Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1332 1333 1334 1335 1336 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22418   2008. 08. 20. szerda 20:17
X Törölt felhasználó (24620)
Naszép... csak én vagyok itten.
#22417   2008. 08. 20. szerda 16:11
X Törölt felhasználó (24620)
Gondlom a foguk is fehér volt, és lábukból is kettő volt (ráadásul fejenként!)...
:P
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 20. szerda 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 20. szerda 13:18
az előbb kimentem a konyhába és megnéztem a férjemet, meg a kisebbik fiamat...basszus! mint két tojás, barna haj, barna szem, a középső ujjuk hosszabb, mint a többi, van fülcimpájuk, és a köldökük sem dudorodik ki...sőt! megdöbbentő tényre lettem figyelmes: ez mind rám is igaz!uramisten...lehet, hogy a férjem az apám, és akkor
alf
rf
alf
er
alf
tőzés
áldozatai vagyunk?
meg sem merem neki mutatni azt a fórumtémát, mert a nagyobbik
gy
alf
er
alf
ek
kék szemű
idiota
#22416   2008. 08. 20. szerda 14:24
MmePrune MmePrune VIP Admin
"Mint mondta, ha ezek a pontok azonosak, akkor az apaság biztosabb, mint a DNS, ami csak egy vegyi izé."

nahagggyámá' evvel a vegyi izével, csak jobban tudom, hogy nem az övé a
gy
alf
er
alf
ek
hehe
najóóó...ez csak vicc volt, mármint, hogy nem az övé...tényleg mindkettő az övé, és kié is lehetnének, hiszen hűséges vagyok, mint a macska hehe
de a tudomány rohamosan fejlődik -mint azt olvashatod a fenti idézetben- és a dns tényleg csak vegyi izé smile

egyébként mi van veled? valami előrelépés valamilyen irányban? azon gondolkodtam, hogy mennyi mindent nem tudunk rólad, igazán eljöhetnél a következő gg-s bulira
smile
(Ez egy válasz Tweek üzenetére (2008. 08. 20. szerda 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 20. szerda 14:10
Íme a magyarázat, (mielőtt lebuknál) nyes : "Mégis hogy történhet az meg, hogy ugyanazon szülők
gy
alf
er
alf
me
alf
kei
eltérő tulajdonságokkal, külső és belső jegyekkel rendelkeznek? Ennek kettős oka van. Egyrészt az, hogy a szülők sejtjei minden funkció kialakításához két gént tartalmaznak, s ezek közül csak az egyik kerül be az ivarsejt génállományába, ami később a baba sejtjeibe átkerül. Tételezzük fel, hogy az apa szemszínét meghatározó két gén közül az egyik a kék szemszín, a másik a barna szemszín kialakításáért felelős. Így egyik
gy
alf
er
alf
ek
alf
e
kék, másik barna szemű lehet. Ugyanígy, egy szülő hordozhatja a vörös hajért és a szőke hajért felelős gént is, s így
gy
alf
er
alf
me
alf
kénél
vagy az egyik, vagy a másik gén jelentkezik."
#22415   2008. 08. 20. szerda 14:19
MmePrune MmePrune VIP Admin
hello szájmon wave gárfánkelt hol hagytad? hehe
(Ez egy válasz simon01 üzenetére (2008. 08. 20. szerda 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 20. szerda 13:06
Sziasztok!
Rég jártam felétek. Legyen szép, vidám napotok, sok szórakozással és a nap végén egy kiadós szexszel kiegészítve! vigyor2
#22414   2008. 08. 20. szerda 14:19
vica30 vica30
Ezek szerimt igen nyes Én is szeretek itt lakni! Itt mondig történik valami! Ja, és bor utca van vasárnap estig!
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2008. 08. 20. szerda 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 20. szerda 12:28
Ezek szerint kecskeméti vagy ! De jó.... Erősen kötődöm a városhoz, s a három kedvenc városaim közt szerepel ! wave
#22413   2008. 08. 20. szerda 14:10
Tweek Tweek
Íme a magyarázat, (mielőtt lebuknál) nyes : "Mégis hogy történhet az meg, hogy ugyanazon szülők
gy
alf
er
alf
me
alf
kei
eltérő tulajdonságokkal, külső és belső jegyekkel rendelkeznek? Ennek kettős oka van. Egyrészt az, hogy a szülők sejtjei minden funkció kialakításához két gént tartalmaznak, s ezek közül csak az egyik kerül be az ivarsejt génállományába, ami később a baba sejtjeibe átkerül. Tételezzük fel, hogy az apa szemszínét meghatározó két gén közül az egyik a kék szemszín, a másik a barna szemszín kialakításáért felelős. Így egyik
gy
alf
er
alf
ek
alf
e
kék, másik barna szemű lehet. Ugyanígy, egy szülő hordozhatja a vörös hajért és a szőke hajért felelős gént is, s így
gy
alf
er
alf
me
alf
kénél
vagy az egyik, vagy a másik gén jelentkezik."
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 20. szerda 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 20. szerda 13:18
az előbb kimentem a konyhába és megnéztem a férjemet, meg a kisebbik fiamat...basszus! mint két tojás, barna haj, barna szem, a középső ujjuk hosszabb, mint a többi, van fülcimpájuk, és a köldökük sem dudorodik ki...sőt! megdöbbentő tényre lettem figyelmes: ez mind rám is igaz!uramisten...lehet, hogy a férjem az apám, és akkor
alf
rf
alf
er
alf
tőzés
áldozatai vagyunk?
meg sem merem neki mutatni azt a fórumtémát, mert a nagyobbik
gy
alf
er
alf
ek
kék szemű
idiota
#22412   2008. 08. 20. szerda 13:18
MmePrune MmePrune VIP Admin
az előbb kimentem a konyhába és megnéztem a férjemet, meg a kisebbik fiamat...basszus! mint két tojás, barna haj, barna szem, a középső ujjuk hosszabb, mint a többi, van fülcimpájuk, és a köldökük sem dudorodik ki...sőt! megdöbbentő tényre lettem figyelmes: ez mind rám is igaz!uramisten...lehet, hogy a férjem az apám, és akkor
alf
rf
alf
er
alf
tőzés
áldozatai vagyunk?
meg sem merem neki mutatni azt a fórumtémát, mert a nagyobbik
gy
alf
er
alf
ek
kék szemű
idiota
#22411   2008. 08. 20. szerda 13:06
simon01 simon01
Sziasztok!
Rég jártam felétek. Legyen szép, vidám napotok, sok szórakozással és a nap végén egy kiadós szexszel kiegészítve! vigyor2
#22410   2008. 08. 20. szerda 12:28
Jenó Jenó
Ezek szerint kecskeméti vagy ! De jó.... Erősen kötődöm a városhoz, s a három kedvenc városaim közt szerepel ! wave
(Ez egy válasz vica30 üzenetére (2008. 08. 20. szerda 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 20. szerda 08:29
Ma este 8-kor Matt Bianko koncert, utána tüzijáték Kecskemét főterén. Aki eree jár, nézze meg! Szép ünnepet mindenkinek!
#22409   2008. 08. 20. szerda 10:49
tablet tablet
Szép Napot mindenkinek, szineset, kellemeset, békéset, és humorosat. Aki meg ugy gondolja, annak erotikusat.


#22408   2008. 08. 20. szerda 10:30
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Kellemes szép napot mindenkinek, és jó ünneplést!

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22407   2008. 08. 20. szerda 09:28
Molly_anyó Molly_anyó



#22406   2008. 08. 20. szerda 08:29
vica30 vica30
Ma este 8-kor Matt Bianko koncert, utána tüzijáték Kecskemét főterén. Aki eree jár, nézze meg! Szép ünnepet mindenkinek!
#22405   2008. 08. 19. kedd 23:35
tom1019 tom1019 VIP Admin
ha megmutatom, akkor egyel biztosan többen lesztek az új házban 9 hónap múlva... hehe wink smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 19. kedd 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 22:39
És mit takar pontosan az "egy kis szex"?

wink
#22404   2008. 08. 19. kedd 22:39
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
És mit takar pontosan az "egy kis szex"?

wink
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 08. 19. kedd 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 22:29
majd én megyek óvóbácsinak,
és egy kis szex fejében korrumpálható vagyok, mert akkor becsukom a szememet, és csak érzem a körülöttem lévő világot, és a kellemes érzéseket...
finom hehe
#22403   2008. 08. 19. kedd 22:29
tom1019 tom1019 VIP Admin
majd én megyek óvóbácsinak,
és egy kis szex fejében korrumpálható vagyok, mert akkor becsukom a szememet, és csak érzem a körülöttem lévő világot, és a kellemes érzéseket...
finom hehe
#22402   2008. 08. 19. kedd 22:26
tom1019 tom1019 VIP Admin
én ismerek egy tigrist, igaz csak macska szelidségű... eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 19. kedd 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 19:35
nem fogod elhinni, de én ma voltam az állatkertben smile
nagyon kellemes volt, leszámítva a 7es busszal történő közlekedést...de hát az a hülye, aki augusztus 19-én át akar kelni valamelyik dunai hídon...
egész kulturált az állatkert, bár a bivalyok és a víziló évek óta ugyanott, és ugyanúgy vannak vigyor és talán az elefántok is

viszont megtudtam egy nagyon érdekes tényt a tigrisekről smile párzási időszakban megesik, hogy akár 50szer is aktusoznak egy nap alatt
wow1
#22401   2008. 08. 19. kedd 21:07
X Törölt felhasználó (60564) VIP
Örülök, hogy sikerült és irigykedek piszkosul...Mi szept 11-én megyünk fezenre...a lányomnak a Road is tetszik, este meg a jó öreg P Mobil, a fénypont pedig a Csapda...
Mi lesz holnap? Meló...holnap kezdem a du.-s hetet szomoru1 Nesze neked tüzijáték...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 19. kedd 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 20:38
Már megbeszéltem a kiscsajjal, hogy a cserepes kenderek addig lemennek a garázsba...

vigyor

Képzeld, eljutottam Maiden-koncertre! Utolsó pillanatban sikerült megfűzni két ismerőst.
Iszonyat jó buli volt.
Egyedüli fájdalmam, hogy alig láttam valamit, mert az első sorig azért nem mertem elmenni. A kivetítőt meg nem rakták elég magasra.
Nem is értem, miért nem csinálták meg a nagyszínpad előtti teret emelkedősre. Mibe tartott volna? Pár dózer és markológép néhány nap alatt készen lett volna...
#22400   2008. 08. 19. kedd 20:40
Molly_anyó Molly_anyó
Holnap Ünnep
Kivánok mindenkinek Jó pihenést
Viharmentes Ünneplést wave


#22399   2008. 08. 19. kedd 20:40
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Kinek mi a holnap programja?

Mi biztosan elmegyünk valahová kirándulni. Majd beszámolok smile
 
... 1332 1333 1334 1335 1336 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49078db
Utolsó üzenet: tegnap 19:15
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!