Legyünk csak barátok!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#32   2007. 08. 06. hétfő 07:03
xxxg xxxg
Ha őszinte nő férfi barátságról van szó a szexet el kell felejteni mert csak elronja, az igazi barátság többet ér a szexnél. Szexet akarsz ne a barátod baszogasd.
#31   2007. 08. 05. vasárnap 13:33
X Törölt felhasználó (48100)
tulajdonkeppen a ferjnek, felesegnek kellene hogy legyen a legjobb baratod......igy aztan sinen vagy minden teren...en ezt elem most smile )) hmmmm lehet hogy nem is ez a tema itt???
#30   2007. 08. 05. vasárnap 08:34
lencsibaby lencsibaby
A kapcsolat utáni "maradjunk barátok"-ról nekem is az a véleményem mint on-lánynak.Az már mind két félenek csak az emlékeket szakitja fel, és semmi értelme.Aminek egyszer vége azt még sok esetben baráti szinten sem érdemes fenntartani.No persze itt is vannak kivételek rolleyes kacsint
#29   2007. 08. 05. vasárnap 08:27
lencsibaby lencsibaby
Szerintem, igen is van férfi és nő közt barátság, még ha az egyik vagy esetleg mindkét fél részéröl kicsit többet is érzenek egymás iránt, addig amig ennek nem adnak helyet,és nem mennek bele a testi kapcsolatba meg tud maradni a barátság!!! (utánna már nem) nyes vigyor2
#28   2007. 07. 08. vasárnap 19:14
on-lány on-lány
A statisztikák nem mindíg felelnek + a valóságnak;vannak gyermekkortól tartó barátságok is;pl.:óvódás,iskolás korból,v. akár a szomszédból,akikkel 1ütt nőttél fel.
Ezért tartom marhaságnak,h. ha vki azt mondja.:"ő itt a barátom,v. barátnőm",akkor 1ből a szerelmének vélik.
Szakítás után pedig --sztem-- semmi értelme akármilyen kapcsolatot is fenntartani a másikkal;max. köszönés. vigyor5
(Ez egy válasz Adnohvtx üzenetére (2007. 07. 05. csütörtök 23:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 05. csütörtök 23:58
Szintiszta barátság úgy sincs nő és férfi között! Az egyik fél részéről mindig több van!
#27   2007. 07. 07. szombat 08:32
kamookaze kamookaze
Sok lány barátom van, de csak 1-2 akivel jártam is mielőtt a barátom lett volna. Ahhoz,hogy egy csajjal barátok legyünk elsőként az a legfontosabb, hogy ez a barátság ne "CSAK" , hanem inkább legyen.
#26   2007. 07. 07. szombat 01:06
huan34 huan34
legyünk csak barátok= felőlem kolostorba is vonulhatsz, engem soha nemfogsz megkapni....
#25   2007. 07. 05. csütörtök 23:58
Adnohvtx Adnohvtx
Szintiszta barátság úgy sincs nő és férfi között! Az egyik fél részéről mindig több van!
#24   2007. 05. 28. hétfő 11:31
X Törölt felhasználó (94621)
Igenis létezik férfi-nő barátság, és kutya-macska barátság!

#23   2007. 05. 24. csütörtök 17:52
tom1019 tom1019 VIP Admin
#22   2006. 11. 24. péntek 08:00
X Törölt felhasználó (60751)
Az empátia és a kommunikáció ilyenkor nagyon bejátszik. Aki jól méri fel a terepet nyerő, aki nem az a "lúzer" :-)
#21   2006. 11. 24. péntek 07:15
teve teve
Erősnek igaza van. Észre kell venni, hogy mit jelez vissza a nő...
Még zsenge koromban rakott így ki egy csaj... Azóta nem :) Tudni kell olvasni a visszajelzésekből :) Ez a legnehezebb... De tanulható..
Amúgy meg vannak női barátaim :) Igenis van barátság férfi és nő között, csak egy kicsit mélyebb az alapja :)
Pl szex vmikor... Nagyob a bizalom :p

uff
#20   2006. 11. 23. csütörtök 13:16
eroberter eroberter
Legyünk barátok??? Hogy néznénk ki csuhában tonzúrával??? Bocs, de a csudajó idő, a napsütés meg minden ilyen hozzászólásokra ragadtat. Egyébként velem is volt ilyen, mekem is mondták, én is mondtam már. Ilyen az, ha nem jön be az illető, de nem akarnánk megsérteni...
#19   2006. 11. 23. csütörtök 13:01
Dömidú Dömidú
Velem úgy is előfordult már, hogy azt mondta "Legyünk barátok" de a szex az ment rendesen. Csak ne járjunk! Aztán jött a Ő (nagyő) mindkettőnknek és vége lett.
#18   2006. 11. 23. csütörtök 12:23
eros007 eros007
Köszönöm, az elismerést eplus2

Miért azt nehéz észre venni? Ha egy nőnek bejössz azt úgyis a tudtodra adja, ha nem azt is, csak nem veszed észre (jó persze itt még bejöhet a képbe a "szerelem rózsaszín köde"), na ekkor jön a legyünk barátok duma.

Nehéz lenne szavakkal elmondani, hogy hogyan veszed észre, de nem a száj "lebiggyesztése" a fő jel, de igen, ha azt látom, hogy nem érdeklem akkor igenis más nő után nézek.
Jó, ha megtanulod ezt észre venni, mert lehetsz jópofa srác aki éppen akkor nem jön be a csajnak, de, ha egyszer eljutsz oda vele, hogy ki kell, mondania az ominózus mondatot, akkor örökre leírtad magad nála.
(Ez egy válasz CPT üzenetére (2006. 11. 23. csütörtök 11:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 23. csütörtök 11:49
Ha észreveszed, hogy a nő nem akar tőled semmit?
Te nagyon ügyes lehetsz ha ennyire kiismered a nőket, hogy melyik épp mit akar tőled.
Vagy amint egyszer lebiggyesztik a szájukat rögtön dobod őket?
#17   2006. 11. 23. csütörtök 11:50
eros007 eros007
mullerl

Ez elég nagy hülyeség, ha hagyod, hogy kihasználjon bárki akkor egy lúzer vagy! Te nem dugnál megy egy jó csajt, ha nyomulna rád? Dehogynem! Akkor ö miért ne használja ki a lehetőséget? Genyóság ez oda-vissza az tény, de nagyrészt ilyenek az emberek.


Dani (II.)

Egyébként meg baromság az egész, naná, hogy a nők mondják, hogy legyünk barátok, hiszen mi kezdeményezünk (általában) és ők mondják ki az utolsó szót.
Kezelni pedig, úgy tudod a legegyszerűbben, ha észreveszed, hogy a nő nem akar tőled semmit, elég ciki, ha annyira vak vagy, hogy ezt a szemedbe kell mondani.


Upsz.... ezt így akartam, az elözőt kérem törölni, thx
#16   2006. 11. 23. csütörtök 11:49
CPT CPT
Ha észreveszed, hogy a nő nem akar tőled semmit?
Te nagyon ügyes lehetsz ha ennyire kiismered a nőket, hogy melyik épp mit akar tőled.
Vagy amint egyszer lebiggyesztik a szájukat rögtön dobod őket?
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2006. 11. 23. csütörtök 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 23. csütörtök 11:47


Ez elég nagy hülyeség, ha hagyod, hogy kihasználjon bárki akkor egy lúzer vagy! Te nem dugnál megy egy jó csajt, ha nyomulna rád? Dehogynem! Akkor ö miért ne használja ki a lehetőséget? Genyóság ez oda-vissza az tény, de nagyrészt ilyenek az emberek.



Egyébként meg baromság az egész, naná, hogy a nők mondják, hogy legyünk barátok, hiszen mi kezdeményezünk (általában) és ők mondják ki az utolsó szót.
Kezelni pedig, úgy tudod a legegyszerűbben, ha észreveszed, hogy a nő nem akar tőled semmit, elég ciki, ha annyira vak vagy, hogy ezt a szemedbe kell mondani.
#15   2006. 11. 23. csütörtök 11:47
eros007 eros007


Ez elég nagy hülyeség, ha hagyod, hogy kihasználjon bárki akkor egy lúzer vagy! Te nem dugnál megy egy jó csajt, ha nyomulna rád? Dehogynem! Akkor ö miért ne használja ki a lehetőséget? Genyóság ez oda-vissza az tény, de nagyrészt ilyenek az emberek.



Egyébként meg baromság az egész, naná, hogy a nők mondják, hogy legyünk barátok, hiszen mi kezdeményezünk (általában) és ők mondják ki az utolsó szót.
Kezelni pedig, úgy tudod a legegyszerűbben, ha észreveszed, hogy a nő nem akar tőled semmit, elég ciki, ha annyira vak vagy, hogy ezt a szemedbe kell mondani.
#14   2006. 11. 23. csütörtök 11:34
X Törölt felhasználó (729) VIP
Szerintem iggazi barátság szinte nincs férfi és nô között. Elôbb-
utóbb az egyik fél úgyis többet akar és akkor vége.
Nekem ez a tapasztalatom.
Egyébként a nôknél ez csak tényleg duma, mert nincs merszük
kimondani és ezzel megbántani téged, hogy mondjuk nem
érdekelsz egyáltalán / nem jó veled az ágyban vagy ilyesmi.
#13   2006. 11. 23. csütörtök 11:10
CPT CPT
Na persze persze, de mi van történetesen, ha nem mellékesen megőrülsz a testéért is, de több is van annál a dologban? Mi van ha nem vagy szerelmes, nem akarod leélni vele az életedet. Mindent meg tudsz vele beszélni, de vonzódsz hozzá testileg is, merthogy nőből van.
És mi van ha ő nem vonzódik hozzád, vagy ha mégis.
Ez azért elég bonyolult téma szerintem nem lehet egyszerűen megmagyarázni. Amúgy szerintem létezhet nő és férfi közt barátság. De ha egy lány azt mondja a srácnak, hogy: Te, legyünk inkább csak barátok. Akkor az azt jelenti szerintem, hogy eddig nem tudta eldönteni a dolgot, de mostanra sikerült és a döntése egyértelmű, nem szeretne ennél többet tőled és reméli, hoyg te ezt megérted, hogy lelépsz és ha lehet többé nem keresed :)
 
... 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Dani (II.) Dani (II.)
Nyitás ideje: 2006. 11. 22. szerda
Üzenetek: 292db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 13. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!