Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#50   2008. 07. 31. csütörtök 15:40
Reaper69 Reaper69
Hali! nekem az lenne a kérdésem,hogy a gg shopban előforduló termékeknek nincs egy rendes boltja ? smile szóval ahol nézelődni is lehet így élőben ? nyes vagy ez csak netes? :(
#49   2007. 11. 22. csütörtök 12:42
pr4035 pr4035
Sziasztok.Kérdésem az lenne hogy nem lehetne e MoneyBookers es fizetést is megoldani a VIP tagságért?
#48   2007. 11. 21. szerda 14:54
X Törölt felhasználó (72356)
Sziasztok!Mi már többször is vásároltunk a párommal a Goldengate Shop-ból(vibrátorokat,péniszmandzsettákat,péniszgyűrűt,masszázsolajat,gésagolyót)és nagyon megvagyunk elégedve a termékekkel!Elég keményen feldobták az amúgy sem lapos szexuális életünket,szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!
#47   2007. 05. 14. hétfő 19:29
riska riska
Látom nem túl aktív ez a topik, na hozzuk egy kicsit feljebb, hátha vett valaki Feromon parfümöt és van róla véleménye.
#46   2007. 05. 01. kedd 01:27
zelli zelli
Dehogynem vásároltam!!!!! Valami ilyesféle golyók lehetnek a következők. Ősi, kínai módszer, ha jól tudom!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 29. vasárnap 22:57), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 29. vasárnap 22:57
nah...még egy mókás eszköz smile
nem tudom mennyire látszik, de a pink gömbökben van egy-egy kisebb, nehezebb golyó, ami össze-vissza gurul, nekicsapódva a pink gömb falának...ez a hüvelyben viselve érdekes érzést okoz smile





senki más nem vásárolt a gg shopban?
#45   2007. 04. 30. hétfő 00:18
micco micco VIP
köszi szépen a segitségen
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 29. vasárnap 23:32), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 29. vasárnap 23:32
villámposta smile diszkrét, gyors, megfelelő árfekvésű smile
az a hatalmas rózsaszín fallosz a szállítókocsi tetején egyáltalán nem feltűnő hehe
ahhh...csak vicceltem smile azért ekkora a szám, mert a barátnőm címére ment az enyém smile de azt mondta, hogy ugyanaz hozza ki, aki a könyvet vagy a ruhát, vagy bármilyen gyorspostai cuccot, szóval tényleg nem tudják, hogy honnan és mit rendeltél smile
#44   2007. 04. 29. vasárnap 23:32
MmePrune MmePrune VIP Admin
villámposta smile diszkrét, gyors, megfelelő árfekvésű smile
az a hatalmas rózsaszín fallosz a szállítókocsi tetején egyáltalán nem feltűnő hehe
ahhh...csak vicceltem smile azért ekkora a szám, mert a barátnőm címére ment az enyém smile de azt mondta, hogy ugyanaz hozza ki, aki a könyvet vagy a ruhát, vagy bármilyen gyorspostai cuccot, szóval tényleg nem tudják, hogy honnan és mit rendeltél smile
(Ez egy válasz micco üzenetére (2007. 04. 29. vasárnap 23:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 29. vasárnap 23:21
sziasztok.én most szeretnék vásárolni a gg shop-ban és az lenne a kérdésem hogy aki már vásárolt itt az melyik szállitási modot javasolja a három közül.köszi
#43   2007. 04. 29. vasárnap 23:21
micco micco VIP
sziasztok.én most szeretnék vásárolni a gg shop-ban és az lenne a kérdésem hogy aki már vásárolt itt az melyik szállitási modot javasolja a három közül.köszi
#42   2007. 04. 29. vasárnap 23:21
MmePrune MmePrune VIP Admin
ez lenne az?

vagy várjunk kicsit, hátha bejelentkezik az aktuális barátnőd a gigamegaszuperhyperposztereddel smile hehe
#41   2007. 04. 29. vasárnap 23:08
riska riska
Megnéznék ezt a 2db eszközt használat közben is smile wink
Amúgy én is ezt kérdem, hogy senki nem vásárol a GG shopban?
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 29. vasárnap 22:57), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 29. vasárnap 22:57
nah...még egy mókás eszköz smile
nem tudom mennyire látszik, de a pink gömbökben van egy-egy kisebb, nehezebb golyó, ami össze-vissza gurul, nekicsapódva a pink gömb falának...ez a hüvelyben viselve érdekes érzést okoz smile





senki más nem vásárolt a gg shopban?
#40   2007. 04. 29. vasárnap 22:57
MmePrune MmePrune VIP Admin
nah...még egy mókás eszköz smile
nem tudom mennyire látszik, de a pink gömbökben van egy-egy kisebb, nehezebb golyó, ami össze-vissza gurul, nekicsapódva a pink gömb falának...ez a hüvelyben viselve érdekes érzést okoz smile





senki más nem vásárolt a gg shopban?
#39   2007. 04. 28. szombat 18:22
MmePrune MmePrune VIP Admin
a shop legördülőjében van olyan, hogy vevőszolgálat...fordulj hozzájuk bizalommal smile
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 04. 28. szombat 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 28. szombat 16:17
Szia, valamelyik admin! Elég új vagyok itt, rendelni szeretnék! Találtam néhány dolgot, de később még jobbakat! Hogy lehet egy tárgyat törölni a rendelési listából? A válaszért előre is kösz!
#38   2007. 04. 28. szombat 16:17
zelli zelli
Szia, valamelyik admin! Elég új vagyok itt, rendelni szeretnék! Találtam néhány dolgot, de később még jobbakat! Hogy lehet egy tárgyat törölni a rendelési listából? A válaszért előre is kösz!
#37   2007. 04. 27. péntek 20:57
riska riska
Köszönöm a tájékoztatást! Használd egészséggel smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 26. csütörtök 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 26. csütörtök 22:50
kicsit megkésve, de annál nagyobb lelkesedéssel smile
tehát: nő vagyok, a mme-ból lehet sejteni smile
az egyik, amit vásároltam a gg shop-ból, az ez:



remek kis darab, tökéletesen működik, az árfekvése is megfelelő volt...élvezetes, kellemes, tartós...a felülete szilikonos, és hullámos, ettől még bizsergetőbb smile a színe pedig izgalmas, vöröses...egyszóval jó választás volt smile
használati helyek: a test minden pontján, különösen hüvelyben illetve a csikló izgatására smile
személy szerint páros szexnél alkalmazom smile
#36   2007. 04. 26. csütörtök 22:50
MmePrune MmePrune VIP Admin
kicsit megkésve, de annál nagyobb lelkesedéssel smile
tehát: nő vagyok, a mme-ból lehet sejteni smile
az egyik, amit vásároltam a gg shop-ból, az ez:



remek kis darab, tökéletesen működik, az árfekvése is megfelelő volt...élvezetes, kellemes, tartós...a felülete szilikonos, és hullámos, ettől még bizsergetőbb smile a színe pedig izgalmas, vöröses...egyszóval jó választás volt smile
használati helyek: a test minden pontján, különösen hüvelyben illetve a csikló izgatására smile
személy szerint páros szexnél alkalmazom smile
(Ez egy válasz riska üzenetére (2007. 04. 15. vasárnap 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 15. vasárnap 15:43
Na akkor hajrá, haljuk a tapasztalatokat smile Lehet, hogy ez nagyon hülye kérdés, és sokan biztos tudják, de Te lány vagy, vagy fiu (már bocsi)?
#35   2007. 04. 26. csütörtök 21:04
mona20 mona20
meeeegvaaaan!!!! igaz hogy nem a goldenes de sikerült egy másik társast beszerezni...kicsit furi és komlikált menete van, de majd kitapasztaljuk finom
(Ez egy válasz riska üzenetére (2007. 04. 10. kedd 07:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 10. kedd 07:45
Nem lenne bonyolult, uyagnis ilyenkor oda-vissza játszik a dolog, tehát MO-ról is tudunk küldeni SK-ba csomagot. Egy társasjáték esetében kb. 1500Ft köeül van a szállítási költség, de szerintem ezt kérdezd meg a GG-sektől.
#34   2007. 04. 15. vasárnap 22:06
berrys1 berrys1
sztem lány wave
(Ez egy válasz riska üzenetére (2007. 04. 15. vasárnap 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 15. vasárnap 15:43
Na akkor hajrá, haljuk a tapasztalatokat smile Lehet, hogy ez nagyon hülye kérdés, és sokan biztos tudják, de Te lány vagy, vagy fiu (már bocsi)?
#33   2007. 04. 15. vasárnap 15:43
riska riska
Na akkor hajrá, haljuk a tapasztalatokat smile Lehet, hogy ez nagyon hülye kérdés, és sokan biztos tudják, de Te lány vagy, vagy fiu (már bocsi)?
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 14. szombat 19:32), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 14. szombat 19:32
én felajánlottam, de ha te válogatsz.... wink smile hehe
#32   2007. 04. 14. szombat 19:32
MmePrune MmePrune VIP Admin
én felajánlottam, de ha te válogatsz.... wink smile hehe
(Ez egy válasz riska üzenetére (2007. 04. 14. szombat 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 14. szombat 19:28
Látom nem sok remény van arra, hogy valaki írjon ide. Na mindegy.
#31   2007. 04. 14. szombat 19:28
riska riska
Látom nem sok remény van arra, hogy valaki írjon ide. Na mindegy.
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2007. 04. 01. vasárnap
Üzenetek: 70db
Utolsó üzenet: 2019. 12. 18. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!