Kvíz - szoba
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 146 147 148 149 150 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1261   2007. 02. 06. kedd 18:26
DrAnthony DrAnthony VIP
Na, a vakoknak pl ezt tanítják meg legelőször: Amit nem ismerünk, meg kell tapogatni!!! nyes nyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 06. kedd 18:24
áááá én már semmilyen lényeges dologra nem tapintok rá eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
#1260   2007. 02. 06. kedd 18:24
X Törölt felhasználó (62015) VIP
áááá én már semmilyen lényeges dologra nem tapintok rá eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 06. kedd 18:23
BB tapintott rá a lényegre! Bár nem az enyémre! eplus2 eplus2 eplus2
#1259   2007. 02. 06. kedd 18:23
X Törölt felhasználó (69371)
BB tapintott rá a lényegre! Bár nem az enyémre! eplus2 eplus2 eplus2
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:13
eljen NA VÉGRE!!!
Illetve le tudja tapogatni, hogy merről jönnek, hány sávban az autók, sőt, a másidik képen az is látszik, hogy ha lelép, van egy sáv, ahonnan balról jönnek autók, van egy járdasziget, majd 2 sáv. Egyfajta "járda-térkép".
#1258   2007. 02. 06. kedd 18:22
DrAnthony DrAnthony VIP
Okés!! Nézem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 06. kedd 18:22
világos:)))) egyébként ment 1 mail:))
#1257   2007. 02. 06. kedd 18:22
X Törölt felhasználó (62015) VIP
világos:)))) egyébként ment 1 mail:))
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:20
Anglia!!! Ugyanis ha megfigyeled, a lelépés után az ábrán BALRÓL jönnek az autók, ami ugye nálunk nem lehet. Lehetne ugye Ausztrália, Hong-Kong és még sok más is (pl Fokváros), de ez angliai.
#1256   2007. 02. 06. kedd 18:20
DrAnthony DrAnthony VIP
Anglia!!! Ugyanis ha megfigyeled, a lelépés után az ábrán BALRÓL jönnek az autók, ami ugye nálunk nem lehet. Lehetne ugye Ausztrália, Hong-Kong és még sok más is (pl Fokváros), de ez angliai.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 06. kedd 18:17
hol is készült a kép egyébként?
#1255   2007. 02. 06. kedd 18:17
X Törölt felhasználó (62015) VIP
hol is készült a kép egyébként?
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:13
eljen NA VÉGRE!!!
Illetve le tudja tapogatni, hogy merről jönnek, hány sávban az autók, sőt, a másidik képen az is látszik, hogy ha lelép, van egy sáv, ahonnan balról jönnek autók, van egy járdasziget, majd 2 sáv. Egyfajta "járda-térkép".
#1254   2007. 02. 06. kedd 18:13
DrAnthony DrAnthony VIP
Bocsi, nem "járda", hanem gyalogátkelőhely-térkép.
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:13
eljen NA VÉGRE!!!
Illetve le tudja tapogatni, hogy merről jönnek, hány sávban az autók, sőt, a másidik képen az is látszik, hogy ha lelép, van egy sáv, ahonnan balról jönnek autók, van egy járdasziget, majd 2 sáv. Egyfajta "járda-térkép".
#1253   2007. 02. 06. kedd 18:13
DrAnthony DrAnthony VIP
eljen NA VÉGRE!!!
Illetve le tudja tapogatni, hogy merről jönnek, hány sávban az autók, sőt, a másidik képen az is látszik, hogy ha lelép, van egy sáv, ahonnan balról jönnek autók, van egy járdasziget, majd 2 sáv. Egyfajta "járda-térkép".
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 06. kedd 18:11
na akkor azért van ott, hogy ha megtapogatja, akkor ebből tudja, hogy hol van gyalogos átkelőhely!
#1252   2007. 02. 06. kedd 18:11
X Törölt felhasználó (69371)
na akkor azért van ott, hogy ha megtapogatja, akkor ebből tudja, hogy hol van gyalogos átkelőhely!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:10
Nem dugja be sehova a kezit szerencsétlen vak gyalogos!! TAPOGAT, TAPOGAT!!!
#1251   2007. 02. 06. kedd 18:10
DrAnthony DrAnthony VIP
Nem dugja be sehova a kezit szerencsétlen vak gyalogos!! TAPOGAT, TAPOGAT!!!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:05
bemondja, hogy mit keres, bedugja a sárgába a kezét, és belül letapogatja az ide vonatkozó részt:)
#1250   2007. 02. 06. kedd 18:05
MmePrune MmePrune VIP
bemondja, hogy mit keres, bedugja a sárgába a kezét, és belül letapogatja az ide vonatkozó részt:)
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 18:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 18:03
Na igen, a Brei a vakok írása,de ezen sztem nincsenek Brei jelek. Akkor? Mit csinálnak a Brei írással?
#1249   2007. 02. 06. kedd 18:03
DrAnthony DrAnthony VIP
Na igen, a Brei a vakok írása,de ezen sztem nincsenek Brei jelek. Akkor? Mit csinálnak a Brei írással?
#1248   2007. 02. 06. kedd 17:58
DrAnthony DrAnthony VIP
EGYIK SEM. Bazze, mi a vakok legelső tevékenysége egy ismeretlen dologgal? Mit tanítanak nekik, mit tegyenek???
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 06. kedd 17:57
Akkor rezeg! Vagy vibrál!
#1247   2007. 02. 06. kedd 17:57
X Törölt felhasználó (69371)
Akkor rezeg! Vagy vibrál!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 17:53
Hanggal NEM jelzi. Épp ez a lényeg!!!
#1246   2007. 02. 06. kedd 17:54
DrAnthony DrAnthony VIP
Ja, bocsi, ezt nem figyelmem. Bazze, ezzel megfogtál. Fogalmam sincs, hogyan kell ezt számolni, az össz !48) laphoz viszonyítva, vagy a 48-4, 44-hez. Passz, a lényeg, hogy a megoldásod helyes volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 17:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 06. kedd 17:42
visszatérve a Black Jack-re!

ugye marad 48 lap. amibe van 4 db 2-es, a maradék 44! és mivel annak az aránya kell, hogy mennyi annak az esélye, hogy kettest húz és mennyi annak, hogy nem, azt szerintem így kell felírni: 4 a 44-hez az esélye! szerinted Anthony?
#1245   2007. 02. 06. kedd 17:53
DrAnthony DrAnthony VIP
Hanggal NEM jelzi. Épp ez a lényeg!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 06. kedd 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 02. 06. kedd 17:48
úgy értem gondolom hanggal jelzi h át lehet menni a zebrán....
#1244   2007. 02. 06. kedd 17:48
X Törölt felhasználó (69371)
BSB - Brei Sperm Bank

1595-re válaszólj vagy reagálj!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 17:45
izé??? Mááá majdnem jó, találj már rá egy jó kifejezést.
#1243   2007. 02. 06. kedd 17:48
X Törölt felhasználó (62015) VIP
úgy értem gondolom hanggal jelzi h át lehet menni a zebrán....
#1242   2007. 02. 06. kedd 17:47
X Törölt felhasználó (62015) VIP
vakokat segítő jelzőkészülék?
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 02. 06. kedd 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 06. kedd 17:45
izé??? Mááá majdnem jó, találj már rá egy jó kifejezést.
 
... 146 147 148 149 150 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 01. 30. kedd
Üzenetek: 4201db
Utolsó üzenet: 2011. 11. 19. szombat
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!