Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#82   2014. 05. 27. kedd 04:10
toratoratora toratoratora
Vissza térve a fórum témájához, én is el tudom képzelni, hiszen személyesen is ismerek egy párt, akik rendszeresen járnak az említett helyszínre "játszani". De persze ez is csak kamu lehet, hiszen dákó frankó uraság biztos nem hiszi el, és mint mindenki tudja ő a szűrő! nyes nyes nyes . LOL
#81   2014. 05. 27. kedd 03:59
toratoratora toratoratora
Kár vele foglalkoznod. Szegény párával nem történik semmi, így nem igazán tud írni egy forumba sem a témával kapcsolatban. Viszont szerepelni azt nagyon akar, így marad a "majd én meg mondom a frankót". Csak azt nem képes észre venni, hogy egy maréknyi emberen kívül ez senkit nem érdekel. Ez van, majd megunja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 26. hétfő 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2014. 05. 26. hétfő 13:51
dako84! Most komolyan. Neked ez orgazmust okoz, hogy mindenkibe belekötsz, aki itt kommentál? Személyeskedsz, ismeretlenül vagdalkozol... Ezt minek? Mi értelme? pardon1 Szar, hogy veled ilyesmi nem esett meg, vagy nem vagy kielégítve otthon vagy mi?

Igen. A pár férfi tagja vagyok. Aki aztán otthon mindent megoszt a párjával. Ezek anno velem estek meg, kellett volna többesszámban írjam? És hogy a fenébe jön ide a házibuli? Ki beszélt itt ilyenről? confused

Ez egy fórum! Itt mindenki leírhatja a véleményét, semmi sem kötelező! Ha szar a napod és nincs kin/min kitölteni a dühödet, akkor inkább keress magadnak mást, amin letöltheted a dühödet! Ne vedd el mások kedvét a fórumozástól! Köszönöm!
#80   2014. 05. 26. hétfő 15:22
X Törölt felhasználó (69371)
"Ez egy fórum! Itt mindenki leírhatja a véleményét, semmi sem kötelező!"

Így van ez egy fórum és mindenki leírhatja a véleményét. Én is pont így tettem, és mivel semmi nem kötelező, ezért nem köteleztem el magam, hogy elhigyjek bármit. A házibuli nem hozzád ment, csak szóba került, azzal kapcsolatban, ahogy etetik itt a népet. Személyeskedés? Tisztában vagy a fogalommal? A kommentem nem az volt. Ha nem érted a te bajod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 26. hétfő 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2014. 05. 26. hétfő 13:51
dako84! Most komolyan. Neked ez orgazmust okoz, hogy mindenkibe belekötsz, aki itt kommentál? Személyeskedsz, ismeretlenül vagdalkozol... Ezt minek? Mi értelme? pardon1 Szar, hogy veled ilyesmi nem esett meg, vagy nem vagy kielégítve otthon vagy mi?

Igen. A pár férfi tagja vagyok. Aki aztán otthon mindent megoszt a párjával. Ezek anno velem estek meg, kellett volna többesszámban írjam? És hogy a fenébe jön ide a házibuli? Ki beszélt itt ilyenről? confused

Ez egy fórum! Itt mindenki leírhatja a véleményét, semmi sem kötelező! Ha szar a napod és nincs kin/min kitölteni a dühödet, akkor inkább keress magadnak mást, amin letöltheted a dühödet! Ne vedd el mások kedvét a fórumozástól! Köszönöm!
#79   2014. 05. 26. hétfő 13:51
X Törölt felhasználó (762450)
dako84! Most komolyan. Neked ez orgazmust okoz, hogy mindenkibe belekötsz, aki itt kommentál? Személyeskedsz, ismeretlenül vagdalkozol... Ezt minek? Mi értelme? pardon1 Szar, hogy veled ilyesmi nem esett meg, vagy nem vagy kielégítve otthon vagy mi?

Igen. A pár férfi tagja vagyok. Aki aztán otthon mindent megoszt a párjával. Ezek anno velem estek meg, kellett volna többesszámban írjam? És hogy a fenébe jön ide a házibuli? Ki beszélt itt ilyenről? confused

Ez egy fórum! Itt mindenki leírhatja a véleményét, semmi sem kötelező! Ha szar a napod és nincs kin/min kitölteni a dühödet, akkor inkább keress magadnak mást, amin letöltheted a dühödet! Ne vedd el mások kedvét a fórumozástól! Köszönöm!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 26. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 05. 26. hétfő 10:10
A pár férfi tagja. Itt is nagy számban úgy vannak párok, hogy a női nem nem is tud róla. Ettől hitelesebbek lesztek, azt hiszitek? Mindenkinek a saját dolga, hogy mit tart valósnak, vagy hihetőnek. Ez nem irigység, csak nem mindneki zsebzsötemezni jár ide, és a kamu sztorikra rejszolni. Pár olyan szóval, hogy házibuli már el is lehet hitetni a sok birkával, hogy valós a történet, mert ugye sokaknak a fantáziában ott van, hogy ha isznak a nők, akkor mi mindenre képesek. Igen egy páran valóban. Azért mert simán el tudod képzelni, ott kezdődik a baj. Én is el tudom képzelni, sőt ettől kacifántosabbat is, és akkor már minden valós? Mi van ha az előadó művészúr is csak el tudta képzelni? Egyszerűek vagytok, mint a faék.
Én írtam már pár valós történést, ha valaki nem hiszi, akkor nem érdekel, attól függetlenül igaz volt, nem fogok harcolni érte, ilyen "emberekért". A vergődés inkább az ellenkezőjét erősíti a kétkedőben.
#78   2014. 05. 26. hétfő 11:43
Vadgalamb Vadgalamb
Nagyon igazat szóltál.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 26. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 05. 26. hétfő 10:10
A pár férfi tagja. Itt is nagy számban úgy vannak párok, hogy a női nem nem is tud róla. Ettől hitelesebbek lesztek, azt hiszitek? Mindenkinek a saját dolga, hogy mit tart valósnak, vagy hihetőnek. Ez nem irigység, csak nem mindneki zsebzsötemezni jár ide, és a kamu sztorikra rejszolni. Pár olyan szóval, hogy házibuli már el is lehet hitetni a sok birkával, hogy valós a történet, mert ugye sokaknak a fantáziában ott van, hogy ha isznak a nők, akkor mi mindenre képesek. Igen egy páran valóban. Azért mert simán el tudod képzelni, ott kezdődik a baj. Én is el tudom képzelni, sőt ettől kacifántosabbat is, és akkor már minden valós? Mi van ha az előadó művészúr is csak el tudta képzelni? Egyszerűek vagytok, mint a faék.
Én írtam már pár valós történést, ha valaki nem hiszi, akkor nem érdekel, attól függetlenül igaz volt, nem fogok harcolni érte, ilyen "emberekért". A vergődés inkább az ellenkezőjét erősíti a kétkedőben.
#77   2014. 05. 26. hétfő 10:10
X Törölt felhasználó (69371)
A pár férfi tagja. Itt is nagy számban úgy vannak párok, hogy a női nem nem is tud róla. Ettől hitelesebbek lesztek, azt hiszitek? Mindenkinek a saját dolga, hogy mit tart valósnak, vagy hihetőnek. Ez nem irigység, csak nem mindneki zsebzsötemezni jár ide, és a kamu sztorikra rejszolni. Pár olyan szóval, hogy házibuli már el is lehet hitetni a sok birkával, hogy valós a történet, mert ugye sokaknak a fantáziában ott van, hogy ha isznak a nők, akkor mi mindenre képesek. Igen egy páran valóban. Azért mert simán el tudod képzelni, ott kezdődik a baj. Én is el tudom képzelni, sőt ettől kacifántosabbat is, és akkor már minden valós? Mi van ha az előadó művészúr is csak el tudta képzelni? Egyszerűek vagytok, mint a faék.
Én írtam már pár valós történést, ha valaki nem hiszi, akkor nem érdekel, attól függetlenül igaz volt, nem fogok harcolni érte, ilyen "emberekért". A vergődés inkább az ellenkezőjét erősíti a kétkedőben.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 26. hétfő 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2014. 05. 26. hétfő 09:48
Ne is figyelj rájuk! Ők megmaradtak az irigységnél, neked több is jutott. vigyor5 Ha valóban megtörtént az eset (simán el tudom képzelni), akkor mindenkinek volt egy szép napja, nem szükséges ehhez beszállni a partiba. Szerintem.

Én anno a Luppánál futottam bele egy gangbang partiba, egy lány kb 6 férfival dugott egyszerre finom . De volt, hogy egyedül napoztam a Duna parton (nem Komárno-nál) és egy mellettem nudizó pár ffi tagja szólt, hogy segítsek be a feleségénél. Egyik másik alkalommal pedig, ugyanott két pasi dugott egy csajt. Mindegyik szép látvány volt, de egyik esetben sem csatlakoztam. Max kimasztiztam magam és jónapot. lookaround

Üdv, a Pár férfi tagja
#76   2014. 05. 26. hétfő 09:48
X Törölt felhasználó (762450)
Ne is figyelj rájuk! Ők megmaradtak az irigységnél, neked több is jutott. vigyor5 Ha valóban megtörtént az eset (simán el tudom képzelni), akkor mindenkinek volt egy szép napja, nem szükséges ehhez beszállni a partiba. Szerintem.

Én anno a Luppánál futottam bele egy gangbang partiba, egy lány kb 6 férfival dugott egyszerre finom . De volt, hogy egyedül napoztam a Duna parton (nem Komárno-nál) és egy mellettem nudizó pár ffi tagja szólt, hogy segítsek be a feleségénél. Egyik másik alkalommal pedig, ugyanott két pasi dugott egy csajt. Mindegyik szép látvány volt, de egyik esetben sem csatlakoztam. Max kimasztiztam magam és jónapot. lookaround

Üdv, a Pár férfi tagja
(Ez egy válasz boone üzenetére (2014. 05. 25. vasárnap 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 25. vasárnap 20:49
Szeretem a trollokat, mindig eszembe juttatják, hogy a hülyeség határtalan.
#75   2014. 05. 25. vasárnap 20:49
boone boone
Szeretem a trollokat, mindig eszembe juttatják, hogy a hülyeség határtalan.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 25. vasárnap 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 25. vasárnap 18:18
Hát persze, hiszen tudták, hogy boone csak szombaton jár arra. felkialtas
#74   2014. 05. 25. vasárnap 20:49
X Törölt felhasználó (882720)
uncsiméknál volt házibuli..a végén már csak 4 maradtunk.. én egy pasi uncsim meg barinöje..ök elmentek a szobájába én meg összemelegedtem a pasival.ajtok résnyire nyitva..én meg egyre hangosabban lovagoltam a csávon smile ..kinyitottam a szemem a másik szobába bámult uncsim és a másik csaj és nyaba masztiztak! végig öket néztem ahogy megkurt a pasi..nagyon izgi volt!!!
#73   2014. 05. 25. vasárnap 18:18
greatom greatom
Hát persze, hiszen tudták, hogy boone csak szombaton jár arra. felkialtas
(Ez egy válasz kukker38 üzenetére (2014. 05. 25. vasárnap 17:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 25. vasárnap 17:54
Bezzeg mikor én jártam ott pénteken, csak 3 fickó napozott! Csaj egy szál sem!!!!!!!!!
#72   2014. 05. 25. vasárnap 17:54
kukker38 kukker38
Bezzeg mikor én jártam ott pénteken, csak 3 fickó napozott! Csaj egy szál sem!!!!!!!!!
(Ez egy válasz boone üzenetére (2014. 05. 25. vasárnap 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 25. vasárnap 12:44
Nem kell irigykedni!
#71   2014. 05. 25. vasárnap 12:44
boone boone
Nem kell irigykedni!
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 25. vasárnap 11:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 25. vasárnap 11:37
De akkor ne légy ilyen málészájú, hanem állj a sorban előre. Amúgy szerintem a lány igazából DAP-re vágyott (és közben szopni a párját, persze) csak ti bátortalanok voltatok. Én múltkor a Rómain, a halsütő mellett társultam be egy párhoz és a lány a végére könyörgött, hogy a szomszéd Ferit is hívjam, mert teljesen be van idulva. Persze a f
Ferit nem engedte a felesége, így arra sétáló házaspárt kellett megkérni, hogy segítsenek kielégíteni szegénykét. Ebből persze további bonyadalmak kerekedtek, arról majd legközelebb mesélek. Csak előbb még ki kell találnom.
#70   2014. 05. 25. vasárnap 12:43
boone boone
Komárno-nál a nudista szakaszon
#69   2014. 05. 25. vasárnap 11:37
greatom greatom
De akkor ne légy ilyen málészájú, hanem állj a sorban előre. Amúgy szerintem a lány igazából DAP-re vágyott (és közben szopni a párját, persze) csak ti bátortalanok voltatok. Én múltkor a Rómain, a halsütő mellett társultam be egy párhoz és a lány a végére könyörgött, hogy a szomszéd Ferit is hívjam, mert teljesen be van idulva. Persze a f
Ferit nem engedte a felesége, így arra sétáló házaspárt kellett megkérni, hogy segítsenek kielégíteni szegénykét. Ebből persze további bonyadalmak kerekedtek, arról majd legközelebb mesélek. Csak előbb még ki kell találnom.
(Ez egy válasz boone üzenetére (2014. 05. 24. szombat 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 24. szombat 22:10
Ma délután a Duna parton láttam, ahogy egy pár elkezdi szeretni egymást. Pár méterre tőlük egy pasas napozott, mondanom sem kell szépen elkezdett masztizni. A párocska folytatta a dolgot, dugtak is, közben a pasas folyamatosan masztizott. Persze én is magamhoz nyúltam, mindezt a pár is látta, nagyon jó volt. Mikor végeztek, Rövid idő múlva a lány elkezdte szopni a párját. Egyszer csak a masztizó pasas oda ment befeküdt a lány lábai közé és elkezdte nyalni. Pedig csak úgy "össze futottak" a vége az lett, hogy a pasas is megdugta a lányt miközben az a párját szopta. Én pedig addigra tőlük már csak pár lépésre voltam, és ott vertem ki. Nagyon jó élmény volt. Holnap is megyek!
#68   2014. 05. 24. szombat 22:10
boone boone
Ma délután a Duna parton láttam, ahogy egy pár elkezdi szeretni egymást. Pár méterre tőlük egy pasas napozott, mondanom sem kell szépen elkezdett masztizni. A párocska folytatta a dolgot, dugtak is, közben a pasas folyamatosan masztizott. Persze én is magamhoz nyúltam, mindezt a pár is látta, nagyon jó volt. Mikor végeztek, Rövid idő múlva a lány elkezdte szopni a párját. Egyszer csak a masztizó pasas oda ment befeküdt a lány lábai közé és elkezdte nyalni. Pedig csak úgy "össze futottak" a vége az lett, hogy a pasas is megdugta a lányt miközben az a párját szopta. Én pedig addigra tőlük már csak pár lépésre voltam, és ott vertem ki. Nagyon jó élmény volt. Holnap is megyek!
#67   2014. 05. 24. szombat 16:06
X Törölt felhasználó (917732)
Nagyon szeretem nézni ahogy mások szexelnek. Engem is izgat ha néznek szex közben. Igaz hogy még csak kamerán keresztűl látták ahogy szexelünk, de az is izgató volt.
#66   2014. 05. 11. vasárnap 22:18
X Törölt felhasználó (809267)
En a regi parommal csinaltam egyszer ugy hogy mas is latta de a mostani paromat nem tudom ravenni.pedig en szivesen lennek ilyen szituban.vagy akar nezo
#65   2014. 05. 11. vasárnap 16:21
X Törölt felhasználó (853039)
Uhh, izgat ammm..dddd
#64   2014. 05. 05. hétfő 10:28
fazonkirály fazonkirály
szeretem ha néznek közben,én is szeretek másokat nézni
#63   2014. 05. 03. szombat 06:26
X Törölt felhasználó (887122)
Pár éve történt,hogy felmentunk egy ismerős lakására!
Baráti társaság,iszogattunk beszélgettunk majd egy kis idő múlva már csak ketten maradtunk!
Egy másik pár elment a hálóba én pedig bent néztem a tvt egy csaj ismerossel a gyerekszobában!
Beszélgettünk közben simogattam,aztán az lett a vége hogy elkezdte szopni a farkamat!
A szobaajto nyitva volt a szemközti szobából pedig kiosont a haver barátnője wcre!
Megállt az ajtóban és nézte hogy a barátnője szopja a farkamat!
Kis idő múlva szó nélkül elment!nagyon izgató volt a szitu!
A lány aki szopta a farkamat nem is sejtet semmit!
Nagyon ügyes lány volt mert egy csepp sem jött ki a szájából!
 
... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bl6806 bl6806
Nyitás ideje: 2006. 07. 31. hétfő
Üzenetek: 222db
Utolsó üzenet: 2021. 07. 10. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!