Legyünk csak barátok!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 11 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#52   2008. 02. 18. hétfő 18:51
Krok486 Krok486
Ha olyan lenne, mint egy félrevert harang, a palik bolondulnának érte. Én már kezdem megszeretni, csak érteném végre, On-Lány, a pontos álláspontodat! wink
#51   2008. 02. 14. csütörtök 12:02
Krok486 Krok486
Látom, a szarkazmus, a cinizmus meg a feminista álláspont kiöli egymást. Előző hsz-emben csak egy kis gúny akart lenni, ami sajna nem jött át. A nőnél számomra az intelligencia dönt, és a guminős megoldásokat személy szerint elvetem. De intelligens nő talán nem próbálkozik mindenáron barátságot fenntartani egy kihúlt kapcsolat helyén. Ahogy intelligens férfi sem. Max. jó viszonyt, de barátságot nem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 02. 13. szerda 20:43
vigyor ..."genetikai kód"....értem--->"minden ffi 1 farok" eplus2
Csak "furcsa",h. a Nőben nem veszed észre a (benső wink értékeit,hanem csak "guminőként" kezeled őket---monsjuk bizonyos mértékig +érthető,ha nem bírod a kritikát hehe ,elvégre az nem "pofázik" vissza. eplus2
#50   2008. 02. 13. szerda 20:43
X Törölt felhasználó (137313)
vigyor ..."genetikai kód"....értem--->"minden ffi 1 farok" eplus2
Csak "furcsa",h. a Nőben nem veszed észre a (benső wink értékeit,hanem csak "guminőként" kezeled őket---monsjuk bizonyos mértékig +érthető,ha nem bírod a kritikát hehe ,elvégre az nem "pofázik" vissza. eplus2
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 02. 13. szerda 10:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 10:45
még nem igazán tiszta nekem az álláspontod. amúgy meg mi a baj azzal, hogy valakit egy egész nagy punicnak lát a férfi? van az úgy, genetikai kód meg mifene.
#49   2008. 02. 13. szerda 10:45
Krok486 Krok486
még nem igazán tiszta nekem az álláspontod. amúgy meg mi a baj azzal, hogy valakit egy egész nagy punicnak lát a férfi? van az úgy, genetikai kód meg mifene.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 12. kedd 15:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 02. 12. kedd 15:25
lookaround Nahallod....akkor (lehetséges?),h. ezért nincs(?) nő barátod(?)...mármint akire nem úgy nézel,mintha egész valójában csak 1 punci lenne? duma
#48   2008. 02. 12. kedd 15:25
X Törölt felhasználó (137313)
lookaround Nahallod....akkor (lehetséges?),h. ezért nincs(?) nő barátod(?)...mármint akire nem úgy nézel,mintha egész valójában csak 1 punci lenne? duma
#47   2008. 02. 12. kedd 15:19
X Törölt felhasználó (137313)
oooo ...tényleg biztos vagy benne?...Én sajnos nem "annyira". szomoru1
De igazad (is) van--->néha jó (volna)a természetesség. szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 31. hétfő 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (157143)
2007. 12. 31. hétfő 14:04
Teljesen egyetértek nő és férfi között lehet barátság.....de hogy előbb vagy utóbb szex lesz belőle az biztos (szerintem)ez így természetes míóta világ a világ smile
#46   2008. 01. 04. péntek 13:47
tom1019 tom1019 VIP Admin
egyetértek, a lényeg ua. a kapcsolatoknál is!

pld. egy ffi és nő, HA CSAK haverok, akkor nem törvényszerű a szexuális kapcsolat kialakulása,
de HA BARÁTOK, akkor előbb v. utóbb nagy esélyük van egymással a szexre is (és ez a lényeg), ezért nem hiszek a ffi és nő barátsága esetén a "Legyünk csak barátok!" elvben smile

én eddig minden barátnőmet "előbb v. utóbb", de megdugtam... vigyor2 (de a barátnő nem összetévesztendő egy jó munka-munkahelyi kapcsolattal) nyes
(Ez egy válasz emisszio üzenetére (2008. 01. 04. péntek 02:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 04. péntek 02:25
Igazad van,de én nem is a barátságot ill.haverságot állítottam szembe,hanem a barátságot ill.az "együtt járást"(és szerintem NINCS átjárás ez utóbbi kettő között,tehát vagy-vagy...)!Egyébként haver "rengeteg" lehet(ami már magasabb szint,mint egy "egyszerű" ismerős),igaz barát jóval kevesebb(aztán előfordul,hogy idővel egy haver baráttá nemesül,de az is,hogy egy barát visszaminősül és onnantól "csak" haver - itt már indokolt a "csak",hiszen ez tényleg egy alacsonyabb szintű kapcsolat). worship
#45   2008. 01. 04. péntek 02:25
emisszio emisszio
Igazad van,de én nem is a barátságot ill.haverságot állítottam szembe,hanem a barátságot ill.az "együtt járást"(és szerintem NINCS átjárás ez utóbbi kettő között,tehát vagy-vagy...)!Egyébként haver "rengeteg" lehet(ami már magasabb szint,mint egy "egyszerű" ismerős),igaz barát jóval kevesebb(aztán előfordul,hogy idővel egy haver baráttá nemesül,de az is,hogy egy barát visszaminősül és onnantól "csak" haver - itt már indokolt a "csak",hiszen ez tényleg egy alacsonyabb szintű kapcsolat). worship
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 01. 02. szerda 11:10), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 01. 02. szerda 11:10
rövid válaszom a kérdésedre v. a dilemmádra:

mert a barátság (haverság) és az (igazi)BARÁTSÁG között óriási a különbség! smile
ez előbbi "alacsonyabb" rangú, míg az utóbbi egy mély és örökre tartó kapcsolat is lehet!
(nem érdemes a kettőt összemosni!)
#44   2008. 01. 02. szerda 22:18
Csabey Csabey
....és néha behúnyt szemmel annyira mellétalál hogy az már fáj.......bar a szerelem is néha de annak megbocsájtható mert az nem csak tetteti a vakságát
#43   2008. 01. 02. szerda 16:51
melcsi2 melcsi2
..a szerelem vak,a barátság pedig behunyja a szemét...
#42   2008. 01. 02. szerda 11:10
tom1019 tom1019 VIP Admin
rövid válaszom a kérdésedre v. a dilemmádra:

mert a barátság (haverság) és az (igazi)BARÁTSÁG között óriási a különbség! smile
ez előbbi "alacsonyabb" rangú, míg az utóbbi egy mély és örökre tartó kapcsolat is lehet!
(nem érdemes a kettőt összemosni!)
(Ez egy válasz emisszio üzenetére (2008. 01. 02. szerda 01:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 02. szerda 01:07
Ki nem állhatom a "legyünk/maradjunk csak barátok"kifejezést(akkor inkább ne legyen SEMMI!)!Miért "csak"?Miért"alacsonyabb"rangú a barátság?Csak mert nincs benne szex?Meg különben is a barátaival az ember(ideális esetben)nem szakít és akár évek múlva is "ugyanott" tudja folytatni(egy kapcsolatnál ez nehezen elképzelhető wink .Jó is néznénk ki,ha az összes olyan lánynál,akivel baráti kapcsolatot van szerencsém fenntartani(és ez oda-vissza így van),"arra" menne ki a dolog(a barátok tényleg nem erre vannak!),ez előbb-utóbb megmérgezné a kapcsolatot!Tehát nem keverem a barátságot más egyébbel... wave
#41   2008. 01. 02. szerda 01:14
emisszio emisszio
Az előbbit írhattam volna a "Dühöngő" topikba is,de ez szerintem éppen ide illett!Ja és egyik volt kapcsolatommal sem vagyok baráti viszonyban(sőt semmilyenben sem...így alakult,de talán jobb is így)és osztom azt a nézetet,hogy "csak a töltött káposzta jó felmelegítve",ugye értitek?
#40   2008. 01. 02. szerda 01:07
emisszio emisszio
Ki nem állhatom a "legyünk/maradjunk csak barátok"kifejezést(akkor inkább ne legyen SEMMI!)!Miért "csak"?Miért"alacsonyabb"rangú a barátság?Csak mert nincs benne szex?Meg különben is a barátaival az ember(ideális esetben)nem szakít és akár évek múlva is "ugyanott" tudja folytatni(egy kapcsolatnál ez nehezen elképzelhető wink .Jó is néznénk ki,ha az összes olyan lánynál,akivel baráti kapcsolatot van szerencsém fenntartani(és ez oda-vissza így van),"arra" menne ki a dolog(a barátok tényleg nem erre vannak!),ez előbb-utóbb megmérgezné a kapcsolatot!Tehát nem keverem a barátságot más egyébbel... wave
#39   2007. 12. 31. hétfő 14:04
X Törölt felhasználó (157143)
Teljesen egyetértek nő és férfi között lehet barátság.....de hogy előbb vagy utóbb szex lesz belőle az biztos (szerintem)ez így természetes míóta világ a világ smile
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 30. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 30. csütörtök 22:27
lehet, csak kérdés meddig?
nézd meg a valós életet!
egy férfi és egy nő között a barátságból (ha egészséges vágyakkal rendelkeznek) előbb vagy utóbb szex is lesz!
KIVÉVE: meleg fiú és heteró csajszi! nyes (de ez így van rendjén, és így normális)

Természetesen: kivétel erősíti a szabály!, Én a nagy átlagról beszélek!
#38   2007. 10. 21. vasárnap 17:45
zsokica zsokica
egy igaz barátság mindennél fontosabb smile
(Ez egy válasz on-lány üzenetére (2007. 09. 07. péntek 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 07. péntek 11:11
igazat adok neked;"az őszinte barátság többet ér a szexnél";de lencsynek is igaza van--sztem---"vannak kivételek".kedves tom:a meleg,-ill.biszex pali,hetero nő felállás viszont lehetséges...talán normális embereknél is kerdes ...főleg,ha gyönyörűek oooo
#37   2007. 09. 07. péntek 11:11
on-lány on-lány
igazat adok neked;"az őszinte barátság többet ér a szexnél";de lencsynek is igaza van--sztem---"vannak kivételek".kedves tom:a meleg,-ill.biszex pali,hetero nő felállás viszont lehetséges...talán normális embereknél is kerdes ...főleg,ha gyönyörűek oooo
(Ez egy válasz xxxg üzenetére (2007. 08. 06. hétfő 07:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 06. hétfő 07:03
Ha őszinte nő férfi barátságról van szó a szexet el kell felejteni mert csak elronja, az igazi barátság többet ér a szexnél. Szexet akarsz ne a barátod baszogasd.
#36   2007. 08. 30. csütörtök 23:05
Zolii888 Zolii888 VIP
Szerintem valamilyen szinten meg csak létezik nő és férfi között barátság! Nekem pl. van nem egy olyan barátom, aki lány! És egyszer sem gondoltam még arra, hogy valamelyikkel is legyen valami! Nincs is rá szükségem, hogy ilyenekre gondoljak, hiszen ott van a barátnőm, és ő megad nekem mindent, amire szükségem van! Na meg leszedné a fejem, amint megtudná, úgyhogy nem is kockáztatok!! smile Nem mondom, hogy olyan a barátságunk a csajokkal, mint ha pasik lennének, de nem egyszer jöttek már segítségért, és én is mentem már hozzájuk! Na meg ott van az is, hogy akinek van lány barátja, az sokkal másabb, mint ha csak srácok vennék körbe! Egy lánnyal csak nem lehet úgy beszélni, mint egy pasival!
#35   2007. 08. 30. csütörtök 22:35
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Kedves TOM nézőpont kérdése,kérdés menyire bensőséges a barátság.Nekem is van pár jó barátnőm de eszembe se jutna megduni őket az asszony megtudná hát miskárolna az tuti zavart1
Igaz volt egy kapcsolat ami először csak kolleganő majd jóbarátok és hálistennek közbe jött neki a nagy ő.Még szerencs hogy eről se tud a párom wow2
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 30. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 30. csütörtök 22:27
lehet, csak kérdés meddig?
nézd meg a valós életet!
egy férfi és egy nő között a barátságból (ha egészséges vágyakkal rendelkeznek) előbb vagy utóbb szex is lesz!
KIVÉVE: meleg fiú és heteró csajszi! nyes (de ez így van rendjén, és így normális)

Természetesen: kivétel erősíti a szabály!, Én a nagy átlagról beszélek!
#34   2007. 08. 30. csütörtök 22:27
tom1019 tom1019 VIP Admin
lehet, csak kérdés meddig?
nézd meg a valós életet!
egy férfi és egy nő között a barátságból (ha egészséges vágyakkal rendelkeznek) előbb vagy utóbb szex is lesz!
KIVÉVE: meleg fiú és heteró csajszi! nyes (de ez így van rendjén, és így normális)

Természetesen: kivétel erősíti a szabály!, Én a nagy átlagról beszélek!
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 08. 30. csütörtök 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 30. csütörtök 21:46
Kedves Igod,szerinted lehet hogy nincs.De bátran hidd el hogy létezik nő és férfi közt barátság!!!
Olvasgasd bátran(a többi topicnál is megteheted volna)a többi hozzászólást, hátha átértékeled a véleményed.
#33   2007. 08. 30. csütörtök 21:46
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Kedves Igod,szerinted lehet hogy nincs.De bátran hidd el hogy létezik nő és férfi közt barátság!!!
Olvasgasd bátran(a többi topicnál is megteheted volna)a többi hozzászólást, hátha átértékeled a véleményed.
 
... 11 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Dani (II.) Dani (II.)
Nyitás ideje: 2006. 11. 22. szerda
Üzenetek: 292db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 13. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!