Ma délelőtt Sződ Göd Dunakeszi-n partnerem keresem
Ma 21-23 főutak vonzáskörzetében van valaki normális biszex, férfias pasi, aki ismerkedni akar? Hatvan-Pásztó-Salgotarjan-Eger? Írjátok!!!
sziasztok
pest megyében hölgy vagy pár mainap ?
pest megyében hölgy vagy pár mainap ?
Sziasztok.Győri hölgyet keresek akinek lenne kedve most szombaton eljönni az aranypartra.Légy nyitott és bevállalós.Nem fogod meg bánni.Írj privát üzenetet ha érdekel.Várom a jelentkező hölgyet vagy lányt.Érezzük jól magunkat.
Sziasztok, ma balatonszárszón leszek. Ma este vagy holnap napközben re keresek egy huncut nőt vagy párt hetero alapon.
Budapesten szopnék helyem van
Ki szopatna ma Tatabánya, Tata környékén?
Veszprémi Gulyadombon valaki? Este fél9től kinn leszek
inkább unit vagy aktívat várok

Kecskemét környékén valaki ma
Sziasztok!
Békés megyében hölggyel randiznék ma este! Búvóhely van!
Békés megyében hölggyel randiznék ma este! Búvóhely van!
Sziasztok! Nő illetve pár (Női tag örömére) Szombathelyen most?
Pesten és Pest megyében környékén ,szivesen maszíroznék hölgyeket,párok hölgy tagját... Természetesen happy finish befejezéssel. Pár esetén a férj nézheti vagy be is szállhat. Akár fotózhatja is. Házhoz megyek ! Cuckold és creampie szex is lehet a masszázs vége ! Minden külön kérés nálam megbeszélhető.... Állandó házibarátja is lennék,igényes párnak !
Szerda késő este vagy Csütörtök-Péntek kora hajnalban Nógrád megyében(Kálló) 28 éves passzív pasi szopna/dugatná magát aktív pasi kocsijában/szabadban
10,14 kerületben passzív most?
Sziasztok fiatal ápolt normális kicsit teltebb pár vagyunk és ugyan így párt keresnénk akár hetero akkár bi alapon is Debrecenben van helyünk péntek estére ha van kedvetek írjatok bizalommal!
Belevaló férfias pasikkal/pasival ismerkednék szabadban való szexhez. De ha zárt térben jön csak össze az sem baj
30-40-es bi aktív pasik érdekelnek elsősorban. DP fun vagyok


Sziasztok! 22 éves budapesti srácként kalandoznék ma, hellyel rendelkezem.

Ma napközben szopnék egy jót Kecskemét Nagykőrös Cegléd környékén, helyem van de autoban vagy szabadban is jó.
Sziasztok.Győri hölgyet keresek akinek lenne kedve most szombaton eljönni az aranypartra.Légy nyitott és bevállalós.Nem fogod meg bánni.Írj privát üzenetet ha érdekel.Várom a jelentkező hölgyet vagy lányt.Érezzük jól magunkat.
Sziasztok! Sopron illetve Szombathely környékén nő vagy pár akik fiatalt keresnek?