Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20   2014. 05. 05. hétfő 12:58
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Már megint ez a hülye statisztika! Nekem volt már 2 perces aktus is ami tökéletesen kielégített engem és a partneremet is, de volt, hogy órákon keresztül szeretkeztünk és nem mértül patikamérlegen, hogy ebből mennyi volt a "valódi" aktus! Sztem a legfontosabb, hogy mindkét fél számára kielégítő legyen a dolog. Ha kell én is tudom tartani fél óráig vag tovább is, a partnertől és a helyzettől függ. Mondjuk masztizni is szoktam, sztem ezzel semmi baj nincs és lehet, hogy tényleg segít a kontroll elsajátításában. Szal la az átlaggal és csináljátok úgy és addig ahogy és ameddig nektek jólesik! wink
(Ez egy válasz aznekemnincs üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 10:07
A férfiak felének elég a két perces szex?
velvet
2014. május 4., vasárnap 21:06


Egy amerikai urológus könyvet írt a szexről, kutatásai szerint az átlagos amerikai férfi aktusra szánt ideje kevés. A megkérdezett férfiak 43%-a két perc alatt elélvez, az átlagos menet ideje pedig körülbelül hét perc.
Az amerikai Dr. Harry Fisch szerint a férfiak felének elég a pár perces szex. Mindezt a The New Naked: The Ultimate Sex Education for Grown-Ups című könyvében taglalja bővebben. A könyvből publikált egy részletet a Nerve magazinban, szó van a szex gyakoriságáról és annak időtartamáról is.

Mennyi idő alatt élvez el?

Kevesebb mint két perc.
2 és 5 perc között.
5 és 10 perc között.
Több mint 10 perc.

A részletből kiderül, hogy Dr. Harry Fisch tanulmányai szerint egy aktus átlagosan 7,3 percig tart, a válaszadók jelentős százaléka (43%) pedig két percnél meg is áll. Ez nem feltétlenül új információ, minden idők legnagyobb szexkutatója, Alfred Kinsey már rég megállapította, hogy a férfiak többsége két perc alatt elélvez. A kérdés az, hogy a korai magömlést a szexkutatók hány percnél definiálják, mert az is lehet, hogy a kutatások szerint a férfiak jelentős hányada a korai magömlés miatt megy el ilyen gyorsan. Ezzel a két perccel nem sok nőt lehet kielégíteni, ezt a nők izgalmi állapotát vizsgáló kutatásokból kiderül. Egy átlagos nőnek legkevesebb öt percre, de inkább hét percre van szüksége ahhoz a kutatások szerint, hogy orgazmusközeli állapotba kerüljön, írja Dr. Harry Fisch, ezzel alátámasztva azt, hogy a két perc a férfiak részéről túl gyors.

shutterstock 120394603
A könyvet író Dr. Harry Fisch urológusként dolgozik New Yorkban, könyvében például olyan alapvető kérdéseket feszeget, mint hogy mi az a gyakoriság, ami normális. A szakember kutatásai szerint egy átlagos férfinak naponta tizenegyszer van erekciója, ebbe a részleges erekciót is beleszámolja. Ennek ellenére a többség az urológus szerint hetente kétszer-háromszor szexel, a kor haladtával ez a szám csökken, a 30 és 50 közötti korosztály átlagosan kevesebb mint egyszer élvezi egymás társaságát. Az viszont minden korosztályra jellemző, hogy a kapcsolat kezdetén sokkal többet szexelnek a párok, mint később.

Milyen gyakran szexel?

Kevesebb mint heti egyszer.
Hetente kétszer-háromszor.
Hetente ötször.
Naponta többször.

Az átlagszámítás termés zetesen nem jelenti azt, hogy ez mindenkire jellemző, és ez a normális mennyiség és időtartam. Egyénenként változik, ki, meddig bírja, és milyen gyakran élvezi partnere társaságát. Nem a mennyiség vagy a percek száma a fontos, hanem a kiegyensúlyozott szexuális élet, tehát ha a statisztikai átlagtól nagyon eltérő a szexuális élete, akkor – a fentieket olvasva –csak jobban járhat, mint a nagy átlag. A hazai Nagy Szexteszt eredménye szerint a magyarok nagy hányada átlagosan 15-30 percig szexel, ez a magyar férfiakra és a magyar nőkre egyaránt igaz.
#19   2014. 05. 05. hétfő 10:07
aznekemnincs aznekemnincs VIP
A férfiak felének elég a két perces szex?
velvet
2014. május 4., vasárnap 21:06


Egy amerikai urológus könyvet írt a szexről, kutatásai szerint az átlagos amerikai férfi aktusra szánt ideje kevés. A megkérdezett férfiak 43%-a két perc alatt elélvez, az átlagos menet ideje pedig körülbelül hét perc.
Az amerikai Dr. Harry Fisch szerint a férfiak felének elég a pár perces szex. Mindezt a The New Naked: The Ultimate Sex Education for Grown-Ups című könyvében taglalja bővebben. A könyvből publikált egy részletet a Nerve magazinban, szó van a szex gyakoriságáról és annak időtartamáról is.

Mennyi idő alatt élvez el?

Kevesebb mint két perc.
2 és 5 perc között.
5 és 10 perc között.
Több mint 10 perc.

A részletből kiderül, hogy Dr. Harry Fisch tanulmányai szerint egy aktus átlagosan 7,3 percig tart, a válaszadók jelentős százaléka (43%) pedig két percnél meg is áll. Ez nem feltétlenül új információ, minden idők legnagyobb szexkutatója, Alfred Kinsey már rég megállapította, hogy a férfiak többsége két perc alatt elélvez. A kérdés az, hogy a korai magömlést a szexkutatók hány percnél definiálják, mert az is lehet, hogy a kutatások szerint a férfiak jelentős hányada a korai magömlés miatt megy el ilyen gyorsan. Ezzel a két perccel nem sok nőt lehet kielégíteni, ezt a nők izgalmi állapotát vizsgáló kutatásokból kiderül. Egy átlagos nőnek legkevesebb öt percre, de inkább hét percre van szüksége ahhoz a kutatások szerint, hogy orgazmusközeli állapotba kerüljön, írja Dr. Harry Fisch, ezzel alátámasztva azt, hogy a két perc a férfiak részéről túl gyors.

shutterstock 120394603
A könyvet író Dr. Harry Fisch urológusként dolgozik New Yorkban, könyvében például olyan alapvető kérdéseket feszeget, mint hogy mi az a gyakoriság, ami normális. A szakember kutatásai szerint egy átlagos férfinak naponta tizenegyszer van erekciója, ebbe a részleges erekciót is beleszámolja. Ennek ellenére a többség az urológus szerint hetente kétszer-háromszor szexel, a kor haladtával ez a szám csökken, a 30 és 50 közötti korosztály átlagosan kevesebb mint egyszer élvezi egymás társaságát. Az viszont minden korosztályra jellemző, hogy a kapcsolat kezdetén sokkal többet szexelnek a párok, mint később.

Milyen gyakran szexel?

Kevesebb mint heti egyszer.
Hetente kétszer-háromszor.
Hetente ötször.
Naponta többször.

Az átlagszámítás termés zetesen nem jelenti azt, hogy ez mindenkire jellemző, és ez a normális mennyiség és időtartam. Egyénenként változik, ki, meddig bírja, és milyen gyakran élvezi partnere társaságát. Nem a mennyiség vagy a percek száma a fontos, hanem a kiegyensúlyozott szexuális élet, tehát ha a statisztikai átlagtól nagyon eltérő a szexuális élete, akkor – a fentieket olvasva –csak jobban járhat, mint a nagy átlag. A hazai Nagy Szexteszt eredménye szerint a magyarok nagy hányada átlagosan 15-30 percig szexel, ez a magyar férfiakra és a magyar nőkre egyaránt igaz.
#18   2014. 04. 22. kedd 08:49
greatom greatom
Egészen jól összeszedted.
Van, hogy negyed óra és ez is pontosan elég mindkettőnknek, de van, hogy tokkal-vonóval a bőven két óra is elrepül. Igazából az elsőt szeretem viszonylag hamar letudni és aztán már lehet alaposabban és elnyújtottabban. Ő is elélvez egy együttlét alatt többször, akkor én miért ne lehetnék ennyire mohó smile és ez nem jelenti, hogy addig fekszem hanyatt, míg a fegyver újra nem tölt, csak olyankor más módon igyekszem élvezetet nyújtani neki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 21. hétfő 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (907595)
2014. 04. 21. hétfő 21:28
Sok mindentől függ.
Milyen rég szexeltem és mennyire vagyok kiéhezve, milyen a partner, mennyira izgat, mennyire műveli jól a szexet, és hogy én mennyi ideig akarom húzni a dolgot.
#17   2014. 04. 21. hétfő 21:28
X Törölt felhasználó (907595)
Sok mindentől függ.
Milyen rég szexeltem és mennyire vagyok kiéhezve, milyen a partner, mennyira izgat, mennyire műveli jól a szexet, és hogy én mennyi ideig akarom húzni a dolgot.
#16   2014. 04. 21. hétfő 21:09
csatti03 csatti03
Én is kb 8 éves koromban kezdtem el. Rendszeresen csináltam, naponta többször. Nem jött semmi, de jó volt. Aztán abbahagytam 13 évesen mert mindenféle hülyeségeket hallottam, hogy káros. Aztán 14 évesen erős volt a késztetés, ismét csináltam, és ekkor már jött is valami.
#15   2014. 04. 21. hétfő 19:33
karpat57 karpat57 VIP
Kicsit át kellene gondolnod mit írsz! Igenis lehetséges!
#14   2014. 04. 21. hétfő 14:48
Oroszlány Oroszlány
Nem ír hülyeséget dako84!

Az önkielégítést sokan nagyon korán kezdik. A férjem is kb 8-9 éves korában kezdte. Neki sem jött semmi, de jó volt, hát csinálta, naponta többször is. Azt se tudta, hogy az igazi dugás is ilyen érzés lesz majd.
#13   2014. 04. 21. hétfő 13:48
X Törölt felhasználó (69371)
Úgy látszik a szövegértelmezéssel még mindig sokaknál gond van. Akkor próbáltam ki, idősebbektől hallottuk. Az élmény megvolt, de nem jött semmi. Rendszeresen olyan 12-13 éves korom óta. Eléggé korán értem. De pont nem ez volt a lényege a mondókámnak.. És akkor én vagyok kötekedős alien
#12   2014. 04. 21. hétfő 12:13
X Törölt felhasználó (69371)
Igaz az amit írok. Vissza lehet olvasni, bőven régebbi kommentjeimet, szerintem ugyanezt írtam le. Mint írtam nincs okom rá, hogy valótlanságot írjak le. Nem társkeresőzök, hogy kellene a reklám. alien2
Jönnek a kommentszámmal, de meg lehet nézni, azt mikor írtam. Mikor regisztráltam, amikor egyedülálló voltam.
Szerintem akkor is gáz, hogy a férfiak nagyobb százaléka ennyit bír. Leírtam, nekem is volt, amikor 2 percig bírtam, de a legtöbb esetben 1-1,5 óra meg van kb. az aktusok 90%-nál. a maradék 10% a 30perc és a 2-3 óra közé eső. Olyan is van, amikor érzékenyebb a párom és mondja, hogy élvezzek el, mert nem fog tudni. Ilyenkor nem húzom. De ez is ritka. Igen, függ a nőtől, hogy a férfi meddig bírja. De konkrétan az aktusról beszéltünk, amit hanghatásokkal tud fokozni a részemre, de én akkor is úgy vagyok beállítva, és így is gondolom, hogy akkor megyek el, amikor a párom is elélvezett. Szerintem ez egy fontos dolog a kapcsolatban, hogy ne legyen önzőség. Nem is értem azokat, ahol a fickó lezavar egy menetet büszkén terül, a nő pedig azért gyújt rá, mert ideges, hogy megint nem élvezett el. Ezt is őszintén leírtam, hogy a párom nehezebben élvez el, és korábban tényleg nem sikerült neki más férfival. Ismerem, nem hazudna, nem az a fajta nő, épp ezért vagyok vele. Én ezt elfogattam és alkalmazkodok. Volt olyan nőm, vagyis kapcsolatom, aki 5-10 perc után kész volt. Nem is bírtam volna tovább, mert olyanokat nyögött, hogy csak na. Mondjuk ez pár alkalmas kapcsolat volt, csak szex.
Legalább 7 éves korom óta masztizok. Persze rendeszeresen pubertás kor óta. Szégyen? Miért lenne az? Én normális dolognak tartom. Párkapcsolattól függetlenül űzöm. Említették még itt, de elmondom, hogy ez az oldal, mont nem az az oldal, ami előtt ülve verném a farkam. Inkább lehangol, a fórumon lévők, meg pláne. De más oldalakon rendszerezett videókat nézek, ilyen kis videókat, azokban a stílusokban amik tetszenek (amatőr jellegűek, de izlésesek). Általában 2 óráig elvagyok ilyenkor magammal. És ennek az edzésnek tudom be, hogy így bírom. Ezért is írtam, hogy aki gyorstüzelő, az próbálja ki, edzze magát. Szüzesség elvesztésekor, és utána pár alkalommal én sem bírtam eddig, hisz új volt a dolog. Szóval ez van, ismétlem: nincs okom kamuzni. Az sem érdekel, hogy ki hiszi el, vagy ki nem.
(Ez egy válasz maarimar üzenetére (2014. 04. 20. vasárnap 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 20. vasárnap 17:55
na azért egyezünk ki abban ha tényleg igaz amit írsz bárrrr....
de nem csak a férfin múlik meddig bírja
egy nő ha akarja és úgy gondolja véged 2 percen belül
#11   2014. 04. 21. hétfő 11:42
Oroszlány Oroszlány
Ez egy elég összetett kérdés. Kinek mi az, hogy bírja? Gondolom magát a dugást, mert a közben nyalás az pihenés.Teljesen egyfolytában, vagy pihenőkkel. És azok a pihenők milyen hosszúak? Nekem az a folyamatos, ha maximum néhány 10-20 mp-re áll meg, de nem húzza ki. Olyan pasi, aki így félóránál tovább bírta volna, csak kettő volt az életemben. Az egyik a férjem. Ő nem is tudom meddig bírná, én szoktam belefáradni.
Kis egy-két perces kihúzásokkal, 5-10 perces dugásokkal is szeretem, ha két órát bírnak.
#10   2014. 04. 21. hétfő 09:37
fazonkirály fazonkirály
én úgy szokam, hogy a párom testét a nyelvemmel "végig" kényeztetve beíndítot. - az erogén zónáit hosszasan izgatom a nyelvemmel. ezalatt már feláll a farkam, de még nem veszi kezelésbe. Aztán a puncijára térve nyelvemmel, hosszasan kényeztetem. szépen lassan - finoman. majd egyre hevesebben. miután elélvez, akkor szoktam behatolni. ilyenkor már nagyon nagyon nedves a puncikája. az első lökésnél érzem hogy ez maga a mennyország.lassan szoktam kezdeni,majd egyre csak gyorsulok. néha érzem már az elején, hogy szinte azonnal el tudnék élvezni, ilyenkor a mozgásom lassításával tudom kontrollálni magam. amikor úgy érzem, most tovább fogom bírni, akkor vadabbul mozgok benne. azzal is el lehet húzni, ha időnként megállunk, és a punciból kiveszem a farkam, és a párom finoman cumizni kezdi. hangsúlyozom - csak lágyan. és ilyenkor kicsit lecsillapodok. utána vissza rakom és mehet tovább. ez buta kérdés szerintem, hogy ki meddig bírja, mert ha gyorsan akarok elélvezni, akkor egy kemény szopatás, vagy vad közösülés hatására 2 perc alatt is el tudok menni. Ha tovább szeretném bírni, akkor 10-20-30 percig is el tudom húzni. amikor iszom egy két pohár alkoholt - kicsit spicces állapotba kerülve - viszont egészen sokáig bírom
#9   2014. 04. 20. vasárnap 19:28
extraxl extraxl
Attól függ, meddig van szükségem rá, addig fogja bírni crazya
#8   2014. 04. 20. vasárnap 18:09
maarimar maarimar
Ja és még mielőtt elmondanál mindennek . . .
9 év párokkal való ismerkedés után
Hidd el 10- 30 perc között vannak a férfiak 99 százaléka
persze kivételek vannak de az meg jelentkezzen Kovinál
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 20. vasárnap 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 04. 20. vasárnap 15:32
Szerintem a 19 éves szinted sem egy eget rengető érték. Szegény csaj nagyon élvezhette ha már fél óra után azt várta fejezd be.
Én addig bírom, amíg a párom el nem élvez. Ha hamar túl van rajta, akkor kap még 1-2 alkalmat. Párom elég nehezen élvez el (jegyezném meg, előttem sosem volt orgazmusa férfival). Talán eddig a leggyorsabb menetünk 20 perc volt, a leghosszabb bő 3 óra. Nem azért mert nem élvezte, igaz autóban volt, de nagyon jó volt. Átlagban nézve 1-1,5 óra. Vagy ha 30 perc alatt már 2x elélvezett (plusz előtte egy orál élvezése is volt), akkor szokott kérni, hogy menjek el, már nem bír többet. Élvezi, csak épp nem bír megállni, megülni, izzad, szédül. Igazsághoz hozzá tartozik, hogy volt 2 perces aktusom is, de ott eléggé olyanok voltak a körülmények, hogy más sem hiszem, hogy tovább bírta volna.
De én mondhatom azt, és tényleg nem "híreskedésből", hogy szerencsés vagyok, hogy így tudom szabályozni. Hozzá tartozik, hogy valószínű köszönhető ez a sok maszturbálásnak is. Nem szégyen, főleg ha nem úgy kell végezni, hogy azon kell aggódni, mikor ki lép be. Én ajánlani tudom, akinek gondjai vannak. Nekem nem volt, de ennek tudom be, hogy így tudom kontrolálni. Természetesen nekem is volt olyan, hogy nem bírtam, hisz kivel ne fordulna elő, de nem hagytam abba a mozgást, és meg lett neki is.
#7   2014. 04. 20. vasárnap 17:55
maarimar maarimar
na azért egyezünk ki abban ha tényleg igaz amit írsz bárrrr....
de nem csak a férfin múlik meddig bírja
egy nő ha akarja és úgy gondolja véged 2 percen belül
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 20. vasárnap 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 04. 20. vasárnap 16:38
Nem különösebben hat meg, nem szoktam valótlant írni. Ne keverj össze az itt írók 97%-val. alien2
A másik, hogy nem a kefélésen van a hangsúly. Ő mondta, hogy nem volt és hidd el vagyunk olyan viszonyban, hogy nem verjük át a másikat, ezért is vagyunk több éve együtt.
Maszturbálás. Egészséges dolog, azért mert van az embernek partnere még szüksége lehet rá. Párom nem igazán szokott, a nők másképp állnak ehhez.
#6   2014. 04. 20. vasárnap 16:38
X Törölt felhasználó (69371)
Nem különösebben hat meg, nem szoktam valótlant írni. Ne keverj össze az itt írók 97%-val. alien2
A másik, hogy nem a kefélésen van a hangsúly. Ő mondta, hogy nem volt és hidd el vagyunk olyan viszonyban, hogy nem verjük át a másikat, ezért is vagyunk több éve együtt.
Maszturbálás. Egészséges dolog, azért mert van az embernek partnere még szüksége lehet rá. Párom nem igazán szokott, a nők másképp állnak ehhez.
(Ez egy válasz batka.mano üzenetére (2014. 04. 20. vasárnap 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 20. vasárnap 16:21
Természetesen a párodnak előtte nem volt senkivel orgazmusa. De veled igen mert Te annyira meg tudod kefélni... Aha. A kommented második része hihető. Mármint a sok maszturbálás. 6700 kommenttel a hátad mögött Te tényleg itt élsz a GG előtt és rángatod egész nap. Persze közben álmodozol egy barátnőről meg egy 3 órás menetről.
#5   2014. 04. 20. vasárnap 16:21
batka.mano batka.mano
Természetesen a párodnak előtte nem volt senkivel orgazmusa. De veled igen mert Te annyira meg tudod kefélni... Aha. A kommented második része hihető. Mármint a sok maszturbálás. 6700 kommenttel a hátad mögött Te tényleg itt élsz a GG előtt és rángatod egész nap. Persze közben álmodozol egy barátnőről meg egy 3 órás menetről.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 20. vasárnap 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 04. 20. vasárnap 15:32
Szerintem a 19 éves szinted sem egy eget rengető érték. Szegény csaj nagyon élvezhette ha már fél óra után azt várta fejezd be.
Én addig bírom, amíg a párom el nem élvez. Ha hamar túl van rajta, akkor kap még 1-2 alkalmat. Párom elég nehezen élvez el (jegyezném meg, előttem sosem volt orgazmusa férfival). Talán eddig a leggyorsabb menetünk 20 perc volt, a leghosszabb bő 3 óra. Nem azért mert nem élvezte, igaz autóban volt, de nagyon jó volt. Átlagban nézve 1-1,5 óra. Vagy ha 30 perc alatt már 2x elélvezett (plusz előtte egy orál élvezése is volt), akkor szokott kérni, hogy menjek el, már nem bír többet. Élvezi, csak épp nem bír megállni, megülni, izzad, szédül. Igazsághoz hozzá tartozik, hogy volt 2 perces aktusom is, de ott eléggé olyanok voltak a körülmények, hogy más sem hiszem, hogy tovább bírta volna.
De én mondhatom azt, és tényleg nem "híreskedésből", hogy szerencsés vagyok, hogy így tudom szabályozni. Hozzá tartozik, hogy valószínű köszönhető ez a sok maszturbálásnak is. Nem szégyen, főleg ha nem úgy kell végezni, hogy azon kell aggódni, mikor ki lép be. Én ajánlani tudom, akinek gondjai vannak. Nekem nem volt, de ennek tudom be, hogy így tudom kontrolálni. Természetesen nekem is volt olyan, hogy nem bírtam, hisz kivel ne fordulna elő, de nem hagytam abba a mozgást, és meg lett neki is.
#4   2014. 04. 20. vasárnap 15:32
X Törölt felhasználó (69371)
Szerintem a 19 éves szinted sem egy eget rengető érték. Szegény csaj nagyon élvezhette ha már fél óra után azt várta fejezd be.
Én addig bírom, amíg a párom el nem élvez. Ha hamar túl van rajta, akkor kap még 1-2 alkalmat. Párom elég nehezen élvez el (jegyezném meg, előttem sosem volt orgazmusa férfival). Talán eddig a leggyorsabb menetünk 20 perc volt, a leghosszabb bő 3 óra. Nem azért mert nem élvezte, igaz autóban volt, de nagyon jó volt. Átlagban nézve 1-1,5 óra. Vagy ha 30 perc alatt már 2x elélvezett (plusz előtte egy orál élvezése is volt), akkor szokott kérni, hogy menjek el, már nem bír többet. Élvezi, csak épp nem bír megállni, megülni, izzad, szédül. Igazsághoz hozzá tartozik, hogy volt 2 perces aktusom is, de ott eléggé olyanok voltak a körülmények, hogy más sem hiszem, hogy tovább bírta volna.
De én mondhatom azt, és tényleg nem "híreskedésből", hogy szerencsés vagyok, hogy így tudom szabályozni. Hozzá tartozik, hogy valószínű köszönhető ez a sok maszturbálásnak is. Nem szégyen, főleg ha nem úgy kell végezni, hogy azon kell aggódni, mikor ki lép be. Én ajánlani tudom, akinek gondjai vannak. Nekem nem volt, de ennek tudom be, hogy így tudom kontrolálni. Természetesen nekem is volt olyan, hogy nem bírtam, hisz kivel ne fordulna elő, de nem hagytam abba a mozgást, és meg lett neki is.
(Ez egy válasz lujzi1105 üzenetére (2014. 04. 20. vasárnap 08:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 20. vasárnap 08:59
Nem rég jutott eszembe, hogy kb.19 évesen fél órát is bírtam( volt, hogy a csajom megkérdezte , hogy nem szeretném -e befejezni végre)
Sajnos közel 40 évesen (11 éve állandó punci) van, hogy 2 perc alatt végem, van, hogy 10 perc de ez a max. hiába próbálom húzni ez van ( gondolom az évek na meg a stressz smile
#3   2014. 04. 20. vasárnap 09:12
X Törölt felhasználó (823869)
1-1,5 órát simán
#2   2014. 04. 20. vasárnap 08:59
lujzi1105 lujzi1105
Nem rég jutott eszembe, hogy kb.19 évesen fél órát is bírtam( volt, hogy a csajom megkérdezte , hogy nem szeretném -e befejezni végre)
Sajnos közel 40 évesen (11 éve állandó punci) van, hogy 2 perc alatt végem, van, hogy 10 perc de ez a max. hiába próbálom húzni ez van ( gondolom az évek na meg a stressz smile
#1   2014. 04. 20. vasárnap 08:24
X Törölt felhasználó (905674)
ez változó,de miután beteszem 15-20 perc.
 
... 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: harcpet harcpet
Nyitás ideje: 2014. 04. 20. vasárnap
Üzenetek: 140db
Utolsó üzenet: 2023. 10. 21. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!