Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1719 1720 1721 1722 1723 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13268   2007. 10. 13. szombat 19:11
yanek77 yanek77 VIP
há mondsz valamit no lám smile



nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 18:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 10. 13. szombat 18:05
Ja a férfialsót pedig kisajkakból kell összefércelni.

nyes
#13267   2007. 10. 13. szombat 18:56
X Törölt felhasználó (24620)
Két lány is kért hasonlót a szakításunk után.
Emlkészrem, egy unalmas iskolai órán még barátomnak is felvázoltam a hátsó padban a szituációt, hogy kikérjem a véleményét (támogasson már annyival lelkileg, hogy szerinte sem jó), miközben ő szótlanul, homlokát a padra támasztva, alva figyelt, majd a végén felhajolt, torz
mosollyal: "Ez beteg..."

Egyik azt mondta, hogy attól még, hogy van barátnőm lehet még egy barát-nőm, akivel vagy smúzolok, vagy nem...
Egy másik pedig szakítás után azt akarta, hogy legalább tegyünk úgy, minhta még együtt lennénk, elgalább az "utcán", tehát karoljunk egymásba, ölelkezzünk, simogatások, csókok, stb., mert látta, hogy nem volt még akkor teljesen érdektelen számomra. (No, hiába, az mi a szívnek egykoron édes volt, a test megkívánja később is... mint mondottam. Csak nem mindegy, hogy az ember melyikre hallgat. Én a szívemre, és odébbültem tőle.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 10. 13. szombat 13:56
Szép napot!

Többször hallottam már, meg olvastam olyanról, hogy férfi-nő közötti baráti kapcsolatba belefér az alkalmi szex. Magyarul, van, aki néha lefekszik a "haverjával", de ennek egyikük sem tulajdonít nagy jelentőséget.

Veletek volt már ilyen?
Mi a véleményetek erről?

kerdes


Válaszolok is:

Velem nem fordult még elő. Ugyanis ha én lefekszem valakivel, akkor abba szerelmes vagyok. És akkor már nem lehet a barátom...
#13266   2007. 10. 13. szombat 18:51
X Törölt felhasználó (24620)
ennyit a szólásszabiról :P
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 10. 13. szombat 12:48), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 10. 13. szombat 12:48
a törölt hszek között keresendő hehe
#13265   2007. 10. 13. szombat 18:05
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Ja a férfialsót pedig kisajkakból kell összefércelni.

nyes
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 10. 13. szombat 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 13. szombat 17:02
győzelmi jelvényekből: az indián skalp mintájára talán egymáshoz fércelt fitymákból kellene összeszabni a rucit meg a cicifikszet smile nyes
#13264   2007. 10. 13. szombat 17:53
yanek77 yanek77 VIP
kettőnulla! smile
#13263   2007. 10. 13. szombat 17:36
zelli zelli
Szexi fehérnemű nem ruhaanyagból:
Gesztenye, levelekkel-őszi hangulat!(SM-knak a gesztenye héja befelé! eplus2 )
#13262   2007. 10. 13. szombat 17:07
zelli zelli
Na de komolyan!
Tinikoromban működött a fiú-lány barátság, mert az idősebb korosztályhoz vonzódtam.
Felnőttkorban az nagyon rossz volt, hogy volt egy srác, akivel összebarátkoztam. Mindent megbeszéltünk. Akkor éppen nem volt senkink! Mert pause-t akartunk tartani! Mindig ott volt a feszültség közöttünk szexuálisan, de sosem feküdtünk le. Bombázó pasi volt, hosszú fekete hajjal, figyelmes, udvarias, értelmes ember volt!
Igen, és megbeszéltük, hogy barátok vagyunk, ezért semmi szex! De közben meg majd megőrültünk! confused
#13261   2007. 10. 13. szombat 17:02
yanek77 yanek77 VIP
győzelmi jelvényekből: az indián skalp mintájára talán egymáshoz fércelt fitymákból kellene összeszabni a rucit meg a cicifikszet smile nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 10. 13. szombat 14:00
Fantáziát megmozgató játék:

Tegyük fel, hogy fehérneműs képeket akarunk csinálni, de a fehérnemű ne ruhaanyagból legyen. Mivel helyettesítsük? Pl. eperkarikákkal, gyönggyel? Ötleteket kérek!




#13260   2007. 10. 13. szombat 16:56
yanek77 yanek77 VIP
hunnia smile -málta 1:0
#13259   2007. 10. 13. szombat 16:41
MmePrune MmePrune VIP Admin
ooopssszzz...ez félreérthető lett...a "barát" nem innen van, és a buli imázsát nem akarom lerombolni hehe
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 10. 13. szombat 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 10. 13. szombat 14:06
kérdés az is, hogy létezik-e férfi és nő között barátság...bár szerintem egyszer erről beszélgettünk már régebben...nekem van egy olyan férfi ismerősöm, akivel szoktunk nagyonszupertitkos dolgokról beszélgetni, sajna túúúl ritkán smile vannak olyan dolgok, amikről még a barátnőim sem tudnak, ellenben ő igen...

nem biztos, hogy a partnereink örülnek ennek a barátságnak smile (asszem én is morcos lennék, ha a férjemnek lenne egy ilyen "barátnője")
felmerült már nagyon sokszor a szex gondolata, meg többször évődtünk is pajzán dolgokkal, de úgy érzem, hogy sose akarnék vele tényleges szexuális kapcsolatot...és szerintem ő sem...még csókot sem...

és akkor most írhatnék őszintén evvel a témával kapcsolatban a gennyzsákos buli topicba, de nem akarom ledönteni az imázsát

hehe
#13258   2007. 10. 13. szombat 14:45
zelli zelli
Szép jó napot Mindenkinek!
Na szép sorjában! Nekem nem ciki a segédeszköz!
Van két "barátom" is a szomszéd boltból. hehe
Követelem a kommunát!
eplus2 Költözési tanácsokat fogok adni! vigyor5 Szitterkedek, főzök, ha kedvem van!
És szexelek! bee1
#13257   2007. 10. 13. szombat 14:06
MmePrune MmePrune VIP Admin
kérdés az is, hogy létezik-e férfi és nő között barátság...bár szerintem egyszer erről beszélgettünk már régebben...nekem van egy olyan férfi ismerősöm, akivel szoktunk nagyonszupertitkos dolgokról beszélgetni, sajna túúúl ritkán smile vannak olyan dolgok, amikről még a barátnőim sem tudnak, ellenben ő igen...

nem biztos, hogy a partnereink örülnek ennek a barátságnak smile (asszem én is morcos lennék, ha a férjemnek lenne egy ilyen "barátnője")
felmerült már nagyon sokszor a szex gondolata, meg többször évődtünk is pajzán dolgokkal, de úgy érzem, hogy sose akarnék vele tényleges szexuális kapcsolatot...és szerintem ő sem...még csókot sem...

és akkor most írhatnék őszintén evvel a témával kapcsolatban a gennyzsákos buli topicba, de nem akarom ledönteni az imázsát

hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 10. 13. szombat 13:56
Szép napot!

Többször hallottam már, meg olvastam olyanról, hogy férfi-nő közötti baráti kapcsolatba belefér az alkalmi szex. Magyarul, van, aki néha lefekszik a "haverjával", de ennek egyikük sem tulajdonít nagy jelentőséget.

Veletek volt már ilyen?
Mi a véleményetek erről?

kerdes


Válaszolok is:

Velem nem fordult még elő. Ugyanis ha én lefekszem valakivel, akkor abba szerelmes vagyok. És akkor már nem lehet a barátom...
#13256   2007. 10. 13. szombat 14:00
X Törölt felhasználó (21812) Admin
Fantáziát megmozgató játék:

Tegyük fel, hogy fehérneműs képeket akarunk csinálni, de a fehérnemű ne ruhaanyagból legyen. Mivel helyettesítsük? Pl. eperkarikákkal, gyönggyel? Ötleteket kérek!




#13255   2007. 10. 13. szombat 13:56
X Törölt felhasználó (21812) Admin
Szép napot!

Többször hallottam már, meg olvastam olyanról, hogy férfi-nő közötti baráti kapcsolatba belefér az alkalmi szex. Magyarul, van, aki néha lefekszik a "haverjával", de ennek egyikük sem tulajdonít nagy jelentőséget.

Veletek volt már ilyen?
Mi a véleményetek erről?

kerdes


Válaszolok is:

Velem nem fordult még elő. Ugyanis ha én lefekszem valakivel, akkor abba szerelmes vagyok. És akkor már nem lehet a barátom...
#13254   2007. 10. 13. szombat 12:56
MmePrune MmePrune VIP Admin

mivel már senki nem tippelt többet, így beírom a neveket:

charlotte
1. Legyen intelligens, humoros, igényes. Lehessen vele beszélgetni és érdekeljék a dolgaim.
Legyen szexuális kultúrája. És őrülten szerelmes legyen belém.

hipp
2. Legyen értelmes,lehessen vele jókat beszélgetni (is) Legyen formás testű (formás mellű, és fenekű alacsonyabb legyen nálam, legyen barnahajú szép barna (vagy zöld)erotikus szemmel.
És szeressen engem.

tom
3. Legyen hasonlóan fiatalos szemléletű mint én, legyen nyitott minden újdonságra, mint az életben, mint a szexben. Addig tartson egy kapcsolat, amíg közösen és viszonylag egyformán gondolkodunk az élet dolgairól.Vegye figyelembe, hogy a kölcsönös szeretet és tisztelet hosszabb távon erősebb kapocs az életben, mint a szerelem,ami múlandó.
Legyen megértő és toleráns a zizzeneteimmel és lükeségeimmel kapcsolatban.

gyurka
4. Legyen őszinte. A szexben legyen játékos, nyitott. Ne akarjon rám erőltetni semmit.
Ne uralkodni akarjon rajtam meg a kapcsolatunkon, ne legyen féltékeny. Legyen humora.
Legyen bevállalós ha arról van szó.Szeresse a kutyákat. Ne legyen lusta. Ne legyen takarító mániás.Ne legyen önző. Mértékkel igyon alkoholt. Csak kicsit legyen hisztis. Jókat lehessen vele beszélgetni. Ne legyen sovány.

prune
5. Figyeljen rám. Adjon teret nekem a kapcsolatban. Adjon némi szabadságot is persze. Éreztesse velem, hogy fontos vagyok neki.
Toleráljon minden olyan dolgot, amit én szeretek, és nem ártok vele a kapcsolatunknak. Legyen őszinte!!! Lehessen vele beszélgetni. És nem árt ha harmónia van a szexben is közöttünk.

eros
6. Elvárás: nekem olyan nem szokott lenni mással szemben, csak azt szoktam figyelni, hogy van e olyan tulajdonsága amit nem szeretek


hehe...minden elvárásban magamra ismertem smile tuti lesz ez a kommuna...tényleg össze kéne költöznünk...a múltkor láttam valahol egy roncs vw kisbuszt, tudjátok, olyan hippis félét...megvehetnénk...dako feltuningolná hehe
az lenne a közös kocsink...avval vinnénk a purdékat oviba, meg vásárolni járhatnánk vele smile
#13253   2007. 10. 13. szombat 12:51
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem tartom cikinek...de akkor érdekes, ha feldobja a partnerek közötti szexet...amíg mindketten élvezik, vagyis inkább amíg egyiket sem zavarja, addig megengedett bármiféle segédeszköz...akár egy másik pasi is nyes
most gondoltam csak bele, hogy milyen szegényes az én szexuális segédeszközeim tárháza...tényleg körül kéne néznem a gg shopban...charlotte-nak volt a múltkor egy kérdése evvel kapcsolatban, még arra sem válaszoltam/tunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 10. 13. szombat 07:59
Jó reggelt!


Egy új segédeszköz hódít a férfiak körében, a rafinált makk-vibrátor a hímtag legérzékenyebb pontját részesíti rezgő élvezetben.
A vibrátorok kreatívabbnál kreatívabb egyedei közül nem hiányozhat a makk izgatására tervezett speciális vibrátor sem. A makk-vibrátor (vibrating head cup) a világ legegyszerűbb, ám annál hatásosabb találmánya. Használói szerint az élmény olyan, mintha egy elektromos nyelv nyaldosná a makkot.

Az egész készülék mindössze a makkra illeszkedő puha, formatartó műanyag sisakból, és a vibrációt előidéző karból áll. A sisak mérete az anyag rugalmassága miatt változtatható, míg a sisak peremére erősített szilikonpánt biztosítja a tökéletes és biztos illeszkedést. A segédeszköz mindössze két vibrációs fokozattal működik, de egyből az erősebb rezgés kiválasztása nem lehetséges. A segédeszköz könnyű felhelyezése és az élmény fokozása érdekében érdemes síkosítót használni.





Kérdésem:

Ciki szexuális segédeszközt használni pasiknak?
Vagy van olyan, amit ciki (pl. műpunci), és van, amit nem?

kerdes
#13252   2007. 10. 13. szombat 12:48
MmePrune MmePrune VIP Admin
a törölt hszek között keresendő hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2007. 10. 13. szombat 11:51
Na, erre én is kíváncsi lennék. Hol keresendő? (Hátha egyetértek vele hehe )
#13251   2007. 10. 13. szombat 11:59
X Törölt felhasználó (24620)
Max annyira ciki a fiúnak, mint a lánynak. Ha nincs senkije, akkor miért ne használhatna?
Kicsit persze elgondolkodtató, ha egy egész gyűjteménye van otthon az illetőnek a különféle színes-puha-izgő-mozgó-rezgő-beszélő cuccokból.

Ha van valakije és közösen használják, akkor még jó is lehet (rossz biztos nem nyes ).
Ha van valakije de mégis használja... hát... azt döntsék el ők maguk közt. Én most nem tudom beleélni magam a helyzetbe, hogy milyen lenne, ha barátnőm lenne, és otthon magában "eljátszadozna"

Egyszer egy sexshopban is dolgoznék poénból, eladóként. Persze meglehet, hogy kicsit megszeppennék, ha egy srác rabszolgaruhát jönne választani, hogy a barátjával játsszanak. wow1
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 10. 13. szombat 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 10. 13. szombat 08:03
Szerintem semmi sem ciki, ami mindkét partner örömét kiszolgálja, és nagyobb élvezeteket nyújt (nyilván én sem ismerek minden kütyűt, ezért elképzelhető, hogy találnék bennük olyat, amit vagy nem próbálnék ki, vagy fenntartással fogadnék, vagy esetleg még cikinek is tartanék, ezért nagyon nehéz kérdést tettél fel, mert ahhoz, hogy jól tudjak válaszolni egy szex boltban kellene dolgoznom.



Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#13250   2007. 10. 13. szombat 11:51
X Törölt felhasználó (24620)
Na, erre én is kíváncsi lennék. Hol keresendő? (Hátha egyetértek vele hehe )
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 13. szombat 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 10. 13. szombat 08:40
Szia Tom!
Láttam az ominózus beírást, nem kell vele foglalkozni. Juszt is fogok betenni ide olyan képeket, hátha én is bekerülök abba a könyvbe. Ha te bennt leszel, és vazi akkor én megtiszteltetésnek veszem a társaságotokat.
A hölgy meg bekaphatja, ha megengedjük neki.

nyes
#13249   2007. 10. 13. szombat 08:40
X Törölt felhasználó (94621) VIP
Szia Tom!
Láttam az ominózus beírást, nem kell vele foglalkozni. Juszt is fogok betenni ide olyan képeket, hátha én is bekerülök abba a könyvbe. Ha te bennt leszel, és vazi akkor én megtiszteltetésnek veszem a társaságotokat.
A hölgy meg bekaphatja, ha megengedjük neki.

nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 10. 13. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 10. 13. szombat 07:59
Jó reggelt, mindenkinek legyen szép és békés hétvégéje!

(hipp! képzeld, az olyan hasonló és szép képeimet, mint a Tied is, valaki priviben úgy legiccsezte, hogy csak recsegett)
Kezdünk öregedni, vagy ő írigykedni? nyes wink
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
 
... 1719 1720 1721 1722 1723 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 47668db
Utolsó üzenet: ma 20:33
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!