Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1506 1507 1508 1509 1510 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18936   2008. 03. 04. kedd 23:57
eros007 eros007
Nincs mindenkiről, az én seggem nincs közte...... még hehe ravasz1
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 04. kedd 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 21:32
mi ez a lapos duma, hogy nekem már mindenkiről van fotóm? tökre leégettek má' itt a fórumon...mos' má' aszt fogják hinni, hogy egy nagy büdös ribanc vagyok, és tele van formás ffi seggekkel a gépem hehe
#18935   2008. 03. 04. kedd 22:01
gazosgyuri gazosgyuri
Mik nm derülnek itt ki... hehe eplus2

De nm írok többet mert az elébb bánatomba ittam egy kis hp-t és tök jól érzem magam...wow... vigyor2
#18934   2008. 03. 04. kedd 21:58
X Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
Jahh az enyéimmel együtt!!! nyes
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2008. 03. 04. kedd 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2008. 03. 04. kedd 21:46
... lehet, h jól gondolják??? hehe (Na jó, "büdös" nélkül... wink ). Különben is, a másik SD kártyán meg egy rakás pénisz van, nem? eplus2
#18933   2008. 03. 04. kedd 21:46
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
... lehet, h jól gondolják??? hehe (Na jó, "büdös" nélkül... wink ). Különben is, a másik SD kártyán meg egy rakás pénisz van, nem? eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 04. kedd 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 21:32
mi ez a lapos duma, hogy nekem már mindenkiről van fotóm? tökre leégettek má' itt a fórumon...mos' má' aszt fogják hinni, hogy egy nagy büdös ribanc vagyok, és tele van formás ffi seggekkel a gépem hehe
#18932   2008. 03. 04. kedd 21:32
MmePrune MmePrune Admin
mi ez a lapos duma, hogy nekem már mindenkiről van fotóm? tökre leégettek má' itt a fórumon...mos' má' aszt fogják hinni, hogy egy nagy büdös ribanc vagyok, és tele van formás ffi seggekkel a gépem hehe
#18931   2008. 03. 04. kedd 21:22
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Akkor sztem ugyanarról a képsorozatról beszélünk!!! hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 04. kedd 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
2008. 03. 04. kedd 20:47
Az enyémröl is!Nekem meg kircsilyány csimmájárol crazya
#18930   2008. 03. 04. kedd 20:47
X Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
Az enyémröl is!Nekem meg kircsilyány csimmájárol crazya
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2008. 03. 04. kedd 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2008. 03. 04. kedd 19:33
Az enyémről sztem Szilvának van már fotója... eplus2
#18929   2008. 03. 04. kedd 19:33
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Az enyémről sztem Szilvának van már fotója... eplus2
#18928   2008. 03. 04. kedd 16:06
gazosgyuri gazosgyuri
Mééé....legalább meg tudod kérni a zegyik kollégádat wagy kolléganődet,hogy fényképezze mán le a seggöd...hehe.... eplus2 eplus2 !
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 03. 04. kedd 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 15:35
jájjjjj

olvasd eggyel lejjebb

majd a mókahelyen fotózgatom mán magam!

oszt majd megkapjuk mi az időjárás jelentést Te is Tom is meg én is:
nagy fene köd van! hehe nyes
#18927   2008. 03. 04. kedd 15:35
surdapapa surdapapa
jájjjjj

olvasd eggyel lejjebb

majd a mókahelyen fotózgatom mán magam!

oszt majd megkapjuk mi az időjárás jelentést Te is Tom is meg én is:
nagy fene köd van! hehe nyes
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 03. 04. kedd 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 15:32
Suuuurdi!

Hun a seggöd???? mf2 mf1
#18926   2008. 03. 04. kedd 15:33
surdapapa surdapapa
nos kellemes hétvégét!

folytatódik a móka!

hipp tavaj nyári üzemmódjába vagyok! azaz nyílászáró csere és utó munkálatai!!!

csőtök! wave

a fenékfotó nincs elfeledve!!! figyelmeztessetek rá a jövő 7en!

lányok a Tiéteket én zsűrizem!!! tehát a merészebbek ide, a többiek a mélemre kűggyék!

no csőtök!!!
#18925   2008. 03. 04. kedd 15:32
gazosgyuri gazosgyuri
Suuuurdi!

Hun a seggöd???? mf2 mf1
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 03. 04. kedd 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 12:19
Béjbi!

arról wót szó, h saját fotókat kérünk!

nem ér csalni!

ez a fenék nem a Tiéd!!!!!!!!!
#18924   2008. 03. 04. kedd 15:30
gazosgyuri gazosgyuri
Ugyeeee...szíwemből szóltál...hihihi...meg ez a duma,hogy admin waok...nincs kép!...ráadásul már kapott...és az csak az őwé...nm publikus... vigyor1
Ráadásul még azt sem tudom miért imádom ennyire...???...mikor a Halasrozmárért rajong...!!! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 04. kedd 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 03. 04. kedd 10:41
Hazudós ribanc! Akkor mi volt az a szöveg, hogy így imádlak, sárlott, úgy imádlak, sárlott?

A seggemről nem kapsz képet, mert már
- láttad élőben.
- láttad fotón.
- láttad álmodban, legalábbis ezt hazudtad.

hehe
#18923   2008. 03. 04. kedd 12:19
surdapapa surdapapa
Béjbi!

arról wót szó, h saját fotókat kérünk!

nem ér csalni!

ez a fenék nem a Tiéd!!!!!!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 04. kedd 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52127)
2008. 03. 04. kedd 11:02
jo napot nappali... smile

mindenkinek szebbet és jobbat....

nézegetem itt,hogy "fenekes" fotokat..szilvának...vagy surdinaaak??...
akkor..rakom ide...

surdiiii...zsüriznéd babyyy??? hehe nyes





ez a fehér bugyingo a kedvencem..remélem értékeled... nyes
#18922   2008. 03. 04. kedd 11:02
X Törölt felhasználó (52127)
jo napot nappali... smile

mindenkinek szebbet és jobbat....

nézegetem itt,hogy "fenekes" fotokat..szilvának...vagy surdinaaak??...
akkor..rakom ide...

surdiiii...zsüriznéd babyyy??? hehe nyes





ez a fehér bugyingo a kedvencem..remélem értékeled... nyes
#18921   2008. 03. 04. kedd 10:41
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Hazudós ribanc! Akkor mi volt az a szöveg, hogy így imádlak, sárlott, úgy imádlak, sárlott?

A seggemről nem kapsz képet, mert már
- láttad élőben.
- láttad fotón.
- láttad álmodban, legalábbis ezt hazudtad.

hehe
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 04. kedd 10:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 10:04
ne bomolj bébi...admin vagyok...nem mondhatom ki nyilvánosan, hogy csak veled akarok dugni, és rád vágyom mióta ismerlek...nekem az a feladatom, hogy minden pasit akarjak, de neked tudnod kell, hogy mi lakik mélyen a szívemben wink küldd a képet!!!
#18920   2008. 03. 04. kedd 10:05
surdapapa surdapapa
a csajok nekem küldik át! a csajoknál én wok a zsűri elnök!

és közlöm is, hogy megvesztegethető vagyok! hehe eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 04. kedd 09:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 09:49
napi feladat: mindenki küldje át a seggének fotóját a mail-emre...este eredményt hírdetek a legjobb férfi fenék kategóriában...lesz jutalom is smile
jah...a csajok is küldjék át hehe

nah...majd most meglátjuk, hogy ki a bevállalós, és kinek jár csak a szája
#18919   2008. 03. 04. kedd 10:04
MmePrune MmePrune Admin
ne bomolj bébi...admin vagyok...nem mondhatom ki nyilvánosan, hogy csak veled akarok dugni, és rád vágyom mióta ismerlek...nekem az a feladatom, hogy minden pasit akarjak, de neked tudnod kell, hogy mi lakik mélyen a szívemben wink küldd a képet!!!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 03. 04. kedd 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 09:56
Sziasztok!

6-7-es willáskulcs????...te brééé...szétröhögtem a zagyam.. eplus2 hehe mf1

Megyek melózni...seggg nincs...kérem wissza Pruniella! nyes
#18918   2008. 03. 04. kedd 09:56
gazosgyuri gazosgyuri
Sziasztok!

6-7-es willáskulcs????...te brééé...szétröhögtem a zagyam.. eplus2 hehe mf1

Megyek melózni...seggg nincs...kérem wissza Pruniella! nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 03. 04. kedd 08:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 08:31
lassan oljan lészen a
gy
alf
er
alf
me
alf
ke
, mint a legkisebb villáskulcs?!!!

6-7-es! nyes hehe eplus2

reggelt!
nem kajabálok má mint tennap! wink
#18917   2008. 03. 04. kedd 09:49
MmePrune MmePrune Admin
napi feladat: mindenki küldje át a seggének fotóját a mail-emre...este eredményt hírdetek a legjobb férfi fenék kategóriában...lesz jutalom is smile
jah...a csajok is küldjék át hehe

nah...majd most meglátjuk, hogy ki a bevállalós, és kinek jár csak a szája
 
... 1506 1507 1508 1509 1510 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49076db
Utolsó üzenet: ma 09:57
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!