igazi vagy szilikon mell ! melyik a jobb ?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#457   2011. 02. 19. szombat 23:49
X Törölt felhasználó (774400)
Ne csinálj már bohócot magadból!
Miért nincs benned egy kis tartás??Te ezt a szilikoncicit magadnak akarod,hogy elégedettebb legyél magaddal!Akkor meg ne írj oda ilyet hogy férfiak...
Ez ugyanolyan mint az hülye csoporttársaim akik hetente járnak műkörmöshöz,hogy a pasijuknak villogjanak,pedig csak magukért teszik.A pasik meg tojnak a műkörmükre.
Ők csak egy igazi nőt akarnak!
Nekem nincs nagy cicim,jó maroknyi,de szeretik a pasik!És no szilikon, csaj szemmel!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 03. vasárnap 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 10. 03. vasárnap 09:32
Juj én úgy szeretnék egy szép szilikonos cicit!nem mintha az igazi nem lenne elég nagy,de a szülés-fogyás miatt kicsit megereszkedett!Sajna,a férjem hallani sem akar műtétről szomoru1 Szerinte igy jó4Én meg nem győzöm takargatni őket...férfiak zavart2
#456   2011. 02. 19. szombat 23:29
kandurmarci kandurmarci
Igazinak vagytok szépek, eredetiben. Igaza van a férjednek. Tudod, mire a szilikonos cini? Messziről mutogatni. Ezt szeretnéd? Ha szereted a férjedet s neki úgy vagy szép és jó, ahogyan vagy, akkor mit ábrándozol mindenféle hüjeségről. Bocs, nem szeretnélek megbántani, csak a férjednek adok igazat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 03. vasárnap 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 10. 03. vasárnap 09:32
Juj én úgy szeretnék egy szép szilikonos cicit!nem mintha az igazi nem lenne elég nagy,de a szülés-fogyás miatt kicsit megereszkedett!Sajna,a férjem hallani sem akar műtétről szomoru1 Szerinte igy jó4Én meg nem győzöm takargatni őket...férfiak zavart2
#455   2011. 02. 19. szombat 21:43
X Törölt felhasználó (793767)
Én is azt a véleményt tartom, hogy "tejeszacskót a boltban is lehet fogdosni"! Rengetegen csak divatból csináltatják! Akkor maximálisan el tudom fogadni, hogy ha tényleg olyan szintű deformáltsága alakul ki a mellnek, hogy az már elviselhetetlen! Rengeteg kiscsaj 20-21 évesen megcsináltatja, amikor még rég fejlődésben vannak! Van egy ismerősöm, aki pl. hitelből csináltatta meg( szerintem teljesen feleslegesen, tök jó feszes mellei voltak) és törleszti az árát! Nem titkoltam a véleményemet előtte(mármint, hogy szerintem bolond)
A másik: minden ember más, de engem pl. zavarna, ha valami idegen "műanyag" lenne a testemben, a hideg rázna! (szerencsére nincs, se csavar a térdben, se semmi, bár az biztosan más lenne)
Valahol kicsit ezek a dolgok arról árulkodnak, hogy valaki nem tudja elfogadni magát! Addíg amíg ez abban merül ki, hogy kis fogyókúra, hajfestés, műszempilla, stb. addiíg ok, de felszabdaltatni magát az embernek....! Hát, nem tudom! Ezt adta az ég, ezzel kell gazdálkodni!

Szóval szerintem ez is egy nagy divat lett! Mint anno a tetoválás a lányok derekán! Aztán természetesen eljött az idő, mikor lecsengett lassan az lesz a menő, akinek nincs! Szerintem ez lesz a szilikon cicik sorsa is! Ilyen" tömeges mértékben" nem fogják megcsináltatni!

Az eredetire szavazok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem baj ha kicsit megereszkedett, úgy a jó! Természetesen!

(bocs ha megbántottam a szilikonos csajokat, nem állt szándékomban, azért ha összeakadnék eggyel olyan szituban, biztosan nem tenném zsebre a kezem és gombolnám vissza a nadrágomat crazya vigyor2 wink )
#454   2011. 02. 19. szombat 20:59
dzivka dzivka
igaza van a ferjednek hid el hogy nem jo ha egy nonek nagy szilikonos togye van viszont az eredeti meg ha megereszkedett is egy kicsit szebb es izgalmasabb
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 03. vasárnap 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 10. 03. vasárnap 09:32
Juj én úgy szeretnék egy szép szilikonos cicit!nem mintha az igazi nem lenne elég nagy,de a szülés-fogyás miatt kicsit megereszkedett!Sajna,a férjem hallani sem akar műtétről szomoru1 Szerinte igy jó4Én meg nem győzöm takargatni őket...férfiak zavart2
#453   2010. 10. 03. vasárnap 20:31
madmaximum madmaximum
nekem bejön mind2, volt már ilyen is és olyan is
#452   2010. 10. 03. vasárnap 09:32
X Törölt felhasználó (761336)
Juj én úgy szeretnék egy szép szilikonos cicit!nem mintha az igazi nem lenne elég nagy,de a szülés-fogyás miatt kicsit megereszkedett!Sajna,a férjem hallani sem akar műtétről szomoru1 Szerinte igy jó4Én meg nem győzöm takargatni őket...férfiak zavart2
#451   2010. 08. 19. csütörtök 08:02
gabor_76 gabor_76
Én fogtam már mű cicit, meg igazit is! Szerintem az igazi a finomabb. Igaz van olyan helyzet, amikor sokat használ a műtét. Ismerek egy lányt akinek az igaziak elég kicsik voltak, nem is igazán voltak formásak. A lány egyébként egy roppant helyes aranyos szexis csaj volt, de utálta a ciciit. Meg sem akarta mutatni szex közben, szégyelte őket. Összeszedte a pénzét, megcsináltatta őket, nem hatalmasra, csak éppen pont marékbavalóak lettek! Azóta magabiztos, szuper szexi, és imádja magát! Szóval itt is az a fő, hogy az egész ember milyen, van akinek a természetes áll jól, és van akinek a mű! Mi férfiak meg örüljünk neki, hogy lehet válogatni köztük!
#450   2010. 08. 19. csütörtök 07:45
X Törölt felhasználó (53645)
ugyanúgy mind a fogaknál...semmi műfog, csak az igazi, még akkor is, ha minden második kiesett...mit tegyünk, így kell lefogadni, így természetes...egyébként is feltúrbózható a száj egy kis rúzzsal, meg aztán szopni tudjon, az a lényeg...meg a természetesség...
nehogymár a fogorvosok pénztárcáját tömjem, hogy a féléves volvoját cserélje vadi újra az én pénzemen...
#449   2010. 08. 18. szerda 22:26
andrew87 andrew87
Csak a természetes!
Dekoltázs egy pushup melltartóval is felturbózható, valamint előnyös ruhákkal. De ha lekerül a melltartó akkor már csak a természetes mellnek van szép formája.
#448   2010. 08. 18. szerda 18:21
bandinoff bandinoff VIP
Igazi!
Csak az lóghat kicsit, ami van. Nincs is jobb annál.
Persze nem a tacskófül-szerű képződményekre gondolok.
#447   2010. 08. 18. szerda 15:06
X Törölt felhasználó (746683)
csak az igazi
#446   2010. 07. 29. csütörtök 08:35
Lillus Lillus
"mert az éppen akkori kretén pasija rábeszélte"

Az agyament volt szomszédlány is hasonlóan járt. A kretén pasija rábeszélte, de elegendő pénzt már nem adott hozzá. Bár végül összegyűlt a szükséges összeg, látványra szép is, csak épp azóta a melle teljesen érzéketlen. A csajszi nincs még 30 és nem is szült. Mondtam neki, hogy az agyát kellett volna megműteni.
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2008. 07. 01. kedd 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 10:19
Csakis az igazi!!
Ez olyan összeesküvés-elmélet féle dolog: mivel egyetlen egy nő sem elégedett magával szinte sohasem, ezért az okos, ám de kibaszott nagy nélkülézesek között élő plasztikai sebészek kitalálták ezt a "Ha nincs önbizalma, csináltasson kurva nagy melleket, attól majd megjön!" Ennyi erővel szedhetne mindenki szilikontablettát, ha éppen alább hagy az önbizalma, vagy csak 1 picit is elbizonytalanodik... Szerintem az OKOS nők nem csináltatnak műmelleket, hanem hallgatnak az OKOS párjukra, szerelmükre, aki úgy szereti őket, ahogy vannak. De a BUTÁK elhiszik, hogy csak akkor lehetnek önbizalommal teljesek, ha műcsöcsöket csináltatnak, kurva sok pénzért, hogy így is segítsenek a kibaszott nagy nélkülézesek között élő plasztikai sebészeken!
(plasztikai sebész = profitorientált személy (orvosnak, doktornak nem nevezném), aki olyan nőkön végez szépészeti beavatkozásokat, akiknek igazándiból csak egy 1 órás lelkizős beszélgetés kellene egy értelemes, egészséges értékrenddel rendelkező emberrel!
plasztikai orvos = akinek célja a gyógyítás!!!! és olyan férfiakon, nőkön segít, akikkel csúnyán elbánt a természet (születési rendellenességek korrigálása), vagy balesetben sérültek meg (lásd: pl. az énekesnő Judy-t).)

A csajom nővére megcsináltatta 21 évesen (20 évesen szült), mert:
- naiv kicsi lányka, még így, 30 fölött is;
- mert az éppen akkori kretén pasija rábeszélte, hogy ugye szülés után ez a trendi, meg így lehet igazán nőies, szexi...stb.

(Különben számomra hihetetlen, hogy a nők, akik műmellel élnek, milyen orbitális faszságokat képesek kitalálni, hogy igazolják a saját, helyes(?) döntésüket a szilikon-beültetésről! Az USA-ban sok hülye csajszi él, ezért is kapnak apucitól, baráttól a nagykorúvá válásuk hajnalán szilikon-cicit, mert hát ők már felnőtt nők és hát ez a trendi!)

Aztán annak rendje módja szerint be is gyulladt a bal oldali (kifakadt - bocs, ez az igazság), mehetett újra a kés alá, aztán 27 évesen ismét műteni kellett, ez amolyan 1 órás kis "korrekciós" műtét volt... Szóval 6 év alatt 3-szor szabdalták meg - el lehet képzelni, hogy most milyen lehet a látvány! Na, nem ruhán keresztül, hanem csak úgy csupaszon. Biztos nagyon szép. Én még nem láttam, de nem is vagyok rá kíváncsi.

Szép a pici cici is, szép a nagy mell is, ha a tulajdonosa el tudja foagdni magát úgy, ahogyan van és tudja viselni is az ikreket! smile

Én egyébként a pont tenyérbe illőket szeretem, de ha szép a forma és csinos a hölgy, akkor tulajdonképpen mindegy a méret, a lényeg, hogy TERMÉSZETES legyen!
#445   2010. 07. 28. szerda 13:42
X Törölt felhasználó (746683)
Egyet értek az előttem szólóval, egy nő természetesen, nem agyon műtve nő.
Nekünk is püttyhed a hasunk egy idő után, azt akkor mi van. Ilyenek vagyunk, el kell fogadni...
#444   2010. 07. 28. szerda 13:39
X Törölt felhasználó (33028) VIP
na persze, csak az ideális esetben is korfüggő.... sztem meg inkább legyen egy 60 éves nőnek lógos, mint álló szilikon
(Ez egy válasz Denipapa üzenetére (2008. 07. 01. kedd 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 20:29
Szerintem a női mell, akkor szép ha feszes. Mindegy, hogy mekkora méretű, csak feszes legyen.
Ha valakinek nagyon megereszkedik a melle és ilyen műtétet szeretne, az menjen el, ha úgy érzi igazán nőnek magát.
Persze vannak tróger orvosok, akiknek csak a Volvo számít. Mondjuk szerintem minden plasztikai sebész zakkant. Na annak én ültetnék be implantot.

Azért valljuk be, hogy úgy szép a cici ha van mit fogni, ha tenyérnyi, akkor is, csak az összhatás legyen kedvező. Láttam már kismellű nőt,aki gyönyörű volt és láttam nagymellű csajt, akinek kifejezetten rosszul állt a nagy cici.

Kinek a pap, kinek a papné....., nekem a lánya nyes
#443   2010. 07. 28. szerda 13:34
dinocska2 dinocska2
az enyém természetes!tehát én e párti vagyok!
#442   2010. 07. 28. szerda 13:24
X Törölt felhasználó (746683)
Szilikonos mellhez még nem volt szerencsém, de nem tetszenek azok amiken látszik hogy szilikon.
Én az igazi nem agyon plasztikázott lányokat szeretem.
#441   2008. 07. 01. kedd 20:29
Denipapa Denipapa
Szerintem a női mell, akkor szép ha feszes. Mindegy, hogy mekkora méretű, csak feszes legyen.
Ha valakinek nagyon megereszkedik a melle és ilyen műtétet szeretne, az menjen el, ha úgy érzi igazán nőnek magát.
Persze vannak tróger orvosok, akiknek csak a Volvo számít. Mondjuk szerintem minden plasztikai sebész zakkant. Na annak én ültetnék be implantot.

Azért valljuk be, hogy úgy szép a cici ha van mit fogni, ha tenyérnyi, akkor is, csak az összhatás legyen kedvező. Láttam már kismellű nőt,aki gyönyörű volt és láttam nagymellű csajt, akinek kifejezetten rosszul állt a nagy cici.

Kinek a pap, kinek a papné....., nekem a lánya nyes
#440   2008. 07. 01. kedd 18:23
MilkMan27 MilkMan27
hátha térdig ér a mell, akkor inkább szilikon, de amúgy az IGAZI!
#439   2008. 07. 01. kedd 17:09
krakatoa krakatoa
Gheorgius minden szavával egyetértve, a szilikon beültetés csak egy valamire jó, hogy a plasztikai sebész a féléves volvóját még újabbra cserélje!
Egészséges férfi szemmel nézve visszataszító és még felesleges egészségügyi kockázatot is hordoz magában. Szerintem!
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2008. 07. 01. kedd 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 10:19
Csakis az igazi!!
Ez olyan összeesküvés-elmélet féle dolog: mivel egyetlen egy nő sem elégedett magával szinte sohasem, ezért az okos, ám de kibaszott nagy nélkülézesek között élő plasztikai sebészek kitalálták ezt a "Ha nincs önbizalma, csináltasson kurva nagy melleket, attól majd megjön!" Ennyi erővel szedhetne mindenki szilikontablettát, ha éppen alább hagy az önbizalma, vagy csak 1 picit is elbizonytalanodik... Szerintem az OKOS nők nem csináltatnak műmelleket, hanem hallgatnak az OKOS párjukra, szerelmükre, aki úgy szereti őket, ahogy vannak. De a BUTÁK elhiszik, hogy csak akkor lehetnek önbizalommal teljesek, ha műcsöcsöket csináltatnak, kurva sok pénzért, hogy így is segítsenek a kibaszott nagy nélkülézesek között élő plasztikai sebészeken!
(plasztikai sebész = profitorientált személy (orvosnak, doktornak nem nevezném), aki olyan nőkön végez szépészeti beavatkozásokat, akiknek igazándiból csak egy 1 órás lelkizős beszélgetés kellene egy értelemes, egészséges értékrenddel rendelkező emberrel!
plasztikai orvos = akinek célja a gyógyítás!!!! és olyan férfiakon, nőkön segít, akikkel csúnyán elbánt a természet (születési rendellenességek korrigálása), vagy balesetben sérültek meg (lásd: pl. az énekesnő Judy-t).)

A csajom nővére megcsináltatta 21 évesen (20 évesen szült), mert:
- naiv kicsi lányka, még így, 30 fölött is;
- mert az éppen akkori kretén pasija rábeszélte, hogy ugye szülés után ez a trendi, meg így lehet igazán nőies, szexi...stb.

(Különben számomra hihetetlen, hogy a nők, akik műmellel élnek, milyen orbitális faszságokat képesek kitalálni, hogy igazolják a saját, helyes(?) döntésüket a szilikon-beültetésről! Az USA-ban sok hülye csajszi él, ezért is kapnak apucitól, baráttól a nagykorúvá válásuk hajnalán szilikon-cicit, mert hát ők már felnőtt nők és hát ez a trendi!)

Aztán annak rendje módja szerint be is gyulladt a bal oldali (kifakadt - bocs, ez az igazság), mehetett újra a kés alá, aztán 27 évesen ismét műteni kellett, ez amolyan 1 órás kis "korrekciós" műtét volt... Szóval 6 év alatt 3-szor szabdalták meg - el lehet képzelni, hogy most milyen lehet a látvány! Na, nem ruhán keresztül, hanem csak úgy csupaszon. Biztos nagyon szép. Én még nem láttam, de nem is vagyok rá kíváncsi.

Szép a pici cici is, szép a nagy mell is, ha a tulajdonosa el tudja foagdni magát úgy, ahogyan van és tudja viselni is az ikreket! smile

Én egyébként a pont tenyérbe illőket szeretem, de ha szép a forma és csinos a hölgy, akkor tulajdonképpen mindegy a méret, a lényeg, hogy TERMÉSZETES legyen!
#438   2008. 07. 01. kedd 16:41
hegyimenyet hegyimenyet
Szerintem mindegy, hogy mekkora, csak igazi legyen. Még akkor is, ha nekem a nem túl pici de nem is lógó nagy a kedvencem. Egy picit nagyobb, mint a markom.
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gaz2 Gaz2
Nyitás ideje: 2006. 07. 30. vasárnap
Üzenetek: 537db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 28. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!