Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1238 1239 1240 1241 1242 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24296   2009. 03. 29. vasárnap 15:52
MmePrune MmePrune VIP Admin
oszd meg velünk a részleteket! lécciléccilécci smile smile smile
(Ez egy válasz amarilla2002 üzenetére (2009. 03. 29. vasárnap 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 29. vasárnap 12:05
Sziasztok! A medvebőrröl egy erdei vadászház
ka
alf
nd
alf
al
alf
lóval
jut az eszembe és egy őrült szenvedélyes szeretkezés! Szivesen átélném újra főleg azzal akivel akkor történt. Varázslatos és felejthetetlen élmény volt!!! buck
#24295   2009. 03. 29. vasárnap 12:05
amarilla2002 amarilla2002
Sziasztok! A medvebőrröl egy erdei vadászház
ka
alf
nd
alf
al
alf
lóval
jut az eszembe és egy őrült szenvedélyes szeretkezés! Szivesen átélném újra főleg azzal akivel akkor történt. Varázslatos és felejthetetlen élmény volt!!! buck
#24294   2009. 03. 28. szombat 13:53
X Törölt felhasználó (24620)
nekem k_rvára szemet szúrt... izé... szúrja a szemem...
de mos' komolyan, ezmiezittez? nyes
#24293   2009. 03. 28. szombat 10:31
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
jani ne komolytalankodj! mi vagy te kerítő? nyes
#24292   2009. 03. 27. péntek 03:40
X Törölt felhasználó (24620)
Nemrég a fülembe jutott, hogy egyik elsős csaj melegnek nézett. nyes (aztán barátnője felvilágosította, hogy nem ezért levelezgetünk nyes )
Szóval simán meglehet. nyes
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2009. 03. 26. csütörtök 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 26. csütörtök 21:37
Hehe, akkor lehet, hogy látens travi vagy kacsint idiota eplus2
#24291   2009. 03. 26. csütörtök 21:37
eros007 eros007
Hehe, akkor lehet, hogy látens travi vagy kacsint idiota eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 26. csütörtök 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2009. 03. 26. csütörtök 20:51
hééé, nem csak a traviknak kopog a cipőjük.
Rólam a fél suli tudja, ha jövök, mert kopog a bicikliscipőmben a fémstopli nyes
#24290   2009. 03. 26. csütörtök 20:51
X Törölt felhasználó (24620)
hééé, nem csak a traviknak kopog a cipőjük.
Rólam a fél suli tudja, ha jövök, mert kopog a bicikliscipőmben a fémstopli nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 03. 26. csütörtök 19:48), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 03. 26. csütörtök 19:48
nem az ajtót veri..travit játszik, a cipője kopog hehe
#24289   2009. 03. 26. csütörtök 19:48
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem az ajtót veri..travit játszik, a cipője kopog hehe
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2009. 03. 25. szerda 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2009. 03. 25. szerda 21:33
vagy be jössz, vagy a sotival nyitom az ajtót smile
nem emlékszel? itt szeretjük a lebukós szexet....
azaz engem se vesznek észre, hogy ott maradtam a nappaliban a kockás fotelomba nyakig betakarva a kedvenc NDK-s videó kazijaim közt, ha privátot élnek. na jó ebbe ringatom magam smile tudják, hogy ott vagyok csak élvezik ha kukkolok smile
úgy hogy no kopogás... essél be csak óvatosabban, de ne annyira óvatosan, hogy ne vegyék észre, hogy bent vagy smile
s máris jobban be vadul a szex a község figyelő tekintetének izgalmára.
#24288   2009. 03. 25. szerda 21:48
vazelinator vazelinator VIP Admin
hát nektek nincsen szerencsétek fiuk, tegnap szemtanúja voltam, hogy gyönyörködik a tükörnél.
észre véve megpördült és leeset az állam... egy elég tetemes méretes mű broki volt neki felcsatolva, és ehhez az arcon pokoli perverz vigyor is ült (brrrrrrr).
"á nem is kérdezek semmit, szerintem jó napod lesz, leléptem baby... jah a szőnyeget tekertesd fel velük előjáték gyaránt, mert a múltkor is az egyik kutyusod a fájdalom gyönyörébe rárondított"
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 14. szombat 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2009. 03. 14. szombat 13:30
Na mi van, fiúk? Rosszalkodtok? Eeeejnye! Mindegyik letérdel! MOST!

nyes
#24287   2009. 03. 25. szerda 21:33
vazelinator vazelinator VIP Admin
vagy be jössz, vagy a sotival nyitom az ajtót smile
nem emlékszel? itt szeretjük a lebukós szexet....
azaz engem se vesznek észre, hogy ott maradtam a nappaliban a kockás fotelomba nyakig betakarva a kedvenc NDK-s videó kazijaim közt, ha privátot élnek. na jó ebbe ringatom magam smile tudják, hogy ott vagyok csak élvezik ha kukkolok smile
úgy hogy no kopogás... essél be csak óvatosabban, de ne annyira óvatosan, hogy ne vegyék észre, hogy bent vagy smile
s máris jobban be vadul a szex a község figyelő tekintetének izgalmára.
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2009. 03. 25. szerda 21:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 25. szerda 21:00
kip-kop....kip-kop....kip-kop....kip-kop...kip-kop....kip-kop.- ...kip-kop.... vigyor
#24286   2009. 03. 25. szerda 21:00
gazosgyuri gazosgyuri
kip-kop....kip-kop....kip-kop....kip-kop...kip-kop....kip-kop.- ...kip-kop.... vigyor
#24285   2009. 03. 21. szombat 08:19
new1 new1
én kitalálnám mi kellene ide,
vagy sata
,hogy pörgesd a fiukat
(minket)

emil megy!!!!!!!!!!!!!!!!!44
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 14. szombat 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2009. 03. 14. szombat 13:30
Na mi van, fiúk? Rosszalkodtok? Eeeejnye! Mindegyik letérdel! MOST!

nyes
#24284   2009. 03. 14. szombat 13:30
X Törölt felhasználó (21812)
Na mi van, fiúk? Rosszalkodtok? Eeeejnye! Mindegyik letérdel! MOST!

nyes
#24283   2009. 03. 14. szombat 08:37
eros007 eros007
Na ha erre se toppan be a kis dominánk...... vigyor2 zavart2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 13. péntek 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2009. 03. 13. péntek 18:07
Iiiigen, rossz voltam! Bütetést érdemelek! nyes nyes nyes
#24282   2009. 03. 13. péntek 18:07
X Törölt felhasználó (24620)
Iiiigen, rossz voltam! Bütetést érdemelek! nyes nyes nyes
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2009. 03. 12. csütörtök 23:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 12. csütörtök 23:24
Te már megint korbácsot akarsz, hogy nénizel? nyes circling eplus2
#24281   2009. 03. 12. csütörtök 23:24
eros007 eros007
Te már megint korbácsot akarsz, hogy nénizel? nyes circling eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 12. csütörtök 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2009. 03. 12. csütörtök 14:44
Charlotte néni, leszel valamikor?
#24280   2009. 03. 12. csütörtök 14:44
X Törölt felhasználó (24620)
Charlotte néni, leszel valamikor?
#24279   2009. 03. 08. vasárnap 22:16
new1 new1
nem tudom , valaki emlékszik-e még rám?
megvoltak az okaim.
csütörtöktől szabad préda.
csajok! használjatok!
senki ,de senki nem panaszkodott még eplus2 csak zöld.nem találom.

megyek is aktuális zenét tenni a csillagok a .................. nyes megvan:!!!!
#24278   2009. 03. 01. vasárnap 08:03
GUMMIMACI GUMMIMACI
Megint benéztem, tesót meglátogatni...
S megint nem köszönt rám egy kiéhezett nősténymedve..
Na jó, tisztelgő látogatás vége - macc bejelentkezett... wave
#24277   2009. 03. 01. vasárnap 00:32
X Törölt felhasználó (21812)
Hát akkor most valamilyen formában elvettem a szüzességed hehe
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2009. 02. 10. kedd 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 10. kedd 10:59
Még senki nem mondta rám, hogy ribanc! vigyor5

Te vagy az első! wink nyes nyes nyes
 
... 1238 1239 1240 1241 1242 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49076db
Utolsó üzenet: ma 09:57
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!