Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1531 1532 1533 1534 1535 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18441   2008. 02. 13. szerda 14:29
MmePrune MmePrune Admin
a GG előtt töltött időt mozgásra kéne fordítanunk

(ki volt az a hülye, aki ezt mondta? csapjátok már fejbe!) hehe
#18440   2008. 02. 13. szerda 14:28
surdapapa surdapapa
Irok egy fogyókúrás könyvet!
ennyi lesz benne:
-egyél kevesebbet
-mozogj többet!

ennyi


ja és Surdi: Te meg
ke
alf
ve
alf
se
alf
bbet sörözz
!
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:06
Nekem erről az a véleményem, ami a dohányzásról...amikor sírnak, hogy nem tudnak leszokni...rá sem kell szokni!
A fogyással meg az van, hogy nem kell meghízni...
Ha észrevesszük, hogy jönnek a kilók, akkor könnyebb az elején túladni rajtuk, mint amikor már kórossá válik...
Mellesleg a lassan évek alatt felszedett kilókat veszélyes dolog túl rövid idő alatt leadni...esztétikai és lelki okok miatt is.
Nyilván van aki hajlamosabb a hízásra, Neki jobban oda kell figyelni a kalóriákra, és többet kell mozogni... smile

Amúgy, ezek a fogyások valószínűleg otthoni körülmények közt nem valósultak volna meg...itt a média is sokat "lendített" az eredményességen!
#18439   2008. 02. 13. szerda 14:26
surdapapa surdapapa
nem wok képben!
de ez általános tapasztalat ...

akik ilyen gyorsan fogynak általában dupla sebességgel hízzák vissza.
1 max 2 fogja tartani a súlyát.

sosem szabad gyorsabban fogyni, mint amilyen gyorsan hízott az ember! akkor tartós maradhat!

Sztem meg rég készen vannak a folytatásai a Született feleségeknek. Szegény Selmeci Roland halála jó ha áprilisban kerül elő ott...

szted 7 hónap alatt a bőr is visszanyeri eredeti méretét? bár az is lehet, h ennyit semmilyen vitaminnal nem lehet zsugorítani!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:05
A Született feleségek azért nincs, mert meghalt Selmeczi Roland és még nem találtak helyette szinkronszínészt.

A két "sztártréner" (de szép szó) enélkül is megkeresi a magáét.

Igen, a gyors fogyás egészségtelen, de orvosok is felügyelték a műsort és 5-6-7 (?) hónap nem kevés idő.

Miért gondolod, hogy pár hónap múlva visszahízzák. Ez csúnya előítélet.
Lesznek közülök, akik nem bírják ki, de sokan kitartanak majd.
#18438   2008. 02. 13. szerda 14:26
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Volt egy olyan rész a műsorban, amikor annyi kiló zsírral kellett futniuk, ahány kilót addig leadtak. Asszem volt, aki 40 kiló zsírt cipelt a hátizsákban.

(igen, hatásvadász feladatok voltak, elismerem).

De azért ez elég szemléletes...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:21
Voltak orvosi mérések a műsorban.

A fogyás közben normalizálódott a vérnyomásuk, csökkent a koleszterinszintjük, nagyobb lett az állóképességük, stb.

Vajon mi egészségtelenebb? Még évekig tropára ment szervezettel élni, vagy ledobni a zsírt túl rövid idő alatt?
#18437   2008. 02. 13. szerda 14:25
MmePrune MmePrune Admin
az ő esetükben világos, hogy melyik...de nem minden fogyókúrázó indul 190ről smile
teszem azt az én vérképem tökéletes...évek óta...és a vérnyomásom is határértéken alul van...mégis tudjuk, hogy van rajtam fölösleg...nem is kevés smile
örök igazság, hogy lassan, de biztosan...mértékkel...kitartással...sok-sok mozgással

hoppá! szexoldalon vagyunk...vagyis örök igazság: lassan/gyorsan/mindenhogyan...biztosan!...mértéktelenül...kitartással...és sok-sok mozgással hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:21
Voltak orvosi mérések a műsorban.

A fogyás közben normalizálódott a vérnyomásuk, csökkent a koleszterinszintjük, nagyobb lett az állóképességük, stb.

Vajon mi egészségtelenebb? Még évekig tropára ment szervezettel élni, vagy ledobni a zsírt túl rövid idő alatt?
#18436   2008. 02. 13. szerda 14:25
T-A-M T-A-M
Igen! Addig, kell alakítani, amíg nem késő...ez nem jelenti a teljes megvonást, de ha két kesz helyett csak egyet Eszel, már Tettél valamit... smile

Nincs kedvencem, olyan vagyok mint Gombóc Artúr... nyes
Minden édesség jöhet...szerencsés alkat vagyok, és sokat mozgok, így elég egészségtelenűl táplálkozom emellett... nyes
Imádom a hasam...szeretek jókat főzni és jókat enni...:P
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:19
Keksz + tej legjobb párosítás!

Kedvenc kekszetek?

Én imádom a Hobbits kekszet - tejjel persze smile
#18435   2008. 02. 13. szerda 14:23
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Igen, ez egy másik pasi.

Még ennél is sokkal nagyobb volt a súlya az én általam említett fickónak!
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:21
emlékeim szerint 4 mázs körüli faszi wót és versenysúlya 80 kg körüli lett

de ez lehet a legtöbbet fogyó volt ...
#18434   2008. 02. 13. szerda 14:22
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Vajas keksz finom

Na, asszem ma is tolok az arcomba egészségtelen kaját...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:21
leibniz eljen
és meg tudok őrülni az igazi angol vajas kekszért
és a mese linzert is szeretem, meg a pilótát, meg a vaníliáskarikát...
meg a brownie-kekszszerű változatát..vagy ezek nem annyira kekszek?
akkor marad a leibniz eljen
#18433   2008. 02. 13. szerda 14:21
surdapapa surdapapa
emlékeim szerint 4 mázs körüli faszi wót és versenysúlya 80 kg körüli lett

de ez lehet a legtöbbet fogyó volt ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:17
Igen, de a te elveid szerint nekem most kéne megállnom és alakítanom a diétámon és a testmozgásomon. Mielőtt még túl késő lesz.

Tippeljetek, hány kiló volt a világ legkövérebb embere? És mennyit fogyott 2 év alatt ebből a súlyból?

(aki olvasta a cikket, ne válaszoljon!)
#18432   2008. 02. 13. szerda 14:21
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Voltak orvosi mérések a műsorban.

A fogyás közben normalizálódott a vérnyomásuk, csökkent a koleszterinszintjük, nagyobb lett az állóképességük, stb.

Vajon mi egészségtelenebb? Még évekig tropára ment szervezettel élni, vagy ledobni a zsírt túl rövid idő alatt?
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:15
najah...az a pár hónap elég fontos egy ilyen folyamatban
a -90 kgt én is soknak tartom ennyi idő alatt

egyébként asszem, hogy minden az akaraterőn bukik el smile van egy barátunk, alkalmasint telefonon szoktuk egyeztetni a leghatásosabb egészségmegőrző fogyásmódszereket, megállapítva, hogy faszán értünk hozzá...aztán a végén megbeszéljük, hogy szalonnával vagy házikolbásszal jobb-e a tojásrántotta hehe
#18431   2008. 02. 13. szerda 14:21
MmePrune MmePrune Admin
leibniz eljen
és meg tudok őrülni az igazi angol vajas kekszért
és a mese linzert is szeretem, meg a pilótát, meg a vaníliáskarikát...
meg a brownie-kekszszerű változatát..vagy ezek nem annyira kekszek?
akkor marad a leibniz eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:19
Keksz + tej legjobb párosítás!

Kedvenc kekszetek?

Én imádom a Hobbits kekszet - tejjel persze smile
#18430   2008. 02. 13. szerda 14:20
T-A-M T-A-M
Nálam a boltban vannak ilyen torna-kazetták...
Jókat szokT-A-M derülni, amikor válogatják, hogy melyiket vigyék haza... nyes

Egy mondattal szokT-A-M lerendezni, amikor kikérték a tanácsomat, melyik a jobb: tök mindegy melyiket
vi
alf
sz
alf
ik
...ha csak nézik egyik sem használ, ha meg csinálják is, akkor meg mindegyik hatásos lesz!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:15
najah...az a pár hónap elég fontos egy ilyen folyamatban
a -90 kgt én is soknak tartom ennyi idő alatt

egyébként asszem, hogy minden az akaraterőn bukik el smile van egy barátunk, alkalmasint telefonon szoktuk egyeztetni a leghatásosabb egészségmegőrző fogyásmódszereket, megállapítva, hogy faszán értünk hozzá...aztán a végén megbeszéljük, hogy szalonnával vagy házikolbásszal jobb-e a tojásrántotta hehe
#18429   2008. 02. 13. szerda 14:19
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Keksz + tej legjobb párosítás!

Kedvenc kekszetek?

Én imádom a Hobbits kekszet - tejjel persze smile
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:14
Éjjen....de csak ha van hozzá tej... a keksztől önmagában megfulladok! nyes
Kell a síkosítás a kekszhez is, meg a szexhez is... nyes

Amúgy van különbség, ha valakin van egy pár kiló plusz, meg a kóros kövérség közt... smile
#18428   2008. 02. 13. szerda 14:17
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Igen, de a te elveid szerint nekem most kéne megállnom és alakítanom a diétámon és a testmozgásomon. Mielőtt még túl késő lesz.

Tippeljetek, hány kiló volt a világ legkövérebb embere? És mennyit fogyott 2 év alatt ebből a súlyból?

(aki olvasta a cikket, ne válaszoljon!)
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:14
Éjjen....de csak ha van hozzá tej... a keksztől önmagában megfulladok! nyes
Kell a síkosítás a kekszhez is, meg a szexhez is... nyes

Amúgy van különbség, ha valakin van egy pár kiló plusz, meg a kóros kövérség közt... smile
#18427   2008. 02. 13. szerda 14:17
T-A-M T-A-M
Ha kell, én megesküszöm, hogy nem kotyogom ki mi lesz benne...(soha nem néztem) nyes

Én "Helyszínelők-függő" vagyok! nyes

Hja, és a Hősök c. filmet is igen bírT-A-M. :P
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:14
Én is imádom. És nyomatékosan felszólítalak, hogy ki ne kotyogj semmit!!!

smile
#18426   2008. 02. 13. szerda 14:15
MmePrune MmePrune Admin
najah...az a pár hónap elég fontos egy ilyen folyamatban
a -90 kgt én is soknak tartom ennyi idő alatt

egyébként asszem, hogy minden az akaraterőn bukik el smile van egy barátunk, alkalmasint telefonon szoktuk egyeztetni a leghatásosabb egészségmegőrző fogyásmódszereket, megállapítva, hogy faszán értünk hozzá...aztán a végén megbeszéljük, hogy szalonnával vagy házikolbásszal jobb-e a tojásrántotta hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:07
Pár hónapig egy házban összezárva fogytak, aztán 2 hónapig otthon.
Akaraterő? Az tudod, mit jelent, bébi? Lemondani a csokis kekszről!

:-x
#18425   2008. 02. 13. szerda 14:14
T-A-M T-A-M
Éjjen....de csak ha van hozzá tej... a keksztől önmagában megfulladok! nyes
Kell a síkosítás a kekszhez is, meg a szexhez is... nyes

Amúgy van különbség, ha valakin van egy pár kiló plusz, meg a kóros kövérség közt... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:12
Az van, hogy választanom kellett: vagy eszek csokit, kekszet, péksüteményt és mivel a térdem miatt túl sokat nem tudok sportolni, elviselem a plusz kilókat, vagy sanyargatom magam és karcsúbb leszek.

Hát, az élet túl rövid, hogy szarul érezzem magam a bőrömben.

Amúgy a házkeresés, hitelügyintézés segített fogyni az utóbbi időben, mert a sok idegeskedéstől elment az étvágyam. Remélem, hogy ha sikerül, a ház berendezése és takarítása újabb kilóktól szabadít meg.

De akkor is ÉJJJJEN A CSOKIS KEKSZ!
#18424   2008. 02. 13. szerda 14:14
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Én is imádom. És nyomatékosan felszólítalak, hogy ki ne kotyogj semmit!!!

smile
#18423   2008. 02. 13. szerda 14:12
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Az van, hogy választanom kellett: vagy eszek csokit, kekszet, péksüteményt és mivel a térdem miatt túl sokat nem tudok sportolni, elviselem a plusz kilókat, vagy sanyargatom magam és karcsúbb leszek.

Hát, az élet túl rövid, hogy szarul érezzem magam a bőrömben.

Amúgy a házkeresés, hitelügyintézés segített fogyni az utóbbi időben, mert a sok idegeskedéstől elment az étvágyam. Remélem, hogy ha sikerül, a ház berendezése és takarítása újabb kilóktól szabadít meg.

De akkor is ÉJJJJEN A CSOKIS KEKSZ!
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 13. szerda 14:06
Nekem erről az a véleményem, ami a dohányzásról...amikor sírnak, hogy nem tudnak leszokni...rá sem kell szokni!
A fogyással meg az van, hogy nem kell meghízni...
Ha észrevesszük, hogy jönnek a kilók, akkor könnyebb az elején túladni rajtuk, mint amikor már kórossá válik...
Mellesleg a lassan évek alatt felszedett kilókat veszélyes dolog túl rövid idő alatt leadni...esztétikai és lelki okok miatt is.
Nyilván van aki hajlamosabb a hízásra, Neki jobban oda kell figyelni a kalóriákra, és többet kell mozogni... smile

Amúgy, ezek a fogyások valószínűleg otthoni körülmények közt nem valósultak volna meg...itt a média is sokat "lendített" az eredményességen!
#18422   2008. 02. 13. szerda 14:07
MmePrune MmePrune Admin
ÉS AKKOR HOL A PICSÁBA VAN A GRACE KLINIKA?????????? boxer mf3
(nem rád vagyok mérges...téged imádlak)
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 13. szerda 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 02. 13. szerda 14:05
A Született feleségek azért nincs, mert meghalt Selmeczi Roland és még nem találtak helyette szinkronszínészt.

A két "sztártréner" (de szép szó) enélkül is megkeresi a magáét.

Igen, a gyors fogyás egészségtelen, de orvosok is felügyelték a műsort és 5-6-7 (?) hónap nem kevés idő.

Miért gondolod, hogy pár hónap múlva visszahízzák. Ez csúnya előítélet.
Lesznek közülök, akik nem bírják ki, de sokan kitartanak majd.
 
... 1531 1532 1533 1534 1535 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49081db
Utolsó üzenet: ma 07:20
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!