Izgat ha rá nyomulnak barátnőmre /feleségemre (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső topic! Csak élménybeszámolók!

Ha izgat a látvány, hogy szórakozóhelyen, vagy egyéb helyeken látványosan rányomulnak a párodra, ezzel kapcsolatos történeteket írjatok meg

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#388   2022. 11. 03. csütörtök 21:24
X Törölt felhasználó (4237032)
Mi nagyon szeretjük a szikrát. Szerintünk nélküle nincs is igazán értelme, de nyilván más szemszögből és más fundamentumból közelítünk az élményekhez smile
(Ez egy válasz kivancsiskodok üzenetére (2022. 11. 03. csütörtök 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 03. csütörtök 18:36
Én ezt inkább nem feszegetném ha ennyire látszik is! Más ha meg van a kémia de ha szikrázik közöttük akkor bizony lehet hogy hamar kiszorulsz a hármasból!
#387   2022. 11. 03. csütörtök 18:57
X Törölt felhasználó (4679230)
Csak akkor mennék bele ha én is ott lehetek amikor kefélik a Drágámat. Egyébként ha izgat ha nyelvesen csókolózna más férfival...
#386   2022. 11. 03. csütörtök 18:36
kivancsiskodok kivancsiskodok
Én ezt inkább nem feszegetném ha ennyire látszik is! Más ha meg van a kémia de ha szikrázik közöttük akkor bizony lehet hogy hamar kiszorulsz a hármasból!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 11. 03. csütörtök 08:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4658466)
2022. 11. 03. csütörtök 08:42
Egyik ismerősöm tuti rámenne,asszonynak is bejön tudom,ők nem tudják hogy én látom ezt,hogy bizsereg közöttük minden,szívesen kukkolnám ha megtörténne.Megfelelő alkalom,helyzet kellene hozzá.
#385   2022. 11. 03. csütörtök 09:50
parbaniek parbaniek
Ilyen formában fennáll a veszélye,hogy átpártol véglegesen az asszony a barátodhoz!
Szerintem az ilyen szitut jobb valamilyen formába közösen megdumálni a pároddal.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 11. 03. csütörtök 08:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4658466)
2022. 11. 03. csütörtök 08:42
Egyik ismerősöm tuti rámenne,asszonynak is bejön tudom,ők nem tudják hogy én látom ezt,hogy bizsereg közöttük minden,szívesen kukkolnám ha megtörténne.Megfelelő alkalom,helyzet kellene hozzá.
#384   2022. 11. 03. csütörtök 08:42
X Törölt felhasználó (4658466)
Egyik ismerősöm tuti rámenne,asszonynak is bejön tudom,ők nem tudják hogy én látom ezt,hogy bizsereg közöttük minden,szívesen kukkolnám ha megtörténne.Megfelelő alkalom,helyzet kellene hozzá.
#383   2022. 11. 03. csütörtök 06:08
X Törölt felhasználó (4685764)
én is imádom ha a haver lesi simizi stb
#382   2022. 11. 02. szerda 16:50
harmasban1234 harmasban1234 VIP
mi szeressük a két pasi és egy nő felállást
#381   2022. 10. 10. hétfő 07:30
X Törölt felhasználó (4679761)
Imádtam,amikor a haveri társaságom nagy részén észrevettem, vagy akár ki is jelentették a srácok mennyire izgató számukra az akkori barátnőm(és rajta is láttam,hogy nagyon is élvezi ezt, és hogy ki az, aki neki is tetszhet).
Hamar lejött, hogy az egyik közeli barát nagyon megkóstolná, és a párom is őt... majd eljött egy spontán esti lazulás nálam, amikor b. nőm már csak azért is elkapott a srác előtt, kiélve exhibicionista hajlamát és egyúttal kíváncsi volt barátom reakciójára... de a fiatalember zavarában többször hazaindult.. de a szobaajtón kívül nem jutott, csak kukkolt minket(sunyiba azért videózott is). Pár hét múlva én otthon maradtam, de párom, a barátom és a társaság több tagja spontán kimozdultak a városba szórakozni nélkülem(ekkor vettem észre, hogy mennyire van kedve kimozdulni nélkülem is, bizonyára a cimborám miatt), aztán sikeresen hazaértek reggel, a szobából hallgattam, miről is van szó, vagy mi is történhet a konyhában. A pillanatnyi féltékenységet azonnal felváltotta az izgalom és kíváncsiság bennem, de szokatlan volt a helyzetet hová tenni.
Elhatároztam, hogy összehozom a 2ffi 1nő felállást és élvezzük ki egymás társaságát, és az egyéni vágyakat is.
Kövi spontán estén 3an lazítottunk nálam, majd párommal egymásnak estünk, közben ráirányítottam a nőszemélyt a látszólag lefagyott barátomra... miután a farka a nőm szájába került, hirtelen megszűnt az ellenállás részéről, pláne, mikor mondtam is neki, mit csináljon/csinálhat, ha akarja smile
Hamar kiültem szélre, és élveztem, ahogy élvezik egymást, néha, mintha ott sem lennék. Aztán cseréltünk, beszálltam, kiültem, végül először haverom lett először kivégezve, mert rohannia kellett dolgozni, az csak pluszba rásegített, hogy a párom igazi szopóbajnok volt, és hagyta neki, hogy a szájába élvezzen. Majd én következtem(azért azt csak megvárta a 'kollega'), én pedig akkorát élveztem, mint egy vulkánkitörés smile
Egy kis idő után megismétlődött a 3asunk jónéhányszor, többször magukra hagytam őket, vagy amikor már "aludtam", ők egymásnak estek azért, későbbiekben csak sejtettem, de tudtom nélkül is találkoztak, és rettentően izgatott a dolog!
Sajnos a barátommal idővel eltávolodtunk, párommal pedig külön váltunk(de egyáltalán nem emiatt).
Volt, hogy szerencsés beszállója voltam egy ismerős párnak, és vendégként is legalább annyira élveztem, mint "házigazdaként" részt venni a 3asban,de valamivel jobban izgat, amikor valaki rányomul a barátnőmre... ha éppen van smile
#380   2022. 10. 10. hétfő 06:26
GameOver8 GameOver8
Lehet lemaradtam valamiről, de mi volt a terv?
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 10. 10. hétfő 05:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 10. hétfő 05:45
Dehogy, senki nem jött. Pedig nagyon izgatna egy ilyen szitu
#379   2022. 10. 10. hétfő 05:45
TheThreesome TheThreesome
Dehogy, senki nem jött. Pedig nagyon izgatna egy ilyen szitu
(Ez egy válasz Duckling üzenetére (2022. 10. 09. vasárnap 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 09. vasárnap 11:23
Sikerrel jártatok?
#378   2022. 10. 09. vasárnap 11:23
Duckling Duckling
Sikerrel jártatok?
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 10. 07. péntek 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 07. péntek 10:56
Ma este a Pascal bisztróban teszünk egy próbát.
#377   2022. 10. 07. péntek 10:56
TheThreesome TheThreesome
Ma este a Pascal bisztróban teszünk egy próbát.
#376   2022. 10. 02. vasárnap 12:22
X Törölt felhasználó (4679797)
Szerintem teljesen jogos és egyet értek veled! Azért az ha izgat ha valaki megdugja a feleségem az nem feltétlenül izgat ha valaki akaratán kívül meg erőszakolja. Ki lett sarkítva.... de azért van különbség virtuális flört és egyoldalú zaklatás között is.
(Ez egy válasz Duckling üzenetére (2022. 10. 02. vasárnap 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 02. vasárnap 11:53
Igen, de nem volt szerencsénk. Beszéltünk néhány sráccal, de nem volt meg a kölcsönös szimpátia.
#375   2022. 10. 02. vasárnap 11:53
Duckling Duckling
Igen, de nem volt szerencsénk. Beszéltünk néhány sráccal, de nem volt meg a kölcsönös szimpátia.
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2022. 10. 02. vasárnap 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 02. vasárnap 09:42
Hogy alakult végül az este? Ismét a Glory-ban voltatok?
#374   2022. 10. 02. vasárnap 09:42
MILF-shooter MILF-shooter
Hogy alakult végül az este? Ismét a Glory-ban voltatok?
(Ez egy válasz Duckling üzenetére (2022. 10. 01. szombat 12:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 01. szombat 12:22
Sziasztok! Nálunk is él ez a fantázia, és sok éves swinger múlt után úgy éreztük, izgalmasabb lenne ezt felöltözve is kipróbálni. Úgyhogy néhány hete lementünk a Glory-ba, ahol így első alkalommal rögtön két nagyon kellemes élményt szereztünk egyetlen éjszaka alatt. Megvolt az izgalom, a feleségem flörtölt, jött a pasi, beszélgetés, ismerkedés, első érintések, csókcsata, stb. Az első pasival még ott helyben zavartunk le egy gyors menetet, de arra kellett jutnunk, hogy az a környezet elég hervasztó nekünk, úgyhogy a második szerencséssel már házon kívül, egy kényelmesebb helyszínen folytattuk.
Tegnap este nem jártunk ennyi szerencsével, de azért volt 1-2 próbálkozás. Ma újra megyünk, és a feleségem nagyon várja a jóképű 30-40-es férfiak bátor közeledését.
#373   2022. 10. 01. szombat 16:04
1sexmániás 1sexmániás
vigyor0
#372   2022. 10. 01. szombat 15:49
X Törölt felhasználó (4674336)
Mivel pasit keresünk harmadiknak, nem zavar, ha a páromat egy másik férfi is kényezteti -sőt...
Az sem zavarna, ha egy szórakozóhelyen, keresnénk egy srácot és elhoznánk magunkhoz.
De írok egy ellenpéldát:
Pár hónapja új autót vettünk Anitának. Többször voltunk az eladónál, aki egy harmincas, átlagos fickó, kitérdesedett mackónadrággal, kinyúlt pólóban. Szóval nem egy nagy szám csávó.
Pár héttel később, Anita elmondta, hogy a srác, egész hétvégén próbálkozott nála, próbálta fűzni őt, hiába utasította el többször is. Hétfőn, már ott tartott, hogy küldjön magáról meztelen képeket. -na ekkor szólt nekem.
Mit mondjak. Izgató volt számomra. Annyira, hogy autóba ültem és egy rohadt nagy pofont adtam a gyereknek. Más egy hármas, és más egy zaklató hülyegyerek.
#371   2022. 10. 01. szombat 12:22
Duckling Duckling
Sziasztok! Nálunk is él ez a fantázia, és sok éves swinger múlt után úgy éreztük, izgalmasabb lenne ezt felöltözve is kipróbálni. Úgyhogy néhány hete lementünk a Glory-ba, ahol így első alkalommal rögtön két nagyon kellemes élményt szereztünk egyetlen éjszaka alatt. Megvolt az izgalom, a feleségem flörtölt, jött a pasi, beszélgetés, ismerkedés, első érintések, csókcsata, stb. Az első pasival még ott helyben zavartunk le egy gyors menetet, de arra kellett jutnunk, hogy az a környezet elég hervasztó nekünk, úgyhogy a második szerencséssel már házon kívül, egy kényelmesebb helyszínen folytattuk.
Tegnap este nem jártunk ennyi szerencsével, de azért volt 1-2 próbálkozás. Ma újra megyünk, és a feleségem nagyon várja a jóképű 30-40-es férfiak bátor közeledését.
#370   2022. 09. 30. péntek 15:10
Gerilla86 Gerilla86
Engem ez jó ideje mozgat és úgy vagyok vele, hogy nekem az csak jó ha jó a másiknak. Ma délután jön hozzám egy barátnőm. Szép magas szőke lány. Szexelni fogunk, ki akarunk rúgni a hámból. Nem szívesen megnézném ahogy más is felhúzza a lányt. Ki tudja, lehet ma erre megyünk rá. smile
#369   2022. 09. 30. péntek 14:28
szodoma szodoma
Játszani a gondolattal, vagy megélni azért nem ugyanaz. Ha a rányomuláson túl, bekövetkezik az együttlét mit vált ki? A partnerek igényeinek kölcsönös kielégítése mit fog kiváltani párunkból? Mi lesz a legtöbb férfiban lapuló egoizmussal és birtoklási vággyal? Bár sokakat izgat, de ezt kevesen élik meg. No és még kevesebben élik túl. felkialtas De ha tápláljuk az egymás iránti szeretet és csodálat érzését, és mindkettőnket ugyan úgy vonz a téma, akkor ebből sok izgalamas szituáció kerekedhet.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: beni990 beni990
Nyitás ideje: 2014. 04. 08. kedd
Üzenetek: 408db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 03. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!