Szex nyilvános helyeken (NEM társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Parkoló, bevásárlóközpont, a természet lágy öle, színházi páholy , közlekedési eszközök, stb...
Szexeltél már így? Izgalmas volt? Oszd meg velünk élményeidet!

Nem társkereső! IMindenféle időpont és helyszín egyeztetést csak priviben, ezért a felajánlkozó bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 53 54 55 56 57 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1361   2010. 01. 18. hétfő 10:17
ustasa ustasa
Érd Környékén vmi kukkolásra alkalmas helyet nem tudtok " véletlenül "?
#1360   2010. 01. 17. vasárnap 01:14
stevo79 stevo79
Melyikben voltatok? Elárulnátok? Nem ismerem annyira a pesti wellnesszeket
(Ez egy válasz katapetipublic üzenetére (2010. 01. 16. szombat 11:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 16. szombat 11:50
Itt a tél és didergünk, pedig némi erotikus játékkal felmelegíthetjük magunkat. Mi ezt tettük. Egy fővárosi szálloda utcáról is használható wellnes részlegén voltunk. A párom javasolta, hogy egy kicsit dobjuk fel az esti lazulást. Fürdőköpenyben meztelen mentünk be a a szauna részlegbe, egyébként textiles. A köpenyt ledobtuk az előtérben és egy törülközőt tekertünk magunk köré. Rajtunk kivül egy 40-es német pár volt benn az egyik fülkében és egy 30-as srác az előtérben. Bementünk az egyik infra szaunába, ahol kibújtunk a türcsiből, én megfogtam a párom farkát és finom húzogatásokkal életre keltettem. A srác kisvártatva elkezdett sétálgatni az ajtó előtt, majd bátorságot vett magán és bejött. Amikor meglátta a szitut kibújt, a gagyájából és leült velünk szembe. Igen gyorsan megmerevedett. Én továbbra is kényeztettem a párom farkát, aki közben finoman simizte a legérzékenyebb pontomat. A srác elöször lopva a szauna lepedő takarásában elkzdte fogdosni magát, majd felbátorodott és kitatkarózott. Irdatlan nagy faka volt. Mereven nézte a puncimat és közben maszturbált. Kifejezetten izgató volt, szólni nem szóltunk csak élvezkedtünk. A srác tett egy óvatos kisérletet, hogy közelebb kerüljön hozzánk, de Peti felemlte a kezét és jelezte, hogy csak nézelődésre van lehetőség. Közben a német pár kijött a másik fülkéből és csaj benyitott hozánk. Nem jött be rögtön visszalépett. Pár perc múlva melegünk lett és felálltunk. Mit ad Isten, az előtérben a német hölgyemény kőkeményen franciázott a párjának. Jót röhögtünk még, hogy egy fecske nem csinál nyarat. Dehogynem..... A vége az lett, hogy mi bementünk a zuhanykabinba, a srác melletünk lévőt foglalta el, a németek meg az előtérben totalplánban dugtak. Mindeki elélvezett. Beszállás nem volt csak nézelődés. Nem is akartunk mást. Szép este volt.
Mi még biztos megyünk a napokban, intelligens srácaink vannak, estleg pár.... a privi adja magát.
#1359   2010. 01. 16. szombat 11:50
katapetipublic katapetipublic
Itt a tél és didergünk, pedig némi erotikus játékkal felmelegíthetjük magunkat. Mi ezt tettük. Egy fővárosi szálloda utcáról is használható wellnes részlegén voltunk. A párom javasolta, hogy egy kicsit dobjuk fel az esti lazulást. Fürdőköpenyben meztelen mentünk be a a szauna részlegbe, egyébként textiles. A köpenyt ledobtuk az előtérben és egy törülközőt tekertünk magunk köré. Rajtunk kivül egy 40-es német pár volt benn az egyik fülkében és egy 30-as srác az előtérben. Bementünk az egyik infra szaunába, ahol kibújtunk a türcsiből, én megfogtam a párom farkát és finom húzogatásokkal életre keltettem. A srác kisvártatva elkezdett sétálgatni az ajtó előtt, majd bátorságot vett magán és bejött. Amikor meglátta a szitut kibújt, a gagyájából és leült velünk szembe. Igen gyorsan megmerevedett. Én továbbra is kényeztettem a párom farkát, aki közben finoman simizte a legérzékenyebb pontomat. A srác elöször lopva a szauna lepedő takarásában elkzdte fogdosni magát, majd felbátorodott és kitatkarózott. Irdatlan nagy faka volt. Mereven nézte a puncimat és közben maszturbált. Kifejezetten izgató volt, szólni nem szóltunk csak élvezkedtünk. A srác tett egy óvatos kisérletet, hogy közelebb kerüljön hozzánk, de Peti felemlte a kezét és jelezte, hogy csak nézelődésre van lehetőség. Közben a német pár kijött a másik fülkéből és csaj benyitott hozánk. Nem jött be rögtön visszalépett. Pár perc múlva melegünk lett és felálltunk. Mit ad Isten, az előtérben a német hölgyemény kőkeményen franciázott a párjának. Jót röhögtünk még, hogy egy fecske nem csinál nyarat. Dehogynem..... A vége az lett, hogy mi bementünk a zuhanykabinba, a srác melletünk lévőt foglalta el, a németek meg az előtérben totalplánban dugtak. Mindeki elélvezett. Beszállás nem volt csak nézelődés. Nem is akartunk mást. Szép este volt.
Mi még biztos megyünk a napokban, intelligens srácaink vannak, estleg pár.... a privi adja magát.
#1358   2010. 01. 11. hétfő 01:51
stevo79 stevo79
Hol lehet Pesten ilyenkor télen egy jót leselkedni? Van rá remény hogy valakinek kedve szottyan esetleg így január derekán egy szabadéri hancúrra? Szívesen nézelődnék.. mit ajánlotok, és milyen időpontban kb?
#1357   2010. 01. 10. vasárnap 18:49
Nyúlmedve Nyúlmedve
Csak óvatosan, hogy hova, s milyen autóval megy be az ember. Egy mondás szerint a terepjáró arra jó, hogy még lehetetlenebb és legmenthetetlenebb helyen akadjon el vele az ember. Ezt igazolom... smile
#1356   2010. 01. 10. vasárnap 10:41
c00lg c00lg
Dugni meg kocsit tolni egyszerre az nekem is sok lenne. Próbáljátok úgy ki, hogy először dugtok, aztán toltok! Bocsi, de ezt nem lehetett kihagyni! crazya
(Ez egy válasz sofita üzenetére (2010. 01. 09. szombat 15:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 09. szombat 15:25
Hogyha kicsit jobb idő lesz, akkor megyünk kocsival a szabadba .Ha lenne ebben partner pár az jó volna.
Nem rossz dolog.Hidegben is lehet csak nagyon párásodik a kocsi plussz elakadhatsz ,hogyha félreeső helyen vagy .Dugni is meg kocsit tolni egyszerre az sok. wink
#1355   2010. 01. 09. szombat 15:25
sofita sofita
Hogyha kicsit jobb idő lesz, akkor megyünk kocsival a szabadba .Ha lenne ebben partner pár az jó volna.
Nem rossz dolog.Hidegben is lehet csak nagyon párásodik a kocsi plussz elakadhatsz ,hogyha félreeső helyen vagy .Dugni is meg kocsit tolni egyszerre az sok. wink
#1354   2010. 01. 09. szombat 15:19
werfgegier werfgegier
Hol tudnék hétköznap késő du., este Bp.-en párt kukkolni?
#1353   2009. 12. 28. hétfő 08:41
X Törölt felhasználó (314412)
A vasszerkezetű híd az 1*übb.

Bemész rajta elfordulsz északra (balra) és bármelyik úton addig mész amíg a sziget csücsökre nem érsz. Az első út nem valami jó minőségű, a másodikra elvileg tilos a behajtás, a harmadik jó minőségű és nem tiltja semmmi a behajtást.

Szombat esténként a disco-k miatt lezárják ezt a hídat. Olyankor használhatjátok a másikat. A másik hídról kicsit bonyolult az átjutás. Az első utcán balra, aztán egy bal, majd jobb kanyar. Utána végig követed az utat keresztül az ipar (disco) telepen, végül egy drót kerítésnél nyitott átjárón kijutsz a sziget északi felébe. Nem annyira bonyolult, mint hangzik, mert világító mellényes fickók integetnek végig és nem is engedik, hogy letérj erről az útról.

Onnantól ugyanaz az út, mint ahogy az elöbb írtam.

Van érdeklödő pár egy kis szilveszter esti (mondjuk 8 óra.) doggingolásra?
(Ez egy válasz Logosz üzenetére (2009. 12. 27. vasárnap 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 27. vasárnap 19:38
Sziasztok szextársak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni azt illetően, hogy hol lehet bejutni kocsival a hajógyári szigetre? A hozzászólásokat olvasva mi is kedvet kaptunk a párommal, hogy kilátogassunk egy kis játszadozásra, de elég keveset jártunk azon a környéken és nem tudom melyik hídon lehet oda bejutni. Azon a vas szerkezetűn vagy a másikon? Köszi!
#1352   2009. 12. 27. vasárnap 19:38
Logosz Logosz
Sziasztok szextársak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni azt illetően, hogy hol lehet bejutni kocsival a hajógyári szigetre? A hozzászólásokat olvasva mi is kedvet kaptunk a párommal, hogy kilátogassunk egy kis játszadozásra, de elég keveset jártunk azon a környéken és nem tudom melyik hídon lehet oda bejutni. Azon a vas szerkezetűn vagy a másikon? Köszi!
#1351   2009. 12. 25. péntek 19:32
swingersexpar swingersexpar
Mi tuti megyünk vhova mert hajnal 4-ig el kell ütnünk az időt.De azért jobb lenne vmi fedett ,netalán fütött hely smile ))
#1350   2009. 12. 25. péntek 11:31
swingersexpar swingersexpar
Vmi zárt helyre gondoltunk,pl:mozi.... de a hajogyári sem rossz ha nem lesz más.Nekünk éjfél körül lesz alkalmas mert addig programunk van.
(Ez egy válasz partytime69 üzenetére (2009. 12. 25. péntek 11:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 25. péntek 11:17
Hajógyári sziget, északi rész. Ha nem lesznek vad hidegek, talán mi is kinézünk. Azért egy pontosabb időpont nem ártana.
#1349   2009. 12. 25. péntek 11:17
partytime69 partytime69 VIP
Hajógyári sziget, északi rész. Ha nem lesznek vad hidegek, talán mi is kinézünk. Azért egy pontosabb időpont nem ártana.
(Ez egy válasz swingersexpar üzenetére (2009. 12. 25. péntek 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 25. péntek 07:08
Sziasztok! Van valakinek ötlete 27.-én éjszakára,hova menjünk ahol megoszthatnánk szeretkezésünket másokkal is?Bp-en
#1348   2009. 12. 25. péntek 07:08
swingersexpar swingersexpar
Sziasztok! Van valakinek ötlete 27.-én éjszakára,hova menjünk ahol megoszthatnánk szeretkezésünket másokkal is?Bp-en
#1347   2009. 12. 11. péntek 19:31
X Törölt felhasználó (438761)
Sziasztok,csak igy tovább ne törődjetek senkivel,mi is beszálnánk egy ilyen partyba ha nem laknánk 200kmre B-pesttöl!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 05. szombat 23:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2009. 12. 05. szombat 23:54
Kedden is nyomultunk a kedvesemmel, mit sem törődve azzal, hogy "Pedofilvadász"-Nyúlmedve és te mit gondoltok. Hála istennek sem ti, sem más erkölcsvédő nem járt arra, csak egy jó fej srác volt ott, barátnőstül.

(Off: Ilyenkor mindig eszembe jut: minek olvasod a fórumot, ha bosszant? Én például át sem olvasok a nyilvános maszti fórumba, mert nem érdekel és nem jó a véleményem róla. gunyos1 )

Némi leselkedés után felkapcsoltuk a villanyt (tök sötét volt és az autó ablakuk bepárásodott, csak azt láttuk, hogy csókolóznak), akkor átjöttek hozzánk. Először megbeszéltük a megbeszélni valókat (ő kocsijuk nagyobb menjünk át, gumi, Golden Gate, stb…) helycsere után már az ő autójukban, ők elöl, mi hátul fűteni kezdtük a hangulatot. Andi nadrágban jött ezért ezt le kellett hámoznom róla, de a csaj a kabátja alatt már meztelen volt. Ngggggyon szexi volt! hawaii

Gyerekek! Milyen szűk egy ilyen Opel belseje!! Andi a sráccal az első ülésen nézett minket én meg a csajjal a hátsón próbálkoztam: A csaj az ülésen ferdén ült, félig feküdt lábai széles terpeszben a padlón, csípője az ülés szélén, szolárium barnított, borotvált ki puncija csillog a vágytól. eljen Én az ülések között próbáltam térdelni… azaz széles terpeszben térdeltem az alsó lábszáramat pedig keresztbe fűztem a fenekem alatt, mert nem fért el… hát… intenzív fenékizom gyakorlat volt. zavart2 Tíz perc torna után inkább hősiesen lemondtam az orgazmusomról és átváltottam Ámor-nyalára. beka3 Így a kislánynak volt egy kellemes estéje és szerintem lesz kedve folytatni is.

Remélem, még összefutunk velük és befejezzük, amit elkezdtünk. (Aki nem kíváncsi, ne jöjjön le!) alien2

Lyuk, kedves barátom még egyszer kösz a reklámot a július 25-i (négy hónapja volt!!!) (1188. sz.) hozzászólásomhoz! Valószínűleg régóta nyomta a begyedet.
#1346   2009. 12. 06. vasárnap 22:43
X Törölt felhasználó (99405)
Gratula csak így tovább! És jöhetnek a beszámolók! Akinek pedig nem tetszik ne kattintson ide!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 05. szombat 23:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2009. 12. 05. szombat 23:54
Kedden is nyomultunk a kedvesemmel, mit sem törődve azzal, hogy "Pedofilvadász"-Nyúlmedve és te mit gondoltok. Hála istennek sem ti, sem más erkölcsvédő nem járt arra, csak egy jó fej srác volt ott, barátnőstül.

(Off: Ilyenkor mindig eszembe jut: minek olvasod a fórumot, ha bosszant? Én például át sem olvasok a nyilvános maszti fórumba, mert nem érdekel és nem jó a véleményem róla. gunyos1 )

Némi leselkedés után felkapcsoltuk a villanyt (tök sötét volt és az autó ablakuk bepárásodott, csak azt láttuk, hogy csókolóznak), akkor átjöttek hozzánk. Először megbeszéltük a megbeszélni valókat (ő kocsijuk nagyobb menjünk át, gumi, Golden Gate, stb…) helycsere után már az ő autójukban, ők elöl, mi hátul fűteni kezdtük a hangulatot. Andi nadrágban jött ezért ezt le kellett hámoznom róla, de a csaj a kabátja alatt már meztelen volt. Ngggggyon szexi volt! hawaii

Gyerekek! Milyen szűk egy ilyen Opel belseje!! Andi a sráccal az első ülésen nézett minket én meg a csajjal a hátsón próbálkoztam: A csaj az ülésen ferdén ült, félig feküdt lábai széles terpeszben a padlón, csípője az ülés szélén, szolárium barnított, borotvált ki puncija csillog a vágytól. eljen Én az ülések között próbáltam térdelni… azaz széles terpeszben térdeltem az alsó lábszáramat pedig keresztbe fűztem a fenekem alatt, mert nem fért el… hát… intenzív fenékizom gyakorlat volt. zavart2 Tíz perc torna után inkább hősiesen lemondtam az orgazmusomról és átváltottam Ámor-nyalára. beka3 Így a kislánynak volt egy kellemes estéje és szerintem lesz kedve folytatni is.

Remélem, még összefutunk velük és befejezzük, amit elkezdtünk. (Aki nem kíváncsi, ne jöjjön le!) alien2

Lyuk, kedves barátom még egyszer kösz a reklámot a július 25-i (négy hónapja volt!!!) (1188. sz.) hozzászólásomhoz! Valószínűleg régóta nyomta a begyedet.
#1345   2009. 12. 05. szombat 23:54
X Törölt felhasználó (314412)
Kedden is nyomultunk a kedvesemmel, mit sem törődve azzal, hogy "Pedofilvadász"-Nyúlmedve és te mit gondoltok. Hála istennek sem ti, sem más erkölcsvédő nem járt arra, csak egy jó fej srác volt ott, barátnőstül.

(Off: Ilyenkor mindig eszembe jut: minek olvasod a fórumot, ha bosszant? Én például át sem olvasok a nyilvános maszti fórumba, mert nem érdekel és nem jó a véleményem róla. gunyos1 )

Némi leselkedés után felkapcsoltuk a villanyt (tök sötét volt és az autó ablakuk bepárásodott, csak azt láttuk, hogy csókolóznak), akkor átjöttek hozzánk. Először megbeszéltük a megbeszélni valókat (ő kocsijuk nagyobb menjünk át, gumi, Golden Gate, stb…) helycsere után már az ő autójukban, ők elöl, mi hátul fűteni kezdtük a hangulatot. Andi nadrágban jött ezért ezt le kellett hámoznom róla, de a csaj a kabátja alatt már meztelen volt. Ngggggyon szexi volt! hawaii

Gyerekek! Milyen szűk egy ilyen Opel belseje!! Andi a sráccal az első ülésen nézett minket én meg a csajjal a hátsón próbálkoztam: A csaj az ülésen ferdén ült, félig feküdt lábai széles terpeszben a padlón, csípője az ülés szélén, szolárium barnított, borotvált ki puncija csillog a vágytól. eljen Én az ülések között próbáltam térdelni… azaz széles terpeszben térdeltem az alsó lábszáramat pedig keresztbe fűztem a fenekem alatt, mert nem fért el… hát… intenzív fenékizom gyakorlat volt. zavart2 Tíz perc torna után inkább hősiesen lemondtam az orgazmusomról és átváltottam Ámor-nyalára. beka3 Így a kislánynak volt egy kellemes estéje és szerintem lesz kedve folytatni is.

Remélem, még összefutunk velük és befejezzük, amit elkezdtünk. (Aki nem kíváncsi, ne jöjjön le!) alien2

Lyuk, kedves barátom még egyszer kösz a reklámot a július 25-i (négy hónapja volt!!!) (1188. sz.) hozzászólásomhoz! Valószínűleg régóta nyomta a begyedet.
#1344   2009. 12. 05. szombat 23:49
X Törölt felhasználó (314412)
Hát én éppen azt magyaráztam, vigyor3 hogy az teljesen normális dolog, hogy valaki elviszi a családot kerékpározni este 10 órakor. bohoc Én is ezt teszem!! idiota Tudom jól például, hogy a sziget déli részén zajos füstös diszkók vannak, északi részen sötétség és szúnyogok. Ez mind a kettő elősegíti egy fiatal szervezet fejlődését. Ezért a két hatéves fiammal semerre más merre nem mennék csakis a Hajógyári sziget északi csücskére kerékpározni.

(Kösz, az ingyen reklámot a helynek!)

Arról már nem is beszélve, hogy az köztudomású, hogy egy fiatal szervezet fejlődésének nagyon jót tesz, ha éjszaka alvás helyett kerékpározik, aztán nappal játék helyett alszik, mert fáradt az apuka hülyeségétől. buck

(A dolog közlekedésbiztonsági és technikai részleteit már nem is ecsetelem: sem fényvisszaverő mellény, sem lámpa, sem bukósisak...Egyébként meg honnan keveredtek oda? Még a szemben lévő lakótelepről egész normális a távolság, de ha már Békásmegyerről képesek voltak eljönni…) A lényeg azt hiszem úgyis az volt, hogy apuka jót szórakozott a kapkodva öltözködésünkön. Lyuk!! Ne legyél már ilyen ál-naiv! Te sem hiszed, hogy véletlenül mentek éppen Budapest legfelkapottabb dogging helyszíne felé este 10-kor emlékeim szerint négy (!) gyerekkel!

Kedden is nyomultunk a kedvesemmel, mit sem törődve azzal, hogy "Pedofilvadász"-Nyúlmedve és te mit gondoltok. Hála istennek sem ti, sem más erkölcsvédő nem járt arra, csak egy jó fej srác volt ott, barátnőstül.

(Off: Ilyenkor mindig eszembe jut: minek olvasod a fórumot, ha bosszant? Én például át sem olvasok a nyilvános maszti fórumba, mert nem érdekel és nem jó a véleményem róla.)

Némi leselkedés után felkapcsoltuk a villanyt (tök sötét volt és az autó ablakuk bepárásodott, csak azt láttuk, hogy csókolóznak), akkor átjöttek hozzánk. Először megbeszéltük a megbeszélni valókat (ő kocsijuk nagyobb menjünk át, gumi, Golden Gate, stb…) helycsere után már az ő autójukban, ők elöl, mi hátul fűteni kezdtük a hangulatot. Andi nadrágban jött ezért ezt le kellett hámoznom róla, de a csaj a kabátja alatt már meztelen volt. Ngggggyon szexi volt!

Gyerekek! Milyen szűk egy ilyen Opel belseje!! Andi a sráccal az első ülésen nézett minket én meg a csajjal a hátsón próbálkoztam: A csaj az ülésen ferdén ült, félig feküdt lábai széles terpeszben a padlón, csípője az ülés szélén, szolárium barnított, borotvált ki puncija csillog a vágytól. Én az ülések között próbáltam térdelni… azaz széles terpeszben térdeltem az alsó lábszáramat pedig keresztbe fűztem a fenekem alatt, mert nem fért el… hát… intenzív fenékizom gyakorlat volt. Tíz perc torna után inkább hősiesen lemondtam az orgazmusomról és átváltottam Ámor-nyalára. Így a kislánynak volt egy kellemes estéje és szerintem lesz kedve folytatni is.

Remélem, még összefutunk velük és befejezzük, amit elkezdtünk. (Aki nem kíváncsi, ne jöjjön le!)

Lyuk, kedves barátom még egyszer kösz a reklámot a július 25-i (négy hónapja volt!!!) (1188. sz.) hozzászólásomhoz! Valószínű
#1343   2009. 12. 04. péntek 16:41
tommy tommy
A barátnőm kíváncsi, hogy milyen egy körülmetélt farok. Szívesen megnézne egyet élőben, de csak nézne. Akár végignézné valaki maszturbálását. A lényeg, hogy körülmetélt legyen. Akár egy eldugott parkolóban, Luppán vagy bárhol. Kocsiból. Ha van jelentkező, írjon.
#1342   2009. 12. 01. kedd 14:16
jani8720 jani8720
Szia!
Gurulj el a Lágymányosi híd pesti hídfőjéhez,ott van egy betonüzem azelőtt van egy elég sötét viszonylag nyugis hely(híd irányába el lehet menni kocsival és ott...).Az OBI mellett lévő benzinkút felől lehet oda lemenni.Hajrá!
 
... 53 54 55 56 57 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: SeX_maniac SeX_maniac
Nyitás ideje: 2004. 09. 15. szerda
Üzenetek: 2441db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!