Tuning topic (autók, motorok, csajok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2586   2012. 11. 05. hétfő 18:54
X Törölt felhasználó (862387)
Talán csak annyit, hogy ő az autósport történetének egyik legjobb-, de vitathatatlanul legeredményesebb versenyzője?
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2010. 04. 17. szombat 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 17. szombat 09:52
Azt tudnám, hogy Ő mi a szart keres az F1-ben:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Neki egy nyugdíjas klubban lenne a helye! Nemdebár?
Hé Te agyilag gazos válszolj rá!!!
#2585   2010. 11. 23. kedd 09:21
katicika katicika
Valószínűleg nem működik a klíma.
Ezek a fotók Németországban készültek, egy buszból nyes
Klikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethez
Úgy néz ki, hogy a légzsákok viszont rendben vannak ! eplus2
#2584   2010. 08. 24. kedd 17:23
katicika katicika
Hát igen! Ismét egy új csoport. Szóval maguk akarnak megtanulni vezetni, akarom mondani jogosítványt szerezni.
Remélem bukósisakot mindenki hozott magával! Nem, nem az a macakendő ott az idősebb hölgy fején nem lesz elég!
Akkor bemutatkozás! Ez itt az autó. Még 0 km-es, de ahogy magukra vetem a tekintetem, 10 km-nél nem fut többet totálkárig. Nincs benne ABS, sem EDS, de ÁFA az van, úgyhogy vigyázzanak.
Előre felhívom a tisztelt tanulók figyelmét, hogy a jogosítványt nem a vizsgaidő alatt a szélvédőre gyűjtött gyalogosok száma alapján kapják meg! Kérem az első kamikázét!

Hölgyem, ha már most eltakarja a szemét, mit csinál majd közvetlen balesetveszélynél? Akkor induljunk! Jaj, de ügyesen elindította, pedig a kulcs még itt van a zsebemben. Mondja mi a tisztelt férje foglalkozása?

Nagyon szép volt ez a rutinkör! Miután az a két úr ott előveszi az emelőt és felemeli a kocsit, addig a többiek megpróbálják a még használható bójákat a kocsi alól kiszedni és újra felállítani.

Maga miért nem szállt még be? Hogy nincs nyitva az ajtó? Uram ez nem busz, hogy mindent a sofőr csinál! Húzza fel a kilincset! Ne annyira...! Hogy áll az az ajtó? ... Mint a Lamborghinin!

Óóóó, ismét egy hölgy, nagyon jó! Hogyan kedves?! Ja hogy szimpatikusak a pedálok? Árulja el nekem milyen tanuló volt?! Aha, látom tovább nem jutunk, ezért lámpát kapcsolgatni megtanítom. Ha egyet kattint semmi sem történik, ha kettőt, akkor a szembejövő csúnyán villogni kezd, ha hármat, akkor...neeeee! Tudtam, hogy letöri!

Ki jön? Magácska elég fiatal! Igen, tényleg nem zsetonnal megy, maga nagyon jó megfigyelő. És áramszedő sincsen hátul, úgy bizony! Nem kémnek készült valamikor? Ha kigyönyörködte magát a visszapillantó tükörben, talán indulhatnánk. Szépen engedte fel a kuplungot, de ha gyakran fog így elindulni, a várakozók asztmát kapnak a gumifüsttől!

Uram, ha becsatolta magát indulhatunk. Mit csinál? Ez nem bicaj, hogy a két szélső pedált felváltva kell taposni! Most kimegyünk a forgalomba. Balra van egy teherautó, vigyázzunk! Igen ez itt jobbra a járda, ahol most megyünk, most egy kicsit balra, vissza az útra! Én a villanyoszlop után gondoltam, nem vele. Ha gyakrabban fékezne, a Zil hátulja nem hagyna olyan mély nyomokat a motorháztetőben. Fektessem az anyósa képét a fékpedálra, hogy rá merjen lépni?

Maga az utolsó? Kár, pedig még nyitva van a roncstelep! Miért nem megy? Sebességbe kéne tenni! Nem, nem rögtön RAKÉTA fokozatba. Hogy kapcsolgat? Mint egy zárlatos telefonközpont. Lottóznia kéne, tudja! Nyolcadszorra még senkinek sem sikerült ma megtalálni az egyest. Jöjjön, maga lesz az utolsó! Nem mohikán, ne féljen! Most meg hová fut? A WC nem arra van!
#2583   2010. 04. 17. szombat 09:52
surdapapa surdapapa
Azt tudnám, hogy Ő mi a szart keres az F1-ben:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Neki egy nyugdíjas klubban lenne a helye! Nemdebár?
Hé Te agyilag gazos válszolj rá!!!
#2582   2010. 01. 02. szombat 11:29
X Törölt felhasználó (469545)
Klikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethez

motorkiállítás buck
#2581   2010. 01. 02. szombat 11:19
X Törölt felhasználó (469545)
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Motorozgatok kakucson.
#2580   2009. 09. 30. szerda 13:20
katicika katicika
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2579   2009. 09. 25. péntek 11:40
katicika katicika
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2578   2009. 09. 25. péntek 11:08
katicika katicika
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2577   2009. 09. 23. szerda 01:00
katicika katicika
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2576   2009. 09. 23. szerda 00:22
katicika katicika
Az én kedvencem továbbra is:

buck vigyor5
#2575   2009. 09. 22. kedd 09:14
katicika katicika
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2574   2009. 09. 04. péntek 12:08
surdapapa surdapapa
na akkor tom!

tégy be Talmáról is egy képet! akkor biztos Ő is nyerni fog! buck
#2573   2009. 09. 04. péntek 10:08
katicika katicika
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2009. 08. 30. vasárnap 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 30. vasárnap 18:57
Ez ma nagyon aktuális !!! Végre nyert a Ferrari ! wave
#2572   2009. 08. 30. vasárnap 18:57
Jenó Jenó
Ez ma nagyon aktuális !!! Végre nyert a Ferrari ! wave
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2009. 08. 29. szombat 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2009. 08. 29. szombat 11:42
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2571   2009. 08. 29. szombat 11:42
tom1019 tom1019 VIP Admin
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2570   2009. 08. 11. kedd 11:18
bigfoot20 bigfoot20
A visszatérés krónikája - cáfolat, bejelentés, fájdalmas visszalépés

Schumacher visszatérésének lehetősége akkor merült fel, amikor a Ferrari pilótája, Felipe Massa a bő két héttel ezelőtti Magyar Nagydíj időmérő edzésén súlyos koponyasérülést szenvedett. A brazil napokig életveszélyes állapotban volt, és bár a hungaroringi futamot négyhetes nyári szünet követte, arra semmi esély nem volt, hogy Massa ott lehessen a következő futamon, az Európa Nagydíjon. Michael Schumacher neve úgy is elsőként ugrott be mindenkinek - szurkolóknak és szaktekintélyeknek egyaránt -, hogy a 2006-os szezon vége óta nem versenyzett, legalábbis autóval nem. F1-es pályafutása után a német klasszis ugyanis régi, elfojtott szenvedélyének hódolva motorra pattant, és végül most ez lett a veszte.


Ez év februárjában ugyanis hatalmasat esett, és mint hetekkel később kiderült, a nyaka súlyosan meg is sérült. Massa magyarországi balesetét követően napokig maga Schumacher és teljes menedzsmentje is cáfolta a visszatérést, ám július 29-én mégis bejelentették, hogy ő helyettesíti lábadozó kollégáját. A fizikális tréningek mellett a 40. születésnapját januárban betöltő pilóta szimulátorozással és gokartozással készült, miközben a németországi Bad Nauheim-i sportklinikán számtalan vizsgálatnak vetette alá magát. Egy alkalommal a Ferrari 2007-es modelljét is kipróbálhatta, az idei modellel azonban néhány rivális istálló tiltakozása miatt nem körözhetett. Bár mindenki bizakodó volt, a fájdalom végül győzött, így a felajzott szurkolóknak marad a csalódás, emlékeikből kell felidézniük, hogy milyen az, amikor Michael Schumacher Forma-1-es autót vezet.



#2569   2009. 07. 07. kedd 15:46
BigJoe23 BigJoe23
#2568   2009. 06. 16. kedd 09:27
surdapapa surdapapa
a király kategóriába rég láttam ilyen versenyt...

sztem akkor még 500 ccm volt csak!

Rossi a király!!!

Talma confused

féltettem mikor kirúgta Aspart.... de 5. 6.nak versenyzőnek lenni egy csapatnál confused pusztán azért, mert nem spanyol... confused confused

szokni kell a motort! az osztán bisztoss
(Ez egy válasz yanee84 üzenetére (2009. 06. 16. kedd 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 16. kedd 08:53
motogp zsííír volt! csak a végét láttam, de a lényegről nem maradtam le vigyor2
talmának meg drukkoljunk, hogy gyorsan megismerja a motrot. eddig nem rossz! a hétfői teszten is fél sec-t faragott az edzésidejéből, igy már csak kb 0,7-re volt az uccsóelőtti haydentől,és kb 3-ra az 1. dovi-tól. eljen
#2567   2009. 06. 16. kedd 08:53
yanee84 yanee84
motogp zsííír volt! csak a végét láttam, de a lényegről nem maradtam le vigyor2
talmának meg drukkoljunk, hogy gyorsan megismerja a motrot. eddig nem rossz! a hétfői teszten is fél sec-t faragott az edzésidejéből, igy már csak kb 0,7-re volt az uccsóelőtti haydentől,és kb 3-ra az 1. dovi-tól. eljen
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2009. 06. 15. hétfő 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 15. hétfő 08:17
sajna nyem láttam!!!

Bezzeg a tegnapi Moto GP eljen

Vazze a Rossi vs Lorenzo nem wót semmi...

Talma...
hmmm végre versenyet!
de ezt még kell tanulnia!

de ha év vége felé már pontokért harcol akkor kihozza magából a maximumot!

Te meg láthatóan megint nem értesz a forma egyhöz!

de ez qrva jóóóó:
futnod kéne mellette és adagolni neki a kw-t eljen eljen pont ééééénnnnnn???? akinek állandójan leesik a vérének a nyomása confused confused confused
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 02. 09. péntek
Üzenetek: 2586db
Utolsó üzenet: 2012. 11. 05. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!