igazi vagy szilikon mell ! melyik a jobb ?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#517   2020. 04. 14. kedd 07:36
fazonpar fazonpar
Nekem volt szilikonos csajom. Hát látványra elég izgató. De a tapintasat nem szerettem. A jelenlegi paromnak szerencsére természetes, nagy cickoi vannak, szép nagy bimbó udvarral. Imadom szopogatni őket, meg berakni közé a farkam. Imadom, amikor jól kiteszi a cickoit es megnezik a pasik. Alkalmankent szeret kihivoan oltozkodni, főleg, mikor bulizni megy
#516   2020. 04. 13. hétfő 22:29
hofeszkovics hofeszkovics
Többnyire el tudtam dönteni, hogy eredeti vagy szilikonos (amúgy Én egyértműen az eredetire szavazok). Néhány olyan eset volt, ahol annyira nem "passzolt" a testalkathoz, hogy kénytelen voltam feltételezni, és amikor ennek hangot adtam, be is bizonyosodott... A természet nem hazudik. Akinek nincs szép melle, abszolút megértem, ha változtatni szeretne, viszont az igazi mindig jobb ha az szép... smile
#515   2020. 04. 13. hétfő 20:06
chatszex velem chatszex velem
A természetes a legjobb !!! .....egyszer volt a kezemben "gumicsöcs" ....nekem nem jött be .....
#514   2020. 04. 13. hétfő 14:51
Csppáros Csppáros
Igazi, eredeti.
#513   2019. 12. 25. szerda 08:36
fazonpar fazonpar
Az igazi sokkal jobb (abban az esetben, ha elég nagy, és kellőképpen feszes). Volt szilikonos csajom. Lehet hogy jobban megnézték, viszont egész más volt markolaszni. A jelenlegi páromnak eredeti, de óriási cickoi vannak. Imádom. Ja és persze őt is megnezik. Nyaron szoktunk nevetni, mert mikor kicsit jobban ki van rakva a cickoja, es haverjaimmal vagyunk, sokszor észrevesszük hogy a srácok bamulják a melleit wink csak nevetünk rajtuk
#512   2015. 07. 27. hétfő 13:17
samtaylor samtaylor
A természetességet jobban szeretem, még akkor is, ha nem tökéletes. Viszont ha egy nő egészséges önbizalmához az kell, akkor elfogadom. Persze nem 20 éves csajokra gondolok, hanem pl. egy többgyerekes nőre, aki ezzel is szeretné visszaszerezni a korábbi formáját.
#511   2015. 07. 24. péntek 17:22
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Nekem az a véleményem, hogy az igazi mindig jobb. Legyen kicsi vagy nagy, mindegy. Az tartozik a nőhöz. Az implantátum csak a kinézetet javíthatja (bizonyos értékrendek szerint, mert nem mindenkinek ugyanaz a szép ugye), de a funkciót, urambocsá' a "fogást" nem. Szóval én a természetesre szavazok. smile
#510   2015. 07. 24. péntek 13:33
ravenna ravenna VIP Admin
A szilikonos cicik nagy része azért készült régen, hogy önigazolást nyerjenek azok a nők, akik eredeti mellükkel nem érezték elég nőiesnek magukat. Persze, aki saját erőből csináltatta, azok nagy része büszke rá és nőtt a "nőiessége és egója".
De valahol nekem csak az a gondom ezzel mint a műfarokkal. Nem az igazi.Végül is nézhetjük onnan is, hogyha egy férfit ki lehet elégíteni egy műcici látványával, akkor nekünk nőknek lehet nem is kell igazi férfi, elég lesz egy mű?
Maradnék eredeti, természetes megoldásoknál. A többi csak kiegészítés! smile
#509   2015. 07. 24. péntek 13:15
MaroonRoze MaroonRoze
azt mondod "hüje" ? smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 06. 16. kedd 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (938370)
2015. 06. 16. kedd 10:59
A műanyag az műanyag, akármit is hisznek! A plasztikai sebészek meg szarrá keresik magukat a sok hüje "barbikán"!
#508   2015. 07. 24. péntek 12:46
ribancpar ribancpar
nekem szilikon van, és még nem volt rá panasz. ha szép esztétikus nem pedig a méretre koncentrálunk akkor nagyon izgató lehet a szilikon. tévedés, hogy mű a tapintása.
#507   2015. 07. 23. csütörtök 10:02
X Törölt felhasználó (61671)
a mell az mell, szeretem mindkettőt!
#506   2015. 06. 16. kedd 10:59
X Törölt felhasználó (938370)
A műanyag az műanyag, akármit is hisznek! A plasztikai sebészek meg szarrá keresik magukat a sok hüje "barbikán"!
#505   2015. 06. 04. csütörtök 18:06
X Törölt felhasználó (1015452)
Csak is az igazi én csak tudom vigyor2
de a másikat sem vettem meg finom
#504   2015. 04. 16. csütörtök 23:02
kleinnorbi kleinnorbi
Ez nem kérdés a természetesnél nincs szebb!
#503   2015. 01. 26. hétfő 20:47
Csak neked Csak neked
Csak is az eredeti,annál nincs jobb finom
#502   2015. 01. 26. hétfő 15:48
X Törölt felhasználó (86993)
Inkább legyen kicsi de formás, mint mű és nagy!
Ha kicsi és formátlan akkor meg nincs más választás, legyen mű!
Nem gyere be a kicsi tacskó fül :(
#501   2015. 01. 25. vasárnap 18:44
parow parow
volt dolgom olyannal amit sokáig tapogattam meg nézegettem mire gyanús lett smile aa sokáig ez esetben hónapok . meg lehet azt nagyon csinálni , ha nincs eltúlozva a dolog, tényleg igazi cici van a bőr alatt .
#500   2015. 01. 25. vasárnap 18:10
X Törölt felhasználó (938808)
javitas: ezt mond az egyik a masik meg stb....
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 25. vasárnap 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (938808)
2015. 01. 25. vasárnap 14:23
ebben a topikban olyan a kerdes hasznossaga mintha azt kerdezned melyik gatya jobb a szük vagy a bö. baromsag a kerdes nyilvan ket tabor alakul ki ez ezt mond a masik meg mast mond es vege meg nincs. wow3
#499   2015. 01. 25. vasárnap 14:23
X Törölt felhasználó (938808)
ebben a topikban olyan a kerdes hasznossaga mintha azt kerdezned melyik gatya jobb a szük vagy a bö. baromsag a kerdes nyilvan ket tabor alakul ki ez ezt mond a masik meg mast mond es vege meg nincs. wow3
#498   2015. 01. 25. vasárnap 13:42
Szenvedélyes Szenvedélyes
Kiváncsivá teszel hol találkoztál a rengeteg "nemprofi" munkával , szivesen tanulányoznám öket én is .-) Nekem bejön nagyon
(Ez egy válasz csatti03 üzenetére (2015. 01. 23. péntek 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 23. péntek 08:48
Olvasva a hsz-okat, azt látom, hogy sokan még nem fogtak,láttak igazán szépen megcsinált szilikon mellet. Egy izom alá beültetett, megfelelő nagyságú implantátum nem érezhető tapintással, hiszen a felette lévő mellet fogod. Alatta az izom és az alatt a szilikon. Persze rengeteg túlmérezetezett, bőr alá ültetett, így érezhető munka van. De az minőségit sem látványra, sem tapintásra nem lehet megkülönböztetni az igazitól. Persze ennek ára van. Nem is kicsi.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gaz2 Gaz2
Nyitás ideje: 2006. 07. 30. vasárnap
Üzenetek: 537db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 28. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!