Dühöngő szoba (spontán állati ÖNkitörések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#783   2019. 04. 29. hétfő 14:14
X Törölt felhasználó (2836132)
Kinek minél több van annál fukarabb :( Sajnos ezt nagyon jól ismerem mivel olyan munkakörben dolgozok ahol ez mindennapos :( Elszomorító hogy itt tartanak egyes emberek :(
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 29. hétfő 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 29. hétfő 06:31
Az mekkora buli lenne,a 8.-n tűzet rakni. hehe

Voltunk bevásárolni, és az áruházban egy hisztérika problémázott...egy zacskó narancson,,3 darabon... tök értelmetlen volt.. 240.-et kellett volna fizetnie,de nem volt nála pénz.. és felháborodott,hogy neki fizetni is kell. Jó szituáltnak tűnt pedig.
#782   2019. 04. 29. hétfő 06:31
X Törölt felhasználó (4011522)
Az mekkora buli lenne,a 8.-n tűzet rakni. hehe

Voltunk bevásárolni, és az áruházban egy hisztérika problémázott...egy zacskó narancson,,3 darabon... tök értelmetlen volt.. 240.-et kellett volna fizetnie,de nem volt nála pénz.. és felháborodott,hogy neki fizetni is kell. Jó szituáltnak tűnt pedig.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 28. vasárnap 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2836132)
2019. 04. 28. vasárnap 21:26
Én sem tudok bográcsozni! 8.em. lakom és a fránya tűzoltók mindig eloltják a tűzet violent

A reakciót mindig az akció mértéke határozza meg circling
#781   2019. 04. 28. vasárnap 21:26
X Törölt felhasználó (2836132)
Én sem tudok bográcsozni! 8.em. lakom és a fránya tűzoltók mindig eloltják a tűzet violent

A reakciót mindig az akció mértéke határozza meg circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 28. vasárnap 19:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 28. vasárnap 19:39
lookaround Esik az eső..remélem másnál is,mert nem tudtam bográcsozni...na jó ez nem ok az írásra...

Mi a véleményetek a "szélsőséges" reakciókról..indokolt néhanap, vagy csak sokan megjátsszák a felháborodást? Ezt arra értem,hogy sokan csak azért feltűnőek,hogy központba legyenek..de mi a helyzet azokkal,akik nemcsak megjátsszák..És nem a ruházatra értem, vagy a "pláza cicákra"...arra,hogy eljátszanak valami műbalhét (nyilvános helyen)
pardon1
#780   2019. 04. 28. vasárnap 19:39
X Törölt felhasználó (4011522)
lookaround Esik az eső..remélem másnál is,mert nem tudtam bográcsozni...na jó ez nem ok az írásra...

Mi a véleményetek a "szélsőséges" reakciókról..indokolt néhanap, vagy csak sokan megjátsszák a felháborodást? Ezt arra értem,hogy sokan csak azért feltűnőek,hogy központba legyenek..de mi a helyzet azokkal,akik nemcsak megjátsszák..És nem a ruházatra értem, vagy a "pláza cicákra"...arra,hogy eljátszanak valami műbalhét (nyilvános helyen)
pardon1
#779   2019. 04. 28. vasárnap 12:19
X Törölt felhasználó (4052772)
Azt gondolom, ne az autom miatt nezzenek komolynak, hanem a jellemem es a tudasom miatt. Ez sokkal fontosabb szerintem. A presztizs autok sosem volt a vilagom. A fejlesztesekkel versengesre torekvo, megbizhato es nem tul szevizigenyes, de kenyelmes es nagyobb kategoriaju autok az en vilagom. Anno ilyet vettem ujonnan ( amikor meg tehettem volna, sem vettem presztizs kocsit ). A mai napig hasznalom es nagyon orulok neki, nem bantam meg a vetelet.
De tudom, mert erzem es tapasztalom, hogy a kulsoseg elvitte az emberek ertekiteletet. Sajnos.
De persze mindenki azt csinal az eleteben, amit akar. Csak engem hanyagoljon ilyen felfogassal.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 28. vasárnap 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947822)
2019. 04. 28. vasárnap 10:00
Én abban sem vagyok biztos, hogy a drágább ruhák egyedibbek vagy minőségibbek, egyszerűen csak presztízs kérdés. A ruha, a stílus öltöztet, egyes körökben ennek nagyobb jelentősége van. Ilyen lehet az autó is, főleg a luxusiparban nem lehet az ügyfélhez egy hétköznapibb / spórolós autóval beállítani anélkül, hogy ne nézzenek komolytalannak.

A szintek alatt pedig nem az anyagi körülményeket értem, hanem a viselkedésformákat és igényeket. Simán lehet, hogy aki csillog-villog külsőségekben, jobban el van adósodva, mint az, aki szerényebben, gazdaságosabban él.
#778   2019. 04. 28. vasárnap 10:59
X Törölt felhasználó (4011522)
confused Nem szoktam nézni,hogy ki milyen anyagiakkal rendelkezik,mert az autó manapság normálisnak számít, a ruházkodás is,mert még Tarzannal se találkoztam az utcán... Nekem a viselkedés az,ami le tud venni a lábamról..ez a " nekem mim van dolog..." ez gyerekként se jött be,pedig ilyen környezetből származóm,sajnálatomra. Nem mondom azt,hogy a pénz nem tesz boldoggá,mert a világot ez motiválja..és igen, örülök ha tudok venni valamit,amit már hónapok óta kinéztem. De nem jelenti azt,hogy felvágok azzal,hogy mim van,vagy mim nincs. Nem szeretem a tömeget,nem járok Glamour napokra. hehe Csak hallottam róluk,hogy megy a harc.. wow1 Sokkal jobban szeretem a kisebb boltokat,ahol minden megtalálható. Egyébként a dühöngő nem is dühöngő többé bee1 sokkal jobban élvezek itt megvitatni bármit,mint levelezésben.
#777   2019. 04. 28. vasárnap 10:00
X Törölt felhasználó (3947822)
Én abban sem vagyok biztos, hogy a drágább ruhák egyedibbek vagy minőségibbek, egyszerűen csak presztízs kérdés. A ruha, a stílus öltöztet, egyes körökben ennek nagyobb jelentősége van. Ilyen lehet az autó is, főleg a luxusiparban nem lehet az ügyfélhez egy hétköznapibb / spórolós autóval beállítani anélkül, hogy ne nézzenek komolytalannak.

A szintek alatt pedig nem az anyagi körülményeket értem, hanem a viselkedésformákat és igényeket. Simán lehet, hogy aki csillog-villog külsőségekben, jobban el van adósodva, mint az, aki szerényebben, gazdaságosabban él.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 28. vasárnap 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 04. 28. vasárnap 08:40
A legtobben nem a vasarlasi lazbol adodoan shoppingolnak a learazaskor, hanem mert hozzajuthatnak kedvezobb aron azokhoz a termekekhez, amiket hasznal vagy venni tervezett. Ez nem letezesi szint, hanem anyagi ellatottsag kerdese. Voltam mar en is eleg jomodu a sajat erombol es tudasombol fakadoan, akkor en sem figyeltem ezeket az akciokat. Most elek a lehetosegekkel, mert jelenleg jobban be kell osszam a penzem. A ruhak ekszerek stb. igaz lehet abban a tekintetben, hogy a dragabb minosegi uzletekben vasarolt ruhak egyedibbek es jobb minosegu, tartosabban viselheto anyagbol keszulhetnek ( ez sem mindig igaz ). Viszont megint csak penz kerdese, ki mihez fer hozza. Bar gondolom van sok jomodu ember, aki bar megtehetne, megsem keresi a minoseget.....
#776   2019. 04. 28. vasárnap 08:40
X Törölt felhasználó (4052772)
A legtobben nem a vasarlasi lazbol adodoan shoppingolnak a learazaskor, hanem mert hozzajuthatnak kedvezobb aron azokhoz a termekekhez, amiket hasznal vagy venni tervezett. Ez nem letezesi szint, hanem anyagi ellatottsag kerdese. Voltam mar en is eleg jomodu a sajat erombol es tudasombol fakadoan, akkor en sem figyeltem ezeket az akciokat. Most elek a lehetosegekkel, mert jelenleg jobban be kell osszam a penzem. A ruhak ekszerek stb. igaz lehet abban a tekintetben, hogy a dragabb minosegi uzletekben vasarolt ruhak egyedibbek es jobb minosegu, tartosabban viselheto anyagbol keszulhetnek ( ez sem mindig igaz ). Viszont megint csak penz kerdese, ki mihez fer hozza. Bar gondolom van sok jomodu ember, aki bar megtehetne, megsem keresi a minoseget.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 27. szombat 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947822)
2019. 04. 27. szombat 23:35
Amúgy ennyire egyszerű az egész: nagyon eltérő szintek vannak emberek között műveltségben, érzelmekben, erkölcsben, tudatosságban, vágyakban. Én rengeteg olyan lányt láttam, aki olyan szinten létezik, hogy vonzónak tartja az ilyen viselkedésformákat. De ez nem csak az anyagi villogtatás. Vannak, akik számára az imponál, ha a férfi agresszív (és még akkor sem hagyják ott, ha a saját pofonjaikat is megkapják). Mások számára abszolút gyengeség és megbízhatatlanság, ha a férfi nem tudja kontrollálni az indulatait és erejét. Rábízná a gyerekét egy olyan emberre, aki ha dühös, nem tudja megállni a fizikai bántalmazást?

A maga szintjén minden normális. Vannak olyan emberek, akik számára egy szint elérése "többet" jelent, mások számára az a szint pont lealacsonyodást jelent. Ettől függetlenül azon az érzékelési szinten az a normális.

Lásd a plázás glamour napokat. Normális, hogy ennyire megőrülnek az emberek? Sokaknak az. AKCIÓK, LEÁRAZÁSOK! Más meg úgy néz a ruhákra, mint ékszerekre, és nem alacsonyodna le annyira, hogy plázából öltöztesse fel magát.
#775   2019. 04. 27. szombat 23:35
X Törölt felhasználó (3947822)
Amúgy ennyire egyszerű az egész: nagyon eltérő szintek vannak emberek között műveltségben, érzelmekben, erkölcsben, tudatosságban, vágyakban. Én rengeteg olyan lányt láttam, aki olyan szinten létezik, hogy vonzónak tartja az ilyen viselkedésformákat. De ez nem csak az anyagi villogtatás. Vannak, akik számára az imponál, ha a férfi agresszív (és még akkor sem hagyják ott, ha a saját pofonjaikat is megkapják). Mások számára abszolút gyengeség és megbízhatatlanság, ha a férfi nem tudja kontrollálni az indulatait és erejét. Rábízná a gyerekét egy olyan emberre, aki ha dühös, nem tudja megállni a fizikai bántalmazást?

A maga szintjén minden normális. Vannak olyan emberek, akik számára egy szint elérése "többet" jelent, mások számára az a szint pont lealacsonyodást jelent. Ettől függetlenül azon az érzékelési szinten az a normális.

Lásd a plázás glamour napokat. Normális, hogy ennyire megőrülnek az emberek? Sokaknak az. AKCIÓK, LEÁRAZÁSOK! Más meg úgy néz a ruhákra, mint ékszerekre, és nem alacsonyodna le annyira, hogy plázából öltöztesse fel magát.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 27. szombat 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 27. szombat 16:23
Ez oké is lenne,hogyha pénzét emlegeti-most mindegy,hogy van vagy nincs neki-, hogy a pénzes lányok felé menjen...de! A baj az,hogy nem ott van,hanem egy ingyenes oldalon,ahol dicsekszik,és az életben nem fog elmenni egy megfelelő helyre, ahol élhet az anyagi javaival. Ugyanis a válasz mindig az, hogy "nem fizetek a szexért.." Akkor dugd fel magadnak apukám a pénzed,mert normális nőt nem ez motivál,hogy van neked vagy nincs. És itt a lényeg,hogy a normálisakat. Bár ez is egy fontos tényező,hogy ki számít annak? confused Amúgy is a hangulatom most billeg a között,hogy "mindenki bekaphatja"..és a .."a takarodj a közelemből,mert a bográcsot a fejedre borítom,ha még egyszer beszólsz.." állapot. sniffles
#774   2019. 04. 27. szombat 16:23
X Törölt felhasználó (4011522)
Ez oké is lenne,hogyha pénzét emlegeti-most mindegy,hogy van vagy nincs neki-, hogy a pénzes lányok felé menjen...de! A baj az,hogy nem ott van,hanem egy ingyenes oldalon,ahol dicsekszik,és az életben nem fog elmenni egy megfelelő helyre, ahol élhet az anyagi javaival. Ugyanis a válasz mindig az, hogy "nem fizetek a szexért.." Akkor dugd fel magadnak apukám a pénzed,mert normális nőt nem ez motivál,hogy van neked vagy nincs. És itt a lényeg,hogy a normálisakat. Bár ez is egy fontos tényező,hogy ki számít annak? confused Amúgy is a hangulatom most billeg a között,hogy "mindenki bekaphatja"..és a .."a takarodj a közelemből,mert a bográcsot a fejedre borítom,ha még egyszer beszólsz.." állapot. sniffles
#773   2019. 04. 27. szombat 00:38
X Törölt felhasználó (2836132)
Mindjárt gondoltam hogy van 2 NAGY lábujjad beka2 Mondjuk így hogy mondod én is elfogadnék most egy kis hurkát, kolbászt és krumplit tepsiben megsütve crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 26. péntek 20:13
Én elfogadtam magam,és a hurkáimat is..Sőt egész jól kijövünk... nyes Na jó a reggeli torna után már nem ekkora a szám.. wow3 Olyan vagyok,amilyen.. nekem is van nagy részem, de nem dicsekszem vele..sőt 2 is ravasz1
#772   2019. 04. 26. péntek 23:23
X Törölt felhasználó (3947822)
Egyet tudok érteni azzal, amit írsz. Nincs ellentmondás/átfedés a véleményeink között smile Én a jelenség egyik okára próbáltam becslést adni, én ennek tudom be. Hogy ennek milyen egyéb mélyebb kiváltó okai vannak, az más téma. Szerintem önmagában az egész egészségtelen, és az ilyen ember mellett ugyanúgy csak a hasonlóan kifordultak találnak társra.

Alapvetően ezek szegény emberek. Az igazán gazdag ember egyensúlyban van, érti mi történik körülötte és benne. Ha még emellett a cselekedetei, anyagi megbecsülése jó módot eredményeznek, az már csak hab a tortán - de annak nem kell semmit fitogtatnia, egyszerűen csak nincs hiánya.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 04. 26. péntek 22:39
Roviden. Ha meggyozott onmagarol ingyen es orommel kalandozok vele. Mert valojaban teszek a penzere. De ha csak ezt tudja felhozni, mint pozitiv befolyasolo tenyezot egy pusztan szexre alapozott viszonynal, akkor a ribi reszlegen kell korulnezni szerintem. En ha szexet keresek, akkor annak minosegi osszetevoi erdekelnek. Kulso adottsagok, szexualis preferenciak, stb. Beszeljen errol. Ha ott nincs mit viritani, akkor pedig ne gondolja magat visszautasithatatlan ajanlatnak, mert nem az.
#771   2019. 04. 26. péntek 22:39
X Törölt felhasználó (4052772)
Roviden. Ha meggyozott onmagarol ingyen es orommel kalandozok vele. Mert valojaban teszek a penzere. De ha csak ezt tudja felhozni, mint pozitiv befolyasolo tenyezot egy pusztan szexre alapozott viszonynal, akkor a ribi reszlegen kell korulnezni szerintem. En ha szexet keresek, akkor annak minosegi osszetevoi erdekelnek. Kulso adottsagok, szexualis preferenciak, stb. Beszeljen errol. Ha ott nincs mit viritani, akkor pedig ne gondolja magat visszautasithatatlan ajanlatnak, mert nem az.
#770   2019. 04. 26. péntek 22:32
X Törölt felhasználó (4052772)
Az en elmeletem meg az, ha valaki nem kepes egyensulyban tartani a vilagat es mindig dekompenzal az valojaban eselytelen boldognak lenni. Hivhatjuk barhogy, de nem erdekel a sekelyes vilaga. Az ember anyag es lelek/ szellem egysege. Par orara megbonthato ez az egyseg, de huzamosabb ideig semmikepp sem egeszseges.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947822)
2019. 04. 26. péntek 19:21
Az én elméletem az, hogy vannak, akik az anyagi felhalmozásért feláldozták a társas életüket. És talán így is szeretik, vagy így szokták meg. Ezért amikor előhozakodnak vele, valójában ezt szeretnék primitív módon megfogalmazni: "Tudom, hogy érdekből leszel velem, a pénzemért, de én is többnyire csak a testedért és a szexért akarlak. Ha ez így jó mindkettőnknek, akkor elfogadjuk, hogy a szerelmet nem egymással éljük meg. Ettől függetlenül még lehetünk partnerek, de nem annyira akarok ebbe energiát ölni." Szerintem vannak, akik ebben megtalálják a boldogságuk.
#769   2019. 04. 26. péntek 20:13
X Törölt felhasználó (4011522)
Én elfogadtam magam,és a hurkáimat is..Sőt egész jól kijövünk... nyes Na jó a reggeli torna után már nem ekkora a szám.. wow3 Olyan vagyok,amilyen.. nekem is van nagy részem, de nem dicsekszem vele..sőt 2 is ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2836132)
2019. 04. 26. péntek 20:08
Nekem kicsi és tényleg az, mégse dicsekszem vigyor5

Szépet akarsz látni nézz tükörbe wink Csak akkor fogadnak el mások ha magadat is elfogadod smile
#768   2019. 04. 26. péntek 20:08
X Törölt felhasználó (2836132)
Nekem kicsi és tényleg az, mégse dicsekszem vigyor5

Szépet akarsz látni nézz tükörbe wink Csak akkor fogadnak el mások ha magadat is elfogadod smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 26. péntek 19:46
Nem lehetne inkább azzal dicsekedni, hogy " nagy a farkam"...akkor tényleg nagy? Mert lehet,hogy nem találkozóm, de nőből vagyok,és a szépet én is megnéz..ném. De...ami a tulajdonosnak szép..az nem biztos hogy nekem is az..... schmoll2
#767   2019. 04. 26. péntek 19:58
X Törölt felhasználó (3947822)
a lényeg az "akkor tényleg nagy"-on van smile itt szerintem majdnem mindenki azzal dicsekszik, hogy átlagon felüli smile igaz, ha mindenkinek az, akkor már az az átlag...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 26. péntek 19:46
Nem lehetne inkább azzal dicsekedni, hogy " nagy a farkam"...akkor tényleg nagy? Mert lehet,hogy nem találkozóm, de nőből vagyok,és a szépet én is megnéz..ném. De...ami a tulajdonosnak szép..az nem biztos hogy nekem is az..... schmoll2
#766   2019. 04. 26. péntek 19:46
X Törölt felhasználó (4011522)
Nem lehetne inkább azzal dicsekedni, hogy " nagy a farkam"...akkor tényleg nagy? Mert lehet,hogy nem találkozóm, de nőből vagyok,és a szépet én is megnéz..ném. De...ami a tulajdonosnak szép..az nem biztos hogy nekem is az..... schmoll2
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947822)
2019. 04. 26. péntek 19:31
Szerintem az csak dicsekvés, igen smile
#765   2019. 04. 26. péntek 19:31
X Törölt felhasználó (3947822)
Szerintem az csak dicsekvés, igen smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 04. 26. péntek 19:29
Engem érdekelne.. Medve írd meg a másik oldalt.. circling
Csak azt tudnám,hogy ki mit nyer egy távolsági levelezésnél azzal,hogy ki milyen anyagi helyzetben van. A mail ingyen van,szóval nem is posta; borítékért se kell sorba állni, itt ingyen van a válasz.. lookaround Most már van fb,és viber,és egyéb olyan helyek,ahol szintén ingyenes a reakció.. Szóval..aki valaha kapott ajánlatot,hogy "támogatnák" vagy az illetőnek jó a helyzete..az magyarázza el,hogy "EGY IDEGENNEK MI KÖZE HOZZÁ?" Vagy csak dicsekvés? confused
#764   2019. 04. 26. péntek 19:29
X Törölt felhasználó (4011522)
Engem érdekelne.. Medve írd meg a másik oldalt.. circling
Csak azt tudnám,hogy ki mit nyer egy távolsági levelezésnél azzal,hogy ki milyen anyagi helyzetben van. A mail ingyen van,szóval nem is posta; borítékért se kell sorba állni, itt ingyen van a válasz.. lookaround Most már van fb,és viber,és egyéb olyan helyek,ahol szintén ingyenes a reakció.. Szóval..aki valaha kapott ajánlatot,hogy "támogatnák" vagy az illetőnek jó a helyzete..az magyarázza el,hogy "EGY IDEGENNEK MI KÖZE HOZZÁ?" Vagy csak dicsekvés? confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 26. péntek 17:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 04. 26. péntek 17:42
De te eggyel találkoztál én meg rengeteggel. Annyi történetet tudnék mesélni, hogy megtelne vele egy könyv is talán.
Lehet meg is teszem...Írok egy könyvet a kalandjaimról. Tanúságos lenne többeknek.
Úgy írnám meg, hogy rögtön leírom mi jár egy nő fejében, amikor az egyes mondatokat olvassa, vagy hallja.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2006. 08. 27. vasárnap
Üzenetek: 823db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 15. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!