Legyünk csak barátok!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#180   tegnap 17:07
Geri71 Geri71
Tudom.... schmoll2
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (tegnap 13:43), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:43
Legyünk smile Írásban. Mert még mindig nem találkozóm. De ez ki is van írva. ravasz1
#179   tegnap 13:43
vadocc86 vadocc86
Legyünk smile Írásban. Mert még mindig nem találkozóm. De ez ki is van írva. ravasz1
(Ez egy válasz Geri71 üzenetére (tegnap 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:21
Azért barátok még lehetünk vigyor5
#178   tegnap 07:21
Geri71 Geri71
Azért barátok még lehetünk vigyor5
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 19. péntek 19:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 19. péntek 19:55
vigyor2 Még mindig nem adom meg a lakcímem..a legutóbb se tetszett ez a válasz, és eltűntél a "ködben".. worship Azért köszi jól vagyok.
#177   2019. 04. 19. péntek 19:55
vadocc86 vadocc86
vigyor2 Még mindig nem adom meg a lakcímem..a legutóbb se tetszett ez a válasz, és eltűntél a "ködben".. worship Azért köszi jól vagyok.
(Ez egy válasz Geri71 üzenetére (2019. 04. 19. péntek 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 19. péntek 16:05
És már a közelben laksz?......Legyünk csak barátok smile
#176   2019. 04. 19. péntek 16:05
Geri71 Geri71
És már a közelben laksz?......Legyünk csak barátok smile
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 19. péntek 07:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 19. péntek 07:56
vigyor5 Tényleg?
#175   2019. 04. 19. péntek 07:56
vadocc86 vadocc86
vigyor5 Tényleg?
(Ez egy válasz Geri71 üzenetére (2019. 04. 19. péntek 05:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 19. péntek 05:47
Szia.Régóta nem jártál felénk smile
#174   2019. 04. 19. péntek 05:47
Geri71 Geri71
Szia.Régóta nem jártál felénk smile
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 18. csütörtök 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 18. csütörtök 14:55
Akkor te nem is medve vagy...te vagy a nagy fehér holló wow1
#173   2019. 04. 18. csütörtök 14:55
vadocc86 vadocc86
Akkor te nem is medve vagy...te vagy a nagy fehér holló wow1
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2019. 04. 18. csütörtök 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 18. csütörtök 11:25
Faszikkal nem ismerkedem,így csak egyet tudok "mutatni",magamat vigyor
Egy férfi-nő barátságnak nem kell minden esetben eljutnia az ágybabújásig.Itt,az oldalon is van 1-2 elbűvölő csajszi barátom,akikkel napi kapcsolatban vagyunk,bírjuk egymást,bizalmas dolgokat is megbeszélünk, flörtölgetés stb. fel sem merült hogy tovább lépjünk,és mivel a pasiról volt szó, én sosem erőlködtem náluk,pedig nőként is roppant vonzónak találom őket,nem gyúrok a szexre.Náluk nem fér bele a barátságba,de valahogy nem is "alapoztam" ilyenre sosem.
Megesett hogy a kölcsönös szimpátia és vonzalom tovább vitte a dolgokat,de ettől még barátság maradt.Erre is nyitott vagyok,ha bejövünk egymásnak,akkor miért ne...Itt mondjuk ha a szex is olyan mint amit mindkét fél keres,nagyon nehéz megfelelően kezelni,könnyen átcsaphat másba vigyor3
Vannak pasik,akik tudnak különbséget tenni smile
#172   2019. 04. 18. csütörtök 11:25
CrazyBear CrazyBear
Faszikkal nem ismerkedem,így csak egyet tudok "mutatni",magamat vigyor
Egy férfi-nő barátságnak nem kell minden esetben eljutnia az ágybabújásig.Itt,az oldalon is van 1-2 elbűvölő csajszi barátom,akikkel napi kapcsolatban vagyunk,bírjuk egymást,bizalmas dolgokat is megbeszélünk, flörtölgetés stb. fel sem merült hogy tovább lépjünk,és mivel a pasiról volt szó, én sosem erőlködtem náluk,pedig nőként is roppant vonzónak találom őket,nem gyúrok a szexre.Náluk nem fér bele a barátságba,de valahogy nem is "alapoztam" ilyenre sosem.
Megesett hogy a kölcsönös szimpátia és vonzalom tovább vitte a dolgokat,de ettől még barátság maradt.Erre is nyitott vagyok,ha bejövünk egymásnak,akkor miért ne...Itt mondjuk ha a szex is olyan mint amit mindkét fél keres,nagyon nehéz megfelelően kezelni,könnyen átcsaphat másba vigyor3
Vannak pasik,akik tudnak különbséget tenni smile
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 17. szerda 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 17. szerda 22:08
wow1 Szóval embere válogatja,hogy lesz e szex benne vagy nem. Mutass Medve akkor olyan pasikat,akik ezt felfogják,és nem erre alapoznak egy "barátságot"..mert olyannal még nem találkoztam,aki különbséget tudott volna tenni... kellemes meglepetés lenne. ravasz1
#171   2019. 04. 18. csütörtök 10:06
sassari sassari
Nem nagy örömmel persze, mert alapvetően lusta vagyok. Igazából csak egy ágyat kellett volna befejezni, mert a pasi félbehagyta. Utóbb kiderült, hogy azért, mert fordítva kezdte összerakni és eljutott addig a pontig, amikor már nem lehetett tovább menni. Én pedig szépe visszabontottam az egészet és összeraktam. Aztán ha már ott voltam összeraktam a többit is. Ilyenkor izzadtan, szerszámmal a kézben és tiplikkel a szájban férfinak érzi magát az ember! nyes
(Ez egy válasz AfterEight2019 üzenetére (2019. 04. 18. csütörtök 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 18. csütörtök 10:01
Wow. En meg mit kerestem ossze egy fickot, aki a falra rakta a polcaimat koltozes utan. Nem tudtam, hogy a regi baratok ilyet bevallalnak. confused
#170   2019. 04. 18. csütörtök 10:01
AfterEight2019 AfterEight2019
Wow. En meg mit kerestem ossze egy fickot, aki a falra rakta a polcaimat koltozes utan. Nem tudtam, hogy a regi baratok ilyet bevallalnak. confused
(Ez egy válasz sassari üzenetére (2019. 04. 18. csütörtök 09:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 18. csütörtök 09:57
Esete válogatja. Általában nem fér bele. Bár velem megesett, hogy a barátságba belefért a szex, sőt volt, hogy barátságba egy fél éves kapcsolat is belefért. A legérdekesebb az volt, amikor egy barátnőm egyszer nálam aludt, természetesen volt szex, de nem volt jó. Ezt reggel megbeszéltük. A barátság folytatódott, de egy kicsit megváltozott. R. személyiségének női oldala felerősödött, gondoskodóbb lett, több lett az érintés, s ha idővel el is halványodott a kötelék, ma is számíthatunk egymásra. Egy másik barátnőmmel - tizenéve imádjuk egymást - megvan a kölcsönös szexuális vonzódás, de nem élünk vele - csak verbálisan, eltúlozva, ami egyszerre kedveskedés és humorforrás. Viszont így sokszoros élvezet olyan játékokat játszani, amikor a találkozásainkat randinak, vagy véletlenszerű megismerkedéseknek álcázzuk. Ismerősi körben mindig azzal büszkélkedik, hogy ő az egyetlen nő, aki egy ágyba került velem, de mégis megúszta az abúzust. Több exemmel viszont a mai napig jóban vagyok, ami a korrekt szétválás miatt lehetséges, de őket nem tekintem barátaimnak, noha legalább úgy számíthatunk egymásra, mintha barátok volnánk (egy hónapja is egy egész lakásnyi IKEA bútor szereltem újra össze az egyiknek a legnagyobb titokban, mert a jelenlegi pasija elbacta).
#169   2019. 04. 18. csütörtök 09:57
sassari sassari
Esete válogatja. Általában nem fér bele. Bár velem megesett, hogy a barátságba belefért a szex, sőt volt, hogy barátságba egy fél éves kapcsolat is belefért. A legérdekesebb az volt, amikor egy barátnőm egyszer nálam aludt, természetesen volt szex, de nem volt jó. Ezt reggel megbeszéltük. A barátság folytatódott, de egy kicsit megváltozott. R. személyiségének női oldala felerősödött, gondoskodóbb lett, több lett az érintés, s ha idővel el is halványodott a kötelék, ma is számíthatunk egymásra. Egy másik barátnőmmel - tizenéve imádjuk egymást - megvan a kölcsönös szexuális vonzódás, de nem élünk vele - csak verbálisan, eltúlozva, ami egyszerre kedveskedés és humorforrás. Viszont így sokszoros élvezet olyan játékokat játszani, amikor a találkozásainkat randinak, vagy véletlenszerű megismerkedéseknek álcázzuk. Ismerősi körben mindig azzal büszkélkedik, hogy ő az egyetlen nő, aki egy ágyba került velem, de mégis megúszta az abúzust. Több exemmel viszont a mai napig jóban vagyok, ami a korrekt szétválás miatt lehetséges, de őket nem tekintem barátaimnak, noha legalább úgy számíthatunk egymásra, mintha barátok volnánk (egy hónapja is egy egész lakásnyi IKEA bútor szereltem újra össze az egyiknek a legnagyobb titokban, mert a jelenlegi pasija elbacta).
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 17. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 17. szerda 08:36
lookaround A barátságba -szerintetek- mi fér bele? Meddig lehet elmenni benne? Hol a "képzeletbeli határ"?
#168   2019. 04. 17. szerda 22:08
vadocc86 vadocc86
wow1 Szóval embere válogatja,hogy lesz e szex benne vagy nem. Mutass Medve akkor olyan pasikat,akik ezt felfogják,és nem erre alapoznak egy "barátságot"..mert olyannal még nem találkoztam,aki különbséget tudott volna tenni... kellemes meglepetés lenne. ravasz1
#167   2019. 04. 17. szerda 10:14
CrazyBear CrazyBear
Ezt szerintem embere válogatja.
Úgy gondolom hogy a szex annyira már nem,de én barátságból is szívesen... hehe
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 17. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 17. szerda 08:36
lookaround A barátságba -szerintetek- mi fér bele? Meddig lehet elmenni benne? Hol a "képzeletbeli határ"?
#166   2019. 04. 17. szerda 08:36
vadocc86 vadocc86
#165   2019. 04. 15. hétfő 19:01
vadocc86 vadocc86
circling azt hiszem rendelkezem ilyen papirossal...mondták a hangok is... wink
(Ez egy válasz sassari üzenetére (2019. 04. 15. hétfő 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 15. hétfő 18:25
Persze. Elmeorvosi igazolás, vagy diliflepni nélkül be sem léphetsz ide. alien
#164   2019. 04. 15. hétfő 18:25
sassari sassari
Persze. Elmeorvosi igazolás, vagy diliflepni nélkül be sem léphetsz ide. alien
(Ez egy válasz vadocc86 üzenetére (2019. 04. 15. hétfő 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 15. hétfő 18:08
Sziasztok...Mi újság erre felé? Van némi esély beszélgetni,vagy dilisek vannak erre felé is? lookaround
#163   2019. 04. 15. hétfő 18:24
sassari sassari
Igazad van. Az anekdota és a sztori között az a fő különbség, hogy az előbbiek általában konkrét személyhez kapcsolódnak. Rossz szót használtam. A konkrét személyek nem érdekelnek - amúgy sem mondanának semmit a nevek. A sok bolond barátkozik, vagy ilyen-olyan kapcsolatot keres? Nyilvánvaló kamu hirdetőkkel, meg kamu sztorikkal amúgy tényleg Dunát lehet rekeszteni ezen a helyen.
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2019. 04. 15. hétfő 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 15. hétfő 14:52
Inkább ne akard tudni...megviselne téged is nyes
Amúgy sem illik kibeszélni senkit....
#162   2019. 04. 15. hétfő 18:08
vadocc86 vadocc86
Sziasztok...Mi újság erre felé? Van némi esély beszélgetni,vagy dilisek vannak erre felé is? lookaround
#161   2019. 04. 15. hétfő 17:56
AfterEight2019 AfterEight2019
A hülyéket kerülni kell szerintem. Még történet szinten is fárasztóak sokszor.
Csak nehéz gyorsan kiszűrni őket. Van akin pár mondat után látszik, de van aki jól leplezi ( tanult és viszonylag jól kommunikál ) és csak a viselkedéséből, "húzásaiból" derül ki, hogy voltaképp nem százas. Na ez a rosszabbik szerintem. Én nem véletlen nem igazán akarok már ismerkedni, csak szeretőt tartok és ennyi.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Dani (II.) Dani (II.)
Nyitás ideje: 2006. 11. 22. szerda
Üzenetek: 180db
Utolsó üzenet: tegnap 17:07

Hírek

2019. 04. 18. csütörtök 14:51
Új lány a díjátadón! :) Ezúttal is új versenyzőt köszönthettünk a díjátadónkon. Claudia Vongole lelkes nevezőnk, és már több jó sorozattal örvendeztetett meg minket Goldengate látogatókat. Nem tudhatta mire számítson egy ilyen díjátadón, ezért saját bevallása szerint izgult... Tovább
2019. 04. 15. hétfő 10:57
A mininél is van minibb! :) Itt a tavasz, végre előkerülhetnek a lengébb ruhadarabok, amelyek csábítóan sokat mutatnak a lábakból, popsiból... Legyen az dögös miniruha, izgalmas rövidke szoknya vagy vagány minisort. De ha van egy egészen apró mini bikinid, azt is bevetheted! A... Tovább
2019. 04. 15. hétfő 10:50
Azoknak, akik szeretik az óriási csöcsöket A giga csöcsök bűvöletében. Bárhová nézel, csak hatalmas csöcsök minden mennyiségben. Van aki a popsira bukik, van akit egy formás láb indít be. Legtöbben azonban még mindig a nagy ciciktől alélnak el. Ahogyan két marokra lehet őket fogni, játszani... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!