Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#135   2013. 05. 19. vasárnap 22:23
X Törölt felhasználó (818842)
Bizalom kell hozzà..első alkalommal cèlszerű az óvszer..sosem lehet tudni.Tartós kapcsolatban màr màs, èn megveszek a fèrjem forró kemèny fèrfiasságáért, nem húznèk gumit hacsak nem indokolt valamilyen átmeneti okból..
#134   2012. 08. 25. szombat 17:34
Demona Demona VIP Admin
Óvszerrel depresszió...Óvszer nélkül nemi betegségek confused
Csak hogy még nehezebb legyen dönteni. mf2
Több külföldi kutatás is arra a megállapításra jutott, hogy az óvszer nélküli szexuális együttlét pozitívan befolyásolja a mentális egészséget.
Természetesen az óvszert kizárólag tartós párkapcsolatban élve szabad mellőzni.
Azt már régóta tudjuk, hogy a depresszió kialakulásáért nem csupán környezeti tényezők felelnek, hanem a pszichés probléma összefüggésbe hozható bizonyos hormonális változásokkal is. Elég csak a menstruáció előtt jelentkező lehangoltságra vagy feszült idegállapotra gondolnod. Statisztikai adatok szerint a szebbik nem körében több mint háromszor gyakoribb a depresszió, mint a férfiak esetében. Kutatások szerint az eredmény összefüggésbe hozható a spermiumban lévő férfi és női nemi hormonokkal, illetve az úgynevezett prosztaglandinokkal, melyek rontják a depresszió kialakulásának kockázatát.
Ezek a jótékony hatású vegyületek közösülés során a hüvely falán keresztül felszívódnak a női szervezetbe is - és kifejthetik hangulatjavító hatásukat.
Az eredmények azt mutatták, hogy az óvszerhasználók közül mindkét nemben magasabb volt azoknak a száma, akik rosszul kezelték a stresszt, illetve lelki egészségük kívánnivalót hagyott maga után. Velük szemben a védekezés nélküli szexet gyakorlók táborában kevesebb depressziós, lelki problémákkal küzdő embert találtak.Az elemzők szerint mindennek hátterében evolúciós magyarázatok állnak. Az ember biológiailag a védekezés nélküli szexre van kódolva - hiszen így nagyobb esély van az utódnemzésre. Ez pedig mind a férfiak, mind pedig a nők eredményeiben megfigyelhető volt.
#133   2012. 08. 25. szombat 16:44
Zsuzsa Zsuzsa
Pl. azért is,hogy ne maradj elvonás miatt szex nélkül,mig tart a kikurálás..:/)
#132   2012. 08. 25. szombat 15:52
X Törölt felhasználó (797483)
Igen. Mondani én is ezt mondom,... vigyor3 de közben azt gondolom, hogy a fenének kell akkor gumizni, ha leveszi a szex élvezetét a felére és közben még nem is véd meg... mf3 a durva életbe is!!
(Ez egy válasz bali36 üzenetére (2012. 08. 25. szombat 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 25. szombat 14:55
Érdemes gumizni, a semmitől többet ér.
Kocsiban is fék nélkül száguldozni esztelenség, de a fék sem jelenti azt hogy biztosan meg is állsz vigyor2
#131   2012. 08. 25. szombat 14:55
bali36 bali36
Érdemes gumizni, a semmitől többet ér.
Kocsiban is fék nélkül száguldozni esztelenség, de a fék sem jelenti azt hogy biztosan meg is állsz vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 24. péntek 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 08. 24. péntek 11:20
Csak azért írom le, hogy ti is aggódjatok egy kicsit... hehe engem sokkolt, amikor egy bűbájos doktor néni felvilágosított, hogy mindent rosszul tudok.

1. Az emberek többsége azt hiszi, hogy az óvszer nélküli orális szex nem jár semmilyen veszéllyel. Ez óriási tévedés! A szeretkezésnek ez a formája felelős a HIV fertőzések 8 százalékáért! Hoppá! A legutóbb SW klubban négy lány szopott nekem... merges2 és én is nyaltam őket...

2. A gumit kívülről csak azzal a kézzel tekerhetem magamra, amelyikkel nem vertem a farkamat előtte, különben a elméletileg a fertőzést kenem végi a gumi külső felszínére. Ugyanez áll arra a kézre is amelyikkel másik lányt ujjaztam. confused Én erre még soha nem gondoltam volna... A csaj szerint már az is elég lehet a fertőzéshez, hogy megnézted a punci szaftos ujjaddal, hogy merre tekeredik le a koton.

3. A nemi betegségek egy része nem a farkad és a punci belseje között terjed, hanem kefélés közben a golyód és a kis szemérem ajak között... wow3

Medve anyám! Érdemes egyáltalán gumizni???
#130   2012. 08. 25. szombat 08:22
Zsuzsa Zsuzsa
Máshonnan másoltam ki....vagy élvezem ezt a kis időt,vagy rettegek mindentől,és akkor már semmi örömöm nem marad..se cigi,se kaja,se szex....hát van értelme igy élni??? :/)))
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 08. 25. szombat 08:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 25. szombat 08:18
Válasz a(z) 693-es üzenetre:

Jó kérdés. A hüvely vagy a kisajkak nyálkahártyájáról bármilyen baktérium, gomba lenyalható, maga a hüvelyváladék pedig vírusokat tartalmazhat, ha a partner fertőzött. A szerencsét nyaláskor csak az segíti valamennyire, hogy ilyenkor bőven képződik nyál, ami egyrészt hígítja a szájba került hüvelyváladékot vagy vért, másrészt kis mennyiségű vírust közömbösíteni képes.
A védekezés egy része megelőzés: a nyalás előtti-utáni 2 órában ne mosson fogat, legyen rendben az ínye, foga. A másik része pedig óvszerhasználat: akár egy hosszában felvágott óvszer is megteszi. Azon keresztül nyalogasson - vagy ha ez zavaró Önnek, akkor a nyalást hagyja ki.
Nyalással az összes szexuális fertőzés elkapható. Igaz, kisebb a rizikó, mint egy óvszer nélküli vaginális szexnél - de van esély fertőzést kapni.
#129   2012. 08. 25. szombat 08:18
Zsuzsa Zsuzsa
Válasz a(z) 693-es üzenetre:

Jó kérdés. A hüvely vagy a kisajkak nyálkahártyájáról bármilyen baktérium, gomba lenyalható, maga a hüvelyváladék pedig vírusokat tartalmazhat, ha a partner fertőzött. A szerencsét nyaláskor csak az segíti valamennyire, hogy ilyenkor bőven képződik nyál, ami egyrészt hígítja a szájba került hüvelyváladékot vagy vért, másrészt kis mennyiségű vírust közömbösíteni képes.
A védekezés egy része megelőzés: a nyalás előtti-utáni 2 órában ne mosson fogat, legyen rendben az ínye, foga. A másik része pedig óvszerhasználat: akár egy hosszában felvágott óvszer is megteszi. Azon keresztül nyalogasson - vagy ha ez zavaró Önnek, akkor a nyalást hagyja ki.
Nyalással az összes szexuális fertőzés elkapható. Igaz, kisebb a rizikó, mint egy óvszer nélküli vaginális szexnél - de van esély fertőzést kapni.
#128   2012. 08. 25. szombat 07:48
delfin0407 delfin0407
Ezzel mi is teljesen egyet értünk. Nekünk is meglepő, hogy mások, hogyan vélekednek erről.

Ez nem ide tartozik, de jők a képeitek.
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 11:43
Azért ettől felelősebben kellene gondolkodni. Ha belül van az itt valaki által beírt a valóságtól garantáltan elszakadt kockázati indexérték a tűrésküszöbödön, akkor hajrá ? Nyilván vannak alternatív eszközök, lehet hőmérőzni, naptárazni, megszakított közösülni, mikroszkópozni és még számtalan nem teljesen biztonságos védekezési mód létezik. Pontosan ezért szokták kombinálni mondjuk a spermicides hüvelykúpot a megszakított közösüléssel és a naptárazással. Nekünk született már kevésbé biztonságos módszerek kombinálásából gyerek, és másoknak is az ismerőseink között. Tessék tudomásul venni, hogy 1 !!! azaz egy spermiumnak kell eljutnia az érett petesejthez. Mivel soha nem lesz arról biztos információd, hogy érett-e a petesejt, vagy sem, így hiába 30 napból csupán párban érett, azaz matematikailag ha gerincre vágod és mindenféle védekezés nélkül jól telepumpálod, akkor is alig pár százalék az esély, hogy teherbe essen a valóságban ez inkább úgy néz ki, hogy, ha akarsz gyereket, akkor nulla százalék, de mindenképp 1%-on belüli az érték, ha meg nem akarsz, akkor pedig valahol a 99-100% között ingadozik a teherbeesés valószínűsége. Sokkal okosabb dolog előre megbeszélni, hogy mit tesztek akkor, ha teherbe esik. Ez a része az, ami nem játék, és épp ezért a felnőttek szabadidő tevékenysége a szex, nem pedig azoké, akik képtelenek a felelős gondolkodásra. Remélem megértetted, hogy nem a valószínűségi százalékok versenye határozza meg a gumihasználat szükségességét, hanem a felelős gondolkodás képessége. Ha képesek vagytok rá, hogy a véletlenül becsúszott gyereket felneveljétek, akkor mellőzhető. Ha nem vagytok rá képesek akkor meg már akkor túlzott kockázatot vállaltok, amikor ruhában csókolózni kezdtek.
#127   2012. 08. 24. péntek 11:38
X Törölt felhasználó (819517)
Látott már valaki,puncit nyalni gumival????Van,hogy fél óráig is tart.......de nincs gumi a nyelvemen!
Megnézném......meg kell válogatni a partnereket......de az sem nyújt biztonságot!!!
Repülni sem úgy mész,hogy előtte megnézed az összes idetartozó katasztrófa filmet!!!
#126   2012. 08. 24. péntek 11:20
X Törölt felhasználó (797483)
Csak azért írom le, hogy ti is aggódjatok egy kicsit... hehe engem sokkolt, amikor egy bűbájos doktor néni felvilágosított, hogy mindent rosszul tudok.

1. Az emberek többsége azt hiszi, hogy az óvszer nélküli orális szex nem jár semmilyen veszéllyel. Ez óriási tévedés! A szeretkezésnek ez a formája felelős a HIV fertőzések 8 százalékáért! Hoppá! A legutóbb SW klubban négy lány szopott nekem... merges2 és én is nyaltam őket...

2. A gumit kívülről csak azzal a kézzel tekerhetem magamra, amelyikkel nem vertem a farkamat előtte, különben a elméletileg a fertőzést kenem végi a gumi külső felszínére. Ugyanez áll arra a kézre is amelyikkel másik lányt ujjaztam. confused Én erre még soha nem gondoltam volna... A csaj szerint már az is elég lehet a fertőzéshez, hogy megnézted a punci szaftos ujjaddal, hogy merre tekeredik le a koton.

3. A nemi betegségek egy része nem a farkad és a punci belseje között terjed, hanem kefélés közben a golyód és a kis szemérem ajak között... wow3

Medve anyám! Érdemes egyáltalán gumizni???
#125   2011. 10. 10. hétfő 18:45
vadmacska2010 vadmacska2010
Mi csakis gumi nélkül áldozunk a szerelem oltárán. A párom utálja a gumit, meg hát én is jobba szeretem a farkát érezni bennem, mint a gumit
#124   2010. 12. 12. vasárnap 11:43
videkipar videkipar
Azért ettől felelősebben kellene gondolkodni. Ha belül van az itt valaki által beírt a valóságtól garantáltan elszakadt kockázati indexérték a tűrésküszöbödön, akkor hajrá ? Nyilván vannak alternatív eszközök, lehet hőmérőzni, naptárazni, megszakított közösülni, mikroszkópozni és még számtalan nem teljesen biztonságos védekezési mód létezik. Pontosan ezért szokták kombinálni mondjuk a spermicides hüvelykúpot a megszakított közösüléssel és a naptárazással. Nekünk született már kevésbé biztonságos módszerek kombinálásából gyerek, és másoknak is az ismerőseink között. Tessék tudomásul venni, hogy 1 !!! azaz egy spermiumnak kell eljutnia az érett petesejthez. Mivel soha nem lesz arról biztos információd, hogy érett-e a petesejt, vagy sem, így hiába 30 napból csupán párban érett, azaz matematikailag ha gerincre vágod és mindenféle védekezés nélkül jól telepumpálod, akkor is alig pár százalék az esély, hogy teherbe essen a valóságban ez inkább úgy néz ki, hogy, ha akarsz gyereket, akkor nulla százalék, de mindenképp 1%-on belüli az érték, ha meg nem akarsz, akkor pedig valahol a 99-100% között ingadozik a teherbeesés valószínűsége. Sokkal okosabb dolog előre megbeszélni, hogy mit tesztek akkor, ha teherbe esik. Ez a része az, ami nem játék, és épp ezért a felnőttek szabadidő tevékenysége a szex, nem pedig azoké, akik képtelenek a felelős gondolkodásra. Remélem megértetted, hogy nem a valószínűségi százalékok versenye határozza meg a gumihasználat szükségességét, hanem a felelős gondolkodás képessége. Ha képesek vagytok rá, hogy a véletlenül becsúszott gyereket felneveljétek, akkor mellőzhető. Ha nem vagytok rá képesek akkor meg már akkor túlzott kockázatot vállaltok, amikor ruhában csókolózni kezdtek.
(Ez egy válasz nicsak87 üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 11:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 22. hétfő 11:41
Sziasztok a barátnőmmel szeretnénk gumi nélkül dugni de ö nem akar fogamzásgátlót szedni. menyi az esély arra hogy baba lesz ha nem élvezek bele?
#123   2010. 12. 12. vasárnap 11:03
X Törölt felhasználó (86984)
Látom azért a felnövekvő fiatalság is megjelent. De inkább kérdezzen, mint hülyeséget csináljon.
#122   2010. 11. 27. szombat 10:36
christiano christiano VIP
Millió egyéb mástól is függ.Amugy a gumi tényleg gáz..De ahol kell ott muszály.
(Ez egy válasz madmaximum üzenetére (2010. 11. 24. szerda 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 24. szerda 17:30
Pontosan!!! Ez nagyon alkati dolog, hogy ki mennyire fogékony. Meg még mástól is függ ugyebár!!!
#121   2010. 11. 27. szombat 05:41
tisza-tó tisza-tó VIP
Egyet értek smile
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 08. 18. szerda 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 18. szerda 17:24
csakis gumi nélkül!!!csakis úgy az igazi mikor érzem a férjem meleg spermáját melövelni a puncimba!!!
#120   2010. 11. 24. szerda 17:30
madmaximum madmaximum
Pontosan!!! Ez nagyon alkati dolog, hogy ki mennyire fogékony. Meg még mástól is függ ugyebár!!!
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 11. 23. kedd 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 23. kedd 11:58
Alkati dolog sztem ki-mennyire fogékony.
Van akibe simán lőhetnél és nem esik teherbe.
És van aki nagyon könnyen tehetbe esik,na ott hiába vigyázol!Elég ha ránézel,és meg is fogant! vigyor0
Ugyhogy sztem fő az óvatosság.Én mindig vigyáztam több mint 10 évig soha nem volt gond.
Most meg gyógyszert szed a párom.
#119   2010. 11. 23. kedd 11:58
christiano christiano
Alkati dolog sztem ki-mennyire fogékony.
Van akibe simán lőhetnél és nem esik teherbe.
És van aki nagyon könnyen tehetbe esik,na ott hiába vigyázol!Elég ha ránézel,és meg is fogant! vigyor0
Ugyhogy sztem fő az óvatosság.Én mindig vigyáztam több mint 10 évig soha nem volt gond.
Most meg gyógyszert szed a párom.
#118   2010. 11. 23. kedd 11:24
nicsak87 nicsak87
köszi a választ mindegy azért meg próbálók vigyázni. és az előváladéktól menyireg kell tartani??
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (747517)
2010. 11. 22. hétfő 14:48
mi évek óta gumi nélkül szeretkezünk és gyógyszert se szedek.És még semmi baj se történt
#117   2010. 11. 22. hétfő 21:12
madmaximum madmaximum
Ez igy van...ég és föld!!!
smile
(Ez egy válasz astronomo üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 21:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 22. hétfő 21:10
Még néhány hét és nálunk is fiókba került a gumi - mihelyt a spirál a helyére kerül. A feleségem amúgy "allergiás" a gumira - szóval nem nagyon szereti - és azért anélkül ég és föld a különbség... IMHO.
#116   2010. 11. 22. hétfő 21:10
astronomo astronomo VIP
Még néhány hét és nálunk is fiókba került a gumi - mihelyt a spirál a helyére kerül. A feleségem amúgy "allergiás" a gumira - szóval nem nagyon szereti - és azért anélkül ég és föld a különbség... IMHO.
 
... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: 19880327 19880327
Nyitás ideje: 2007. 02. 05. hétfő
Üzenetek: 275db
Utolsó üzenet: 2021. 10. 31. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!