Kvíz - szoba
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 183 184 185 186 187 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#521   2007. 02. 02. péntek 19:33
X Törölt felhasználó (69371)
kerdes

Ha Gennyzsákszem nappalija 2 év és 4 hónap alatt 20000 hsz. szedett be, akkor ha a KVÍZ-szoba 4 nap alatt 600-at, akkor mennyi lesz a hsz.-ek száma a KVÍZ-szobának 2 év múlva?

kerdes eplus2
#520   2007. 02. 02. péntek 19:32
X Törölt felhasználó (7767)
Teljesen magyarul! :)))) vigyor2 wave
#519   2007. 02. 02. péntek 19:32
DrAnthony DrAnthony VIP
MINDBEN!!!!
#518   2007. 02. 02. péntek 19:32
DrAnthony DrAnthony VIP
Szívat téged, de keményen!!! A megfejtés "e"!!

Rakd össze a betűket!!!!Na, megvan??? "h"-val kezd!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 02. péntek 19:25
Héhahó, skacok!! Enyém az elsőbbség! :))))
Katicika #567 | ma 19:08
kerdes
Melyik az a betű, amely folytathatná a sort?
o,e,i,t,r,s,h,m,p,c,u,...


Válasz homepictures üzenetére (546)
kerdes
#517   2007. 02. 02. péntek 19:25
DrAnthony DrAnthony VIP
Te se maradtál adósom, nagylány!!! hehe eplus2 Tudod, aki már egyszer megvolt, azzal újra??? ÁÁÁÁÁ, kinézek valami új ellenfelet, belektök, meg ilyenek, és én leszek gonoszkislamac2...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 02. péntek 19:24
jajj nehogy én legyek a következő,közlöm engem már darabokra szedtél vigyor5 vigyor5 vigyor5 vigyor5 vigyor5 vigyor5
#516   2007. 02. 02. péntek 19:25
X Törölt felhasználó (7767)
Héhahó, skacok!! Enyém az elsőbbség! :))))
Katicika #567 | ma 19:08
kerdes
Melyik az a betű, amely folytathatná a sort?
o,e,i,t,r,s,h,m,p,c,u,...


Válasz homepictures üzenetére (546)
kerdes
#515   2007. 02. 02. péntek 19:24
DrAnthony DrAnthony VIP
Beugratós: az 59. mp-ben! (erre nem írtad, hogy nem lehet azonnal megfejteni!!!)
#514   2007. 02. 02. péntek 19:24
X Törölt felhasználó (69371)
Mikulás! a szád széle! :)))
#513   2007. 02. 02. péntek 19:24
X Törölt felhasználó (62015) VIP
jajj nehogy én legyek a következő,közlöm engem már darabokra szedtél vigyor5 vigyor5 vigyor5 vigyor5 vigyor5 vigyor5
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 02. péntek 19:13
Na, ez korrekt! Hagyjuk abba, értelmetlen szarakodni! Basszameg, hogy állandóan belekötök valakibe! Lassan nincs a fórumon senki, akivel még nem vesztem össze. Lassan ki kellene valakit nézni magamnak!

Na, béke, és bocs, ha kocsog voltam!!!
#512   2007. 02. 02. péntek 19:23
DrAnthony DrAnthony VIP
Az a baj, hogy először én is valami adoptáción vagy titkos örökbefogadáson törtem a fejem, de azt írtad, hoyg ez nem jó út. Így egyenlőre nincs tippem, de hidd el, azért mert offolok, még töröm a fejem. Bár még 10 perc a Vágó műsor, de addig itt okosodom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 02. péntek 19:21
de a balesetesen törjed a fejed!!! kíváncsi vagyok rájössz-e!!!
#511   2007. 02. 02. péntek 19:23
X Törölt felhasználó (69371)
na akkor fejtsed meg a kvízem! de máris! szomszéd!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 02. péntek 19:22
ÚÚÚÚ. Sry, ne haragudj... Baccameg. Kár... Affrancba... Ezek a csajok... De tudod, engem mindig baszogathatsz!
#510   2007. 02. 02. péntek 19:22
DrAnthony DrAnthony VIP
ÚÚÚÚ. Sry, ne haragudj... Baccameg. Kár... Affrancba... Ezek a csajok... De tudod, engem mindig baszogathatsz!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 02. péntek 19:20
nem lehet megcsinálni hárommal! csak szopatni akar minket, hogy gondolkozzunk a semmin!

Babra már nincs! Sajnos! Ez van!
#509   2007. 02. 02. péntek 19:21
X Törölt felhasználó (69371)
de a balesetesen törjed a fejed!!! kíváncsi vagyok rájössz-e!!!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 02. péntek 19:17
babra mit szólna, ha két pasi szívná a te békepipádat???? nyes hehe eplus2
#508   2007. 02. 02. péntek 19:21
DrAnthony DrAnthony VIP
Tudod, annakidején zsaru voltam, azóta a vércsoportom URH primitív!! nyes
#507   2007. 02. 02. péntek 19:20
X Törölt felhasználó (69371)
nem lehet megcsinálni hárommal! csak szopatni akar minket, hogy gondolkozzunk a semmin!

Babra már nincs! Sajnos! Ez van!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 02. péntek 19:16
Hárommal??? Az már kemény dió!!! Nem ismertem, de van egy kis térlátásom, és egyből arra gondoltam, hogy nem szabad leállni a sarokponmtoknál, hanem túl kell húzni a vonalakat.
De 3-mal??? Megcsinálható? Az is valahogy így kell, nem???
#506   2007. 02. 02. péntek 19:17
DrAnthony DrAnthony VIP
babra mit szólna, ha két pasi szívná a te békepipádat???? nyes hehe eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 02. péntek 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 02. péntek 19:16
doki és házikép szívjátok el a békepipám!
eplus2 eplus2 eplus2
már meg én kezdem! tessék gondolkodni a feladványomon!!!
#505   2007. 02. 02. péntek 19:16
DrAnthony DrAnthony VIP
Hárommal??? Az már kemény dió!!! Nem ismertem, de van egy kis térlátásom, és egyből arra gondoltam, hogy nem szabad leállni a sarokponmtoknál, hanem túl kell húzni a vonalakat.
De 3-mal??? Megcsinálható? Az is valahogy így kell, nem???
#504   2007. 02. 02. péntek 19:16
X Törölt felhasználó (69371)
doki és házikép szívjátok el a békepipám!
eplus2 eplus2 eplus2
már meg én kezdem! tessék gondolkodni a feladványomon!!!
#503   2007. 02. 02. péntek 19:15
DrAnthony DrAnthony VIP
Ahogy látod én sem az egyszerű természetemről vok híres!!!
#502   2007. 02. 02. péntek 19:14
DrAnthony DrAnthony VIP
ÚÚÚ, bocsi, azt hittem arra gondoltál, hogy az ne írja be, aki ismeri... OOOpppsssz, sorry, ezt elbaszarintottam. Bocs, de nem direkt volt.
 
... 183 184 185 186 187 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 01. 30. kedd
Üzenetek: 4201db
Utolsó üzenet: 2011. 11. 19. szombat
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!