syrus a virus tájékoztató füzete
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#109   2007. 01. 23. kedd 17:12
X Törölt felhasználó (223)
Nah mindegy... Sajnálom, hogy így alakult, pedig a jéger már nagyon fázik a fagyasztóban.

Majd a nyáron bepótoljuk ami a most (talán) elmarad!
(Ez egy válasz syrus_a_virus üzenetére (2007. 01. 23. kedd 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 23. kedd 17:06
Jogos nem jogos nem érdekes ez a cselekedet volt az utolso csepp amivel betelt a vödör és kiborult....
Nincs ezzel baj semmi...
Nem én háborodtam fel jobban rolam ez lepereg........
A páromat az háborította fel legjobban hogy 2honapig kért szépen hogy segítsek és intézek helyet mert senki nem tud vagy nem akar segíteni Neki meg nincsenek ilyen ismeretségei itt Budapesten...
Mire sikerult meggyöznie arrol hogy "normális" a csapat addigra bebizonyitotta számára a nagyrészuk hogy mégsem így van....
#108   2007. 01. 23. kedd 17:06
syrus_a_virus syrus_a_virus
Jogos nem jogos nem érdekes ez a cselekedet volt az utolso csepp amivel betelt a vödör és kiborult....
Nincs ezzel baj semmi...
Nem én háborodtam fel jobban rolam ez lepereg........
A páromat az háborította fel legjobban hogy 2honapig kért szépen hogy segítsek és intézek helyet mert senki nem tud vagy nem akar segíteni Neki meg nincsenek ilyen ismeretségei itt Budapesten...
Mire sikerult meggyöznie arrol hogy "normális" a csapat addigra bebizonyitotta számára a nagyrészuk hogy mégsem így van....
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 23. kedd 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (223)
2007. 01. 23. kedd 14:06
Drága Barátom!

Tudom, hogy ez a Te "füzeted", de igértem, hogy ha elolvasom a log-ot, reagálni fogok. Még akkor is, ha nincs senkire hatással a véleményem! Nem is célom! De...

Nem akarok senkit megbántani. Nem akarok senkit védeni, és nem akarok olyan dologba beleszólni, amiről nincs fogalmam! Ezért vártam ennyit a hsz-emmel. De most a log olvasása után úgy érzem, hogy ez az egész túl van lihegve.
Az, hogy a kirúgás jogos volt-e vagy sem, el tudtam dönteni. De engem igazán nem ez érdekelt. Hanem inkább az, hogy mi olyan történt a cseten, aminek a következtében lemondtátok a bulit. Azt kell mondjam, hogy nem találtam meg a konkrét okot, aminek ez lehetett az eredménye. A történtek hatására hoztatok egy döntést amit el kell fogadjunk, de megérteni nem tudom. Igaz, erre nem is kértetek senkit, így engem sem. De akkor is...

Maradok tisztelettel:
f.

Ui.: Audrey! Valaki tényleg belépett a csetre a nickeddel nem sokkal a történtek után!
#107   2007. 01. 23. kedd 14:06
X Törölt felhasználó (223)
Drága Barátom!

Tudom, hogy ez a Te "füzeted", de igértem, hogy ha elolvasom a log-ot, reagálni fogok. Még akkor is, ha nincs senkire hatással a véleményem! Nem is célom! De...

Nem akarok senkit megbántani. Nem akarok senkit védeni, és nem akarok olyan dologba beleszólni, amiről nincs fogalmam! Ezért vártam ennyit a hsz-emmel. De most a log olvasása után úgy érzem, hogy ez az egész túl van lihegve.
Az, hogy a kirúgás jogos volt-e vagy sem, el tudtam dönteni. De engem igazán nem ez érdekelt. Hanem inkább az, hogy mi olyan történt a cseten, aminek a következtében lemondtátok a bulit. Azt kell mondjam, hogy nem találtam meg a konkrét okot, aminek ez lehetett az eredménye. A történtek hatására hoztatok egy döntést amit el kell fogadjunk, de megérteni nem tudom. Igaz, erre nem is kértetek senkit, így engem sem. De akkor is...

Maradok tisztelettel:
f.

Ui.: Audrey! Valaki tényleg belépett a csetre a nickeddel nem sokkal a történtek után!
(Ez egy válasz syrus_a_virus üzenetére (2007. 01. 22. hétfő 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 22. hétfő 18:44
Cseppet se bántson a dolog terhelje annak az embernek az igazságérzetét aki jellemtelen módon cselekedett./hozzáteszem tőllem is kért privát olyasféle segítségséget hogy egy két Nicket aki csak úgy pixkálodott kicsit húzzak fel hogy hibázzon... és kirúghassa/ Most én estem az ilyesfajta játéka áldozátául...Ez nem a te hibád wow1
#106   2007. 01. 22. hétfő 18:44
syrus_a_virus syrus_a_virus
Cseppet se bántson a dolog terhelje annak az embernek az igazságérzetét aki jellemtelen módon cselekedett./hozzáteszem tőllem is kért privát olyasféle segítségséget hogy egy két Nicket aki csak úgy pixkálodott kicsit húzzak fel hogy hibázzon... és kirúghassa/ Most én estem az ilyesfajta játéka áldozátául...Ez nem a te hibád wow1
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 01. 22. hétfő 18:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 22. hétfő 18:34
Teljesen igazat adok Neked és more-nak is...
Bánt, hogy a nickem akkor ott volt, csak egyéb elfoglaltság miatt személyesen nem voltam a gépnél...
Azért böki az oldalamat h. mi volt a szövegkörnyezet...Ha esetleg valakinek megvan lementve...

Audrey.. tudod min gondolkodom? H. vajon miért nem szól hozzá aki épp akkor épp ott volt...
Egyszer Valaki azt mondta (op!!) azért nem jön a fórumra, mert ott nyoma van ha véleményt nyílvánít... Ezen elgondolkodtam...
#105   2007. 01. 22. hétfő 18:34
Moncy Moncy
Teljesen igazat adok Neked és more-nak is...
Bánt, hogy a nickem akkor ott volt, csak egyéb elfoglaltság miatt személyesen nem voltam a gépnél...
Azért böki az oldalamat h. mi volt a szövegkörnyezet...Ha esetleg valakinek megvan lementve...

Audrey.. tudod min gondolkodom? H. vajon miért nem szól hozzá aki épp akkor épp ott volt...
Egyszer Valaki azt mondta (op!!) azért nem jön a fórumra, mert ott nyoma van ha véleményt nyílvánít... Ezen elgondolkodtam...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 22. hétfő 07:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2007. 01. 22. hétfő 07:30
Nah ezt látod nem tudom, hogy hányszor figyelmeztették.....
De azt tudom, nem könnyű stílusa van a virusnak (more-nak), de csak a magasan feldobott labdákat üti le....és mindezt már 1 emberrel nem is teszi, az pedig a Frigitta....mert ő az a valaki aki az elmeállapota miatt nem alkalmas semmilyen normális emberi kommunikációra.
Ezt persze Frigitta tudja, ezért amikor csak lehet beleköt --> saját szememmel láttam-nem egyszer.
Erre mi van? Kitiltják a more-t!
Komolyan hogyan lesz op egy op?? Itt van nesze fiam egy kód???
Azt gondolom megértitek, hogy miért mondtam le részünkről a farsangi bulit. Kaptunk mi már itt annyi "pofont" - az elején még mint "more nélküli Audrey" is. Lettem én már lebunkózva a "tisztelt szerkesztők" által, ami érdekes, mert lehet hogy "idekint" "kezit csókolom" lenne!
Mindenesetre mindig Benneteket, barátokat néztelek! Hányszor volt vitám itthon a buliszervezés miatt...Audrey ne tedd...nem érdemes...és én tettem..mind a múltkori esetig!!
Felháborítónak, igazságtalannak és gusztustalannak tartom.
Bár a zsákban a szerkesztők hozzáállása is bent van! Azért, hogy a nem tudom hányadik "GG-s" bulit csináljuk és még egy apró tombolatárgyat se bírjanak feldobni....tudjátok sokan mivel foglalkozom, éppen ezért az érdektelenség az "ügyfélköröm" felé....háááát számomra nagyon meglepő....
audrey
#104   2007. 01. 22. hétfő 12:25
X Törölt felhasználó (8020)
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#103   2007. 01. 22. hétfő 09:44
X Törölt felhasználó (52127)
Hello Barátosném!:))

A döntésem a következö volt:olyan szemét modon müködik a cset,hogy gondoltam...ÉN..aki nem igazán bunkoskodik soha senkivel...ÉN...akit általában szeretnek ott az emberek...tudod,mint a mesében....hittem abban,hogy engem ujra elfogadnak...ENNYI...
de az ott egy ovoda...oda nem op kell...hanem egy csürhét terelgetö ovonéni/bácsi.....

hát ennyi volt az én történetem....:))))
#102   2007. 01. 22. hétfő 07:30
X Törölt felhasználó (9148)
Nah ezt látod nem tudom, hogy hányszor figyelmeztették.....
De azt tudom, nem könnyű stílusa van a virusnak (more-nak), de csak a magasan feldobott labdákat üti le....és mindezt már 1 emberrel nem is teszi, az pedig a Frigitta....mert ő az a valaki aki az elmeállapota miatt nem alkalmas semmilyen normális emberi kommunikációra.
Ezt persze Frigitta tudja, ezért amikor csak lehet beleköt --> saját szememmel láttam-nem egyszer.
Erre mi van? Kitiltják a more-t!
Komolyan hogyan lesz op egy op?? Itt van nesze fiam egy kód???
Azt gondolom megértitek, hogy miért mondtam le részünkről a farsangi bulit. Kaptunk mi már itt annyi "pofont" - az elején még mint "more nélküli Audrey" is. Lettem én már lebunkózva a "tisztelt szerkesztők" által, ami érdekes, mert lehet hogy "idekint" "kezit csókolom" lenne!
Mindenesetre mindig Benneteket, barátokat néztelek! Hányszor volt vitám itthon a buliszervezés miatt...Audrey ne tedd...nem érdemes...és én tettem..mind a múltkori esetig!!
Felháborítónak, igazságtalannak és gusztustalannak tartom.
Bár a zsákban a szerkesztők hozzáállása is bent van! Azért, hogy a nem tudom hányadik "GG-s" bulit csináljuk és még egy apró tombolatárgyat se bírjanak feldobni....tudjátok sokan mivel foglalkozom, éppen ezért az érdektelenség az "ügyfélköröm" felé....háááát számomra nagyon meglepő....
audrey
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 01. 22. hétfő 07:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 22. hétfő 07:19
Valamit nem értek... ugyebár... először figyelmeztetés, ha nem hallgat a szép szóra fagyasztás, ha a hidegtől még zizisebb lesz kirúgás... és a legvégső eset a tiltás...
Nálam legalábbis így működik...
#101   2007. 01. 22. hétfő 07:19
X Törölt felhasználó (9148)
Kedves Barátosném!
Megmondom a frankót: én is ledöbbentem, mikor azt hallottam beálltál a sorba. Már csak azért, mert az ember olyan sorba nem áll, amit előtte köpködött. Ez még nem az a sor, ahol szívesen állnál, hidd el:))
Bár így utolag nem is értem miért lettek "kidobva" az esetleges közvéleménykutatás során - részemről javasolandó emberek --> gondolok itt teve, Moncy...aztán most többet nem is tudnék, mert mindenki lelépett...Ámbár előfordulhat, hogy visszatérnének, ha változást látnának.
audrey
#100   2007. 01. 22. hétfő 07:19
Moncy Moncy
Valamit nem értek... ugyebár... először figyelmeztetés, ha nem hallgat a szép szóra fagyasztás, ha a hidegtől még zizisebb lesz kirúgás... és a legvégső eset a tiltás...
Nálam legalábbis így működik...
#99   2007. 01. 22. hétfő 07:14
X Törölt felhasználó (9148)
eljen eljen
szeretem a tisztán látásod
#98   2007. 01. 22. hétfő 07:09
X Törölt felhasználó (9148)
upszaupsza....nem tudtam fellépni....direkt vártam meg mikor hajlandó végre a rendszer újra beengedni.....tehát az opok már hazudnak is??? wow1 wow1
#97   2007. 01. 21. vasárnap 10:06
X Törölt felhasználó (8020)
Sziasztok
Látom elindult a lavina, várható volt. Biztos majd tanulnak belőle..... (kizárt de a remény hal meg utoljára)
Itt meg is ragadnám az alkalmat, hogy elköszönjek, sziasztok. Kiléptem.....
#96   2007. 01. 20. szombat 17:48
X Törölt felhasználó (52127)
Sziasztok....

azt hiszem...el kell mesélnem Nektek egy történetet,ami arrol szol..hogy anno...másfél évvel ezelött...hogyan választottak op-ot a cseten
mind ezt azért...hogy láthassák azok,akik nemrég vannak a cseten...mi volt akkor...sztem....lényegesen szemetebb huzás volt az...mint ez a mostani
többek között..Rolam is szolt ez akkor....
op lettem...gorduinnal..lotussal,lorenzzel,cecával,moncyval,silwerrel,bonbával,freyával,szöcsyvel egyetemben...
egy szép napon(kb 4 honap után) beléptem a csetre..és gondoltam...fölveszem a "fehérnemümet".....nem igazán sikerült...nem volt jo a kod...
belibbent bonba a privimbe...h" bocsika,de ugy döntöttek(fogalmam sincs,h ki/kik) h nem vok többet op"(lotusz sem,lorenz sem,szöcsy..stb)mert uj arcok kellenek... meg,elég az az öt op..akik maradtak...ez van...elfogadom?
pff.nem is volt más választásom...
másnap...5 uj oppal gazdagodott a cset...
ELFOGADTUK....
elhiszitek v sem....SENKI SEM HISZTIZETT!!!!
de bevallom öszintén...nekem megsértették a személyiségemet...mert mindig jol végeztem a dolgom...akkor kérdezem én....MIVAN?????????
most..ujra felkért a bonba...és mekora állat voltam..h elfogadtam..
mert itt mindenki azt irja...h nem a Mollyval+velem van bajuk...hmmmm....ahoz képest...szép szavakkal lettünk illetve...h...seggnyalok vunk:)))....ez olyan ééééédees....

Én üzenem mindenkinek...tevéhez hasonloan...köszönöm szépen a gg-nek...h itt lehettem...letettem a lantomat....visszaadva ezzel az op jogomat...JÖJJENEK AZ UJ ARCOK....

wave smile ...sziasztok...
#95   2007. 01. 19. péntek 20:47
thedog thedog
#94   2007. 01. 19. péntek 20:26
syrus_a_virus syrus_a_virus
97-es hsz :)
(Ez egy válasz thedog üzenetére (2007. 01. 19. péntek 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 19. péntek 20:24
Nem mindig a brigi a hibás mindenért!
ennyi téma off részemről!
ui:
az az op aki mikor megsértődik három hónapig fel sem jön az ne válasszon senkit opnak!
a csetelők válasszanak oppokat ők tudják ki áll ki mellettük és ki tesz rendet!
elnézést hogy ide hoztam a témát!
#93   2007. 01. 19. péntek 20:24
Moncy Moncy

Emlékezz h. mit bacogattál mikor 2 vagy talán több éve is mikor elkezdtem idejárni...
Aztán Én így és ilyennek ismertelek meg, így szerettelek meg és így fogadtalak el...
És most is az a véleményem h. a szád nagy, de akkor is egy szeretni való röfi maradsz számomra crazya crazya wave wave wave
(Ez egy válasz syrus_a_virus üzenetére (2007. 01. 19. péntek 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 19. péntek 20:21
Tettél Te nekem valaha is szemrehányást azért aki vagyok???
Mikor 1* taliztunk a ceca buliján akkor más voltam??
Szerintem nem....
Én ez vagyok és egy sárgával írt szöveg miatt nem fogok megváltozni.....
Tudom rohadt önfejű vagyok és ráadásul öntörvényű is....
De kiállok az álltalam elfogadott normák mellet....
Aki egy kicsit is ismer tudhatja
Egy operátor dolga hogy ne a személyes belátása szerint döntsön hanem a köz érdekében....
Én erre képtelen lennék de nem is lennék operáto semmi pénzért....
Értelmezze mindenki ahogyan akarja...
#92   2007. 01. 19. péntek 20:24
thedog thedog
Nem mindig a brigi a hibás mindenért!
ennyi téma off részemről!
ui:
az az op aki mikor megsértődik három hónapig fel sem jön az ne válasszon senkit opnak!
a csetelők válasszanak oppokat ők tudják ki áll ki mellettük és ki tesz rendet!
elnézést hogy ide hoztam a témát!
#91   2007. 01. 19. péntek 20:22
Moncy Moncy
mééég mindig nincs rívós smile...Mi lesz így a gyepemmel? szomoru1 szomoru1 szomoru1
(Ez egy válasz teve üzenetére (2007. 01. 19. péntek 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 19. péntek 20:20
nah, megszólalok, vsz utoljára.

Két dolog.
A chat tényleg nem úgy megy, ahogy régen ment, vagy mennie kellene. Vannak emberek, akik mindent megengedhetnek maguknak, mert néhány op barátságát bírják, s vissza is élnek ezzel...
Én is voltam operátor, én is viseltem "sárga ruhát", tudom mit kell tenni, mire kell figyelni :) És örülök is, hogy nem vagyok, lettem újra op...
Sok rendes, kedves, jópofa embert ismertem itt meg, mióta tag vagyok. (vsz egyike a legrégebben chat-en lévőknek) Van akivel személyesen is volt alkalmam találkozni, és akár a citrom díjat is átvenni :)
De. Mostanában tényleg eldurvulnak a dolgok. Nem tudom, ki milyen alapon lesz operátor, de hogy valami nincs rendben, az biztos.
Uh búcsúzom a chat-től én is... Akárcsak búcsúzott kedves barátom, vándorsólyom is, számomra ismeretlen okok miatt...
Nem várok senkitől sem sírást, sajnálatot, stb., de remélem azért valaki végre már elgondolkozik azon, hogy a régi tagok miért nem járnak már ide...

Az meg szerintem megérthető, ha Audry és párja lefoglalta a termet, SAJÁT NEVÉT adva - és ilyenkor ugyebár ők felelnek ezen időtartam alatt a teremért -, elfogadható, hogy lemondják a foglalást. Ha más szeretné ezt folytatni, akkor megteheti, nem hiszem, hogy túl sok társaság keres helyet, amit bérelni kell...

Uff. Teve voltam, aki elhagyta a sivár chatsivatagot...
#90   2007. 01. 19. péntek 20:21
syrus_a_virus syrus_a_virus
Tettél Te nekem valaha is szemrehányást azért aki vagyok???
Mikor 1* taliztunk a ceca buliján akkor más voltam??
Szerintem nem....
Én ez vagyok és egy sárgával írt szöveg miatt nem fogok megváltozni.....
Tudom rohadt önfejű vagyok és ráadásul öntörvényű is....
De kiállok az álltalam elfogadott normák mellet....
Aki egy kicsit is ismer tudhatja
Egy operátor dolga hogy ne a személyes belátása szerint döntsön hanem a köz érdekében....
Én erre képtelen lennék de nem is lennék operáto semmi pénzért....
Értelmezze mindenki ahogyan akarja...
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 01. 19. péntek 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 19. péntek 20:15
Én is megtapasztaltam h. hátrány ha valaki op, vesztettem el én is barátnak gondolt embert, mondjuk lehet nem is volt igaz barát...

Te More.... most engem is utálól?? szomoru1 szomoru1 szomoru1 szomoru1
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: syrus_a_virus syrus_a_virus
Nyitás ideje: 2007. 01. 09. kedd
Üzenetek: 149db
Utolsó üzenet: 2010. 08. 26. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!