kor nem szamit annyira, csak a kemia smile Privatban!
#25351   tegnap 13:06
AkyMc AkyMc
Hy! Párhoz csatlakoznék ma este Miskolcon, Borsodban. aky1229@citromail.hu Valaki?
#25350   tegnap 12:10
Jozsfm Jozsfm
Szexpartnerem keresem hölgy személyében Budapesten. Helyem van! Üdv.
#25349   tegnap 11:15
freeday7 freeday7
Sziasztok. Pár aki ma napközben kalandozna? Utazni tudok.
#25348   tegnap 10:41
bidiszkrét bidiszkrét
Párt, extrém párt keresek! ma egész nap!
#25347   tegnap 08:44
rush88 rush88
Sziasztok! Mi egy 33-32 éves pár vagyunk vasárnapra keresünk párokat akik el jönénnek Várpalotára , csak párokat!!! Fogadni tudunk!!
#25346   tegnap 08:02
demlaci demlaci
Balatonfüreden lanyt vagy part keresek...
#25345   tegnap 07:26
1Elvezet 1Elvezet
Sziasztok utazni tudó pasit keresünk,ma vagy holnap estére gyula környékéröl
#25344   2019. 06. 14. péntek 22:06
hattila hattila
Este Siófok és Zamárdi környékén valaki, üdv Attila
#25343   2019. 06. 14. péntek 21:56
facér7 facér7
Rövid időn belül, alkalmi légyott? Engem ez nem vonz ....... de érdekes egy téma wink
#25342   2019. 06. 14. péntek 21:45
Daphnie123 Daphnie123
vigyor2
#25341   2019. 06. 14. péntek 21:05
Malandro Malandro
Ma este igényes hölgy vagy heteró pár esetleg?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: naphal naphal
Nyitás ideje: 2006. 07. 27. csütörtök
Üzenetek: 25360db
Utolsó üzenet: tegnap 23:29

Hírek

tegnap 13:48
A seggbedugott háziasszonyok! Ezeket a dögös háziasszonyokat mindig foglalkoztatta milyen lehet az amikor jó keményen seggbebasszák őket. Amit nem mertek otthon kipróbálni, két vadidegennel gátlások nélkül megteszik. Letöltés - Anal Milf 3 Tovább
2019. 06. 13. csütörtök 18:09
Övön alul - keressük a GG legszebb alvázát! Reméljük, nem ér benneteket "övön alul" a júniusi téma... De a férfiak megőrülnek egy jó popsitól és a formás lábaktól. Lehet az a virgács hosszú és vékony vagy sportosan izmos, tenyérnyi popsival; esetleg nőiesen telt, formás combok jó,... Tovább
2019. 06. 12. szerda 00:31
18 éves a TORTE-NET.hu Kedves Látogatóink! Testvérlapunk, a Törté-Net születésnapja alkalmából olvassátok itt a születésnapos rövid köszönetét az innen érkező sok olvasónak és írónak is! És aki nem ismerné, látogasson el a Törté-Net-re, ahogy a legtöbb magyar... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!