Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#70   2007. 08. 15. szerda 18:37
X Törölt felhasználó (9317)
Mindan nap nővérkét dugok, mert a feleségem az. Engem is felizgat nővér ruhában, és az a tudat is felizgat, hogy nap mint nap őt mennyien kívánják meg. Minden nap úgy kell elengedni ithonról, hogy ne kelljen neki bent senki!
#69   2007. 08. 15. szerda 00:05
makkm makkm
hello! én egyszer egy kedves kis nővérkével ...ó soha nem flejtem el... az egyik osztályon dolgoztam , ő pedig tanfolyamos volt, egyszer mikor a nővérszobában mellémált egyszer csak a szoknyája (nővérruha) alá nyúltam, annyira spontán jött a dolog, aztán szép lassan csókolóztunk, aztán vadul és vadul, majd aszertárba, vagy hirtelen akkor nem tudtam, bevonultunk...hát megszűnt a világ...
#68   2007. 08. 11. szombat 21:05
simishake simishake
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#67   2007. 08. 11. szombat 10:36
sokroyg sokroyg
miért jutottam mindig csunyácska, öregecske, doktornőkhöz, vagy nővérkékhez...??:(
#66   2007. 08. 07. kedd 22:56
Helldragon Helldragon
#65   2007. 08. 07. kedd 22:45
simishake simishake
két orvos volt , másik férfi volt,
ő nem vizsgált ilyen szorgalmasan.
Szerintem ő élvezte a helytetet, fatal
fiúk,többségük megszeppenve, ráadásul meztelenül.
Egyébként meg ő választotta ki a sorból, hogy kik azok akik hozzá kerüljenek.
#64   2007. 08. 07. kedd 21:49
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Ha a jó oldalát nézzük akkor urulógusi szakvizsgája is lehetet.Legalább jól meg nézte nincs e heresérv vagy visszér.Nem biztos hogy élvezetből csinálta lehet hogy egyszerüen ez a szakterülete?Én is voltam katona engem ilyen részletesen nem vizsgáltak. nyes
(Ez egy válasz simishake üzenetére (2007. 08. 07. kedd 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 07. kedd 21:38
Bevonuláskor orvosi viszgálat ,oltás stb
180 kopasz meztelenü felsorakoztatva az orvosi
szobák elött. Megalázónak érzi az ember.
Én abba a renedelőbe kerültem ahol egy vörös
kb 35-40 es dokinő volt.Megvizsgált,megneézte nem
vagyok-e lúdtalpas, szokásos vizsgálatok.
Majd megdicséri hogy milyen jó kondiba vagyok,
aztán megkérdi,hogy tudok-e róla hogy a heréim nem
egyformák.Következő pillanatban már tapogatja a
golyókat és kérdezgeti ,hogy fáj-e.
Meglepett a dolog, kb 5 percig vizsgálgatta,aztán
elküldött a fogorvosi szobába.Este kiderült a
többi kopszról ,hogy nekik is ilyen alapos
tök vizit volt, persze csak azoknál akik
a ennél a doktornéninél voltak.
#63   2007. 08. 07. kedd 21:38
simishake simishake
Bevonuláskor orvosi viszgálat ,oltás stb
180 kopasz meztelenü felsorakoztatva az orvosi
szobák elött. Megalázónak érzi az ember.
Én abba a renedelőbe kerültem ahol egy vörös
kb 35-40 es dokinő volt.Megvizsgált,megneézte nem
vagyok-e lúdtalpas, szokásos vizsgálatok.
Majd megdicséri hogy milyen jó kondiba vagyok,
aztán megkérdi,hogy tudok-e róla hogy a heréim nem
egyformák.Következő pillanatban már tapogatja a
golyókat és kérdezgeti ,hogy fáj-e.
Meglepett a dolog, kb 5 percig vizsgálgatta,aztán
elküldött a fogorvosi szobába.Este kiderült a
többi kopszról ,hogy nekik is ilyen alapos
tök vizit volt, persze csak azoknál akik
a ennél a doktornéninél voltak.
#62   2007. 08. 07. kedd 19:53
zelli zelli
Örülök, hogy összejött Nektek! Mert más a szerelem! És más a kamaty! Valahogy a munkahelyemen nem akartam viszonyt, de ha szerelmes lettem volna egy dokiba, ápolóba, stb., akkor lehet,hogy Én is hasonlóan teszek, mint Ti! 12 órás műszak előtt és után elfekvőn, rám még 2-2 órás utazás is várt! Az Én volt dokim meg szerencsére nem kórházban dolgozott, hanem medical reprezent-ként, aki nem értené, leírom magyarul is, gyógyszergyári ügynökként járta az országot! wink
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 08. 07. kedd 19:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 07. kedd 19:39
Én meg most is kórházban dolgozom,nem csak munka idő van.Bizony ügyeletben késő este sok minden megoldható ha nagyon felvagy aljazva.Volt idő mikor a nővérke 15 percel hamarabb jött dolgozi,csak azért hogy egy jót dughassunk,igaz azóta a feleségem.
#61   2007. 08. 07. kedd 19:39
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Én meg most is kórházban dolgozom,nem csak munka idő van.Bizony ügyeletben késő este sok minden megoldható ha nagyon felvagy aljazva.Volt idő mikor a nővérke 15 percel hamarabb jött dolgozi,csak azért hogy egy jót dughassunk,igaz azóta a feleségem.
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 07. 05. csütörtök 09:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 05. csütörtök 09:58
Dolgoztam ápolónőként, de se dokival, se beteggel sosem dugtam. Egy nővér 81 betegre! Szerinted volt erre idő? Házinyuszikra nem szoktam lődözni! wink Az más, hogy volt orvos pasasom, de nem álltam vele munkaviszonyban, egyébként is akkor más munkakörben dolgoztam.
Ja, és ez nem a Csillagvirág-klinika volt, ahol a nővérkék állandóan ráérősen beszélgetnek. Sajnos a valóság egészen más!
#60   2007. 07. 05. csütörtök 09:58
zelli zelli
Dolgoztam ápolónőként, de se dokival, se beteggel sosem dugtam. Egy nővér 81 betegre! Szerinted volt erre idő? Házinyuszikra nem szoktam lődözni! wink Az más, hogy volt orvos pasasom, de nem álltam vele munkaviszonyban, egyébként is akkor más munkakörben dolgoztam.
Ja, és ez nem a Csillagvirág-klinika volt, ahol a nővérkék állandóan ráérősen beszélgetnek. Sajnos a valóság egészen más!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 05. csütörtök 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (47519)
2007. 07. 05. csütörtök 09:26
Esetleg olvassa ezt egy nővérke is?
Ha igen, igazán beleszólhatna!
Végtére is egészen "közelről van érintve" a témában. nyes
#59   2007. 07. 05. csütörtök 09:26
X Törölt felhasználó (47519)
Esetleg olvassa ezt egy nővérke is?
Ha igen, igazán beleszólhatna!
Végtére is egészen "közelről van érintve" a témában. nyes
#58   2007. 07. 04. szerda 20:17
WildHorse WildHorse
írd le mik történtek még veled...
(Ez egy válasz biharos üzenetére (2007. 06. 07. csütörtök 15:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 07. csütörtök 15:42
Ha kell sztori akkor tessék:
- Még a korábbi átkosban, sok sok évvel ezelött tüdőgyuszival kezeltek egy alkalommal. Az akkori ráérős kezelgetésnek köszönhetően egy ilyen kúra akkoriban 1-2 hétig is eltartott, különösen ha súlyosabb állapotban került be az ifju. Nos tagdhatatlanul kínos volt 2-3 nap után a sok ám elfoglalt kellemes nővér közelsége. Az osztályos takarítónő szép leánya unalmában, tán nyári szünet volt, naponta hosszan időzött a mama munkahelyén, s nem lehetett levakarni az ágyam széléről...Egy este visszajött a mama távozta után, s nógatás nélkül eljött velem a korházi osztállyal szomszédos rendelő este kihalt várójába. Nem kellett noszogatni, csak bugyit lehúzni s megérinteni az addigra nedves alfelén. Az akkor még igencsak H4-s cerkám szónélkül megtalálta helyét. Én ültem a padon Ő meg rajtam. Nyikorgott az öreg pad, zihált a leányzó, én meg átéltem életem egyik legjobb, akkoriban a legjobb negyedóráját. Nem volt itt semmi óvszer, tabletta. A pajzánság csúcsa így az lett, hogy az action végén a drága nedüt a padlóra engedtem, nehogy utódgond legyen, arra a padlóra amit másnap reggel a kis drága mamája mosott fel.

Kezdetnek ennyi, ha akarjátok van még, hiszen akkoriban sokat betegeskedtem...

Üdv.B.
#57   2007. 06. 11. hétfő 12:00
bolhab bolhab VIP
A párom töröttlábbal volt kórházban este mikormár úgygondoltuk mindenki alszik, a számmal kielégitettem.
Másnap a betegtársak kicsit mosojogtak.
#56   2007. 06. 07. csütörtök 15:42
biharos biharos
Ha kell sztori akkor tessék:
- Még a korábbi átkosban, sok sok évvel ezelött tüdőgyuszival kezeltek egy alkalommal. Az akkori ráérős kezelgetésnek köszönhetően egy ilyen kúra akkoriban 1-2 hétig is eltartott, különösen ha súlyosabb állapotban került be az ifju. Nos tagdhatatlanul kínos volt 2-3 nap után a sok ám elfoglalt kellemes nővér közelsége. Az osztályos takarítónő szép leánya unalmában, tán nyári szünet volt, naponta hosszan időzött a mama munkahelyén, s nem lehetett levakarni az ágyam széléről...Egy este visszajött a mama távozta után, s nógatás nélkül eljött velem a korházi osztállyal szomszédos rendelő este kihalt várójába. Nem kellett noszogatni, csak bugyit lehúzni s megérinteni az addigra nedves alfelén. Az akkor még igencsak H4-s cerkám szónélkül megtalálta helyét. Én ültem a padon Ő meg rajtam. Nyikorgott az öreg pad, zihált a leányzó, én meg átéltem életem egyik legjobb, akkoriban a legjobb negyedóráját. Nem volt itt semmi óvszer, tabletta. A pajzánság csúcsa így az lett, hogy az action végén a drága nedüt a padlóra engedtem, nehogy utódgond legyen, arra a padlóra amit másnap reggel a kis drága mamája mosott fel.

Kezdetnek ennyi, ha akarjátok van még, hiszen akkoriban sokat betegeskedtem...

Üdv.B.
#55   2007. 06. 07. csütörtök 10:41
X Törölt felhasználó (73445)
Nem véletlenül van a kórházakban annyi raktár,minden osztályon,emeleten.
#54   2007. 06. 07. csütörtök 10:37
farock86 farock86
Szerencsére nemsokat voltam még korházba, de egészségesen eltöltenék 1-2 napot smile )))
#53   2007. 04. 22. vasárnap 03:34
X Törölt felhasználó (14663)
Ejj egyszer szívesen kipróbálnám:P
#52   2007. 04. 21. szombat 23:26
Doctorbalu Doctorbalu
huuu, az kiraly lehet!
nekem sajnos csak 2x v. 3x volt reszem korhazi sexben, az is a volt baratnömmel,akivel szinten 1ütt dolgoztam es veletlenül 1ütt voltunk szolgalatban!de növerrel pl. még sosem voltam együtt confused ,meg nem is leszek, menyasszonyom tanitonö...
habar abban a maszek korhazban a fönöver eleg belevalo nöszemely volt, kielegitetlen 40-es, de sajnos csak majdnem lett belöle vlmi, viszont a majdnem lotto 5-ösböl sosem veszek bentley-t!
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 04. 06. péntek 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 06. péntek 22:03
az én munkahelyemen "a kórház nevét nem irnám" 1férfire 22nőjut ez azért jó arány?18 évesen lehetettválogatni volt is minden jó ami egy jó sexbe belefér,most már házas vagyok ráadásul a párom is itt dolgozik,ugyhogy nekem a korházi sex egyben házastársi is , confused
#51   2007. 04. 21. szombat 17:26
Michael45 Michael45
Köszi a gyönyörű katéterezős ápolónénit,most már bztosítalak róla, hogy nem hagynám ki semmi pénzért.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 07. szombat 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (20803)
2007. 04. 07. szombat 20:56
Pedig ö katéterezik!!!
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: WildHorse WildHorse
Nyitás ideje: 2007. 01. 12. péntek
Üzenetek: 130db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!