Izgat ha rá nyomulnak barátnőmre /feleségemre (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső topic! Csak élménybeszámolók!

Ha izgat a látvány, hogy szórakozóhelyen, vagy egyéb helyeken látványosan rányomulnak a párodra, ezzel kapcsolatos történeteket írjatok meg

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#348   2021. 11. 10. szerda 15:06
X Törölt felhasználó (4644752)
worship sajnos nem egyedi amit írtál
smile eljen
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2021. 11. 08. hétfő 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 08. hétfő 13:46
Az egyik fürdőben történt. A párommal voltunk hosszú hétvégén pihenni. Elmentem szaunázni ő nem jött velem maradt a medence mellett.Beszélgetésbe elegyedett egy fiatalabb sráccal és csapta a szelet a srác rendesen. Visszaérve pillanatok alatt eltűnt.Rákérdeztem a páromnál miért lépet le,de ő sem tudta. A medence másik végéről bámulta a páromat.Mondtam is a páromnak nagyon bejön a srácnak mi lenne ha kezdeményezne.Ő egy huncut mosollyal elvonult a szobába felvette a kedvenc bikinijét és már jött is vissza.Hát nem sokat bízott a véletlenre mert amikor levette a köntöst sok férfi tekintette megakadt rajta.Én gondoltam magára hagyom és elmentem úszni de előtte közöltem vele bármi történik vegye fel nekem a telefonjával.A srác meg is jelent pár perc múlva és ott fojtatta ahol abbahagyta.A nejem rákérdezett hogy csak dumálni jött vagy dugni is akar.Jó lenne dugni jött a válasz mire bemondta a nejem a szobaszámot és 5 perc múlva várja.A felvételek alapján a srác megjelent zavarba volt nem is kicsit de a párom mondta hogy nem sok idő van úgyhogy térjenek a tárgyra.A srác elkezdte csókolgatni a melleit közben benyúlt a bugyijába és lassan elkezdte ujjazni,a páromnak se kellett több benyúlt a gatyába simogatta a farkát majd lehúzta és elkezdte verni.És akkor jött a meglepetés a srác 1 perc alatt elélvezett és már lankadt is le.Elvörösödött felrántotta a gatyáját és sietve távozott.Én meg kaptam az üzenetet azonnal menjek fel.A párom az ágyon fekve simogatta magát és csak mosolygott mikor beléptem.Megnéztem a felvételt és jót röhögtem majd gondoltam befejezzem amit a gyorstüzelő barátunk elkezdett.Ő pont olyan volt akinek nagy a szája de teljesítmény nincs mögötte.Gondolom lent a haveroknak ment hogy mekkorát kefélt és hogy helybenhagyta a párom.Lelke rajta.
#347   2021. 11. 08. hétfő 13:46
jupi77 jupi77
Az egyik fürdőben történt. A párommal voltunk hosszú hétvégén pihenni. Elmentem szaunázni ő nem jött velem maradt a medence mellett.Beszélgetésbe elegyedett egy fiatalabb sráccal és csapta a szelet a srác rendesen. Visszaérve pillanatok alatt eltűnt.Rákérdeztem a páromnál miért lépet le,de ő sem tudta. A medence másik végéről bámulta a páromat.Mondtam is a páromnak nagyon bejön a srácnak mi lenne ha kezdeményezne.Ő egy huncut mosollyal elvonult a szobába felvette a kedvenc bikinijét és már jött is vissza.Hát nem sokat bízott a véletlenre mert amikor levette a köntöst sok férfi tekintette megakadt rajta.Én gondoltam magára hagyom és elmentem úszni de előtte közöltem vele bármi történik vegye fel nekem a telefonjával.A srác meg is jelent pár perc múlva és ott fojtatta ahol abbahagyta.A nejem rákérdezett hogy csak dumálni jött vagy dugni is akar.Jó lenne dugni jött a válasz mire bemondta a nejem a szobaszámot és 5 perc múlva várja.A felvételek alapján a srác megjelent zavarba volt nem is kicsit de a párom mondta hogy nem sok idő van úgyhogy térjenek a tárgyra.A srác elkezdte csókolgatni a melleit közben benyúlt a bugyijába és lassan elkezdte ujjazni,a páromnak se kellett több benyúlt a gatyába simogatta a farkát majd lehúzta és elkezdte verni.És akkor jött a meglepetés a srác 1 perc alatt elélvezett és már lankadt is le.Elvörösödött felrántotta a gatyáját és sietve távozott.Én meg kaptam az üzenetet azonnal menjek fel.A párom az ágyon fekve simogatta magát és csak mosolygott mikor beléptem.Megnéztem a felvételt és jót röhögtem majd gondoltam befejezzem amit a gyorstüzelő barátunk elkezdett.Ő pont olyan volt akinek nagy a szája de teljesítmény nincs mögötte.Gondolom lent a haveroknak ment hogy mekkorát kefélt és hogy helybenhagyta a párom.Lelke rajta.
#346   2021. 11. 08. hétfő 13:11
jupi77 jupi77
Ez így van sajnos. Addig van nagy szájuk amíg rajtuk van a gatya. Többször megtapasztaltam én is, megy a duma de amikor a párom mondja hogy na akkor menjünk akkor sietni kell ide-meg oda.Kevés olyan van aki nem lép le.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 08. hétfő 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4546222)
2021. 11. 08. hétfő 12:04
Ismerek olyan párt aki direkt erre utazik. Ötből négy pasi aki próbálkozik nem ment el a konkrét randira. Így vesztik el a férfiak a becsuletet.
#345   2021. 11. 08. hétfő 12:42
Különleges páros Különleges páros
Minket is izgatna, ha egy nő nyomulna a lány tagunkra.
#344   2021. 11. 08. hétfő 12:04
X Törölt felhasználó (4546222)
Ismerek olyan párt aki direkt erre utazik. Ötből négy pasi aki próbálkozik nem ment el a konkrét randira. Így vesztik el a férfiak a becsuletet.
#343   2021. 10. 31. vasárnap 06:51
Petiko Petiko
Írjátok ki hogy mikor mentek, biztos lesz jelentkező.
(Ez egy válasz debreceni88 üzenetére (2021. 10. 12. kedd 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 12. kedd 11:09
Sziasztok! Demjéni éjszakai fürdővel van valakinek tapasztalata? Szeretném elvinni a párom és jó lenne párral barátkozni vagy valami szexi pasi kicsit rányomulna.
#342   2021. 10. 31. vasárnap 06:18
X Törölt felhasználó (3893782)
Izgatna,mit hozna egy ilyen helyzet.
#341   2021. 10. 30. szombat 05:38
X Törölt felhasználó (4049852)
engem izgatna smile
#340   2021. 10. 19. kedd 09:10
STS011 STS011
Megbeszéltük az új társammal, hogy bepasízhat majd a wellness hétvégén Sárváron
#339   2021. 10. 12. kedd 11:09
debreceni88 debreceni88
Sziasztok! Demjéni éjszakai fürdővel van valakinek tapasztalata? Szeretném elvinni a párom és jó lenne párral barátkozni vagy valami szexi pasi kicsit rányomulna.
#338   2021. 10. 09. szombat 19:40
X Törölt felhasználó (4592312)
Nagy nehezen de sikerült összehoznunk egy 4-es ès hàt megkell mondjam az elejèn nagyon izgultam mikènt fogok ènis reagàlni a dologra de inkàbb csak fura volt ès egyben szörnyen izgató làtni ahogy a kis felesègem èpp màst kènyeztet vagy èpp màs adja meg neki rendesen amit kell .... nehezen vette rà magàt de mikor felgyorsultak az esemènyek màr sodródott az àrral .. elsőnek őt kènyeztette az uriember szàjjal aztan màr nem volt kiút a hangos èlvezèsek utàn !! Mostanra màr egy hosszú tàvu baràti programokkal ès hatàr feszegetèsekkel teli baràti kapcsolatot keresünk aminèl nem feltètlen a szex a fő szempont inkàbb az izgalmat keresnènk ahogy időröl időre az àgyba folyunk akàr 3 man vagy akàr 4 en smile
#337   2021. 10. 09. szombat 14:42
kurtafarok kurtafarok
es arra mit szolnal ha meg is dugna? nyes
#336   2021. 06. 30. szerda 11:12
X Törölt felhasználó (1044562)
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 21. hétfő 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4556142) VIP
2021. 06. 21. hétfő 10:16
ez engem is izgatna... júliusban megyünk a feleségemmel bükfürdőre wellnessezni pár napra. ő nem bírja a szaunát, úgyhogy amíg én szaunázok, addig ő valószínűleg a medencében marad, izgató lenne ha tudnám, hogy közben megkörnyékezik őt... smile
#335   2021. 06. 30. szerda 10:56
X Törölt felhasználó (4521562)
Egy igazi belevaló férfi részére lenne is tuti tippem.
#334   2021. 06. 28. hétfő 11:28
X Törölt felhasználó (4556142) VIP
igazából ezért írtam ezt le ide, hogy hátha valaki pont akkor, pont ott lesz, és szívesen ráhajtana a feleségemre :P
(Ez egy válasz Greyjoy üzenetére (2021. 06. 26. szombat 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 26. szombat 10:53
beszéld le egy helyivel hogy pályázzon rá nyes
#333   2021. 06. 26. szombat 10:53
Greyjoy Greyjoy
beszéld le egy helyivel hogy pályázzon rá nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 21. hétfő 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4556142) VIP
2021. 06. 21. hétfő 10:16
ez engem is izgatna... júliusban megyünk a feleségemmel bükfürdőre wellnessezni pár napra. ő nem bírja a szaunát, úgyhogy amíg én szaunázok, addig ő valószínűleg a medencében marad, izgató lenne ha tudnám, hogy közben megkörnyékezik őt... smile
#332   2021. 06. 22. kedd 23:23
csabosz csabosz
Az az 5% jó 5 ezreléknek is. Az esély elhanyagolható. Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy én is pl az 5 ezrelékbe tartozom, de ha ezt így bepróbálta volna az ipse, még azóta is ápolni kellene. Akkor, mi van, ha egy átlag párba fut bele? Az más, ha a párommal előre megbeszéljük, és ő nyomatja a jeleket, aztán, ha valakinek van kis vér a pucában, akkor veszi a lapot. De egy ilyen eset elég sok kellemetlenséggel járhat. Szerintem simán csak leírta amiről álmodozik. Ez a legnagyobb baj ezzel az oldallal, kamudömping van ezerrel, a legtöbb bejegyzést pedig simán lehet osztani minimum tízzel.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 06. 22. kedd 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 22. kedd 12:36
Szerintem teljesen elképzelhető. eljen

Mondjuk hatalmas nagy szerencse kellett hozzá, hogy valszeg abból az 5%-ból sikerült kifognia egy párt, akik rendszeresen swingereznek. alien2 Ha kikapott volna valami falusi dürhét, akit úgy neveltek, hogy bicskát kell rántania, ha a feleségét kétszer felkéri táncolni ugyanaz a pasi, akkor lehet, hogy egy áruházi verekedésről szóló hírben olvasnánk erről. hehe

Nekem is volt olyan udvarlásom, hogy a csaj pasija (vagy férje) tőlünk 5 méterre nézte az egészet. Egy kisvárosi diszkó volt és a csaj úgy lambadázott, hogy teljesen rámtekeredett én meg fogdostam, csókolgattam... A barátaimat megkértem, hogy fedezzenek, ha hirtelen megindul felém egy sörös korsóval, ők meg a sráccal összebarátkoztak és beszélgettek vele, próbálták elterelni a figyelmét arról amit a táncparketten művelünk... vigyor2

Kellemes emlék... alien
#331   2021. 06. 22. kedd 12:36
didergo didergo
Szerintem teljesen elképzelhető. eljen

Mondjuk hatalmas nagy szerencse kellett hozzá, hogy valszeg abból az 5%-ból sikerült kifognia egy párt, akik rendszeresen swingereznek. alien2 Ha kikapott volna valami falusi dürhét, akit úgy neveltek, hogy bicskát kell rántania, ha a feleségét kétszer felkéri táncolni ugyanaz a pasi, akkor lehet, hogy egy áruházi verekedésről szóló hírben olvasnánk erről. hehe

Nekem is volt olyan udvarlásom, hogy a csaj pasija (vagy férje) tőlünk 5 méterre nézte az egészet. Egy kisvárosi diszkó volt és a csaj úgy lambadázott, hogy teljesen rámtekeredett én meg fogdostam, csókolgattam... A barátaimat megkértem, hogy fedezzenek, ha hirtelen megindul felém egy sörös korsóval, ők meg a sráccal összebarátkoztak és beszélgettek vele, próbálták elterelni a figyelmét arról amit a táncparketten művelünk... vigyor2

Kellemes emlék... alien
(Ez egy válasz csabosz üzenetére (2021. 06. 21. hétfő 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 21. hétfő 22:37
Ekkora kamut még nem hallottam
#330   2021. 06. 21. hétfő 22:37
csabosz csabosz
Ekkora kamut még nem hallottam
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 17. hétfő 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3234192)
2021. 05. 17. hétfő 22:37
Sziasztok,
hétvégén illegálkodtam az alléban. Odamentem 40 körüli inkább feletti hölgyekhez, én 28 vagyok. Amikor válogatták a ruhát odaléptem bókoltam mondtam, hogy biztosan remekül fog állni. Amelyik kicsit nyitottabbnak tűnt, annak mondtam, hogy szívesen meg is nézem rajta. De a lényeg, hogy volt egy hölgy aki mondta, hogy itt van a párja. Mondom engem nem zavar megnézhetjük együtt is. Odahívta a férjét bemutatkoztunk a egymásnak mondta a hölgy, hogy én is megnézném a ruhapróbát.
Engem nagyon izgatnak ezek a határfeszegetések, így eldöntöttem, hogy nyomulni fogok nem számít, hogy a férj szeme láttára történik. nyes
Mikor ment be mondtam, hogy ha segítség kell nyugodtan szóljon. Igazából a faszin nem láttam semmilyen felháborodást vagy idegességet.
Kijött a hölgy persze mondtam, hogy nagyon csinos kicsit elkezdtem simogatni a derekán, hogy ott nagyon jól áll, amikor pedig oldalra fordult a tükörbe megfogtam finoman a fenekét, hogy nagyon jól kiemeli az alakját. Erre már mondjuk kicsit kaparta a torkát a férj nyes
Visszament a hölgy a próbafülkébe visszaöltözni, de úgy, hogy pont be lehessen látni egy kicsit, bentről kikacsintott és úgy öltözött át, hogy lássam szépen a tangás fenekét ciciket. Amikor kijött kérdeztem , hogy kaphatok-e egy puszit a segítségért, de azt mondta csak akkor ha összefutunk legközelebb, de azt bízzuk a szerencsére és elmentek.
Elképesztően izgató volt számomra, biztos vagyok benne, hogy a hölgynek is, de szerintem a férj sem problémázott.
#329   2021. 06. 21. hétfő 10:16
X Törölt felhasználó (4556142) VIP
ez engem is izgatna... júliusban megyünk a feleségemmel bükfürdőre wellnessezni pár napra. ő nem bírja a szaunát, úgyhogy amíg én szaunázok, addig ő valószínűleg a medencében marad, izgató lenne ha tudnám, hogy közben megkörnyékezik őt... smile
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: beni990 beni990
Nyitás ideje: 2014. 04. 08. kedd
Üzenetek: 408db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 03. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!