Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22   2007. 07. 14. szombat 16:37
WildHorse WildHorse
Mennyire idősre gondoltál?! circling
(Ez egy válasz havasvirag üzenetére (2007. 07. 06. péntek 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 06. péntek 19:33
Régi vágyam egy idösebb férfi jelenlétében szeretkezni , látni milyen hatással lenne rá az esemény .
#21   2007. 07. 12. csütörtök 13:09
Andrew1014 Andrew1014
Engem nagyon is izgat!! smile Nem egyszer fordult már elő a Luppa tavakon (aki volt ott kint, tudja, miről beszélek smile ), vagy házibuliban. Van ebben némi perverzitás, de sztem ebben is meg lehet tartani a "határokat".... nyes
#20   2007. 07. 07. szombat 13:03
Adnohvtx Adnohvtx
Egy vízpart, este egy park, országúti autós pihenő. Pár példa a mi helyszíneinkből! Sok sikert!
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2007. 07. 02. hétfő 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 02. hétfő 15:03
Én is szivesen csinálnám barátnőmmel, de hiányoznak a helyszinek. A bunkókat meg próbáljuk kerülni, beszólások nem hiányoznak. Szerintem a legizgatóbb ha véletlenszerüen vesznek észre ( persze beállítot véletlenszerüség ). Irjatok történeteket , helyszineket, lehetőségeke. gunyos1
#19   2007. 07. 07. szombat 12:56
Evetke68 Evetke68
Nálam inkább az jön be,ha véletlenül meglátnak, vagy csak sejtik, de nem látnak. Nyáron sokszor elképzelem, hogy a nyitott ablak alatt irígykedhetnek rám.
#18   2007. 07. 06. péntek 19:33
havasvirag havasvirag
Régi vágyam egy idösebb férfi jelenlétében szeretkezni , látni milyen hatással lenne rá az esemény .
#17   2007. 07. 04. szerda 13:31
WildHorse WildHorse
Írd meg legközeleb hova mentek, elmegyek nézőnek egy szót sem szólók és még fotózlak is titeket ha akarjátok közben! smile eljen
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2007. 07. 02. hétfő 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 02. hétfő 15:03
Én is szivesen csinálnám barátnőmmel, de hiányoznak a helyszinek. A bunkókat meg próbáljuk kerülni, beszólások nem hiányoznak. Szerintem a legizgatóbb ha véletlenszerüen vesznek észre ( persze beállítot véletlenszerüség ). Irjatok történeteket , helyszineket, lehetőségeke. gunyos1
#16   2007. 07. 03. kedd 09:03
kandurmarci kandurmarci VIP
- Láttad már a párod arcát szeretkezés közben?
- Igen.
- Milyen volt?
- Szörnyű.
- Miért?
- Éppen nézett be az ablakon.
#15   2007. 07. 02. hétfő 22:12
X Törölt felhasználó (73472)
Nagyon szeretem ha néznek közben szerintem izgato.És nézni is szeretem .
#14   2007. 07. 02. hétfő 15:03
jenner jenner
Én is szivesen csinálnám barátnőmmel, de hiányoznak a helyszinek. A bunkókat meg próbáljuk kerülni, beszólások nem hiányoznak. Szerintem a legizgatóbb ha véletlenszerüen vesznek észre ( persze beállítot véletlenszerüség ). Irjatok történeteket , helyszineket, lehetőségeke. gunyos1
(Ez egy válasz Adnohvtx üzenetére (2007. 07. 01. vasárnap 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 01. vasárnap 21:33
Imádom ha néznek közben. Sokszor szeretkezünk nyilvános helyen!!
#13   2007. 07. 01. vasárnap 21:33
Adnohvtx Adnohvtx
Imádom ha néznek közben. Sokszor szeretkezünk nyilvános helyen!!
#12   2007. 07. 01. vasárnap 21:32
scor66 scor66
Engem,speciel izgat.Valami extrém dolog ez,de nagyon jó.
#11   2007. 06. 26. kedd 00:06
Barris Barris
A barátnőm, az ő barátnője, és én tavaly nyáron némi kellemetlenség miatt egy szobában voltunk "kénytelenek" aludni. Egyik éjjel a hold fényénél aztán nem bírtunk magunkkal, és egymásnak estünk. Barátnőm felült az ágy szélére, és szopni kezdett, a velünk szemben fekvő barátnője pedig végig nézte a kis műsort. Oyannyira tetszett neki, hogy felült az ágyában, kitakarózott, félrehúzta a bugyiját, és masztizni kezdett a látványra. Mialatt barátnőm szopott mindvégig szemeztem, a velem szemben masztizó csajszival, amitől csak mégjobban begerjedtem! Végül megfordítottam barátnőmet, félrehúztam az ő bugyiját, és hátulról kezdtünk neki a szexnek. Ekkorra már ő is észrevette a szemben kéjelgő barátnőjét, de csak úgy mint engem, őt is lázba hozta a dolog, és egy fantasztikus éjszakát hoztunk össze mindannyiunk örömére.
#10   2007. 06. 20. szerda 10:46
X Törölt felhasználó (47519)
Tavaj szeptember elején egy bányató partján, a környék horgászai nem kis örömére. A végén meg is tapsoltak minket.
Asszem valamelyiknek még a szerelése is odalett a nagy figyelmetlenségben.
Sokkal jobb nem volt, csak más, érdekesebb.
#9   2007. 06. 20. szerda 10:37
Andrew1014 Andrew1014
Jó történetek, normális emberekkel. Ez tetszik! Nos, én is leírom akkor, mi történt eddig velem.
Volt már nyaraló teraszán, fényes nappal..A szomszéd pár a végefelé vett észre. Aztán elég egyértlmű hangok szivárogtak ki tőlük..De volt már bányatóban is, fényes nappal, mellettünk nem messze más nudizók (itt jegyzem meg, nem voltak közel s távolban gyerekek! aztán a parton, a többi kukkoló legnagyobb örömére..stb.

Jó ez a kis excibicionizmus. Egy bizonyos határog sztem tökre elmegy...

Tehát igenis izgat, ha szex közben meglátnak.. nyes
#8   2007. 06. 19. kedd 21:35
andrejev andrejev
Mi az akkori barátnőmmel szeretkeztünk lámpaoltás után a koliszobában. A másik ágyon a szobatársnője ült bele a pasija farkába... Kellemes félhomály volt, de azért nagyon szépen lehetett látni a "felállást".... smile Hihetetlenül izgató volt és az én párom különösen élvezte....
#7   2006. 10. 29. vasárnap 06:47
MmePrune MmePrune
az egyik barátnőm mesélte, hogy a balcsiban labdáztak két anyuka három gyerek felállásban, és azt vette észre, hogy nagyon közel hozzájuk a bácsi éppen fuldokolva kapkodta a levegőt, és már megszólalt a barátnőmben a "béjvaccs-ösztön" mikor rájött, hogy egészen másról van szó nyes nyes
nem érzem magamat sem prüdnek, sem konzervatívnak, de nem vagyok benne biztos, hogy 3 labdázó gyerek mellett kell dugni fényes nappal a balatonban confused
#6   2006. 10. 29. vasárnap 06:28
adamowo adamowo
Alkalmival szeretkezés.
Asszony ránknyit.
Nem izgalmas.
Borzalmas.
#5   2006. 08. 03. csütörtök 01:28
G2 G2
Csináltam már nyilvános helyen de nemigazán érdekelt, h néznek e...vagyis nem figyeltem fel rá, az biztos, h sokkal izgalmasabb mint a hagyományos otthoni finom
#4   2006. 08. 03. csütörtök 00:44
s s
Hehe :D Erről nekem is eszembe jut amikor fürdőszobaablak párkányra felraktam az aszsonty aztán... utcára néz :d jött egy csaj amikor észrevette hogy megláttam hirtelen elkapta a fajét :D
De lógó f**zal is álltam ott borotválkozás közben (csap mellette van :D ) aztán 1-2 mp után konstatáltam hogy szomszédhoz jövő autó tulajdonosának a csaja autósmozizik :D Na azóta függöny :D
#3   2006. 08. 02. szerda 12:14
WildHorse WildHorse
Engem nem izgat inkább az izgat ha én nézhetek egy lányt miközben magának csinálja! crazya hehe
 
... 9 10 11 12
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bl6806 bl6806
Nyitás ideje: 2006. 07. 31. hétfő
Üzenetek: 222db
Utolsó üzenet: 2021. 07. 10. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!