Zombiee@ (Livingdead) topic:D
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1   2006. 11. 24. péntek 23:29
X Törölt felhasználó (38040)
Csak nyitottam egy topicot:D Úgyis annyit pofázok, szidok mindenkit:D Akkor önerőből ide offolom magam most:D Itt majd szidom a beteg perverez parasztokat, a kelemenannákat, a ciniket, a sok beteg szart ami van a világban:D Ha valaki meg akar majd ideír:D Én írok:D Ha csak nem fagyaszt be valamelyik kolléga:D Az sem baj:D Akkor majd élből bomlasztom a fórumot...:D De azért itt jobb lenne. Szval ha valaki iy utálja éppen a világot, az írja ide :D Én úgyis igazat adok neki:D Vagy nem...:D
#2   2006. 11. 24. péntek 23:31
X Törölt felhasználó (38040)
Jelzem kollégák nem off topic:D Szval ne ide irányítsák a hülye kis vitáikat az emberek:D Csak utáljunk mindenkit együtt:D És itt csak a szép nőket szeressük:d A természeteseket. Se szilikon, se háj, se kecske, se gyerek, se a hugom, se a hülye msnenkiverem nem kell. De szidni:D Azt szabad:D
#3   2006. 11. 24. péntek 23:34
X Törölt felhasználó (38040)
Például ami utoljára felbaszta az agyam, hogy egy ismerősöm azt állította, hogy a bacon szó, a magyar bakony szóból származik... Mert a bakonyi disznó húsa ésatöbbi ésatöbbi.. És én mekkora szar vagyok, mert nemvagyok képes elfogadni, ha valami jó dolog magyar. Na most utána néztem, nem a bakony szóból származik, milyen meglepő:D Most ez volt a lefrissebb, sokahülyemeberavilágban élmény:D Bár mondjuk ki nem szarja le?:D Béke:D
#4   2006. 11. 24. péntek 23:38
X Törölt felhasználó (38040)
Ja! Meg jeromos rohadjon meg:D
#5   2006. 11. 24. péntek 23:44
X Törölt felhasználó (7767)
A bacon szó az erdélyi Kisbacon és Nagybacon helységnevekből származik, míg ezek elnevezése a bacon szó egyenesági leszármazottja, minek következtében a tojás tojta a tyúkot!!!
U.I: A Bacon szalonna sajnálatos balesete a magyar nyelvnek: miközben a disznók sort álltak a bp-i ****téren, hogy felajánlják önkéntesen télre gyüjtött zsírpárnáikat, a kondás, ki illetőségileg kisbaconi vala, ezen a néven jegyeztette be a szabadalomba a lekivánkozó sertéslájbikat! :))))) vigyor2 wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 11. 24. péntek 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 11. 24. péntek 23:34
Például ami utoljára felbaszta az agyam, hogy egy ismerősöm azt állította, hogy a bacon szó, a magyar bakony szóból származik... Mert a bakonyi disznó húsa ésatöbbi ésatöbbi.. És én mekkora szar vagyok, mert nemvagyok képes elfogadni, ha valami jó dolog magyar. Na most utána néztem, nem a bakony szóból származik, milyen meglepő:D Most ez volt a lefrissebb, sokahülyemeberavilágban élmény:D Bár mondjuk ki nem szarja le?:D Béke:D
#6   2006. 11. 25. szombat 00:23
X Törölt felhasználó (60564)
Jó lenne, ha nem fagyasztanák be! Öröm benneteket
olvasni,igy legalább nem kell ezer helyen keresgetni gyöngyszemeiteket!
Ja tudom itt nem szabad örülni!!!
Hogy rohadna ki a szög a falból!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 11. 24. péntek 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 11. 24. péntek 23:29
Csak nyitottam egy topicot:D Úgyis annyit pofázok, szidok mindenkit:D Akkor önerőből ide offolom magam most:D Itt majd szidom a beteg perverez parasztokat, a kelemenannákat, a ciniket, a sok beteg szart ami van a világban:D Ha valaki meg akar majd ideír:D Én írok:D Ha csak nem fagyaszt be valamelyik kolléga:D Az sem baj:D Akkor majd élből bomlasztom a fórumot...:D De azért itt jobb lenne. Szval ha valaki iy utálja éppen a világot, az írja ide :D Én úgyis igazat adok neki:D Vagy nem...:D
#7   2006. 11. 25. szombat 00:24
X Törölt felhasználó (38040)
Átérzed topicom magasreptű lényegét:D
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 11. 25. szombat 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60564)
2006. 11. 25. szombat 00:23
Jó lenne, ha nem fagyasztanák be! Öröm benneteket
olvasni,igy legalább nem kell ezer helyen keresgetni gyöngyszemeiteket!
Ja tudom itt nem szabad örülni!!!
Hogy rohadna ki a szög a falból!!!!
#8   2006. 11. 25. szombat 00:25
X Törölt felhasználó (38040)
Ez lesz majd a blogom:D
#9   2006. 11. 25. szombat 00:31
X Törölt felhasználó (60564)
Szerinted túléli az első 24-órát? mert az a legkritikusabb! A 48 a halál-é.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 11. 25. szombat 00:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 11. 25. szombat 00:25
Ez lesz majd a blogom:D
#10   2006. 11. 25. szombat 00:34
édespille édespille
Túléli. Simán. Mindig mindenki dühöng. Majd finoman dühöngenek.
Apropó... Dühöngés... Akkor most én is dühöngök egyet:
!!!Utálom, hogy üres most a nappali!!!
#11   2006. 11. 25. szombat 00:55
X Törölt felhasználó (60564)
50-et akartam irni! /a halálra/ úgy látszik álmosodom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 11. 25. szombat 00:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60564)
2006. 11. 25. szombat 00:31
Szerinted túléli az első 24-órát? mert az a legkritikusabb! A 48 a halál-é.
#12   2006. 11. 25. szombat 00:56
X Törölt felhasználó (38040)
Vagy túléli vagy nem:) Ennyi:D Ha meg nem, akkor meg le van szarva:D
#13   2006. 11. 25. szombat 10:40
X Törölt felhasználó (21812)
Zombiee,

Örülök, hogy végül mégsem a "budiba szarok és élvezem..." topicot nyitottad meg :-)))

Amúgy a második hsz-ben benne van, hogy ebben a topicban szeretni fogják a szép és természetes nőket, szóval ne csak az jöjjön ide, aki dühöngeni akar.

Szerintem nem fogják fagyasztani. Ha Gennyzsákszemnek lehetett nappalija, másoknak hálószobája, rózsaszín szobája, baráti társasága, akkor ez is maradjon!!!
#14   2006. 11. 25. szombat 10:50
X Törölt felhasználó (21812)
mf1 - ez a "csak"-ért és a "beirogatni"-ért kaptad.

Az érett harmincasnál nincs jobb a világon.

A húsz évesek épp most tanulgatják, amit mi profin csinálunk :-)))))
#15   2006. 11. 25. szombat 11:04
X Törölt felhasználó (21812)
Zombiee tegnap nyitott egy topicot és MÁR három nő hagyta itt a keze nyomát. Ennek örülni kell! Csak ennyit akartam...
#16   2006. 11. 25. szombat 11:14
ghorrag ghorrag
az egyik kollegaval megallapitottuk, hogy annyira hasonlo modon gondolkozunk a vilag fontos dolgairol, mintha fiverek lennenk..mar-mar az az erzesünk, hogy ikrek vagyunk, es igazabol egy a lelkünk, csak ketteszakadt

erre akkor jöttünk ra, mikor a megfelelö mennyisegü alkohol elfogyasztasa utan elkezdtünk filzofalni a vilag, vilagmindenseg, meg a minden nagy kerdeseröl, es rajöttünk teljesen azonos az allaspontunk, megpedig:
a csinos nöket mindketten csinosnak tartjuk...a csunyakat pedig nem talaljuk annyira csinosnak...

ez a gondolkodasmodbeli hasonlosag letagloz!
#17   2006. 11. 25. szombat 11:24
édespille édespille
schmoll2 schmoll2 schmoll2 és természetesen képzelj hozzá egy kis dühöngést...
ravasz1 bee1 ravasz1
#18   2006. 11. 25. szombat 12:20
X Törölt felhasználó (38040)
Hát ez az: Az egyszerű az a gondolkodás lenne, hogy ami szép az szép... De néha magayrázhatod...
#19   2006. 11. 25. szombat 12:22
X Törölt felhasználó (38040)
Mindemelett meg, nem kellett hozzá ma 20 perc, hogy felbassza az agyam a atv. Felkeltem, bekcsapolta, és egy gyönyörű, majd 130 kilós arc, akiről lesut a két diploma, azt magyarázza, hogy milyen káros hatással van az embereker a számítógépes játék. Kurva Fókousz. Már felkelni sem hagyna.
#20   2006. 11. 25. szombat 12:24
X Törölt felhasználó (38040)
Ennél már csak a buszozás volt rosszab ma. Én a tömegközlekedés híve vagyok, de a sok lila meg fehér hajú, ráncos, szemét, lökdösődős ,piacra meg tescobamenős, mocskos szottyadt temetőbogara meg bekaphatja a seggem partját. Hu de utálatos banda a buszon. Meg a volán is leszophat. Hu. Most egy kicsit tényleg jobb lett:D Na jotvagyat:D
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 11. 24. péntek
Üzenetek: 890db
Utolsó üzenet: 2012. 07. 03. kedd
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!