Legyünk csak barátok!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13   2006. 11. 23. csütörtök 11:10
CPT CPT
Na persze persze, de mi van történetesen, ha nem mellékesen megőrülsz a testéért is, de több is van annál a dologban? Mi van ha nem vagy szerelmes, nem akarod leélni vele az életedet. Mindent meg tudsz vele beszélni, de vonzódsz hozzá testileg is, merthogy nőből van.
És mi van ha ő nem vonzódik hozzád, vagy ha mégis.
Ez azért elég bonyolult téma szerintem nem lehet egyszerűen megmagyarázni. Amúgy szerintem létezhet nő és férfi közt barátság. De ha egy lány azt mondja a srácnak, hogy: Te, legyünk inkább csak barátok. Akkor az azt jelenti szerintem, hogy eddig nem tudta eldönteni a dolgot, de mostanra sikerült és a döntése egyértelmű, nem szeretne ennél többet tőled és reméli, hoyg te ezt megérted, hogy lelépsz és ha lehet többé nem keresed :)
#12   2006. 11. 23. csütörtök 10:44
X Törölt felhasználó (52127)
hm..szerintem meg..ha csak a testéért örülsz meg..akkor ott sem lehet barátságrol beszélni..max.addig lennél a barátja,mig az ágyábol ki nem kellnél...
mindaddig lehet szo ffi és nö barátságárol,mig az egyik fél..bele nem szeretett a másikba..
nekem is vannak férfi barátaim...de nem csak a testemet veszik észre rajtam... smile

remélem nem voltam kötözködö:))
#11   2006. 11. 23. csütörtök 10:25
X Törölt felhasználó (60564)
Még jó hogy visszaolvastam a hsz.-okat mielőtt írok,ugyanezt írtam volna én is!
(Ez egy válasz mullerl üzenetére (2006. 11. 22. szerda 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 22. szerda 15:21
Egyszerűen lehúzásra megy a dolog. Legyünk barátok=fizesd amit fogyasztok, amire szükségem van, vegyél ajándékot minden alkalomra, én pedig szarok rád. Ha ráérek meghallgatom a kesergésed, ha nem velem kapcsolatos, egyébként pedig menj a francba, engem úgysem fogsz megdugni, mert undorodom tőled. Én az ilyeneket el szoktam hajtani a fa....ba. Bocsi, de Te is jobban tennéd. Férfi és Nő között nincs barátság, mert, ha megőrülök a testéért, akkor nem tudok Rá barátként nézni.
#10   2006. 11. 23. csütörtök 09:48
X Törölt felhasználó (15416)
ezt kezelni nem lehet...és az igazság az, hogyha azt akarja az ember hogy ne legyen szar akkor még a kapcsolatot is meg kell szakitani az illetővel...
#9   2006. 11. 23. csütörtök 09:05
ichimura ichimura VIP
Tipikus nöi duma!!!!
#8   2006. 11. 23. csütörtök 09:00
X Törölt felhasználó (163332)
igaza van mullernek teljesen igazad van... másról nem szól csak arról.......
#7   2006. 11. 23. csütörtök 08:49
geza36 geza36
Ha megtörtént a dolog,utána szerintem müködik a barátság ffi és nő között.Ha elutasítják az embert utána szerintem kerüli az olyan helyzetet.
#6   2006. 11. 22. szerda 16:05
édespille édespille
mi jó barátok maradtunk azután is, hogy elutasitottam. előtte is jó barátok voltunk. évekkel ezelőtt történt az elutasitás - kb. 15 éve, azóta is kerültük a témát.
egyik hétvégén felmentünk az erdőbe gombát szedni. akkor jött ki belőle, hogy eléggé le volt lombozva a nemleges válaszom után, de azért valahogy sikerült vele megbirkóznia.
a mai napig nem beszélek vele hapsiügyeimről. mert tudom, hogy rosszul érintené drága szivét :)
#5   2006. 11. 22. szerda 15:27
Jules Jules VIP
Nekem is volt ilyen tapasztalatom, először minden működött rendesen, aztán jött elő a hölgyemény a barátság-dologgal... De szerintem barátom meg pont annyi van, amennyi kell, és ők meg szexuálisan nem is vonzanak, hála az égnek, szóval el lehet képzelni, mennyire sokat beszélgettünk azóta. Szerintem ez a legrosszabb duma, amivel ilyen helyzetben ki lehet rukkolni, jobban szeretem, ha a szemembe mondják ha valami valamiért nem működik smile
(Ez egy válasz Dani (II.) üzenetére (2006. 11. 22. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 22. szerda 13:22
Ez a topik az oly sokat emlegetett problémát hivatott feldolgozni. Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy ő többet akart, de a nő elutasította, mivel csak barátként tekintett rá, nem férfiként. De persze fordítva is érdekes, miért mondja egy nő hogy csak barátkozni akar? Miért alakul ez ki, hogyan lehet ezt kezelni? Várom mindkét oldal véleményét!
#4   2006. 11. 22. szerda 15:21
mullerl mullerl VIP
Egyszerűen lehúzásra megy a dolog. Legyünk barátok=fizesd amit fogyasztok, amire szükségem van, vegyél ajándékot minden alkalomra, én pedig szarok rád. Ha ráérek meghallgatom a kesergésed, ha nem velem kapcsolatos, egyébként pedig menj a francba, engem úgysem fogsz megdugni, mert undorodom tőled. Én az ilyeneket el szoktam hajtani a fa....ba. Bocsi, de Te is jobban tennéd. Férfi és Nő között nincs barátság, mert, ha megőrülök a testéért, akkor nem tudok Rá barátként nézni.
#3   2006. 11. 22. szerda 14:41
X Törölt felhasználó (47519) VIP
Kedves Dani! Nem hiszem, hogy van ezen mit "kezelni". Szerintem egy kapcsolat szintje azon múlik, milyen mélységben fogja meg az egyik ember egyénisége a másikat. Ha azonnal mély benyomás teszel akkor lehet bármi. Ha nem, akkor pedig ez később is mélyülhet. Van aki pedig nem akarja, hogy legyen "később". És még nincs is szó a "zsák-a-foltját" vagy a "nagy Ő" effektusról. Szerintem ennyi. Bocs ha túl tudálékosra sikeredett!!!!:))
(Ez egy válasz Dani (II.) üzenetére (2006. 11. 22. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 22. szerda 13:22
Ez a topik az oly sokat emlegetett problémát hivatott feldolgozni. Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy ő többet akart, de a nő elutasította, mivel csak barátként tekintett rá, nem férfiként. De persze fordítva is érdekes, miért mondja egy nő hogy csak barátkozni akar? Miért alakul ez ki, hogyan lehet ezt kezelni? Várom mindkét oldal véleményét!
#2   2006. 11. 22. szerda 14:37
Kokov1 Kokov1
Ez sztem akkor fordul elő mikor csak az egyik fél vonzódik a másikhoz... Mivel kedves vagy vele, hisz vonzódsz hozzá, élvezi a társoságod, szívesen barátkozik veled, de ez egyoldalú kapcsolat lesz akkor is... Kezelés: én csak egy megoldást tudok mellőzni a személyt--> a hiányod vagy beindít valamit --> akkor nyert ügy, vagy nem--> akkor veszett fejsze...
(Ez egy válasz Dani (II.) üzenetére (2006. 11. 22. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 22. szerda 13:22
Ez a topik az oly sokat emlegetett problémát hivatott feldolgozni. Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy ő többet akart, de a nő elutasította, mivel csak barátként tekintett rá, nem férfiként. De persze fordítva is érdekes, miért mondja egy nő hogy csak barátkozni akar? Miért alakul ez ki, hogyan lehet ezt kezelni? Várom mindkét oldal véleményét!
#1   2006. 11. 22. szerda 13:22
Dani (II.) Dani (II.)
Ez a topik az oly sokat emlegetett problémát hivatott feldolgozni. Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy ő többet akart, de a nő elutasította, mivel csak barátként tekintett rá, nem férfiként. De persze fordítva is érdekes, miért mondja egy nő hogy csak barátkozni akar? Miért alakul ez ki, hogyan lehet ezt kezelni? Várom mindkét oldal véleményét!
 
... 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Dani (II.) Dani (II.)
Nyitás ideje: 2006. 11. 22. szerda
Üzenetek: 293db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 13. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!