Dühöngő szoba (spontán állati ÖNkitörések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#823   2024. 01. 15. hétfő 08:43
Dadhead87 Dadhead87
Hu sok minden piszkálja a csőröm. Pl kamu profilos melegek. Pár vagy nőként van az oldalon aki hetero pasikat akar befűzni. Nem is értem, mint ha egy meleg nőt akarnék a farkamra húzni. 99% esélytelen. A másik, leírja hogy ő /ők hogy néznek ki és ezt el kell hinnem. Nem szállok rá minden lyukra, kell hogy bele tartozzon az alkati ideálomba és kell egy alap szimpátia, intelligenciával párosítva. Erre dob egy emailt hogy igy nézek ki, ma d.u basznék. Oké, de legalább egy arc nélküli valamit küldjél már magadról mert nah, vak randibol volt már pár és túl magas arányban volt negatív tapasztalatom. Nem akarok én hónapokig ismerkedni meg 100 képet cserélni egymásról de nekem jobban be jön ha tudunk valamit egymásról.
Ugyan ez vonatkozik a szexchatelőkre is, az a lényege hogy tudjam hogy valóban egy nőideál van a túloldalon akit nem kaphatok meg, de hozzá segít az élvezéshez azzal hogy leírja önmagát és a szexualitása bugyrait.
Én sem vagyok tökéletes partner kereső de olykor már legszívesebben lelépnék az összes online felületről. Csak ugye a szex meg a mánia amikor találkozik.. buck
Ami nem idegesít, mert valamiért nem, de furának találom, az az hogy minden felületen tizenezer tag van de alig keres meg valaki meleg és bi pasikon kívül akik mennek a levesbe mert egyértelműen leírom mindig hová tartozom. Perverziók tabuk extrák, tali csevegés mindenben benne vagyok még is pangás van. Mintha az egyforma vágyakkal küzdő emberek sem mernének nyitni egymás felé.
#822   2022. 01. 17. hétfő 00:52
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Egyetértünk, magam is így gondolom, ahogyan sorba szedted!
Sajnos ezen kívül, hogy itt „dühöngünk” egyet, más nem fog történni. szomoru1
Szoktam olvasni, hogy próbálod „terelni” a népet, amikor megnyitják ugyanabban a témában az X-ik topikot, vagy adott esetben abszolút figyelmen kívül hagyják annak témáját és funkcióját, de sajnos így van ez, még Te leszel a sz.r alak, mert szólni mertél a primitív, ostoba, tudatlannak, aki képtelen 2 sort elolvasni és értelmezni!
Gyakorlatilag oda jutottunk, hogy itt már nem csupán egy partnerkeresési levet időpocsékolás elküldeni, hiszen arra úgysem kapsz választ, de még az is meggondolandó, hogy amikor kérdeznek, vagy információt kérnek valamivel kapcsolatban, akkor arra reagálj és próbálj segíteni a tapasztalataid alapján! Sajnos, legalább az esetek felében, még arra is képtelenek, hogy egy segítő szándékú bejegyzésre egy „köszit” visszaböfögjenek! merges3
Elszomorító, hogy hová süllyedt az emberek értelmi szintje! shakehead
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 20. szombat 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4532602)
2021. 11. 20. szombat 16:09
Engem azok idegesítenek akik a netről szedett képekről azt állítják hogy ő(k) szerepel(nek) rajtuk. mf3
Ha eljutnának a találkozóig (amire szinte 0% esélyt adok), akkor mire számítanak ? Elnézi azt a másik személy (személyek) hogy egyáltalán nem tükrözi a kép a valóságot ? bohoc
Az olyan embereket is rühellem, akik nem tudnak egy egyszerű mondatot leírni hibák nélkül. Dugnék helyett dugnák, szopnék helyett szopnák és még sorolhatnám… gunyos1
A másik, azok akik heterónak vannak bejelölve (vallják magukat), de visszaolvasva a fórum hozzászólásait, kiderül hogy biszex vagy meleg… gun
Saját maguknak mondanak ellent. Kétszínű emberek. Vállalják fel és kész. Ezerszer többre tartok “ezeknél” olyan embereket, akik igazat írnak magukról, saját képük van fent.
Hazug embert …
#821   2022. 01. 08. szombat 21:57
X Törölt felhasználó (4532602)
Mai esetet írok le.
Egyik fórumban láttam egy párt, akik kerestek hármasra egy embert. Mikor rámentem a társkeresős adatlapjukra, akkor láttam hogy a bemutatkozásukban az életkoruk (X-2) nem egyezik meg a társkeresőben (X) megadottal.
Írtam egy levelet ezért, mert szerettem volna felhívni a figyelmüket erre. Erre képes volt ezt írni: “Figyelmesen olvass!”.
Mondom neki direkt azért írtam, mert figyelmesen olvastam és észrevettem hogy nem frissítették a bemutatkozásukban szereplő életkorukat pár éve. Erre visszaírja ezt: “ Nincs szükségünk senki segítségére!
Szia


Az ilyen elmehet a picsába. mf3

Jóhiszeműen írok nekik, mert segíteni szerettem volna nekik, erre ez a “hála”. Az ilyen OSTOBA BARMOK miatt elmegy az ember kedve a segíteni akarástól. szomoru1
#820   2021. 11. 20. szombat 16:09
X Törölt felhasználó (4532602)
Engem azok idegesítenek akik a netről szedett képekről azt állítják hogy ő(k) szerepel(nek) rajtuk. mf3
Ha eljutnának a találkozóig (amire szinte 0% esélyt adok), akkor mire számítanak ? Elnézi azt a másik személy (személyek) hogy egyáltalán nem tükrözi a kép a valóságot ? bohoc
Az olyan embereket is rühellem, akik nem tudnak egy egyszerű mondatot leírni hibák nélkül. Dugnék helyett dugnák, szopnék helyett szopnák és még sorolhatnám… gunyos1
A másik, azok akik heterónak vannak bejelölve (vallják magukat), de visszaolvasva a fórum hozzászólásait, kiderül hogy biszex vagy meleg… gun
Saját maguknak mondanak ellent. Kétszínű emberek. Vállalják fel és kész. Ezerszer többre tartok “ezeknél” olyan embereket, akik igazat írnak magukról, saját képük van fent.
Hazug embert …
#819   2021. 01. 08. péntek 10:54
X Törölt felhasználó (4471782)
Feladó: xxxxxxxxx moderálva!
Címzett: -Anni
Érkezett: 21-01-08 10:46
Tárgy: Re: Re: Házibarátnak smile

Akkor a kurva anyádat te patkany, kinek kepzeled magad

Ezt írtad:
-------------------------------------------------

szia , kösz nem . és nem te szabod a feltételeket hogy mi az első kör és stb . érdektelenség miatt képet nem mutatok . szia szép napot

Ezt írtad:
-------------------------------------------------
Sziasztok,

Szívesen csatlakoznék hozzátok hármashoz akár nálam is Budapesten, amennyiben elnyerjük egymás tetszését első körben kép alapján. viber/whatsappon kepcsere?
Intelligens, mobilis úriember vagyok, több vállalkozásom van, részben masszőr (is) vagyok. smile
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx moderálva! Az oldalon tilos másik felhasználó privát levélben küldött elérhetőségét megosztani!

Köszi,
Szia smile
#818   2019. 12. 28. szombat 13:36
X Törölt felhasználó (4245822)
CSAK EGY KIAKADÁSOM hasonló felesleges csevegés . moderálva" privi " beszélgetés

Közös üzenetek:


13:22 [……….] Szia, ceglediek vagytok


13:22 [-cicis] szia .


13:23 [-cicis] fontos ez


13:23 [-cicis] ?


13:23 [………..] Csak lattam h Cegled vonzas korzetebol kerestek


13:25 [-cicis] mivel nem tudom mit szeretnél . társkeresőlapod meg nincs . így én erre nem érek rá


13:26 [……….) Okes


13:28 [-cicis] na látod nem mondod mit akarsz vagy hogy ki vagy . férfi vagy nő vagy köztes átmenet . kívánok neked hasonló intelligens beszélgető társat
#817   2019. 12. 28. szombat 13:32
X Törölt felhasználó (4245822)
sajnos teljesen igazad van.
(Ez egy válasz stikli67 üzenetére (2019. 12. 10. kedd 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 09:13
Rettenetesen bosszantó az olvasni, sőt írni sem tudó egyedül álló férfi tolakodása.
Ráadásul több száz kilométerről is bepróbálkozók, párok - párokkal topicba is folyton beírogatók, adatlapot sem olvasó (vagy csak értelmezni nem tudó), férfi heterónak bi és meleg jelentkező.
Kimondhatatlanul le van satnyulva oldal ebből a szempontból.
Adminok tehetnék a dolgukat napestig, de ezt nem hiszem eredménnyel tehetnék ilyen nagy százalékban gyengeéelméjű beírások kapcsán.
A csak képek topicba is van olyan barom aki hozzászól.
Kapcsolatra jelölgetések egy mondat nélkül, "csak pár" keresésre rendszeresen jelentkező magányos farokhegyezők írogatnak. Sajnos a szinvonal a béka segge alatt van. violent violent
Az talán segíthetne valamit, ha az ilyen elemeket egy hónapra , vagy akár több időre is ki lehetne zárni a rendszerből.
#816   2019. 12. 10. kedd 09:13
stikli67 stikli67
Rettenetesen bosszantó az olvasni, sőt írni sem tudó egyedül álló férfi tolakodása.
Ráadásul több száz kilométerről is bepróbálkozók, párok - párokkal topicba is folyton beírogatók, adatlapot sem olvasó (vagy csak értelmezni nem tudó), férfi heterónak bi és meleg jelentkező.
Kimondhatatlanul le van satnyulva oldal ebből a szempontból.
Adminok tehetnék a dolgukat napestig, de ezt nem hiszem eredménnyel tehetnék ilyen nagy százalékban gyengeéelméjű beírások kapcsán.
A csak képek topicba is van olyan barom aki hozzászól.
Kapcsolatra jelölgetések egy mondat nélkül, "csak pár" keresésre rendszeresen jelentkező magányos farokhegyezők írogatnak. Sajnos a szinvonal a béka segge alatt van. violent violent
Az talán segíthetne valamit, ha az ilyen elemeket egy hónapra , vagy akár több időre is ki lehetne zárni a rendszerből.
#815   2019. 11. 29. péntek 21:23
X Törölt felhasználó (4218932)
Eldöntheted hogy fogadód vagy sem, igazából mindenkire vonatkozik smile pasikra, nőkre, párokra,
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 11. 28. csütörtök 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233802)
2019. 11. 28. csütörtök 15:36
De akkor ez a kezdeményező pasikra is vonatkozik. Arról mi a véleményed akinek nincs semmilyen feltöltött képe de kapcsolatra jelöl hogy láthasson de írni már nem ír semmit.
#814   2019. 11. 28. csütörtök 15:36
X Törölt felhasználó (4233802)
De akkor ez a kezdeményező pasikra is vonatkozik. Arról mi a véleményed akinek nincs semmilyen feltöltött képe de kapcsolatra jelöl hogy láthasson de írni már nem ír semmit.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 11. 26. kedd 21:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4218932)
2019. 11. 26. kedd 21:29
Párok, akik Skype vagy Viber után nem reagálnak felejtősek, kèpet sose adj, ha kèrnek, főleg, ha a pár keresett meg tèged. Ha ők veszik fel a kontaktot, okkal tettèk, hát akkor tegyenek is èrte smile legyen ott a fèrj felesèg kapcsolják kamerát, ha mindig csak nyafi van offold őket smile
#813   2019. 11. 26. kedd 21:29
X Törölt felhasználó (4218932)
Párok, akik Skype vagy Viber után nem reagálnak felejtősek, kèpet sose adj, ha kèrnek, főleg, ha a pár keresett meg tèged. Ha ők veszik fel a kontaktot, okkal tettèk, hát akkor tegyenek is èrte smile legyen ott a fèrj felesèg kapcsolják kamerát, ha mindig csak nyafi van offold őket smile
#812   2019. 11. 24. vasárnap 01:24
X Törölt felhasználó (4233802)
Kösz
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 14. hétfő 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 10. 14. hétfő 08:32
Ja es meg valami:
6. A nagyon ovatos fajta csak keson este kommunikal, amikor a parja mar jo esellyel szundikal. eplus2
#811   2019. 11. 08. péntek 13:01
X Törölt felhasználó (3975162)
Kedves GG partnerkeresők, hölgyek, párok, férfiak! Nemrég kezdtem el írni ide a fórumokba, mert meguntam hogy 100 levélből 50 re válasz sincs. December 31-én hogy itt vagyok már 1 éve. Szeretném megköszönni három embernek hogy megadta a lehetőséget az esélyt nekem hogy én is megéljem ezeket a gyönyöröket melyet a szex nyújt. Ha olvassák magukra fognak ismerni egyikük egy 44 éves hölgy aki elvette a szüzességem. KÖSZÖNÖM és innen is puszillak. Másikuk egy páros akiknek pedig köszönöm azt hogy bevezettek a hármasozásba. Mire ezt olvassátok valószínűleg már törölt felhasználó leszek és jelentéktelen lesz az egész, mégis arra kérlek titeket felhasználókat hogy gondolkodjatok el a leírtakon. Végtelenül nehéz fiatalon, tapasztalatlanul, akkoriban még szűzként valakit találni. Roma vagyok ami megint csak egy hátrány bárki bármit mond ez így van. Párok, hölgyek, ne alapozzatok ennyire a külsőségekre, mint a kor, a hovatartozás vagy a pénisz méret. Ez a kedvencem amikor vannak olyan hölgyek akik 20 centi alatt nem állnak szóba az emberrel. Javaslok nekik egy lovat, vagy inkább diszkrétebben kezelni az ilyesmit. Jó lenne ha elfelejtenék végre valahára azt hogy egy fiatal 20 as éveiben járó férfit fiatalnak éretlennek gondolnak mert ez nem egyenesen arányos, vagy az sem hogy tapasztalatlan. Ha idősebb leszek akkor valószínűleg az a probléma. Sok a kifogás a kibúvó, holott ennek sokkal egyszerűbbnek kellene lennie. Nem hiszem el hogy egy harmincas negyvenes hölgy számára nem lenne izgató egy jóval fiatalabbal néha napján összebújni. A szexben kevésbé fontos a kor. Persze ez az én véleményem nem kell vele egyetérteni. Es most jönne a lényeg. Ha az adatlapja alapján, íráskészsége alapján, intelligenciája, tisztelete alapján szimpatizáltok valakivel és hogyha ezek az értékek fontosak számotokra, akkor adjátok meg neki az esélyt még ha külsőre nem is megnyerő számotokra. Igen tudom ez egy ilyen oldal, de ez milyen képet mutat kifelé? Azt hogy olyan cuki rendes, normális, tisztelettudó ez a férfi igazából nincs vele semmi gond, de a vége mégis mindig nem. Kérdezem a kedves hölgyeket, pszichopata lekezelő, flegma, tiszteletlen agresszív férfiakat keresnek????Borzasztóan éretlennek gondolom azt ha valaki ezekkel a sémákkal gondolkozik és egy idealizált, tökéletes álomképet hajkurász. Ideje felébredni és a virtuális tér segítségével kilépni a valóságba és hús vér emberekkel találkozni. Én nem tudok képek, sorok alapján dönteni arról hogy nekem kell e az a valaki vagy sem. Ha két érett felnőtt találkozik egymással és hogyha megvan a kellő tisztelet, megbecsülés, nem hinném hogy akkora fejfájást kellene jelenti egy szimpla találkának. A csomagolás nem határozza meg hogy egy férfi hogyan fog bánni egy nővel az ágyban, mennyire lesz figyelmes és odaadó. Ajándékozzunk időt egymásnak amiből oly kevés van, legyenek egyes emberek életünk részei, szelete, mert annál nincs nagyszerűbb. Jobban elfogadható egy találkozón mondott nem. Látatlanba ne törjünk pálcát emberek.
#810   2019. 10. 21. hétfő 12:07
X Törölt felhasználó (443514)
Sziasztok! Kriszta211 felhasználó nem ajánlott. Csak képeket videókat kéreget. Kamuzik, hazudozik.
#809   2019. 10. 15. kedd 20:51
CrazyBear CrazyBear VIP
Miért kell engem mindig hülyének nézni....medvét madárnak?B+.....
#808   2019. 10. 14. hétfő 08:32
X Törölt felhasználó (4052772)
Ja es meg valami:
6. A nagyon ovatos fajta csak keson este kommunikal, amikor a parja mar jo esellyel szundikal. eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 14. hétfő 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 10. 14. hétfő 08:10
Sikerult belefutnom egy magat egyedulallonak beallito parkapcsolatos ( esetleg nos ) egyedbe. Akkor alljon itt tanacs a csajoknak, akik nem szivesen kapcsolodnak ilyen ferfihoz nehany tanacs:.
1. A legtobb nos ferfi boszen hirdeti az egyedulallosagat a reglapjan( tisztelet a keves kivetelnek, aki eleg okos ahhoz, hogy tudja ugyis bukik elobb-utobb igy felesleges )
2. Gyorsan igyekszik osszehozni a szemelyes talalkozot, hogy ne kerulhessen esetleg kelkemetlen telefongivasi vagy chatelesi mizeriaba az asszony elotti lebukast kockaztatva ezzel
3. Rendszerint nem er ra hetvegi talalkozasokra, hetkoznap este meg csak-csak megoldja valahogy, de legjobb neki hetkoznap napkozben talalkozni.
4. Az adatai az adatlapon teljesen valotlanok es egy igen tavoli azonosithatatkan kep van fent rola.
5. Konkret bekerdezesre kerulo valaszt ad, nemet irni nem akar, de igent ugye nem irhat.

Hat nen veletlen beszelgetek sokaig valakuvel elo randi elott.
Termeszetesen nem kivanom maglyan egetni a kalandot kereso nos ffiakat, de en jol atgondolt okbol nem kezdek veluk. Viszont azt nagyon utalom, ha palimadarnak neznek.
#807   2019. 10. 14. hétfő 08:10
X Törölt felhasználó (4052772)
Sikerult belefutnom egy magat egyedulallonak beallito parkapcsolatos ( esetleg nos ) egyedbe. Akkor alljon itt tanacs a csajoknak, akik nem szivesen kapcsolodnak ilyen ferfihoz nehany tanacs:.
1. A legtobb nos ferfi boszen hirdeti az egyedulallosagat a reglapjan( tisztelet a keves kivetelnek, aki eleg okos ahhoz, hogy tudja ugyis bukik elobb-utobb igy felesleges )
2. Gyorsan igyekszik osszehozni a szemelyes talalkozot, hogy ne kerulhessen esetleg kelkemetlen telefongivasi vagy chatelesi mizeriaba az asszony elotti lebukast kockaztatva ezzel
3. Rendszerint nem er ra hetvegi talalkozasokra, hetkoznap este meg csak-csak megoldja valahogy, de legjobb neki hetkoznap napkozben talalkozni.
4. Az adatai az adatlapon teljesen valotlanok es egy igen tavoli azonosithatatkan kep van fent rola.
5. Konkret bekerdezesre kerulo valaszt ad, nemet irni nem akar, de igent ugye nem irhat.

Hat nen veletlen beszelgetek sokaig valakuvel elo randi elott.
Termeszetesen nem kivanom maglyan egetni a kalandot kereso nos ffiakat, de en jol atgondolt okbol nem kezdek veluk. Viszont azt nagyon utalom, ha palimadarnak neznek.
#806   2019. 10. 10. csütörtök 09:44
X Törölt felhasználó (4052772) VIP
Bizonyos IQ szint alatt ne kapjanak jogsit az emberek. Konyorgom.... gunyos1
#805   2019. 10. 05. szombat 07:20
X Törölt felhasználó (4182852)
Sziasztok!
Gyakorolnom kell az önkritikát,nem kell ellenség nekem,vagyok magamnak.Nem tudom tartani a számat,amit gondolok,ki is mondom,utánna már hiába jön vissza az agyi működésem,már megbántottam aki fontos volt.Úgy tűnik totális magányra ítélem magam.
#804   2019. 09. 20. péntek 20:43
becske becske
Ha van alany,van állítmány..ugyan nyelvész nem vagyok,de lehet nincs benne hiba.. smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2006. 08. 27. vasárnap
Üzenetek: 823db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 15. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!