Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#42   2013. 10. 07. hétfő 08:54
X Törölt felhasználó (857830)
De még mennyire! Az is jó, ha maszturbálás közben a partner (főleg, ha ő nem is vesz részt aktívan, csak jelen van és szemlélődik) de ha akció közben a harmadik figyel és összekapcsolódik a tekintetünk, csúcstámadás közepette... hhhuhhhh, az valami roppant stimuláló dolog.
Picit más, de az sem rossz, ha az orgazmus pillanataiban a saját tükörképeddel nézel szembe...
#41   2013. 10. 06. vasárnap 19:53
nézem23 nézem23
nyáron mi is szokszor vagyunk az erkélyen a szomszédházakból simán rálátni.. és van h kint az erkélyen akciózunk.. asszony a korlátnak döl én meg hátulról széken ülve nyalom.. szokta mondogat h most jön egy csávó vagy h néznek meg ilyenek amiktől még jobban beindulok. de csináltunk olyat is nyáron h a bejárati ajtott nyitva hagytuk és a lépcsőházból pont belehet látni a hálóba.. és úgy nyaltam asszonyt.. de sajnos senki nem járt akkor a lépcsőházban.. : )
#40   2012. 09. 30. vasárnap 11:08
X Törölt felhasználó (844992)
Ha a teraszon szopatok, vagy dugunk, a szomszéd néni rendszeresen kukkol minket. Nem nagyon bujkál, minket sem nagyon zavar.
#39   2012. 09. 25. kedd 14:16
Nanuq Nanuq
Igen izgat... izgat hogy nem tudom ki néz, ki les... ahogy az is ha én leshetek meg másokat. És ugyanígy izgató volt megnéznem a párom másik nővel, agyalni hogy mit -miért csinálnak épp úgy... Lehet hogy fura, de még tanulni is sokat lehet abból ha figyelünk ilyenkor másokat, vagy épp minket néznek.
Én így vagyok vele.
#38   2011. 06. 05. vasárnap 19:10
julius11 julius11
Egy hete voltam lenn az Adrián.Este jelentkeztünk be a hotelbe, aztán rögtön séta a tengerparton. A sorokban álló napernyök és nyugágyak között néztük a holdat. Jött egy pár a hotelböl pokróccal., lementek a tengerig leterítették.
Kb húsz méterrel tölük a sötét dünék elött bedöntöttem a nöt majd rendesen megdugtam. Pár élvezés után meg leoboázott. Fel a hotelbe, majd tusolás. Én elöbb végeztem, kiültem a sötétben az erkélyre majd mikor a b.nöm végzett kihívtam mellém. Leteszteltem a puncit, majd rádöntöttema az erkélyre. A távolabbi erkélyeken még ment a dajdaj, a sétányon meg néha jöttek mentek. Igaz árnyék esett az erkélyünkre, de aki odanézett biztos nem értette félre.
Másnap haragos volt a tenger, de bementünk a nagy hullámokba hancurozni. majd a ott is a kb 140.160 cm vizben is becsempészetem a lompost. Az a kevés ember aki mellettünk 10-20 méterre bejött a vízbe nem lehetett biztos benne , h. mit teszünk, megjegyzem sejtették smile . Igaz én nem tudtam elmenni, csak a csaj, de ö jó párszor(a különleges szitu megtette a hatását), Fenn a hotelben a tusoló alattt ismétlés volt majd szintén obi. Ezt megismételtük még másnap is, tehát nem volt rossz hétvége.
Annyira rákattantunk az ízére hogy amikor a mai nap kimentünk egy tóhoz fürödni akkor édesvízben is többszöri menet volt. A kis öbölben ahol voltunk még két meztelen páros volt, az egyik kedvet kapott tölünk.
Ilyet még nem csináltam!!
Matracba kapaszkodva próbáltuk, de nem ment jól, alattunk kb 5-8 méter mélység.nincs támasz.
Aztán jött a nagy ötlet.Mindketten lovaglóba ráültünk, és a viz alá merülö matracon lovagolva összecsúsztunk. Naddon jó volt. Ugy tettünk mintha csak evezgetnénk ide oda, de minden békatempónál lent, meg evzés fent tartottam a löketeket. Kb fél órát élvezkedtünk igy szünetekkel .
A másik páros (kb45 pasi -25 csodaszép nö -cseréltem volna vigyor4 ) is próbálgatta, csak ott a csaj hason volt a matracon, nem tudom hogy sikerült nekik vigyor5 .
Egy óra múltán a második fordulóra beborult , vihar jött, kezdett csepegni ezért az emberek húztak el a közelböl. de még mindig voltak páran a fák között.
Ekkor aztán eleresztettem magam rendesen, a csaj is nyögött hangosan a ki tudja hányadik orgazmustól és életemben elöször sikerült a vízben is elmennem. Megdolgoztam piszkosul érte. vigyor2 wave
#37   2011. 06. 05. vasárnap 14:55
X Törölt felhasználó (747517) VIP
Mi tegnap voltunk a nyaralónkba a stégen meztelenül napoztunk párommal és gondoltam szopok egy kicsit, a párom észrevette a túl parton bicikliztek és ahol volt takarás megálltak nézni mondta a párom hogy kukkolnak és ettől még jobban szoptam de a befejezést már a házba folyattuk nagyon izgi volt
#36   2011. 06. 05. vasárnap 06:14
X Törölt felhasználó (797483)
Állítólag a Hajógyári szigeten gyakran szoktak párok úgy kefélni, hogy kifejezetten a nyilvánosságnak szánják. Mi egyszer kifogtunk egy kedves párt akikkel még összejött egy négyes is. Ha valaki szervez ilyent,... NEHOGY KIFELEJTSEN MINKET A MEGHÍVOTTAK LISTÁJÁBÓL!!
#35   2011. 06. 02. csütörtök 14:21
X Törölt felhasználó (778206)
És mi tart vissza? finom
(Ez egy válasz havasvirag üzenetére (2007. 07. 06. péntek 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 06. péntek 19:33
Régi vágyam egy idösebb férfi jelenlétében szeretkezni , látni milyen hatással lenne rá az esemény .
#34   2011. 06. 02. csütörtök 09:04
X Törölt felhasználó (793224)
Mi jo társaságot fogtunk ki,nem voltak kamusok.Normális emberek akik élvezték a szeretkezésünket.Persze a szabadban is jo lehet de ahoz még nem volt szerencsénk. finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 01. szerda 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (793224)
2011. 06. 01. szerda 22:02
mi is elveztuk ahogy neznek es elvezik ahogy szexelunk swinger klubban.
#33   2011. 06. 02. csütörtök 08:41
ravenna ravenna
Miért lenne egy swinger megszervezve? smile Nem tudhatod hogy majd épp ki-kivel. Ilyen alapon ha egy dunaparti találkára megy vki, az is megszervezett. Az pedig hogy egy parkos erotikát vki meglásson nagy lutri. Ha meg túl nyílt az egymásnak eső pár hamar jön a villogós autó! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 01. szerda 22:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 06. 01. szerda 22:18
A swinger klubban nem az igazi, mert ott az egész meg van szervezve. De amikor egy parkban dugsz, vagy az utcán... az azért más.
#32   2011. 06. 01. szerda 22:18
X Törölt felhasználó (797483)
A swinger klubban nem az igazi, mert ott az egész meg van szervezve. De amikor egy parkban dugsz, vagy az utcán... az azért más.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 01. szerda 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (793224)
2011. 06. 01. szerda 22:02
mi is elveztuk ahogy neznek es elvezik ahogy szexelunk swinger klubban.
#31   2011. 06. 01. szerda 22:02
X Törölt felhasználó (793224)
mi is elveztuk ahogy neznek es elvezik ahogy szexelunk swinger klubban.
#30   2011. 06. 01. szerda 21:36
X Törölt felhasználó (797483)
A Luppa tavaknál nyári éjjeleken gyakran van autós szex. Egyszer mi is résztvettünk egy ilyenben. Volt vagy 6-8 pasi és 3-4 pár. A csajokat rendesen megdolgoztuk. Utána vettük észre a pecásokat, akik kb 50m-re voltak.
(Ez egy válasz Andrew1014 üzenetére (2007. 07. 12. csütörtök 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 12. csütörtök 13:09
Engem nagyon is izgat!! smile Nem egyszer fordult már elő a Luppa tavakon (aki volt ott kint, tudja, miről beszélek smile ), vagy házibuliban. Van ebben némi perverzitás, de sztem ebben is meg lehet tartani a "határokat".... nyes
#29   2007. 07. 19. csütörtök 14:13
mertezigyjo mertezigyjo
mi bp i 35 pár vunk és mar többször elöfordult hogy masok elött csinaltuk direkt de volt olyan is hogy autoban kéféltünk es csak azt vettük észre hogy két hapsi bamul be es recskaznak de ez még plussz lökést adott
#28   2007. 07. 19. csütörtök 11:58
mtommo mtommo
smile , ugyanígy vagyok én is, szívesen nézném, biztosan vannak ilyen párok, de nemigen találnak meg :(
(Ez egy válasz homzii üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 15:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 16. hétfő 15:50
Én szivesen végignézném párok szeretkezéseit,hölgyek maszturbálását,hölgypárok szeretkezéseit.Még a hely is megoldható.Nem hiszem ell hogy nincs olyan pár aki ne lenne ebbe benne.Várom leveleteiket.puszi
#27   2007. 07. 16. hétfő 16:30
Krok486 Krok486
Igen, izgat, mert nem csak az perverz, akit néznek, hanem az is, aki végignézi. Akkor jó az élet, ha a perverzek egymásra találnak!
#26   2007. 07. 16. hétfő 15:50
homzii homzii
Én szivesen végignézném párok szeretkezéseit,hölgyek maszturbálását,hölgypárok szeretkezéseit.Még a hely is megoldható.Nem hiszem ell hogy nincs olyan pár aki ne lenne ebbe benne.Várom leveleteiket.puszi
#25   2007. 07. 16. hétfő 13:29
stógliferenc stógliferenc
engem különösen nem de igaz hogy mindenkinek a magánügye
#24   2007. 07. 16. hétfő 08:40
X Törölt felhasználó (47519)
Talán a szívgyógyszert. Azt kiváltaná!
(Ez egy válasz Adnohvtx üzenetére (2007. 07. 15. vasárnap 22:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 15. vasárnap 22:57
szerinted mit váltanál ki belőle?? smile ))
#23   2007. 07. 15. vasárnap 22:57
Adnohvtx Adnohvtx
szerinted mit váltanál ki belőle?? smile ))
(Ez egy válasz havasvirag üzenetére (2007. 07. 06. péntek 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 06. péntek 19:33
Régi vágyam egy idösebb férfi jelenlétében szeretkezni , látni milyen hatással lenne rá az esemény .
 
... 8 9 10 11 12
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bl6806 bl6806
Nyitás ideje: 2006. 07. 31. hétfő
Üzenetek: 222db
Utolsó üzenet: 2021. 07. 10. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!