Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A téma szorosan kapcsolódik a szex hármasban felálláshoz, de mégis más, mert ebben az esetben férjről és feleségről van szó.
A bizalomnak mind két fél részéről kölcsönösnek kell lennie, mint ahogyan a közös szex élvezetének is!
Miért is csinálják?
Mik a tapasztalatok?
Meddig érdemes művelni, illetve
abba lehet e hagyni minden következmény nélkül?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 32 33 34 35 36 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#288   2010. 12. 10. péntek 19:19
X Törölt felhasználó (782017)
Hogy,hogy. Ö a nagyot mondo juhász szemelyesen.
#287   2010. 12. 09. csütörtök 17:45
tomi.lugos tomi.lugos
Sziasztok!
En Tomi bnoje vagyok.Nekem tegnap este volt ismet szerencsem ilyenhez.
Talaltunk cseten egy fiatal nagy intim meretu sracot.
Azt allitotta nagyon sokaig birja.Be is bizonyitotta.Hatalmasat szexeltem vele ugy hogy kozbe Tomi nezte es idokozben a szamba tette a szerszamat.Nagyon sokat elveztem.Remelem sok ilyenben lesz meg reszunk mert mindkettonket nagyon izgat.Remelem vannak rajtam kivul is ezt elvezo lanyok.
Udv mindenkinek!!
#286   2010. 11. 30. kedd 00:27
X Törölt felhasználó (69569) VIP
Ritkán tudják a résztvevők értékelni a partner, vagy vendéglátó bizalmát. Gyakran elfelejtik, hogy ez az ajándék csak helyben érvényesíthető, és nem arról szól, hogy ha megtörtént, "és reméljük mindenki Jól érezte magát" akkor utána egymás háta mögött próbáljon meg folytatódni... Akár a pár valamelyik tagja, vagy a vendégül látottak kezdeményezésére... A páromat tisztelem maximálisan megbízom benne, ezért megajándékozom az újdonság varázsával, de ettől még, hogy egy adott szituációban "mocskos kis ribanc" szerepet játszik, aki egyébként tisztes családanya... Miért ne játszhatná el? Inkább nézem, és ott vagyok így tőlem kapja... Szóval nem arról szól, hogy egy barát, vagy idegen, akit a vendéglátó megtisztelt a bizalmával, buli után a vendéglátó párját hívogassa, ajánlatokkal bombázza, blablabla... Esetleg a buliban nem vett részt személyek előtt szóba hozza. Szerintem ez csak a résztvevőkre tartozik... Szóval egy kis tiszteletet, kultúrát szippantson magába mindenki aki akár vendégül lát, vagy vendégségbe megy... Gondolom mindenkire ráfér... Különben nem arról szól a történet, amire hivatott... Ha ez mind tud működni csodálatos élményeket adhatunk egymásnak, és másnak... smile Türelem, önzetlenség, őszinteség, tisztelet, szeretet... Lehet gyakorolni... smile ))
#285   2010. 11. 21. vasárnap 17:13
kettenszazevesek kettenszazevesek
Tőled!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 21. vasárnap 11:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025)
2010. 11. 21. vasárnap 11:48
Mi sokat fantáziálunk "közben" ilyenekről. A páromat is jól felizgatja, ha elképzeli hogy többen kényeztetjük egyszerre.
Ebben szoktam neki segíteni. A valóságra még nem bírtam rávenni. Mitől tart?
#284   2010. 11. 21. vasárnap 11:48
X Törölt felhasználó (443025)
Mi sokat fantáziálunk "közben" ilyenekről. A páromat is jól felizgatja, ha elképzeli hogy többen kényeztetjük egyszerre.
Ebben szoktam neki segíteni. A valóságra még nem bírtam rávenni. Mitől tart?
#283   2010. 11. 20. szombat 12:34
X Törölt felhasználó (778755)
Szia!
Írnál róla, ha újra összejön a 3 as?
(Ez egy válasz Kamikaze82 üzenetére (2010. 11. 09. kedd 23:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 09. kedd 23:43
Sziasztok, az én párom is imádja nézni, néha beszáll de nekem csak a peteéréskor megy akkor bevállalósabb vagyok.
Ő minden héten szeretné, de csak kb 2-3havonta sikerül összehozni.
kb 5 évig adagolta a dolgot mire először belementem és most már nekem is tetszik, de főleg az Ő kedvéért csinálom, mert mi ezzel dobjuk fel a szexuális életünket 12 év után. Egy olyan élményt ad ami kitart sokáig.
#282   2010. 11. 19. péntek 22:24
Gabriella1970 Gabriella1970
Sziasztok!Nekem ma volt szerencsém ismét részesülni egy ilyen élményben.Isteni volt.A fiúk mindent megtettek,hogy igazán jól érezzem magam.Csúcs volt,próbáljátok ki! finom
#281   2010. 11. 17. szerda 13:43
dinocska2 dinocska2
sziasztok!engem még nem dugtak a férjem jelenlétében,de úgy gondoljuk,hogy megérett a kapcsolatunk arra,hogy bevegyünk egy pasit harmadiknak a hálószobánkba!engem és a páromat is nagyon izgat a dolog!milyen lehet egy idegen pasival?ha 30 körüli értelmes nagy farkú igényes és normális srác vagy akkor jelentkezz!kamusok és képcserélgetők kíméljenek!
#280   2010. 11. 11. csütörtök 13:16
X Törölt felhasználó (462239)
Vagy egyszerűen nincs meg a megfelelő íráskészségük... vigyor2
A távirati stílus meg még sem az igazi.... wave
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 11. 11. csütörtök 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 11. csütörtök 12:56
Lusták írni.Az én csajom sem írja le pedig volt ilyen kalandunk.
#279   2010. 11. 11. csütörtök 12:56
christiano christiano
Lusták írni.Az én csajom sem írja le pedig volt ilyen kalandunk.
(Ez egy válasz tomi.lugos üzenetére (2010. 11. 09. kedd 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 09. kedd 18:44
sziasztok!
Ugy latom nem sok no van akinek volt ilyen kalandja,vagy csak lustak irni??? buck
#278   2010. 11. 11. csütörtök 09:22
Tazi78 Tazi78
Hát igen...Ez nálunk is így történt!
Rájöttünk mi kell a boldog párkapcsolathoz,a szex....de nem akárhogyan...
Másokkal is és egyéb perverziókkal.
(Ez egy válasz tomi.lugos üzenetére (2010. 11. 09. kedd 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 09. kedd 18:44
sziasztok!
Ugy latom nem sok no van akinek volt ilyen kalandja,vagy csak lustak irni??? buck
#277   2010. 11. 09. kedd 23:43
Kamikaze82 Kamikaze82
Sziasztok, az én párom is imádja nézni, néha beszáll de nekem csak a peteéréskor megy akkor bevállalósabb vagyok.
Ő minden héten szeretné, de csak kb 2-3havonta sikerül összehozni.
kb 5 évig adagolta a dolgot mire először belementem és most már nekem is tetszik, de főleg az Ő kedvéért csinálom, mert mi ezzel dobjuk fel a szexuális életünket 12 év után. Egy olyan élményt ad ami kitart sokáig.
#276   2010. 11. 09. kedd 18:44
tomi.lugos tomi.lugos
sziasztok!
Ugy latom nem sok no van akinek volt ilyen kalandja,vagy csak lustak irni??? buck
#275   2010. 09. 29. szerda 10:26
tomi.lugos tomi.lugos
sziasztok!
én tomi bnóje vagyok és velem már megesett hogy a barátom elött dugott 1-2 pasi.igaz nem volt végig nézöje a dolognak de idönként benézett smile engem nagyon izgat ha idegen pasikkal szexelhetek és szerencsére neki is tetszik.
#274   2010. 07. 04. vasárnap 22:24
nlazlo nlazlo
Én meg azt tapasztalom,hogy a nők elzárkóznak ettől mindenféle indokkal.
Persze vannak kivételek mindkét oldalon.Én mindig olyat fogok ki,aki nem abszolválja az ilyen élvezeteket sajnos.
#273   2010. 07. 04. vasárnap 12:12
pár8476 pár8476
Nem semmi.Neki nem jön össze, akkor ne legyen jó nektek se.Holott egy ajándékot adtatok neki, azzal hogy beengedtétek a magánéletetek titkaiba, és akkor enyhén fogalmaztam.Velünk szerencsére még ilyen indulatú versenyző nem vette fel a kapcsolatot.Reméljük így is marad.Igazán sajnálom hogy vannak ilyenek.
(Ez egy válasz Dinababy üzenetére (2010. 07. 03. szombat 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 03. szombat 17:04
Sziasztok!

Nálunk én vagyok az a mániákus, aki szereti, ha a párja végig nézi, hogy egyszerre többen is dugnak. Időnként ő is beszál. Eddig még nem volt belőle féltékenység. Sokkal érdekesebb volt inkább az alkalmi pasik hozzáállása. Némelyik szinte provokálta a szitut, hogy veszekedés legyen közöttünk, mert nem hitte el, hogy ezt másképp is lehet. Hát nem jött neki össze.
#272   2010. 07. 03. szombat 17:04
Dinababy Dinababy
Sziasztok!

Nálunk én vagyok az a mániákus, aki szereti, ha a párja végig nézi, hogy egyszerre többen is dugnak. Időnként ő is beszál. Eddig még nem volt belőle féltékenység. Sokkal érdekesebb volt inkább az alkalmi pasik hozzáállása. Némelyik szinte provokálta a szitut, hogy veszekedés legyen közöttünk, mert nem hitte el, hogy ezt másképp is lehet. Hát nem jött neki össze.
#271   2010. 07. 02. péntek 12:40
pár8476 pár8476
Pár is végignézheti.Az se rossz smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 05. 26. szerda 01:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (732261)
2010. 05. 26. szerda 01:13
Sziasztok! Mi arról beszélgetünk a párommal, hogy milyen lenne, ha egy lány nézné végig a szeretkezésünket! Még nem volt ilyenben részünk, de valahogy nemrég elkezdtünk róla dumálni és mindkettőnknek nagyon megtettszett! Izgatónak tartanánk, ha egy lány nézné, ahogyan szeretkezünk! És esetleg masztizna is a látványra! Érdekes, de nem feltétlenül akarnánk, hogy beszálljon 3.-nak! Ha fiú nézné és esetleg velem szexelne, az valahogy nem mozgatna egyikőnket sem! A lány az más! Sajna nem volt részünk még egyikben sem!
#270   2010. 06. 07. hétfő 08:20
X Törölt felhasználó (438761)
Sziasztok!
Ez egy nagyon kényes téma,de megfelelő(diszkrét) partnerrel nagyon izgató tud lenni egy ilyen kapcsolat,én is nagyon szeretem!
#269   2010. 06. 07. hétfő 08:09
X Törölt felhasználó (748580)
hát mint férfi ugyanezt tudom állítani a nőkről, bár lehet mind2en rossz helyen ismerkedünk
 
... 32 33 34 35 36 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mara38 mara38
Nyitás ideje: 2006. 11. 12. vasárnap
Üzenetek: 948db
Utolsó üzenet: 2023. 09. 08. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!