Tegnap szex végén 69el zártuk a szeretkezést. Valami isteni volt. Ilyenkor én már az orgazmus szélén vagyok általában, amit a párom érzékel is a nyogdecseléseimből, a beton kemény farkam rángásából. Nagyon ügyesen hagy mindig egy kevés időt regenerálni, nehogy elélvezzek. Ilyenkor nagyon gyengéden szokott szopni, kéz nélkül. Tegnap (is) olyan fantasztikusan szopott, hogy minden másodpercben azt hittem bele robbanok a szájába. Főleg mikor letorkozta, és lent tartotta. Nagyon durván nedves szokott lenni a puncija, imádom az izét. Csodálatos volt vadul nyalni, ahogy az arcomhoz dörgölte. Nagyon keményen kinyaltam, miközben ő angyali gyengédséggel cirógatta a telt ajkaival, nyelvével az ágaskodó farkam. Már egy ideje ő is az orgazmus szélén volt, de kellett neki még valami plusz. Ő tudta is mire van szüksége. Kivégzett.... Abban a pillanatban ahogy elkezdtem élvezni a szájába, ő is elment. Olyan intenzíven frocskoltem a szájába, hogy nem bírta tovább. Turbó fokozatra váltotta a szopást is közben. Hát gyerekek én olyan élveztem, hogy ennek a felét most tutira le kellett nyelnie, mert baromira sok jött
(ő nem szokta lenyelni). Nagyon hosszan élveztünk el mindketten. A farkamból dőlt a sperma. Egyébként is óriási adagot szoktam spriccelni, de ez a tegnapi kegyetlen volt. Miután elment rendbeszedni magát, fülig érő vigyorral jött vissza, és megdícsért mekkorát élveztem.

Szeretem ha van kivel....
Nagyon szeretjük mi is,hatalmasakat élvezünk!
Nagyon szeretem ha én vagyok alul, akkor szabadon lehet nyalni a puncit,posit.
Miközben rajtam van a párom, és kényeztetem, a legjobb érzés közben, ahogy érzem élvezni,olyankor szorítom magamhoz....
Akár minden nap....



Úgy is finom , hogy én vagyok felül , így nyalás közben olyan mint ha szájba basznám ! Imádja a párom is !
Úgy is finom , hogy én vagyok felül , így nyalás közben olyan mint ha szájba basznám ! Imádja a párom is !
A párom imád úgy elélvezni ha közben tele a szája
nagyon nagyon szeret szopni, baromira izgatja . Én is imádok puncit nyalni, úgyhogy nálunk elég gyakori a 69es egyszerre elelvezes

A legjobb!!!Lehet nyalni a puncit is meg a popsit is közben,és ahogy közelít a csúcs felé a partner akkor igazán más ahogy a szájával kényeztet!!!Imádom ezt a fajta élvezetet adni és kapni is!!!
Sziasztok
Nálunk ez egy ritka eset, pedig kevés fantasztikusabb dolgot tudok elképzelni mint egy nő orgazmusa amikor nyalom. Ha kölcsös az orál mégjobb!
Egyébként annyira nem is szeretem ha csak nekem csinálja a párom.
Nálunk ez egy ritka eset, pedig kevés fantasztikusabb dolgot tudok elképzelni mint egy nő orgazmusa amikor nyalom. Ha kölcsös az orál mégjobb!
Egyébként annyira nem is szeretem ha csak nekem csinálja a párom.
69-et minden nap!

Én nagyon szeretem, igaz nem tudok eljutni a csúcsig, mivel a páromra jobban figyelek, hogy neki jó legyen! Mindig én kezdem egy finom nyalással, csikló izgatással, egy idő után a párom követeli a szájába a farkam, amit meg is szokott kapni tőlem
Szóval nagyon élvezem, főképp mert a párom többször is képes egymás után, hangosan elmenni, ami számomra nagyon izgató


Ezt a pózt én is imádom egyszerre adni és kapni..
Nekünk is
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 06. 06. csütörtök 08:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 06. 06. csütörtök 08:42
Törölt felhasználó (4730698)

még mindíg az egyik kevenc pózom ez is a 69

Volt néhány nap kikapcsolódásunk. Reggel egy kis olvasás után rátértünk egy kis orálra. Izgalmas volt, hogy a szobaajtó csak kilincsre volt bezárva. Szereti csinalni. Annyit kertem kicsit mehet erősebben. Nem kellett sok, az utolsó cseppig minden lüktetve távozott. Szinte megdugtam a nyelvemmel. Aztán csókolóztunk még. Sajna nem csókolta át a nedvem. Talán legközelebb az is
összejön...
összejön...
Jó is az a 69,kár hogy ritkán esek bele.
Jó látni, hogy nők is mernek beszélni a fórumon.
Minket is beindít. Van amikor már inkább fojtogatásba hajlik a párom részéről (Ez egy válasz X üzenetére (2024. 06. 20. csütörtök 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 06. 20. csütörtök 09:37
Minket is beindít. Van amikor már inkább fojtogatásba hajlik a párom részéről (Ez egy válasz X üzenetére (2024. 06. 20. csütörtök 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4730698)


még mindíg az egyik kevenc pózom ez is a 69
