Sziasztok! Hölggyel, párral ismerkednék az adatlapomon leírtak alapján, mától az egész hétvége folyamán. Ésszerű távolságon belül utazni tudok..!
Sziasztok. Most találkozni akaró, merő hölgy, vagy pár Budapesten?
Sziasztok! A mai napon szívesen csatlakoznék egy kedves párhoz. Fiatal, korrekt és igényes partner vagyok. Győr és 100 km-es körzetében szívesen utazok.
Sziasztok, budapesten keresek szexi ruhákat kedvelő hölgyet az adatlapom szerint!
F46

Sziasztok.Most valaki Gödöllőn? Várom üzeneted!

Sziasztok.
40 es párként keresünk ma este ráérő bisex hölgytagú párt.
Nem a vékonyak.ráborát erősítjük,és mi is nagycicis,nagyfenekü hölgyet ,nagyobb intim mérettel rendelkező urat keresünk.Borotváltság,ápoltság,női bisex feltétel.
Pasik között enyhe bisex is belefér
Nem dohányzunk.
Érden lakunk.Nem.kávézgatni szeretnénk.
40 es párként keresünk ma este ráérő bisex hölgytagú párt.
Nem a vékonyak.ráborát erősítjük,és mi is nagycicis,nagyfenekü hölgyet ,nagyobb intim mérettel rendelkező urat keresünk.Borotváltság,ápoltság,női bisex feltétel.
Pasik között enyhe bisex is belefér
Nem dohányzunk.
Érden lakunk.Nem.kávézgatni szeretnénk.
Holnap hölgy,pár aki/kik kalandoznának pasival?Írj,ha komolyan gondolod!Nem harapok,csak nyalok!

Hölgy,pár aki szeretne néhány boldog órát,akár hosszú távra Ápolt,hetero ,diszkrét pasi vagyok.Helyem is van,utazni is tudok,Eger környéke.
Kaland ma valaki?
Baranyából ápolt ffi bi alkattól fuggetlen hólyet párt keres alkalmi vagy hosszu távra .
Veszprémben ma este valaki akinek kiverhetem?
Orál kedvelő bi pasi Hatvanban vagy a közelből ma este? Mindenki mindenkivel. jelentkezz mail-ben. fotó előny.
Bi uni férfi vagyok. A párom jelenlétében kényeztetlek, az ő domináns parancsára, akivel szex kizárt. Viszont megsimogathatod, ő is megsimogat, de ha akarod meg is büntet, akár szóbeli, akár tettbéli fenyítést alkalmazva, s a végén éreztetve dominanciáját, a farkadat megmarkolja és jól a számba nyomja, ahova a végén bele is élvezhetsz.
Hajdú-Biharit, és Szabolcs megyei férfit, az autójában szopnék, hétköznap a délelőtti órákban. Értemjössz, valahova kiautózunk és lecumizlak.
Mai napra keresek egy hölgyet,aki szeretné jól érezni magát!
Ápolt igényes pasi vagyok!
Győr és kornyéke !
Ápolt igényes pasi vagyok!
Győr és kornyéke !
Újpesten valaki?
Zalaegerszegen ma délután pasit kényeztetnék orálisan. Hely megoldott.
Sziasztok! Hellyel rendelkező fiatal srácként kalandoznék ma este Budapesten!
Debrecenben elhanyagolt vagy kíváncsi pasit bő nyállal orálisan kényeztetnék akár kölcsönösen (de inkább én szopnék) de masztiba is benne vagyok, ápoltság diszkréció adott és elvárt. Én férfias mackós pasi vagyok.
kiskunfèlegyházán biszex/meleg fèrfit keresek ha èrdekel irj privátban