Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A téma szorosan kapcsolódik a szex hármasban felálláshoz, de mégis más, mert ebben az esetben férjről és feleségről van szó.
A bizalomnak mind két fél részéről kölcsönösnek kell lennie, mint ahogyan a közös szex élvezetének is!
Miért is csinálják?
Mik a tapasztalatok?
Meddig érdemes művelni, illetve
abba lehet e hagyni minden következmény nélkül?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#588   2013. 05. 17. péntek 16:46
X Törölt felhasználó (883140)
Látom a "baszás" szó sok embernél kiverte a biztosítékot. Nőként én sem használom ezt a szót bár kétszer leírtam egyszer a sztoriban, de akkor a férjem szavait idéztem mondd ő cifrábbakat is a másik pedig az érzelemmentes testi kapcsolat rokonértelmű szavai között ezt is megfelelőnek találtam a többi mellé a mocskosságának mélységét illusztrálva.
#587   2013. 05. 17. péntek 16:34
X Törölt felhasználó (883140)
Szó sincs eltávolodásról csak egyszerüen megfordult a helyzet. Míg fiatalabbak voltunk neki több igénye volt a szexre aktívabb volt (fiatalabb is sportosabb is) én pedig fáradtabb de nem elutasító csak egyszerüen munka a gyerekek a háztartás. Azokban az időkben én voltam fáradt ő aktívabb. Most hogy már a gyerekek nem igazán igényelnek törődést a háztartást elosztjuk igy van szellemi és testi igényem a szexre. Ő már nem annyira aktív mint 15- 20 évvel ezelött. Nekem most van lehetőségem felhőtlenül élvezni a szexet és ki is használom. Az ő szavaival élve igazi dögös milf vált belőlem.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 05. 16. csütörtök 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 16. csütörtök 14:21
Szó használatom direkt volt vulgáris , és tudom nem használják a nők ezt a kifejezést még akkor sem ha át is élik az ágyban lehiggadva már egy másfajta képet mutatnak.. Kicsit ki akartam élezni ezzel a durva kifejezéssel azt az érdekes kettősséget amit kifele környezetünk felé mutatunk és az átélt szexuális élmények orgazmusok közötti különbséget kifejezi. ..
Miért nem létezik ez a fogalom a nőknél ha átélitek az élményt ? Nem lehet róla beszélni magatokba kell tartani ? vagy valami más gátlás ? OK értem igazad van csak még is érdekes dolog ez...
Más
énektanárnő és párja esetében kicsit én is úgy érzem eltávolodnak egymástól ha nagyon passzív a férj. Kérdés hogy egy Nő hogy éli meg érzelmileg ha a példakép akire felnéz szereti tiszteli egyre jobban kimarad a gyönyörből, nem ismerjük őket de a háttérbe húzódás egyfajta eltávolodás jele is lehet. de majd rám cáfol smile
#586   2013. 05. 16. csütörtök 23:01
faresz26 faresz26
Nyelvtanora van,vagy mi???
Mindenki ugy fogalmaz ahogy akar.
Vegre valaki leir egy sztorit,erre jonnek a nyelveszek. Ti ezert jartok ide,erre a forumra???
#585   2013. 05. 16. csütörtök 22:41
debrecenipasi21 debrecenipasi21
Hát nem tudom, de én férfi létemre nem használom és nem használnám soha a "baszás" szót. Szerintem nem egy igazán jó szó. Én inkább használom a "szex" és a "szeretkezés" szavakat. Ha elmondjuk egymásnak, hogy milyen volt a tegnap este, akkor is úgy használom, hogy "tegnap milyen jót szeretkeztünk" vagy "a szex tegnap este veletek valami isteni volt". Direkt írtam így, barátnő hiánya miatt, míg van jelenleg állandó partnereimmel, akikkel ha beszélgetek így használom.
Vagy például volt barátnőmnek se mondtam soha, hogy "mennyünk basszunk egyet", inkább hogy, "gyere kicsim szexeljünk egy oltárit".
Nem tudom, hogy ki, mikor találta ki a "baszás" szót, de ha megtehetném, kitörőlném a köztudatból az tuti.
#584   2013. 05. 16. csütörtök 16:29
Kanellos Kanellos
OFF topic szerintem törölheted is ha úgy gondolod hogy ne legyen tele szemetelve
Elbeszélünk egymás mellet szerintem ugyan arról beszélünk másképp.
Mint írtam is direkt voltam vulgáris hogy a szó használattal is érzékeltessem azt hogy a nők mennyire másképp viszonyulnak a szexhez mint mi pasik. Érdekelt énektanárnő esete hogy a testiséget a nyers szexet a lelki és érzelmi szálakat hogy tudja egy nő szétválasztani ? Míg egy nőbe vissza tetsző egy ilyen szó addig egy férfinak közönyös. Vajon ha egy nő számára más üzenete van egy ilyen vulgáris kifejezésnek akkor szét tudja választani az érzelmi és testi vágyait hisz a szavak nagyban kifejezik gondolatainkat érzelmeinket is. Vajon milyen érzés lehet egy Nő számára ha "Engem a férjem jelenlétében dugnak" ?
#583   2013. 05. 16. csütörtök 15:14
ravenna ravenna VIP Admin
El fog térni a topik témától a beszélgetés így....

- Javaslom hogy baráti körben tedd fel mondjuk25 nőnek és 25 férfinek a kérdést, hogy egy rettentő intenzív erotikus élményt milyen szóval jellemezne. Le merem fogadni hogy nagyon kevés nő fogja használni a baszás szót, a férfiakkal ellentétben, ellenben a nőknél többféle kifejezésmód lesz jelen ( nem virágnyelvről van szó, egy szót kérdezz tőlük )
- Másrészt viszont az élményt, a szexuális élményeket szerinted az fejezi ki "könyzetünk felé" hogy a baszás szót használjuk? A kifejezés talán túl vulgáris vagy prejoratív is egyszerre, hogy egy élményt egy "töltelékszóval" fejezzünk ki, mi nők. Azért kétlem hogy egy jó szex után egy férfinek azt kell mondani hogy "jaj de jót basztam". Hidd el nem vagyunk mi nők mimózák, de a nagy százalékunk ez után nem várja annyira a következő menetet! Nem tartjuk mi nők magunkba azt ami jó, nem gálsásosság miatt nem használják a nők ezt. De tudod mit? Vedd női "emanciációnak"! Sok nő azt mondja hogy a kutyák basznak, a nők nem... És ne mond már hogyha a baszás szót nem használjuk akkor bármit magunkba tartunk, hogy nem tudunk erről beszélni, beszélgetni.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 05. 16. csütörtök 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 16. csütörtök 14:21
Szó használatom direkt volt vulgáris , és tudom nem használják a nők ezt a kifejezést még akkor sem ha át is élik az ágyban lehiggadva már egy másfajta képet mutatnak.. Kicsit ki akartam élezni ezzel a durva kifejezéssel azt az érdekes kettősséget amit kifele környezetünk felé mutatunk és az átélt szexuális élmények orgazmusok közötti különbséget kifejezi. ..
Miért nem létezik ez a fogalom a nőknél ha átélitek az élményt ? Nem lehet róla beszélni magatokba kell tartani ? vagy valami más gátlás ? OK értem igazad van csak még is érdekes dolog ez...
Más
énektanárnő és párja esetében kicsit én is úgy érzem eltávolodnak egymástól ha nagyon passzív a férj. Kérdés hogy egy Nő hogy éli meg érzelmileg ha a példakép akire felnéz szereti tiszteli egyre jobban kimarad a gyönyörből, nem ismerjük őket de a háttérbe húzódás egyfajta eltávolodás jele is lehet. de majd rám cáfol smile
#582   2013. 05. 16. csütörtök 14:21
Kanellos Kanellos
Szó használatom direkt volt vulgáris , és tudom nem használják a nők ezt a kifejezést még akkor sem ha át is élik az ágyban lehiggadva már egy másfajta képet mutatnak.. Kicsit ki akartam élezni ezzel a durva kifejezéssel azt az érdekes kettősséget amit kifele környezetünk felé mutatunk és az átélt szexuális élmények orgazmusok közötti különbséget kifejezi. ..
Miért nem létezik ez a fogalom a nőknél ha átélitek az élményt ? Nem lehet róla beszélni magatokba kell tartani ? vagy valami más gátlás ? OK értem igazad van csak még is érdekes dolog ez...
Más
énektanárnő és párja esetében kicsit én is úgy érzem eltávolodnak egymástól ha nagyon passzív a férj. Kérdés hogy egy Nő hogy éli meg érzelmileg ha a példakép akire felnéz szereti tiszteli egyre jobban kimarad a gyönyörből, nem ismerjük őket de a háttérbe húzódás egyfajta eltávolodás jele is lehet. de majd rám cáfol smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 05. 15. szerda 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 05. 15. szerda 20:07
Nem tartozom a "viráglelkű" nők közé, de hidd el iszonyat ritka az a nő, aki egy sikeres estéről bárkinek úgy beszél, hogy "megbaszták"...Nem azért mert a társadalom prűd, hanem egyszerűen ez a nők 99.9%-nál nem létező fogalom. Hiába "dugunk, és kefélünk", hiába éltünk úgy meg estéket hogy iszonyú nagy élmény volt egy egy szexuális élmény, de ez sok nőtársamnál igy van.
Viszont az hogy egy kapcsolatban élő nő egy ilyen este után igenis tud csillogni, és másnak, még szebbnek látszódni azt nagyon aláírom.
#581   2013. 05. 15. szerda 20:07
ravenna ravenna VIP Admin
Nem tartozom a "viráglelkű" nők közé, de hidd el iszonyat ritka az a nő, aki egy sikeres estéről bárkinek úgy beszél, hogy "megbaszták"...Nem azért mert a társadalom prűd, hanem egyszerűen ez a nők 99.9%-nál nem létező fogalom. Hiába "dugunk, és kefélünk", hiába éltünk úgy meg estéket hogy iszonyú nagy élmény volt egy egy szexuális élmény, de ez sok nőtársamnál igy van.
Viszont az hogy egy kapcsolatban élő nő egy ilyen este után igenis tud csillogni, és másnak, még szebbnek látszódni azt nagyon aláírom.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 05. 15. szerda 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 15. szerda 19:40
Imádom a nőket sok ilyen beszélgetésen vagyok már túl mert mindig is érdekelt, hogy az érzelem mentes szex ami csupán testi kielégülést okoz hogy működik a nőknél. A nők biológiailag érzelmileg nagyban eltérnek tőlünk , de megérdemlik a lehetőségét annak hogy az emberek ne csak a pasit tekintsék hősnek ha megdugott egy nőt. Prűd társadalmunkba ha egy Nő azt mondja - tegnap szét téptem a lepedőt úgy megbasztak - akkor megbotránkoznak és különböző jelzőket mondanak a hölgyre.
Ellenben ha egy pasi mond valami hasonlót akkor az maga a fél isten és mindenki elnézőbb. Nekem az az izgató, amikor egy nő kielégül. Ha ezt fel vállalja akkor külön megemelem kalapom előtte, legyen egy nő csábító bestia az ágyba legyen egy ribanc és flörtöljön , hódítson .
Amikor egy nő csábít akkor csillog mint egy gyémánt amikor szexuálisan felizgul kivirul és gyönyörű lesz.
De legyen egy ilyen Nő mellette egy szerető férj egy család fő aki lelki érzelmi támasza akkor is ha rossz kedvű vagy bánatos, aki a biztonságot az otthont jelenti számára aki állandóan mellette van akire felnéz és számíthat rá bármikor. A nő pedig csak élvezzen ha kedve tartja egy kis szexre .... worship
#580   2013. 05. 15. szerda 20:03
ravenna ravenna VIP Admin
...Semmiképp se szeretnék az lenni aki bárki felett pálcát tör azért amit tett. De egy picit számomra már elszaladt veletek a ló, mert egyikőtök hatalmas szabadságot kap és él meg, a másik oldal viszont egyre inkább virtuálisan bár de kihátrál valamiből. Nem egy olyan állapot ez, ami szerintem - saját véleményem! - hosszútávon egészséges lesz.
Viszont tény, hogy az a lényeg, hogy megélted és megélheted a vágyaid!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (883140)
2013. 05. 15. szerda 16:41
Mi mozival kezdtük de azt ott le is írtam. Utána bevettünk egy pasit harmadiknak több alkalomra, őt egy ismerkedős oldalon találtuk. Késöbb már szórakozóhelyről vittük haza a pasikat. A párom iszogatott én táncoltam sokan odajöttek aki nekem nagyon bejött azzal kicsit táncoltam a párom ezt látta intett odamentünk hozzá én bemutattam őket egymásnak. Kicsit zavarba jött a srác, de a párom egyből odasúgta neki ha tetszik megdughatod de nálunk együtt közösen. Rengeteg wellnes hétvégére jártunk és a szaunában egyedülálló férfiakat ismertünk meg akikkel megosztottun az ágyunkat. Sokat ismerkedtünk így, utána jöttek a swinger club látogatások de ott inkább csak engem dugtak reggelig a párom már csak ritkán szexelt velem. Már durvultak a helyzetek már csak a harmadik fél dugott meg szopatott ő már csak nézte nem szállt be. A végén már több pasival voltam együtt egyszerre a legtöbb (hárman) dugtak, szopattak használtak kényük kedvükre azt is csak nézte meg szóban írányított. Durva szavakat mondott közben (Basszátok szét, szopassátok meg, használjátok!) . Most már ott tartunk, hogy nélküle is bárhol dughatok akivel akarok. Utána beszámolok neki hogy mi történt amire ő felizgul! Megbeszéltük hogy az aktusok után nem tisztálkodom úgy jövök haza használtan, ő kinyal. Utána csak le kell szopnom és lenyelni. Ritkábban szexelünk inkább ő az orális játékokat szereti. Most ott tartunk hogy egy kolégámmal dugok az ő tuttával. Magamról annyit az elején nehezen mentem bele ezekbe a dolgokba főleg azért mert három gyermekünk van és a testem már nem a régi. Nehezen tudtam elfogadni testileg és lelkileg a helyzeteket, de mikor sikerült, addigra egyre jobban élveztem a szexet. Ki tudtam bontakozni láttam a férfiakon mennyire kívánnak mennyire élvezik amit velük teszek. Erre felbátorodva és a párom hozzájárulásával egyre merészebb dolgokat próbálhattam ki a szexben. Harminc év után is szeretem a párom ő is szeret engem és ez segít abban, hogy kiteljesedjek a szexben tabuk és gátlások nélkül. Most már ha kalandozunk már a tudatától is teljesen felizgulok mi vár rám. Ha ezeket a dolgokat nem éltük volna meg akkor is kielégítő lett volna a szexuális életünk ,de igy lett teljes mert minket nőket is izgatnak ezek a dolgok! Teljesen más valamiről fantáziálni és teljesen más megélni őket!
#579   2013. 05. 15. szerda 19:40
Kanellos Kanellos
Imádom a nőket sok ilyen beszélgetésen vagyok már túl mert mindig is érdekelt, hogy az érzelem mentes szex ami csupán testi kielégülést okoz hogy működik a nőknél. A nők biológiailag érzelmileg nagyban eltérnek tőlünk , de megérdemlik a lehetőségét annak hogy az emberek ne csak a pasit tekintsék hősnek ha megdugott egy nőt. Prűd társadalmunkba ha egy Nő azt mondja - tegnap szét téptem a lepedőt úgy megbasztak - akkor megbotránkoznak és különböző jelzőket mondanak a hölgyre.
Ellenben ha egy pasi mond valami hasonlót akkor az maga a fél isten és mindenki elnézőbb. Nekem az az izgató, amikor egy nő kielégül. Ha ezt fel vállalja akkor külön megemelem kalapom előtte, legyen egy nő csábító bestia az ágyba legyen egy ribanc és flörtöljön , hódítson .
Amikor egy nő csábít akkor csillog mint egy gyémánt amikor szexuálisan felizgul kivirul és gyönyörű lesz.
De legyen egy ilyen Nő mellette egy szerető férj egy család fő aki lelki érzelmi támasza akkor is ha rossz kedvű vagy bánatos, aki a biztonságot az otthont jelenti számára aki állandóan mellette van akire felnéz és számíthat rá bármikor. A nő pedig csak élvezzen ha kedve tartja egy kis szexre .... worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (883140)
2013. 05. 15. szerda 18:36
Az elején zavart de érzelmek csak a párom irányába van. Ez csak szex, dugás, baszás és nem szerelmeskedés. Ezek a férfiak csak szexuális segítségek a közös játékhoz. Nem velük viselem a hétköznap terheit az igazi pillanatokat. Ők csak kielégítenek ami kölcsönös. Jólérzem magam a helyzetbe de nem ingok meg érzelmileg. Az útóbbi időben nekem sokkal nagyobb a szexuális étvágyam mint a páromnak. Ezek arra jók hogy áthidaljuk.
#578   2013. 05. 15. szerda 18:36
X Törölt felhasználó (883140)
Az elején zavart de érzelmek csak a párom irányába van. Ez csak szex, dugás, baszás és nem szerelmeskedés. Ezek a férfiak csak szexuális segítségek a közös játékhoz. Nem velük viselem a hétköznap terheit az igazi pillanatokat. Ők csak kielégítenek ami kölcsönös. Jólérzem magam a helyzetbe de nem ingok meg érzelmileg. Az útóbbi időben nekem sokkal nagyobb a szexuális étvágyam mint a páromnak. Ezek arra jók hogy áthidaljuk.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 05. 15. szerda 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 15. szerda 18:10
Érdekes amit írtál, engem az a része érdekelne amit a csajok annyira hangoztatnak, hogy a pasikkal ellentétbe a nők lelki, érzelmi állapotuk és testi vágyaikat nem tudják olyan egyszerűen szét választani mint a pasik akik képesek pár perc alatt erekcióra és egy közönyös nyers rideg baszásra minden lelki vagy érzelmi kapcsolat nélkül..
Szóval hogy érezted magad érzelmileg lelkileg egy egy "idegen " pasas után ?
Rá lehet erre készülni ? Tényleg valahol széttudja választani egy Nő a testi kielégülés, hogy idegenek érzelem mentesen örömet okoznak ? Nem inogtál meg soha ? Érzelmeidről írhatnál
Köszi wave
#577   2013. 05. 15. szerda 18:10
Kanellos Kanellos
Érdekes amit írtál, engem az a része érdekelne amit a csajok annyira hangoztatnak, hogy a pasikkal ellentétbe a nők lelki, érzelmi állapotuk és testi vágyaikat nem tudják olyan egyszerűen szét választani mint a pasik akik képesek pár perc alatt erekcióra és egy közönyös nyers rideg baszásra minden lelki vagy érzelmi kapcsolat nélkül..
Szóval hogy érezted magad érzelmileg lelkileg egy egy "idegen " pasas után ?
Rá lehet erre készülni ? Tényleg valahol széttudja választani egy Nő a testi kielégülés, hogy idegenek érzelem mentesen örömet okoznak ? Nem inogtál meg soha ? Érzelmeidről írhatnál
Köszi wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (883140)
2013. 05. 15. szerda 16:41
Mi mozival kezdtük de azt ott le is írtam. Utána bevettünk egy pasit harmadiknak több alkalomra, őt egy ismerkedős oldalon találtuk. Késöbb már szórakozóhelyről vittük haza a pasikat. A párom iszogatott én táncoltam sokan odajöttek aki nekem nagyon bejött azzal kicsit táncoltam a párom ezt látta intett odamentünk hozzá én bemutattam őket egymásnak. Kicsit zavarba jött a srác, de a párom egyből odasúgta neki ha tetszik megdughatod de nálunk együtt közösen. Rengeteg wellnes hétvégére jártunk és a szaunában egyedülálló férfiakat ismertünk meg akikkel megosztottun az ágyunkat. Sokat ismerkedtünk így, utána jöttek a swinger club látogatások de ott inkább csak engem dugtak reggelig a párom már csak ritkán szexelt velem. Már durvultak a helyzetek már csak a harmadik fél dugott meg szopatott ő már csak nézte nem szállt be. A végén már több pasival voltam együtt egyszerre a legtöbb (hárman) dugtak, szopattak használtak kényük kedvükre azt is csak nézte meg szóban írányított. Durva szavakat mondott közben (Basszátok szét, szopassátok meg, használjátok!) . Most már ott tartunk, hogy nélküle is bárhol dughatok akivel akarok. Utána beszámolok neki hogy mi történt amire ő felizgul! Megbeszéltük hogy az aktusok után nem tisztálkodom úgy jövök haza használtan, ő kinyal. Utána csak le kell szopnom és lenyelni. Ritkábban szexelünk inkább ő az orális játékokat szereti. Most ott tartunk hogy egy kolégámmal dugok az ő tuttával. Magamról annyit az elején nehezen mentem bele ezekbe a dolgokba főleg azért mert három gyermekünk van és a testem már nem a régi. Nehezen tudtam elfogadni testileg és lelkileg a helyzeteket, de mikor sikerült, addigra egyre jobban élveztem a szexet. Ki tudtam bontakozni láttam a férfiakon mennyire kívánnak mennyire élvezik amit velük teszek. Erre felbátorodva és a párom hozzájárulásával egyre merészebb dolgokat próbálhattam ki a szexben. Harminc év után is szeretem a párom ő is szeret engem és ez segít abban, hogy kiteljesedjek a szexben tabuk és gátlások nélkül. Most már ha kalandozunk már a tudatától is teljesen felizgulok mi vár rám. Ha ezeket a dolgokat nem éltük volna meg akkor is kielégítő lett volna a szexuális életünk ,de igy lett teljes mert minket nőket is izgatnak ezek a dolgok! Teljesen más valamiről fantáziálni és teljesen más megélni őket!
#576   2013. 05. 15. szerda 16:41
X Törölt felhasználó (883140)
Mi mozival kezdtük de azt ott le is írtam. Utána bevettünk egy pasit harmadiknak több alkalomra, őt egy ismerkedős oldalon találtuk. Késöbb már szórakozóhelyről vittük haza a pasikat. A párom iszogatott én táncoltam sokan odajöttek aki nekem nagyon bejött azzal kicsit táncoltam a párom ezt látta intett odamentünk hozzá én bemutattam őket egymásnak. Kicsit zavarba jött a srác, de a párom egyből odasúgta neki ha tetszik megdughatod de nálunk együtt közösen. Rengeteg wellnes hétvégére jártunk és a szaunában egyedülálló férfiakat ismertünk meg akikkel megosztottun az ágyunkat. Sokat ismerkedtünk így, utána jöttek a swinger club látogatások de ott inkább csak engem dugtak reggelig a párom már csak ritkán szexelt velem. Már durvultak a helyzetek már csak a harmadik fél dugott meg szopatott ő már csak nézte nem szállt be. A végén már több pasival voltam együtt egyszerre a legtöbb (hárman) dugtak, szopattak használtak kényük kedvükre azt is csak nézte meg szóban írányított. Durva szavakat mondott közben (Basszátok szét, szopassátok meg, használjátok!) . Most már ott tartunk, hogy nélküle is bárhol dughatok akivel akarok. Utána beszámolok neki hogy mi történt amire ő felizgul! Megbeszéltük hogy az aktusok után nem tisztálkodom úgy jövök haza használtan, ő kinyal. Utána csak le kell szopnom és lenyelni. Ritkábban szexelünk inkább ő az orális játékokat szereti. Most ott tartunk hogy egy kolégámmal dugok az ő tuttával. Magamról annyit az elején nehezen mentem bele ezekbe a dolgokba főleg azért mert három gyermekünk van és a testem már nem a régi. Nehezen tudtam elfogadni testileg és lelkileg a helyzeteket, de mikor sikerült, addigra egyre jobban élveztem a szexet. Ki tudtam bontakozni láttam a férfiakon mennyire kívánnak mennyire élvezik amit velük teszek. Erre felbátorodva és a párom hozzájárulásával egyre merészebb dolgokat próbálhattam ki a szexben. Harminc év után is szeretem a párom ő is szeret engem és ez segít abban, hogy kiteljesedjek a szexben tabuk és gátlások nélkül. Most már ha kalandozunk már a tudatától is teljesen felizgulok mi vár rám. Ha ezeket a dolgokat nem éltük volna meg akkor is kielégítő lett volna a szexuális életünk ,de igy lett teljes mert minket nőket is izgatnak ezek a dolgok! Teljesen más valamiről fantáziálni és teljesen más megélni őket!
#575   2013. 05. 14. kedd 22:08
Demona Demona VIP Admin
Szia Drága! Akkor IDE várjuk a történetet eljen eplus2
#574   2013. 05. 09. csütörtök 16:09
X Törölt felhasználó (879516)
Egy ilyen kapcsolathoz, hogy az jól is működjön, mind kettőtöknek akarnia kell,megbánás,féltékenység nélkül és persze a megfelelő partnerre is rá kell találni, ami nem igazán egyszerű dolog!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 16:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 05. 09. csütörtök 16:01
Egyértelmű. Nem is erőltetem.
#573   2013. 05. 09. csütörtök 16:01
X Törölt felhasználó (105041)
Egyértelmű. Nem is erőltetem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 15:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (879516)
2013. 05. 09. csütörtök 15:57
Ezt nem szabad erőltetni,vagy akarja vagy nem,és a vágyakat tiszteletben illik,kell tartani!
És nem utolsó sorban,nem mindenkinek,mindenkivel és nem minden áron,mi is nagyon megválogatjuk,hogy kivel bújok ágyba!
#572   2013. 05. 09. csütörtök 15:57
X Törölt felhasználó (879516)
Ezt nem szabad erőltetni,vagy akarja vagy nem,és a vágyakat tiszteletben illik,kell tartani!
És nem utolsó sorban,nem mindenkinek,mindenkivel és nem minden áron,mi is nagyon megválogatjuk,hogy kivel bújok ágyba!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 05. 09. csütörtök 15:43
Én is bedobnám az asszonyt a "közösbe", de egyenlőre tiltakozik.
#571   2013. 05. 09. csütörtök 15:43
X Törölt felhasználó (105041)
Én is bedobnám az asszonyt a "közösbe", de egyenlőre tiltakozik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (879516)
2013. 05. 09. csütörtök 15:37
Sziasztok!
Mi is gyakoroljuk a szexnek ezt a nem minden napi formáját,hatalmas élmény tud lenni,amikor a párom passzív jelenlétében egy "idegen" férfivel kényeztethetem magam,ez engem teljesen bezsongat,hogy mindezt az Ő szeme láttára,tabuk,gátlások,féltékenység nélkül tehetem és még a páromat is izgatja!
#570   2013. 05. 09. csütörtök 15:37
X Törölt felhasználó (879516)
Sziasztok!
Mi is gyakoroljuk a szexnek ezt a nem minden napi formáját,hatalmas élmény tud lenni,amikor a párom passzív jelenlétében egy "idegen" férfivel kényeztethetem magam,ez engem teljesen bezsongat,hogy mindezt az Ő szeme láttára,tabuk,gátlások,féltékenység nélkül tehetem és még a páromat is izgatja!
#569   2013. 05. 07. kedd 11:15
kandurmarci kandurmarci VIP
Csak ennyi a mondanivalód a nagyon jól sikerült estéről? A részletekre is kíváncsiak lennénk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 22:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (770424)
2013. 05. 05. vasárnap 22:33
most értem haza smile nagyon jól sikerült kis este volt.
 
... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mara38 mara38
Nyitás ideje: 2006. 11. 12. vasárnap
Üzenetek: 948db
Utolsó üzenet: 2023. 09. 08. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!