Jó reggelt!
sztrájkolnak a napplaisok, vagy mindenki GYES-re ment?
sztrájkolnak a napplaisok, vagy mindenki GYES-re ment?
Nah, eddig tartottam ma...
Jót ne halljak rólatok!!!
Jót ne halljak rólatok!!!
no végre!
a zigazi morcygyurcy vagy!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 13:59
a zigazi morcygyurcy vagy!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Hogy kapnád bééé...reggel elsíklottam fölötte...wazz...most olwastam...
Hogy kapnád bééé...reggel elsíklottam fölötte...wazz...most olwastam...
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 08:17
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
gázos gázos!
de eléggé gazos is Ő ám!
csak azt nem értem mé nem Michaéla lett a neve!
de eléggé gazos is Ő ám!
csak azt nem értem mé nem Michaéla lett a neve!
Köszönöm...ezt máá szeressem mikó gyagyás a bagázs...
Még eccör köccenet mindenkinek...
Méregtelenítő kúra...hmmm...bejólenne...húúúú
(Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 13:13
Még eccör köccenet mindenkinek...
Méregtelenítő kúra...hmmm...bejólenne...húúúú
(Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Gyujika! E' öröm, e' bódogság!! Gratulálok hozzá, mindég tudtam, hogy jó munkásembör vagy
Szép jónapot mindenkinek!
Örömmel közlöm, hogy hétágra süt a nap.
Szép jónapot mindenkinek!
Örömmel közlöm, hogy hétágra süt a nap.
Hotta, hotta! Fasangra hotta? Múlatós gyejek lész, ammá biztós. A Surdi fijával fogja ropni itt a nappaliban.
Talp alá való a kölyköknek..
Télleg Spapa! Szavaztál már ma?
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Talp alá való a kölyköknek..
Télleg Spapa! Szavaztál már ma?
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
...mitulátbáti hotta...
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
mija leüli vétén
ő ttüli
a taládjáé ül neeemmm (Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 13:13
ő ttüli
a taládjáé ül neeemmm (Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2008. 01. 30. szerda 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Gyujika! E' öröm, e' bódogság!! Gratulálok hozzá, mindég tudtam, hogy jó munkásembör vagy
Szép jónapot mindenkinek!
Örömmel közlöm, hogy hétágra süt a nap.
Szép jónapot mindenkinek!
Örömmel közlöm, hogy hétágra süt a nap.
Gyujika! E' öröm, e' bódogság!! Gratulálok hozzá, mindég tudtam, hogy jó munkásembör vagy
Szép jónapot mindenkinek!
Örömmel közlöm, hogy hétágra süt a nap. (Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 29. kedd 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 29. kedd 20:41
Szép jónapot mindenkinek!
Örömmel közlöm, hogy hétágra süt a nap. (Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 29. kedd 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Helló!
Most értem haza...méreteket még ne kérdezzetek mert nm tuok...tök kaotikus állapotok wannak hospital-ba...influenza járwány wégett...áhh
De a lényeg,hogy mind a ketten jól wannak...
Ő itt kis Kati
Most értem haza...méreteket még ne kérdezzetek mert nm tuok...tök kaotikus állapotok wannak hospital-ba...influenza járwány wégett...áhh
De a lényeg,hogy mind a ketten jól wannak...
Ő itt kis Kati
...gondolom, hogy egy "méregtelenítő" kúra jól esne...
...remek feszültségoldó...
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 30. szerda 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 11:23
...remek feszültségoldó...
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 30. szerda 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Köszönöm...köszönöm....80%-ban lekerült rólam a feszkó....hmmm...a maradék 20% Prunikám wehetné...be...izé....le...
Hüllllleeeee...nm is rejám....bár ha a természetét tölem öröklee...akkor a fijjjadnak annyi...mert ha majd megfogja a fenekét olyan pofont kap,hogy egy hétig pörögni fog...
(a jányomtól persze!)
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 09:35
(a jányomtól persze!)
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:35), amit ide kattintva olvashatsz)
akkor ma illik bepótolnod!
igaz 1000.
istenem, de gyönyörű a kiscsajod!
bisztoss a zannyára hasonlít!
igaz 1000.
gy
már nem akkora a zünneplés! alf
er alf
ek alf
nélistenem, de gyönyörű a kiscsajod!
bisztoss a zannyára hasonlít!
Köszönöm...köszönöm....80%-ban lekerült rólam a feszkó....hmmm...a maradék 20% Prunikám wehetné...be...izé....le...
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Neeeemááááá...eztetet utálom..brrr
De Te beöltözhetnél...
...pájszerrel kéne lefeszíteni rólad....hihi
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 09:36
De Te beöltözhetnél...
...pájszerrel kéne lefeszíteni rólad....hihi
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
vaaaaaazzzzzzz gyurka...mekkora mázlista vagy...ő az ???

(surdinak:
)

(surdinak:
)
Gyönyörű baba...Gratulálok, jó egészséget, és sok türelmet Hozzá!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 01. 29. kedd 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 29. kedd 20:41
Helló!
Most értem haza...méreteket még ne kérdezzetek mert nm tuok...tök kaotikus állapotok wannak hospital-ba...influenza járwány wégett...áhh
De a lényeg,hogy mind a ketten jól wannak...
Ő itt kis Kati
Most értem haza...méreteket még ne kérdezzetek mert nm tuok...tök kaotikus állapotok wannak hospital-ba...influenza járwány wégett...áhh
De a lényeg,hogy mind a ketten jól wannak...
Ő itt kis Kati
A
2008. 01. 30. szerda 08:09
gy
üzeni:
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 01. 30. szerda 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
alf
er alf
me alf
kem
hékááááááásssssssss szorítottunk ám érted!
remélem seggre ittad magad!!!
ja a fiam bisztoss jó munkásemberként üzeni Neki:
"nefürtgyééé le! mer büdösen jó a picsa!"
remélem seggre ittad magad!!!
ja a fiam bisztoss jó munkásemberként üzeni Neki:
"nefürtgyééé le! mer büdösen jó a picsa!"
1/6 * kinyal:
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 09:36
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 30. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
vaaaaaazzzzzzz gyurka...mekkora mázlista vagy...ő az ???

(surdinak:
)

(surdinak:
)
vaaaaaazzzzzzz gyurka...mekkora mázlista vagy...ő az ???

(surdinak:
)

(surdinak:
)
akkor ma illik bepótolnod!
igaz 1000.
istenem, de gyönyörű a kiscsajod!
bisztoss a zannyára hasonlít!
igaz 1000.
gy
már nem akkora a zünneplés! alf
er alf
ek alf
nélistenem, de gyönyörű a kiscsajod!
bisztoss a zannyára hasonlít!
menjetek ide: Tom tett magáról be egy fotót a 114-es hsz-be!










GG-ufsz






Lisa Marie
