Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 64 65 66 67 68 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#441   2009. 08. 24. hétfő 07:32
valentino45 valentino45
Mi történt Pittyke?
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 22. szombat 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 08. 22. szombat 12:47
Most megyek az anyósomhoz. Remélem lesz valami akció! crazya
#440   2009. 08. 22. szombat 12:47
X Törölt felhasználó (315309)
Most megyek az anyósomhoz. Remélem lesz valami akció! crazya
#439   2009. 08. 22. szombat 10:02
X Törölt felhasználó (315309)
Semmi új esemény? lookaround
#438   2009. 08. 19. szerda 07:33
valentino45 valentino45
Szerintem is csak egy kis kedvesség kell hozzá és meg kapod! crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 18. kedd 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 08. 18. kedd 12:19
555valaki Gratula! Folytasd teljes gőzzel. Szerintem bármeddig elmehetsz. Csak úgytesz mint aki nemvesz észre.Közben meg aligvárja hogy lefeküdj vele.Szeintem egyértelmű. eljen
#437   2009. 08. 18. kedd 12:19
X Törölt felhasználó (315309)
555valaki Gratula! Folytasd teljes gőzzel. Szerintem bármeddig elmehetsz. Csak úgytesz mint aki nemvesz észre.Közben meg aligvárja hogy lefeküdj vele.Szeintem egyértelmű. eljen
#436   2009. 08. 18. kedd 06:24
valentino45 valentino45
Gratulálok! vigyázz az anyósra is nagyon.
(Ez egy válasz anoymkuki üzenetére (2009. 08. 13. csütörtök 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 13. csütörtök 09:42
itthon is alszik. Majd gépeztem egy kicsit, és bevallom maszturbáltam egy jót. Az éjszaka folyamán egyszer arra ébredtem, hogy valaki bejött a szobába, és simogatni kezdte a hátamat. Felébredtem és láttam, hogy a párom anyukája az. Amikor észrevette, hogy felébredtem, akkor annyit suttogott, hogy ne ilyedjek meg nincs semmi baj, csak szeretne feltenni egy kérdést. Mondom jó. Ekkor hangzott el az amire egész délután vártam: Bepótolod az anyukájával amit vele nem tudtál megvalósítani?... Köpni- nyelni nem tudtam, de nem is volt rá szükség, mert szépen nyakon csókolt, és innen ment minden a maga útján. Szép lassan lecsúszott a keze testemen, és az álló farkamat kezdte simogatni, majd a hálóingből elővette hatalmas mellet, és a számhoz rakta, amiket mohón elkezdtem nyalogatni, szopogatni... Majd a nyakát izgattam és szépen hanyatt fektettem. Szépen végig csókoltam a testét, és végül eljutottam a puncihoz, ami fazonra volt borotválva, és valami fantasztikus izű, nagyon nedves volt. _Szép lassan nyaltam a csiklóját, és közben lassan elkezdten ujjazni. Két perc nem telt el, és egy hatlmasat élvezett. Annyit mondott, hogy ilyen istenien, még nyalta senk, és már érti, hogy a lánya miért nem kívánja utána az aktust, mert nehéz egy velőtrázó orgazmus után újra felpörögni. Elmondta, hogy már 4 éve nem volt semmi szex az életében - a vibriket kivéve- így nagyon ki van éhezve. Szépen lassan elén csúszott és elkezdte szopni az esti veréstől, még kicsit ondós farkamat, de ez nem zavarta, bár mondtam neki, hogy had mossam meg. Ekkor tette a másik megjegyzést ami nekem tetszett, hogy neki nem kell, mert az utolsó cseppet is magába szívja úgyis. Még jó, hogy este kivertem, mert olyan technikával szopott, hogy spanmolt állapotban azonnal tele lőttem volna a száját. Így eem tartott tovább 3-4 percnél, és a szájába lőttem életem legjobb szopása után, ő pedig egy nagy nyeléssel eltűntette. Majd mondta, hogy akkor amit a lánya nem tesz meg szívesen (szopás) azt ő így megteszi nekem, amikor csak akarom. Azt hittem, hogy itt véga a dolognak, de ő kijelntette, hogy most pár perc pihenő, és tusolás, aztán belém akar ülni, mert meg van zavarodva azért, hogy a vastag farkamba üljön. Ez így is lett, bár nem csak beleült, hanem rengeteg pózban végig keféltünk legalább 2 órát, majd a piuncijába élvezhettem. Nos legyen elég mára ennyi, mert azóta is repetázom nála, és nem csak az ebédből.... Mára igazi szeretők lettünk, és mindent enged amit csak akarok. Ez azt mondja miondenkinek jó, mert tudja, hogy nem csalom fűvel- fával a lányát, és így nincs veszélyben az egészségem, és jó neki is, mert talált egy megbízható, egészséges, poten szeretőt.
#435   2009. 08. 18. kedd 01:41
555valaki 555valaki
Sziasztok. Már régota olvasom a fórumot gondoltam elmesélem az én sztorimat. Már régóta kivánom az anyósomat. Megpróbáltam már sok mindent bevetni, hogy megkapjam, nem sok sikerrel. Egyszer egy szobában aludtunk és ugy éreztem nem birok már magammal, mikor elaludt elhatároztam kihasználom az alkalmat és benyultam a takaró alá és megfogtam a punciját. Csak egy vékony pizsama volt rajta bugyi nem mert mindig igy alszik. (Nagy szőrös puncija van, előtte már láttam egy párszor.) Nem reagált rá semmit, elkeztem simogatni nagyon finoman és egyszer csak azt éreztem, hogy teljesen bevan nedvesedve és másképen veszi a levegőt. Elkeztem izgatni a csiklóját a pizsamán keresztül egyre jobban élvezte, de nem ébredt fel.(legalábbis nem úgy csinált mint aki ébren van, de én ezt nem hiszem el) Lehuztam óvatosan a pizsamát ameddig tudtam és ugy izgattam tovább a csiklóját, annyira nedves volt, hogy becsuszott az ujjam a puncijába és elkeztem ujjazni. Kb. egy perc után egy hatalmasat élvezett és megfogta a kezemet, kirakta a takaró alól és ugy csinált mint aki alszik. Nagyon jó érzés volt, de én szerettem volna ha nem csak ennyi történik és egy fél óra mulva újra próbálkoztam. Sajnos nem sok sikerrel mert állandóan eltolta a kezemet. Igy csak ennyire jutottunk, kicsit féltem nehogy elmondja a feleségemnek, de szerencsére nem mondta el. Másnap vártam a reakcióját, de semmit nem mondott csak többet mosolygott rám, mint máskor. Ez az eset már többször megismétlődött, de csak ennyi! Ha valahol egy szobában alszunk én elkezdem simogatni ő elélvez és ennyi többet nem enged. Egyszer hálóingben aludt( természetesen bugyi nélkül) kitakartam és felhuztam a hálóinget, elkeztem simogatni és amikor benedvesedett elkezdtem nyalni (nagyon finom puncija van), de alig csináltam neki egy félpercig felugrott, mint aki akkor ébredt fel és nem tudja holvan és annyit kérdezett: Valami baj van? Mondtam neki, hogy semmi baj, azt mondta akkor jó és visszafeküdt aludni. Sajos utánna már nem próbálkoztam! Nem tudom hogy tudnék erről a szintről tovább lépni, mert soha nem beszél róla és ha napközben ketten vagyunk teljesen közömbös. Ha elmegyek mögötte mindig megfogom a seggét vagy megsimogatom, de semmi reakció. Nincs valakinek valami jó ötlete, hogy mit csináljak?
#434   2009. 08. 16. vasárnap 14:10
X Törölt felhasználó (315309)
Énis kíváncsi vagyok! crazya
#433   2009. 08. 15. szombat 22:58
Bartek Bartek
Várjuk a további beszámolókat, legalábbis én szívesen olvasnám az új történeteket... finom
#432   2009. 08. 13. csütörtök 22:23
husband35 husband35
Talán mindenki ilyen Anyóst kíván magának... wave eljen
(Ez egy válasz anoymkuki üzenetére (2009. 08. 13. csütörtök 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 13. csütörtök 09:42
itthon is alszik. Majd gépeztem egy kicsit, és bevallom maszturbáltam egy jót. Az éjszaka folyamán egyszer arra ébredtem, hogy valaki bejött a szobába, és simogatni kezdte a hátamat. Felébredtem és láttam, hogy a párom anyukája az. Amikor észrevette, hogy felébredtem, akkor annyit suttogott, hogy ne ilyedjek meg nincs semmi baj, csak szeretne feltenni egy kérdést. Mondom jó. Ekkor hangzott el az amire egész délután vártam: Bepótolod az anyukájával amit vele nem tudtál megvalósítani?... Köpni- nyelni nem tudtam, de nem is volt rá szükség, mert szépen nyakon csókolt, és innen ment minden a maga útján. Szép lassan lecsúszott a keze testemen, és az álló farkamat kezdte simogatni, majd a hálóingből elővette hatalmas mellet, és a számhoz rakta, amiket mohón elkezdtem nyalogatni, szopogatni... Majd a nyakát izgattam és szépen hanyatt fektettem. Szépen végig csókoltam a testét, és végül eljutottam a puncihoz, ami fazonra volt borotválva, és valami fantasztikus izű, nagyon nedves volt. _Szép lassan nyaltam a csiklóját, és közben lassan elkezdten ujjazni. Két perc nem telt el, és egy hatlmasat élvezett. Annyit mondott, hogy ilyen istenien, még nyalta senk, és már érti, hogy a lánya miért nem kívánja utána az aktust, mert nehéz egy velőtrázó orgazmus után újra felpörögni. Elmondta, hogy már 4 éve nem volt semmi szex az életében - a vibriket kivéve- így nagyon ki van éhezve. Szépen lassan elén csúszott és elkezdte szopni az esti veréstől, még kicsit ondós farkamat, de ez nem zavarta, bár mondtam neki, hogy had mossam meg. Ekkor tette a másik megjegyzést ami nekem tetszett, hogy neki nem kell, mert az utolsó cseppet is magába szívja úgyis. Még jó, hogy este kivertem, mert olyan technikával szopott, hogy spanmolt állapotban azonnal tele lőttem volna a száját. Így eem tartott tovább 3-4 percnél, és a szájába lőttem életem legjobb szopása után, ő pedig egy nagy nyeléssel eltűntette. Majd mondta, hogy akkor amit a lánya nem tesz meg szívesen (szopás) azt ő így megteszi nekem, amikor csak akarom. Azt hittem, hogy itt véga a dolognak, de ő kijelntette, hogy most pár perc pihenő, és tusolás, aztán belém akar ülni, mert meg van zavarodva azért, hogy a vastag farkamba üljön. Ez így is lett, bár nem csak beleült, hanem rengeteg pózban végig keféltünk legalább 2 órát, majd a piuncijába élvezhettem. Nos legyen elég mára ennyi, mert azóta is repetázom nála, és nem csak az ebédből.... Mára igazi szeretők lettünk, és mindent enged amit csak akarok. Ez azt mondja miondenkinek jó, mert tudja, hogy nem csalom fűvel- fával a lányát, és így nincs veszélyben az egészségem, és jó neki is, mert talált egy megbízható, egészséges, poten szeretőt.
#431   2009. 08. 13. csütörtök 21:39
X Törölt felhasználó (315309)
Ma megint szúrtam az anyóst. Segítenem kellett neki festeni.Mikor odaértem hozzá,átakartam öltözni.Vittem magammal használtabb rövidnadrágot. Pont akkor jött be a szobába mikor nemvolt rajtam semmi. Vigyorogva kérdezte mit csinálok mesztelenűl? És közelebb jött. Megfogtam a fenekét és a válaszom az volt hogy épp vártem hogy bejöjjön.2 percen belűl levettem róla mindent ésmár az ágyban is voltunk.Hatalmasat keféltünk. Aztán persze segítettem festeni.Mikor végeztünk,zuhanyzás és beűltünk tévézni.Szinte látszott rajta hogy bírna még egy akciót. Mert jelezte hogy mindjárt levesz mindent mert melege van.De nekem sajnos indúlnom kellett haza és már arra nemvolt idő.De bepótoljuk még. lookaround
#430   2009. 08. 13. csütörtök 21:25
X Törölt felhasználó (315309)
Gratulálok anoymkuki! Szép sztori. eljen
#429   2009. 08. 13. csütörtök 17:25
bangbod bangbod
grat, szívesen olvastam a történetedet, várom még a további beszámolókat, biztos voltak izgalmas helyzetek is eljen
(Ez egy válasz anoymkuki üzenetére (2009. 08. 13. csütörtök 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 13. csütörtök 09:42
itthon is alszik. Majd gépeztem egy kicsit, és bevallom maszturbáltam egy jót. Az éjszaka folyamán egyszer arra ébredtem, hogy valaki bejött a szobába, és simogatni kezdte a hátamat. Felébredtem és láttam, hogy a párom anyukája az. Amikor észrevette, hogy felébredtem, akkor annyit suttogott, hogy ne ilyedjek meg nincs semmi baj, csak szeretne feltenni egy kérdést. Mondom jó. Ekkor hangzott el az amire egész délután vártam: Bepótolod az anyukájával amit vele nem tudtál megvalósítani?... Köpni- nyelni nem tudtam, de nem is volt rá szükség, mert szépen nyakon csókolt, és innen ment minden a maga útján. Szép lassan lecsúszott a keze testemen, és az álló farkamat kezdte simogatni, majd a hálóingből elővette hatalmas mellet, és a számhoz rakta, amiket mohón elkezdtem nyalogatni, szopogatni... Majd a nyakát izgattam és szépen hanyatt fektettem. Szépen végig csókoltam a testét, és végül eljutottam a puncihoz, ami fazonra volt borotválva, és valami fantasztikus izű, nagyon nedves volt. _Szép lassan nyaltam a csiklóját, és közben lassan elkezdten ujjazni. Két perc nem telt el, és egy hatlmasat élvezett. Annyit mondott, hogy ilyen istenien, még nyalta senk, és már érti, hogy a lánya miért nem kívánja utána az aktust, mert nehéz egy velőtrázó orgazmus után újra felpörögni. Elmondta, hogy már 4 éve nem volt semmi szex az életében - a vibriket kivéve- így nagyon ki van éhezve. Szépen lassan elén csúszott és elkezdte szopni az esti veréstől, még kicsit ondós farkamat, de ez nem zavarta, bár mondtam neki, hogy had mossam meg. Ekkor tette a másik megjegyzést ami nekem tetszett, hogy neki nem kell, mert az utolsó cseppet is magába szívja úgyis. Még jó, hogy este kivertem, mert olyan technikával szopott, hogy spanmolt állapotban azonnal tele lőttem volna a száját. Így eem tartott tovább 3-4 percnél, és a szájába lőttem életem legjobb szopása után, ő pedig egy nagy nyeléssel eltűntette. Majd mondta, hogy akkor amit a lánya nem tesz meg szívesen (szopás) azt ő így megteszi nekem, amikor csak akarom. Azt hittem, hogy itt véga a dolognak, de ő kijelntette, hogy most pár perc pihenő, és tusolás, aztán belém akar ülni, mert meg van zavarodva azért, hogy a vastag farkamba üljön. Ez így is lett, bár nem csak beleült, hanem rengeteg pózban végig keféltünk legalább 2 órát, majd a piuncijába élvezhettem. Nos legyen elég mára ennyi, mert azóta is repetázom nála, és nem csak az ebédből.... Mára igazi szeretők lettünk, és mindent enged amit csak akarok. Ez azt mondja miondenkinek jó, mert tudja, hogy nem csalom fűvel- fával a lányát, és így nincs veszélyben az egészségem, és jó neki is, mert talált egy megbízható, egészséges, poten szeretőt.
#428   2009. 08. 13. csütörtök 10:17
ati30 ati30
ez nagyon szép kerek történet! irigyellek érte! további sok sikert a mamánál.
(Ez egy válasz anoymkuki üzenetére (2009. 08. 13. csütörtök 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 13. csütörtök 09:42
itthon is alszik. Majd gépeztem egy kicsit, és bevallom maszturbáltam egy jót. Az éjszaka folyamán egyszer arra ébredtem, hogy valaki bejött a szobába, és simogatni kezdte a hátamat. Felébredtem és láttam, hogy a párom anyukája az. Amikor észrevette, hogy felébredtem, akkor annyit suttogott, hogy ne ilyedjek meg nincs semmi baj, csak szeretne feltenni egy kérdést. Mondom jó. Ekkor hangzott el az amire egész délután vártam: Bepótolod az anyukájával amit vele nem tudtál megvalósítani?... Köpni- nyelni nem tudtam, de nem is volt rá szükség, mert szépen nyakon csókolt, és innen ment minden a maga útján. Szép lassan lecsúszott a keze testemen, és az álló farkamat kezdte simogatni, majd a hálóingből elővette hatalmas mellet, és a számhoz rakta, amiket mohón elkezdtem nyalogatni, szopogatni... Majd a nyakát izgattam és szépen hanyatt fektettem. Szépen végig csókoltam a testét, és végül eljutottam a puncihoz, ami fazonra volt borotválva, és valami fantasztikus izű, nagyon nedves volt. _Szép lassan nyaltam a csiklóját, és közben lassan elkezdten ujjazni. Két perc nem telt el, és egy hatlmasat élvezett. Annyit mondott, hogy ilyen istenien, még nyalta senk, és már érti, hogy a lánya miért nem kívánja utána az aktust, mert nehéz egy velőtrázó orgazmus után újra felpörögni. Elmondta, hogy már 4 éve nem volt semmi szex az életében - a vibriket kivéve- így nagyon ki van éhezve. Szépen lassan elén csúszott és elkezdte szopni az esti veréstől, még kicsit ondós farkamat, de ez nem zavarta, bár mondtam neki, hogy had mossam meg. Ekkor tette a másik megjegyzést ami nekem tetszett, hogy neki nem kell, mert az utolsó cseppet is magába szívja úgyis. Még jó, hogy este kivertem, mert olyan technikával szopott, hogy spanmolt állapotban azonnal tele lőttem volna a száját. Így eem tartott tovább 3-4 percnél, és a szájába lőttem életem legjobb szopása után, ő pedig egy nagy nyeléssel eltűntette. Majd mondta, hogy akkor amit a lánya nem tesz meg szívesen (szopás) azt ő így megteszi nekem, amikor csak akarom. Azt hittem, hogy itt véga a dolognak, de ő kijelntette, hogy most pár perc pihenő, és tusolás, aztán belém akar ülni, mert meg van zavarodva azért, hogy a vastag farkamba üljön. Ez így is lett, bár nem csak beleült, hanem rengeteg pózban végig keféltünk legalább 2 órát, majd a piuncijába élvezhettem. Nos legyen elég mára ennyi, mert azóta is repetázom nála, és nem csak az ebédből.... Mára igazi szeretők lettünk, és mindent enged amit csak akarok. Ez azt mondja miondenkinek jó, mert tudja, hogy nem csalom fűvel- fával a lányát, és így nincs veszélyben az egészségem, és jó neki is, mert talált egy megbízható, egészséges, poten szeretőt.
#427   2009. 08. 13. csütörtök 09:42
anoymkuki anoymkuki
itthon is alszik. Majd gépeztem egy kicsit, és bevallom maszturbáltam egy jót. Az éjszaka folyamán egyszer arra ébredtem, hogy valaki bejött a szobába, és simogatni kezdte a hátamat. Felébredtem és láttam, hogy a párom anyukája az. Amikor észrevette, hogy felébredtem, akkor annyit suttogott, hogy ne ilyedjek meg nincs semmi baj, csak szeretne feltenni egy kérdést. Mondom jó. Ekkor hangzott el az amire egész délután vártam: Bepótolod az anyukájával amit vele nem tudtál megvalósítani?... Köpni- nyelni nem tudtam, de nem is volt rá szükség, mert szépen nyakon csókolt, és innen ment minden a maga útján. Szép lassan lecsúszott a keze testemen, és az álló farkamat kezdte simogatni, majd a hálóingből elővette hatalmas mellet, és a számhoz rakta, amiket mohón elkezdtem nyalogatni, szopogatni... Majd a nyakát izgattam és szépen hanyatt fektettem. Szépen végig csókoltam a testét, és végül eljutottam a puncihoz, ami fazonra volt borotválva, és valami fantasztikus izű, nagyon nedves volt. _Szép lassan nyaltam a csiklóját, és közben lassan elkezdten ujjazni. Két perc nem telt el, és egy hatlmasat élvezett. Annyit mondott, hogy ilyen istenien, még nyalta senk, és már érti, hogy a lánya miért nem kívánja utána az aktust, mert nehéz egy velőtrázó orgazmus után újra felpörögni. Elmondta, hogy már 4 éve nem volt semmi szex az életében - a vibriket kivéve- így nagyon ki van éhezve. Szépen lassan elén csúszott és elkezdte szopni az esti veréstől, még kicsit ondós farkamat, de ez nem zavarta, bár mondtam neki, hogy had mossam meg. Ekkor tette a másik megjegyzést ami nekem tetszett, hogy neki nem kell, mert az utolsó cseppet is magába szívja úgyis. Még jó, hogy este kivertem, mert olyan technikával szopott, hogy spanmolt állapotban azonnal tele lőttem volna a száját. Így eem tartott tovább 3-4 percnél, és a szájába lőttem életem legjobb szopása után, ő pedig egy nagy nyeléssel eltűntette. Majd mondta, hogy akkor amit a lánya nem tesz meg szívesen (szopás) azt ő így megteszi nekem, amikor csak akarom. Azt hittem, hogy itt véga a dolognak, de ő kijelntette, hogy most pár perc pihenő, és tusolás, aztán belém akar ülni, mert meg van zavarodva azért, hogy a vastag farkamba üljön. Ez így is lett, bár nem csak beleült, hanem rengeteg pózban végig keféltünk legalább 2 órát, majd a piuncijába élvezhettem. Nos legyen elég mára ennyi, mert azóta is repetázom nála, és nem csak az ebédből.... Mára igazi szeretők lettünk, és mindent enged amit csak akarok. Ez azt mondja miondenkinek jó, mert tudja, hogy nem csalom fűvel- fával a lányát, és így nincs veszélyben az egészségem, és jó neki is, mert talált egy megbízható, egészséges, poten szeretőt.
#426   2009. 08. 13. csütörtök 09:26
anoymkuki anoymkuki
folytatás...
Nos nem találkozott senkivel sem, mert nem talált olyan pasit,aki komolyan felcsigázta volna. Ezt a válaszokból szűrtem le. Több se kellett nekem regisztráltam az egyik szex társkeresőn, és küldtem egy véleményem szerint elég normális levelet, ami nem egysoros volt, mint az általa kapottak zöme. Legnagyobb meglepetésemre pár óra múlva választ is kaptam, hogy küldjek egy fotót, és leírta, hogy eddig ilyen normális hangvételű levelet nem kapott stb... így komolyan érdeklődik irántam, de egy kicsit zavarja, hogy még csak 22 éves vagyok, de semmi sem elképzelhetetlen, mert nem társat keres itt...
Itt voltam gondban, hogy mi legyen. eltelt a délután és álló farokkal ültem a szobában. Fogtam magam, és elmentem egyet kerékpározni, hátha eszembe jut valami normális ötlet, illetve eldöntsem mit tegyek. Hazaérve vacsora fogadott, mint minden este, mikor ott voltunk. Általános témákról beszélgettünk, és szépen sikerült terelni a témát olyan dolgokra, ami a szexel kapcsolatos. Hozzá kell tennem, hogy ő egy nagyon modern felfogású Nő volt mindig is. A lányaival is megbeszélt sok mindent, nem kellett titkolózniuk. Természetesn az asztal alatt álldogáltam már, de mit csináljak, ha teljesen kész lettem a gondolattól is milyen lehet ő meztelenül.
Aztán sikerült lehiggadni, és elmentem tusolni, majd mikor végeztem és ő rendet tett ő is elment a fürdőbe. Én kint ültem a teraszon, és olvasgattam egy újságot, amikor megjelent köntösbena nappaliban. Ebben semmi különös nem volt, hiszen mindig köntösben mászkált este. Ez az este azonban más volt, mint a többi, mert amikor leült előttem, akkor láttam egy pillanatra, hogy nincs rajta semmi más. Nem akarta ő mutogatni magát ezt elárulta később, csak véletlen volt, hogy egy pillantra villantott, mint Sharon Stone. Azonabn én akkor sajnos, mára azonban hála istennek egyből bemerevedtem, amit nem tudtam eltakarni, hiszen csak egy rövidnadrág volt rajtam. Elég kellemetlen helyzet volt. Főleg akkor, amikor ő még kellemetlenebbé tette azzal, hogy megkérdezte: Mi ilyen izgalmas? - és hangosan felnevetett. Ekkor pirutam csak és nem tudtam, mit tegyek, de végül megmondtam, hogy ő az oka. Azzal, hogy egy pillanatra villantott valamit magából ezt okozta. Erre ő valami olyasmit válaszolt, hogy végre egy pasi, akit nem kell órákig izgatni ahhoz, hogy valami érdemlegeset lehessen vele csinálni. Erre még jobban elpirultam, de tudtam, hogy neki ez nem ciki, mert mindenről tud nyíltan, őszintén beszélni, és vele mindent meg lehet dumálni. Elkezdődött egy pikáns beszélgetés arról, hogy milyen is a lányával stb.. Itt sok mindent megbeszéltünk és szép lassan eloszlott a pirulás arcomról. Elmeséltem neki, hogy a lánya elég sok mindent nem igazán szeret az ágyban...Megígérte, hogy ez kettőnk között marad, és majd valahogy próbál vele erről beszélni, mint anya a ányával, és találunk megoldást....
Közben öreg este lett, és mentem aludni, illetve felhívtam a páromat, hogy holnap megyünk hozzá, és ha haza engedik akkor már
(Ez egy válasz anoymkuki üzenetére (2009. 08. 13. csütörtök 09:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 13. csütörtök 09:00
Régóta olvasom a fórumot, de most regisztráltam, hogy megosszam veletek a saját anyósommal történteket.
Kezdetekben, mikor megismertem páromat, nem is vonzott az édesanyja, de idővel szépen kialakult egy- két olyan helyzet, ami közelebb hozott minket. 5-6 évvel ezelőtt fele olyan jól sem nézett ki anyósom, mint most 52 évesen. Ennek véleményem szerint az az oka, hogy elvált egy baromi igénytelen pasastól, aki hála istennek nem az apósom smile , és elmondása szerint meg akarta mutatni a világnak, hogy ő még mindig nő. Kapcsolatunk akkor kezdődőtt, amikor egyetemista korunkban a nyarakat többször töltöttük nála, hogy párom otthon lehessen, hiszen ritkán volt lehetősége, hogy haza jusson a szorgalmi időszakban. Történt egyszer, hogy párom, egy kisebb műtétre 3 napra kórházba vonult, és kettesben maradtam a Kedves Mamával...
Ekkor már elvált, és úgy nézett ki, mint egy harmincas évei közepén járó, jól karban tratott NŐ, pedig már 48 éves volt. Szép festett szőke haja volt, (és van) illetve hatalmas, de még mindig feszes mellei. Mindehhez vékony derék, széles csipő, és valami eszméletlen feszes popsi társul. (6 éve hetente 4x jár edzeni, fitneszezni és pilatesre). Elkezdetm észrevenni, hogy a mama lassan jobb a lányánál, de ennek természetesen nem adtam semmi jelét, és próbáltam a gondolatomban sem vetkőztetni.
Nos akkopr folytatom onnan, hogy kettesben maradtunk. Természetesen a nap több óráját párommal töltöttük a kórházban, de azért délután kettő fele illett eljönni. hozzáteszem a kórház is 60 km-re volt, így nem rohangál az ember naponta többször. Első nap mikor bekísértük a kórházba páromat hazaértünk és persze szomorú voltam, hogy szegényke most bennt fekszik stb... Anyukája természetesen próbálkozott, hogy jobb kedvem legyen(nem erotikusan), de nem igazán kötött le semmi. Elkezdtem netezni, és észrevettem, hogy egy nagy csomó társkereső oldal van a böngészési előzményekben, köztük jó pár erotikus jellegű is. Kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, és este a párom szobájában lévő gépeken utána néztem egy- két oldaslnak, amit megjegyeztem. Próbáltam az anyósom regisztrációját megkeresni, de sajnos nem jártam sikerrel. Másnap reggel mielőtt indultunk páromhoz, hogy mire a műtőből kiér ott legyünk bekapcsoltam az anyós gépét, és amíg ő készülődött kutattam- és milyen jól tettem...-, mert egy lapon elfelejtett kijelentkezni, és valamiért ahogy beléptem az oldalra egyből a regisztrált oldalon voltam. Így meg tudtam szerezni a jelszavat, hiszen a mail címet tudtam. (hozzáteszem, hogy anyósom nem igazán ért a gépekhez, és neki fogalma sincs arról, hogy más is láthat olyan oldlakat, amit ő előtte nézegetett, hiszen mindig újra beütötte az oldalak nevét.) Már tudja, mert megosztottam vele.
Az információ birtokában indultam aggódva páromhoz, akivel minden rendben volt, így nem is részletezem. Aznap korábban mentünk haza, és gyorsan a szobába vetettem magam, hogy kutassak a neten. Elég jó leveleket kapott minden oldalon, de eddig senkivel sem találkozott
#425   2009. 08. 13. csütörtök 09:00
anoymkuki anoymkuki
Régóta olvasom a fórumot, de most regisztráltam, hogy megosszam veletek a saját anyósommal történteket.
Kezdetekben, mikor megismertem páromat, nem is vonzott az édesanyja, de idővel szépen kialakult egy- két olyan helyzet, ami közelebb hozott minket. 5-6 évvel ezelőtt fele olyan jól sem nézett ki anyósom, mint most 52 évesen. Ennek véleményem szerint az az oka, hogy elvált egy baromi igénytelen pasastól, aki hála istennek nem az apósom smile , és elmondása szerint meg akarta mutatni a világnak, hogy ő még mindig nő. Kapcsolatunk akkor kezdődőtt, amikor egyetemista korunkban a nyarakat többször töltöttük nála, hogy párom otthon lehessen, hiszen ritkán volt lehetősége, hogy haza jusson a szorgalmi időszakban. Történt egyszer, hogy párom, egy kisebb műtétre 3 napra kórházba vonult, és kettesben maradtam a Kedves Mamával...
Ekkor már elvált, és úgy nézett ki, mint egy harmincas évei közepén járó, jól karban tratott NŐ, pedig már 48 éves volt. Szép festett szőke haja volt, (és van) illetve hatalmas, de még mindig feszes mellei. Mindehhez vékony derék, széles csipő, és valami eszméletlen feszes popsi társul. (6 éve hetente 4x jár edzeni, fitneszezni és pilatesre). Elkezdetm észrevenni, hogy a mama lassan jobb a lányánál, de ennek természetesen nem adtam semmi jelét, és próbáltam a gondolatomban sem vetkőztetni.
Nos akkopr folytatom onnan, hogy kettesben maradtunk. Természetesen a nap több óráját párommal töltöttük a kórházban, de azért délután kettő fele illett eljönni. hozzáteszem a kórház is 60 km-re volt, így nem rohangál az ember naponta többször. Első nap mikor bekísértük a kórházba páromat hazaértünk és persze szomorú voltam, hogy szegényke most bennt fekszik stb... Anyukája természetesen próbálkozott, hogy jobb kedvem legyen(nem erotikusan), de nem igazán kötött le semmi. Elkezdtem netezni, és észrevettem, hogy egy nagy csomó társkereső oldal van a böngészési előzményekben, köztük jó pár erotikus jellegű is. Kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, és este a párom szobájában lévő gépeken utána néztem egy- két oldaslnak, amit megjegyeztem. Próbáltam az anyósom regisztrációját megkeresni, de sajnos nem jártam sikerrel. Másnap reggel mielőtt indultunk páromhoz, hogy mire a műtőből kiér ott legyünk bekapcsoltam az anyós gépét, és amíg ő készülődött kutattam- és milyen jól tettem...-, mert egy lapon elfelejtett kijelentkezni, és valamiért ahogy beléptem az oldalra egyből a regisztrált oldalon voltam. Így meg tudtam szerezni a jelszavat, hiszen a mail címet tudtam. (hozzáteszem, hogy anyósom nem igazán ért a gépekhez, és neki fogalma sincs arról, hogy más is láthat olyan oldlakat, amit ő előtte nézegetett, hiszen mindig újra beütötte az oldalak nevét.) Már tudja, mert megosztottam vele.
Az információ birtokában indultam aggódva páromhoz, akivel minden rendben volt, így nem is részletezem. Aznap korábban mentünk haza, és gyorsan a szobába vetettem magam, hogy kutassak a neten. Elég jó leveleket kapott minden oldalon, de eddig senkivel sem találkozott
#424   2009. 08. 04. kedd 22:24
husband35 husband35
Nekem is hasonló a helyzet,nálam max:240kg koka levél együttes rágásakor,valamint indián halucinogén használatával és mindezt leöblítve 20l Ágyas pálinkával vigyor2 nyes
De akkor is négyszer átgondolnám hehe
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2009. 07. 31. péntek 01:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 31. péntek 01:19
én kívánom! de a pokolba nyes
#423   2009. 08. 04. kedd 20:54
Bartek Bartek
Bizony, érdekes egy történet! smile
#422   2009. 07. 31. péntek 16:56
X Törölt felhasználó (70306)
Rochy király a sztorid smile eljen
 
... 64 65 66 67 68 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!