Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1566 1567 1568 1569 1570 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17741   2008. 01. 15. kedd 10:55
surdapapa surdapapa
lököttttt!
Te Stan!
mi van má a vállalkozásotokkal?
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 15. kedd 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 15. kedd 10:38
Ugye...de azt csak én láttam,hogy a 18.000. hsz a tiéd wót... eljen ...mehetsz a fönöxhőz térdelni...buáááááháháhá... eplus2 eplus2


Nya...húztam..majd yewek... wave
#17740   2008. 01. 15. kedd 10:53
surdapapa surdapapa
én életem végéig szűz maradok! wink

azért eléggé betöltjük a nappalit mi szűzek!
#17739   2008. 01. 15. kedd 10:38
gazosgyuri gazosgyuri
Ugye...de azt csak én láttam,hogy a 18.000. hsz a tiéd wót... eljen ...mehetsz a fönöxhőz térdelni...buáááááháháhá... eplus2 eplus2


Nya...húztam..majd yewek... wave
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 15. kedd 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 15. kedd 10:35
Tevén fasz! eplus2
#17738   2008. 01. 15. kedd 10:35
surdapapa surdapapa
#17737   2008. 01. 15. kedd 10:34
surdapapa surdapapa
Te szoktad olvasni is a nappalit?

én fel is köszöntöttem!

haggyatok mán a horoszkóppal!
a duma jó ami benne van! ennyi! a többi egy nagy baromság!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 15. kedd 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 15. kedd 10:28
ti tudtátok, hogy gyurka mást is ünnepelt szilveszterkor???? most néztem utána...majd szedek össze valami ajándékfélét
#17736   2008. 01. 15. kedd 10:33
gazosgyuri gazosgyuri
37 wink worship
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 15. kedd 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 15. kedd 10:28
ti tudtátok, hogy gyurka mást is ünnepelt szilveszterkor???? most néztem utána...majd szedek össze valami ajándékfélét
#17735   2008. 01. 15. kedd 10:28
MmePrune MmePrune VIP Admin
ti tudtátok, hogy gyurka mást is ünnepelt szilveszterkor???? most néztem utána...majd szedek össze valami ajándékfélét
#17734   2008. 01. 15. kedd 10:22
X Törölt felhasználó (52127)
jo reggelt..vagy napot már....

ez a horoszkop...megtagadom,hogy szüz vagyok...BIKA akarok lennniiiiiii hehe
#17733   2008. 01. 15. kedd 10:07
MmePrune MmePrune VIP Admin
semmi nem igaz belőle???

BAK
Azok nem szopnak. hehe eplus2
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 15. kedd 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 15. kedd 09:54
Jó reggelt!

Mekkora egy gyíkság ez a horoszkóp..wiccnek jó...de semmi nm igaz belöle...ha jól emlékzem wissza a jányokra.. eplus2 hehe

#17732   2008. 01. 15. kedd 09:54
gazosgyuri gazosgyuri
Jó reggelt!

Mekkora egy gyíkság ez a horoszkóp..wiccnek jó...de semmi nm igaz belöle...ha jól emlékzem wissza a jányokra.. eplus2 hehe

(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 15. kedd 07:03), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 15. kedd 07:03
jóregg! smile

szopós horoszkóp #2759...ez aranyos, nézzetek bele, és tessék megcáfolni...én halacska vagyok, és tényleg ott lakik az isten
#17731   2008. 01. 15. kedd 09:51
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Jó reggelt!

Hát, nálam itt sem stimmel a horoszkóp. A szexben nem viselkedem tipikus szűzként. Kiderült, hogy skorpió az aszcendensem. Na abban már van igazság!
wink
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 15. kedd 07:03), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 15. kedd 07:03
jóregg! smile

szopós horoszkóp #2759...ez aranyos, nézzetek bele, és tessék megcáfolni...én halacska vagyok, és tényleg ott lakik az isten
#17730   2008. 01. 15. kedd 08:31
surdapapa surdapapa
szerintem ez Sárlott képe: arra vágyik, h az Ő surdija így tegye magáévá!
osztán én meg nem szeretek csalódást kelteni a hölgyeknek! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 01. 14. hétfő 21:57
Surdi keddi képe:


#17729   2008. 01. 15. kedd 08:06
surdapapa surdapapa
hát nézd Te tudod, h megér-e 48 millát? hehe

én szinte mindenütt alkudok!
pl a hétvégi teleknél is alkudtam!

600 ezerről 750-re! hehe eplus2

általában ha alkudok a feléről indítok! és el is viszem 2/3-áért!
mikor megkérem feléért -kiváló emberismerőként- hülyének néznek, aztán meg vannak elégedve amikor emelek a téten!

ja el ne feledjem: jóóóóóó reeeeeggggggeellllllttt napppppppppaaaaaaaaaaallllllllliiiiiiiiiiiiiiiii!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 01. 14. hétfő 21:14
Ti tudtok/szoktatok alkudni, ha olyan szitu van?
P
alf
ia
alf
co
alf
n
, házvételnél, kocsivételnél...

Valszeg nemsokára alkudnom kell egy ház árából, és úgy hallottam, hogy a nő nem enged a 48-ból, én meg annyit nem tudok érte adni.

Úgyhogy érdekes lesz...
#17728   2008. 01. 15. kedd 07:03
MmePrune MmePrune VIP Admin
jóregg! smile

szopós horoszkóp #2759...ez aranyos, nézzetek bele, és tessék megcáfolni...én halacska vagyok, és tényleg ott lakik az isten
#17727   2008. 01. 15. kedd 01:09
X Törölt felhasználó (48478)
Drága chalotte .Hisz te magad adtál meg egy lehetséges választ az alkudozásra surdi képével.Csak van 1férfi is az eladó asszony mellett akivel le tudjátok "verni"az árat./No de ne 1-2 forintos alkuval ahogy
a
alf
pi
alf
ac
alf
on
tom-mester szokta.Ha mégsem lenne házad azért nem kell busulni mert valamit csak sikerűlt"nyélbe űtni".
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 01. 14. hétfő 21:57
Surdi keddi képe:


#17726   2008. 01. 14. hétfő 21:57
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Surdi keddi képe:


#17725   2008. 01. 14. hétfő 21:55
tom1019 tom1019 VIP Admin
mindenhol (multi áruházakat leszámítva) ahol lehet!
szart sem ér
eg
alf
y
alf
pi
alf
aci
vásárlás alkudozás nélkül
ha nem enged legalább az árus 1 Ft-ot, akkor elvből otthagyom a picsába! és közlöm vele, hogy tuti vevő voltam, de fafejű és rossz üzletpolitikával megáldott faxtól semmit nem veszek (üsse csak meg a guta) eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 01. 14. hétfő 21:14
Ti tudtok/szoktatok alkudni, ha olyan szitu van?
P
alf
ia
alf
co
alf
n
, házvételnél, kocsivételnél...

Valszeg nemsokára alkudnom kell egy ház árából, és úgy hallottam, hogy a nő nem enged a 48-ból, én meg annyit nem tudok érte adni.

Úgyhogy érdekes lesz...
#17724   2008. 01. 14. hétfő 21:14
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Ti tudtok/szoktatok alkudni, ha olyan szitu van?
P
alf
ia
alf
co
alf
n
, házvételnél, kocsivételnél...

Valszeg nemsokára alkudnom kell egy ház árából, és úgy hallottam, hogy a nő nem enged a 48-ból, én meg annyit nem tudok érte adni.

Úgyhogy érdekes lesz...
#17723   2008. 01. 14. hétfő 16:18
tom1019 tom1019 VIP Admin
nézd, ha folyamatosan csak mások csipkelődésével, és egyes topicok fikázásával foglalatoskodsz, akkor ne várj magad mellé nagy diszkurzust... nyes
én azért veszem a poénjaidat, és csípem is azokat...jó a
ka
alf
nn
alf
ás
boros videjód is... eplus2
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 14. hétfő 15:29
miután mindenkivel jól kibeszélgettük magunkat má menek is!

jó társaságban hogy mily gyorsan telik az idő! idiota zavart2
#17722   2008. 01. 14. hétfő 15:29
surdapapa surdapapa
miután mindenkivel jól kibeszélgettük magunkat má menek is!

jó társaságban hogy mily gyorsan telik az idő! idiota zavart2
 
... 1566 1567 1568 1569 1570 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49081db
Utolsó üzenet: ma 07:20
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!