Izgat ha rá nyomulnak barátnőmre /feleségemre (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső topic! Csak élménybeszámolók!

Ha izgat a látvány, hogy szórakozóhelyen, vagy egyéb helyeken látványosan rányomulnak a párodra, ezzel kapcsolatos történeteket írjatok meg

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#328   2021. 06. 21. hétfő 08:44
Krumplisteszta Krumplisteszta
Tobbesben voltatok már vagy kizárolag egymásnak vagytok?
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 06. 21. hétfő 08:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 21. hétfő 08:12
Ezzel én ugyanígy vagyok csak én nem merem elmondani neki!
#327   2021. 06. 21. hétfő 08:12
Lacika74 Lacika74
Ezzel én ugyanígy vagyok csak én nem merem elmondani neki!
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2021. 06. 20. vasárnap 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 20. vasárnap 19:30
Mindenképpen. Nagyon szeretem ha flortolnek vele és huzza a csodoroket. Még jobban szeretem ha hagyja is magát elkapni egy pásztororára. Pontosabban szeretném, mert erre nem került eddig sor. Kiváncsi vagyok hogyan reagálnék ha egyszer teletoltott puncival jonne haza. Természetesen errol o is tud.
#326   2021. 06. 20. vasárnap 19:30
Krumplisteszta Krumplisteszta
Mindenképpen. Nagyon szeretem ha flortolnek vele és huzza a csodoroket. Még jobban szeretem ha hagyja is magát elkapni egy pásztororára. Pontosabban szeretném, mert erre nem került eddig sor. Kiváncsi vagyok hogyan reagálnék ha egyszer teletoltott puncival jonne haza. Természetesen errol o is tud.
#325   2021. 06. 11. péntek 15:46
lesliet lesliet
Nekem a nyomulás valahogy nem tetszik. Egy jól kivitelezett hármassal semmi probléma, azt másképp kezeli az ember, mint azt, hogy nyomulnak rá. Legalábbis én így vagyok ezzel.
#324   2021. 05. 21. péntek 05:39
TheThreesome TheThreesome
Kár hogy nem az Árkádban
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 17. hétfő 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3234192)
2021. 05. 17. hétfő 22:37
Sziasztok,
hétvégén illegálkodtam az alléban. Odamentem 40 körüli inkább feletti hölgyekhez, én 28 vagyok. Amikor válogatták a ruhát odaléptem bókoltam mondtam, hogy biztosan remekül fog állni. Amelyik kicsit nyitottabbnak tűnt, annak mondtam, hogy szívesen meg is nézem rajta. De a lényeg, hogy volt egy hölgy aki mondta, hogy itt van a párja. Mondom engem nem zavar megnézhetjük együtt is. Odahívta a férjét bemutatkoztunk a egymásnak mondta a hölgy, hogy én is megnézném a ruhapróbát.
Engem nagyon izgatnak ezek a határfeszegetések, így eldöntöttem, hogy nyomulni fogok nem számít, hogy a férj szeme láttára történik. nyes
Mikor ment be mondtam, hogy ha segítség kell nyugodtan szóljon. Igazából a faszin nem láttam semmilyen felháborodást vagy idegességet.
Kijött a hölgy persze mondtam, hogy nagyon csinos kicsit elkezdtem simogatni a derekán, hogy ott nagyon jól áll, amikor pedig oldalra fordult a tükörbe megfogtam finoman a fenekét, hogy nagyon jól kiemeli az alakját. Erre már mondjuk kicsit kaparta a torkát a férj nyes
Visszament a hölgy a próbafülkébe visszaöltözni, de úgy, hogy pont be lehessen látni egy kicsit, bentről kikacsintott és úgy öltözött át, hogy lássam szépen a tangás fenekét ciciket. Amikor kijött kérdeztem , hogy kaphatok-e egy puszit a segítségért, de azt mondta csak akkor ha összefutunk legközelebb, de azt bízzuk a szerencsére és elmentek.
Elképesztően izgató volt számomra, biztos vagyok benne, hogy a hölgynek is, de szerintem a férj sem problémázott.
#323   2021. 05. 20. csütörtök 23:47
youngguy21 youngguy21
smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 20. csütörtök 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4260552)
2021. 05. 20. csütörtök 08:47
Szerintem pedig Andersen.
#322   2021. 05. 20. csütörtök 23:28
X Törölt felhasználó (3234192)
Szia, rajtam nem múlik, de ezt inkább üzenetben beszéljük meg légy szíves.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 20. csütörtök 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1261852)
2021. 05. 20. csütörtök 22:25
Ha lenne alkalom rá ezt velünk is kiprobalhatnad.
#321   2021. 05. 20. csütörtök 22:25
X Törölt felhasználó (1261852)
Ha lenne alkalom rá ezt velünk is kiprobalhatnad.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 20. csütörtök 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3234192)
2021. 05. 20. csütörtök 21:40
Abszolut nem éreztem még csak a lehetőségét sem ilyennek.
Tegyük hozzá, hogy végig tisztelettudó voltam.
#320   2021. 05. 20. csütörtök 21:40
X Törölt felhasználó (3234192)
Abszolut nem éreztem még csak a lehetőségét sem ilyennek.
Tegyük hozzá, hogy végig tisztelettudó voltam.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2021. 05. 20. csütörtök 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 20. csütörtök 08:32
Szerencséd volt.
Sok tökösebb férj alaposan megruházott volna egy ilyen próbálkozásért még akkor is, ha amúgy szeretik a swinger életmódot.
Amúgy a sztori jó.
#319   2021. 05. 20. csütörtök 21:21
Keressetek35 Keressetek35
Izgató dolog lenne számomra ha egy férj rám írna és idővel fokozatosan írányítana hogy nyomuljak rá a feleségére barátnőjére.Szépen lassan úgy ahogy ő szeretné ahogy őt izgatná.Biztos vagyok hogy izgalmas kaland lenne számomra.Szóval egy diszkrét kalandba benne vagyok.Kapcsolatban élek ezért teljes diszkréció !
#318   2021. 05. 20. csütörtök 08:47
X Törölt felhasználó (4260552)
Szerintem pedig Andersen.
#317   2021. 05. 20. csütörtök 08:32
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szerencséd volt.
Sok tökösebb férj alaposan megruházott volna egy ilyen próbálkozásért még akkor is, ha amúgy szeretik a swinger életmódot.
Amúgy a sztori jó.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 17. hétfő 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3234192)
2021. 05. 17. hétfő 22:37
Sziasztok,
hétvégén illegálkodtam az alléban. Odamentem 40 körüli inkább feletti hölgyekhez, én 28 vagyok. Amikor válogatták a ruhát odaléptem bókoltam mondtam, hogy biztosan remekül fog állni. Amelyik kicsit nyitottabbnak tűnt, annak mondtam, hogy szívesen meg is nézem rajta. De a lényeg, hogy volt egy hölgy aki mondta, hogy itt van a párja. Mondom engem nem zavar megnézhetjük együtt is. Odahívta a férjét bemutatkoztunk a egymásnak mondta a hölgy, hogy én is megnézném a ruhapróbát.
Engem nagyon izgatnak ezek a határfeszegetések, így eldöntöttem, hogy nyomulni fogok nem számít, hogy a férj szeme láttára történik. nyes
Mikor ment be mondtam, hogy ha segítség kell nyugodtan szóljon. Igazából a faszin nem láttam semmilyen felháborodást vagy idegességet.
Kijött a hölgy persze mondtam, hogy nagyon csinos kicsit elkezdtem simogatni a derekán, hogy ott nagyon jól áll, amikor pedig oldalra fordult a tükörbe megfogtam finoman a fenekét, hogy nagyon jól kiemeli az alakját. Erre már mondjuk kicsit kaparta a torkát a férj nyes
Visszament a hölgy a próbafülkébe visszaöltözni, de úgy, hogy pont be lehessen látni egy kicsit, bentről kikacsintott és úgy öltözött át, hogy lássam szépen a tangás fenekét ciciket. Amikor kijött kérdeztem , hogy kaphatok-e egy puszit a segítségért, de azt mondta csak akkor ha összefutunk legközelebb, de azt bízzuk a szerencsére és elmentek.
Elképesztően izgató volt számomra, biztos vagyok benne, hogy a hölgynek is, de szerintem a férj sem problémázott.
#316   2021. 05. 18. kedd 22:58
X Törölt felhasználó (4517842)
Sziasztok, engem is érdekel a dolog. Kíváncsi vagyok, hogy reagállna barátnőm rá előben. Korábban már beszéltünk róla, hogy nem lenne ellenemre.
#315   2021. 05. 18. kedd 09:33
X Törölt felhasználó (4545452)
Alig vàrom, hogy talàljak egy két ff esetleg pàrt , baràti kapcsolatra, és kis sütögetés stb és rànyomuljansk a pàromra,
#314   2021. 05. 18. kedd 07:42
X Törölt felhasználó (1261852)
Ez nagyon jó, tetszik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 17. hétfő 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3234192)
2021. 05. 17. hétfő 22:37
Sziasztok,
hétvégén illegálkodtam az alléban. Odamentem 40 körüli inkább feletti hölgyekhez, én 28 vagyok. Amikor válogatták a ruhát odaléptem bókoltam mondtam, hogy biztosan remekül fog állni. Amelyik kicsit nyitottabbnak tűnt, annak mondtam, hogy szívesen meg is nézem rajta. De a lényeg, hogy volt egy hölgy aki mondta, hogy itt van a párja. Mondom engem nem zavar megnézhetjük együtt is. Odahívta a férjét bemutatkoztunk a egymásnak mondta a hölgy, hogy én is megnézném a ruhapróbát.
Engem nagyon izgatnak ezek a határfeszegetések, így eldöntöttem, hogy nyomulni fogok nem számít, hogy a férj szeme láttára történik. nyes
Mikor ment be mondtam, hogy ha segítség kell nyugodtan szóljon. Igazából a faszin nem láttam semmilyen felháborodást vagy idegességet.
Kijött a hölgy persze mondtam, hogy nagyon csinos kicsit elkezdtem simogatni a derekán, hogy ott nagyon jól áll, amikor pedig oldalra fordult a tükörbe megfogtam finoman a fenekét, hogy nagyon jól kiemeli az alakját. Erre már mondjuk kicsit kaparta a torkát a férj nyes
Visszament a hölgy a próbafülkébe visszaöltözni, de úgy, hogy pont be lehessen látni egy kicsit, bentről kikacsintott és úgy öltözött át, hogy lássam szépen a tangás fenekét ciciket. Amikor kijött kérdeztem , hogy kaphatok-e egy puszit a segítségért, de azt mondta csak akkor ha összefutunk legközelebb, de azt bízzuk a szerencsére és elmentek.
Elképesztően izgató volt számomra, biztos vagyok benne, hogy a hölgynek is, de szerintem a férj sem problémázott.
#313   2021. 05. 17. hétfő 22:37
X Törölt felhasználó (3234192)
Sziasztok,
hétvégén illegálkodtam az alléban. Odamentem 40 körüli inkább feletti hölgyekhez, én 28 vagyok. Amikor válogatták a ruhát odaléptem bókoltam mondtam, hogy biztosan remekül fog állni. Amelyik kicsit nyitottabbnak tűnt, annak mondtam, hogy szívesen meg is nézem rajta. De a lényeg, hogy volt egy hölgy aki mondta, hogy itt van a párja. Mondom engem nem zavar megnézhetjük együtt is. Odahívta a férjét bemutatkoztunk a egymásnak mondta a hölgy, hogy én is megnézném a ruhapróbát.
Engem nagyon izgatnak ezek a határfeszegetések, így eldöntöttem, hogy nyomulni fogok nem számít, hogy a férj szeme láttára történik. nyes
Mikor ment be mondtam, hogy ha segítség kell nyugodtan szóljon. Igazából a faszin nem láttam semmilyen felháborodást vagy idegességet.
Kijött a hölgy persze mondtam, hogy nagyon csinos kicsit elkezdtem simogatni a derekán, hogy ott nagyon jól áll, amikor pedig oldalra fordult a tükörbe megfogtam finoman a fenekét, hogy nagyon jól kiemeli az alakját. Erre már mondjuk kicsit kaparta a torkát a férj nyes
Visszament a hölgy a próbafülkébe visszaöltözni, de úgy, hogy pont be lehessen látni egy kicsit, bentről kikacsintott és úgy öltözött át, hogy lássam szépen a tangás fenekét ciciket. Amikor kijött kérdeztem , hogy kaphatok-e egy puszit a segítségért, de azt mondta csak akkor ha összefutunk legközelebb, de azt bízzuk a szerencsére és elmentek.
Elképesztően izgató volt számomra, biztos vagyok benne, hogy a hölgynek is, de szerintem a férj sem problémázott.
#312   2021. 05. 14. péntek 09:00
X Törölt felhasználó (4545452)
Szia ez a legtutibb ha a haverunk itt van és van kis ez az utàna mi is nagyot dugunk igaz volt nem csak tapi
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 14. szerda 23:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3234192)
2021. 04. 14. szerda 23:03
Sziasztok! Múlt héten kiírtam társkeresőbe, hogy szeretnék rányomulni egy hölgyre a párja előtt. Volt is pár jelentkező. Végül egy 30-as párhoz mentem el. A csavar annyi volt a dologban, hogy a lány nem tudott róla, hogy én valójában összebeszéltem a pasijával. Szóval felmentem hozzájuk, beszélgettünk udvaroltam a lánynak, látszott, hogy tetszik neki. Mondhatni izzott a levegő. Nem akartam siettetni a dolgot, így flörtölés, simogatás fenékfogdosás volt ami történt. A srác mondta, hogy miután elmentem hatalmasat szexeltek. Már megvan a következő időpont amikorra meghívtak. Azt is mondta a srác legközelebb legyek nyugodtan bátrabb mert bejöttem a párjának.
#311   2021. 05. 14. péntek 07:56
X Törölt felhasználó (1261852)
Engem is izgatna ha valaki kikezdene a párommal.
#310   2021. 05. 13. csütörtök 20:54
Nínós40 Nínós40
Ha gondoljátok, ismerkedhetünk.....
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2021. 05. 01. szombat 22:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 01. szombat 22:42
Hol van már az a világ amikor egy discot zárattunk be a miatt mert rányomultak a páromra és lett egy kis csetepaté Azóta annyit változott a világ hogy kimondottan izgat és képes vagyok végig nézni amíg elcsábítják és ,,végeznek" vele nyes
#309   2021. 05. 13. csütörtök 18:15
Nagyfarok14 Nagyfarok14
Engem is izgatna ha valaki rányomulna a párom rá
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: beni990 beni990
Nyitás ideje: 2014. 04. 08. kedd
Üzenetek: 408db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 03. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!